Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

No jsem zvědav co na něj budeš říkat.Mám ho taky a je to zabiják všeho.To už je nás ve SVADU víc oJagtigerovaných :laugh: :laugh: :laugh:

já myslím, že nic moc říkat nebudu, ptž na real bitvách nejsou na pátém ranku hráči :-D ale třeba se pletu :-) já si ještě užívám ferdu... jediné co mi dokáže zmršit hru jsou letadla...já chudinka s jedním spawnem a oni se třema...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:woot: Vůbec netuším že něco takového někdy vyšlo . . .. No to by nebyl aaron aby nějaké info nevyšťoural :thumbsup:

 

Edit : No a tady je trailer. T-55 sice ve hře není (zatím ) ale snad to nebude vadit .

 

Ten film jsem viděl, měl jsem ho nahraný ještě na véháesce. Jako na svou dobu to nebylo špatný. Jedna perlička je zrovna ten tank. Jedná se o izraelskou modifikaci T-55 s kanónem L7 pokud se nemýlím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Beast: To sem kdysi viděl ještě s amatérským dabingem na VHS a DLOOOUHO sem to nemohl najít, až tuhle se poštěstilo. Super film. Tehdy se to jmenovalo Tank :tongue:

 

Fury: to vypadá MOC pěkně, teď ještě aby to mělo dobrej scénář a odpustilo si to přebujelej americkej patriotismus, cool negry a hlášky jak z Fast and Furious...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten film jsem viděl, měl jsem ho nahraný ještě na véháesce. Jako na svou dobu to nebylo špatný. Jedna perlička je zrovna ten tank. Jedná se o izraelskou modifikaci T-55 s kanónem L7 pokud se nemýlím.

Čili Tiran 5 se sundanou boční schránkou na věži .V té ukázce jsou záběry na tank moc rychlé a při stopnutí toho taky není moc vidět ,takže se to blbě určuje,řekl bych že má sundanou i zadní ,,vanu " (obdobu koše ) na věži . Prostě oholenej.A klidně mohl mít prapůvod v tehdejšm Československu :-)  Ten kanon mi byl divnej hned ale radši jsem se zdržel ,,hlasování ".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...