Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

Vysvětlete mi, prosím, někdo proč když jedu s T-34-85 ZiS-53 nebo D-5T nikdy nedám Tigera čelně na ránu a když jedu v Tigru, dá mne tentýž tank skoro vždy (RB)..... Děkuji za odpověď

To jsem tu už psal docela dávno a neplatí to jen pro tento tank ale i pro ostatní. Výjimku tvoří pouze ty uplně OP tanky, jako třeba T-50. Mám na to takovou teorii, že to dělá ten jejich MM, který má údajně do bitev proti sobě dávat výkonostně podobné hráče. Nemělo by se tedy stávat, že hraje 1. liga proti okresnímu přeboru. Údajně se nějak zaznamenává výkon každého hráče a podle toho, jak stoupá a nebo klesá, tak jsou mu přiřazovaní oponenti. Vzhledem k tomu, že je ve hře strašně málo hráčů, tak to asi dělá neplechu. Když jsem začal hrát letadla, tak jsem všechno sestřeloval jak po másle ale čím jsem to hrál déle, tím to bylo horší. U tanků jsem to pozoroval také. Možná je to jen náhoda, nevím, ale o tom MM se to někde psalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak palivo u letadel má vliv na hmotnost a s tím spojené stoupání a rychlost... na zápalnost nádrže to nevím :no:

Přesně tak jsem to taky myslel,protože co jsem kdy četl kolem paliva tak se vždy řešil pouze vliv hmotnosti ne výše možnosti zapálení.Což by ostatně byla zbytečnost, páry jdou zapálit asi ještě líp než samotné palivo.

A právě proto že jsem nikdy nečetl nic o tom že by se řešilo u paliva něco jiného než jeho hmotnost ,a ta že v hře samotné funguje, jsem to sem napsal.

Asi jsem to měl hned upřesnit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji za rozšíření obzorů,o  samosvornosti jsem věděl o plnění plyny už ne  :-)

Nevím jestli vždy a jestli všechny letouny co jsou ve WT ( řekl bych že ne ) ale pořád to nic nemění na hlavním smyslu psaného, četl jsem několikrát diskusi o vlivu množství paliva na ovladatelnost letounu ve WT.Ani jednou o vlivu množství na možnost zapálení ,čímž postrádám spojitost mezi letadly a tanky ( možnosti vzplanutí ) kterou ve mě Kanárův post vzbudil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji za rozšíření obzorů,o  samosvornosti jsem věděl o plnění plyny už ne  :-)

Nevím jestli vždy a jestli všechny letouny co jsou ve WT ( řekl bych že ne ) ale pořád to nic nemění na hlavním smyslu psaného, četl jsem několikrát diskusi o vlivu množství paliva na ovladatelnost letounu ve WT.Ani jednou o vlivu množství na možnost zapálení ,čímž postrádám spojitost mezi letadly a tanky ( možnosti vzplanutí ) kterou ve mě Kanárův post vzbudil.

No, spojitost je v tom, že je to jedna hra od jednoho tvůrce. Takže...možná....něco

 

Dnes jsem potkal bývalého kolegu z BiA. Poletoval si tam v Dornieru a rozflákal mi tank při capování. Klasika. Naštěstí to bylo už těsně před koncem, takže jsem to vyhrál i když jsem byl poslední živý. T-34-85 je naprostá špica !!! Jezdil jsem 13 bitev s KingTigerem, než jsem vyhrál jednu bitvu a celé to bylo jenom trápení. Vzal jsem pak T-34-85 a jedna výhra za druhou + nastříleného hromada.

 

[/url]">http://shot_2014_07_14_00_38_38.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsem tu už psal docela dávno a neplatí to jen pro tento tank ale i pro ostatní. Výjimku tvoří pouze ty uplně OP tanky, jako třeba T-50. Mám na to takovou teorii, že to dělá ten jejich MM, který má údajně do bitev proti sobě dávat výkonostně podobné hráče. Nemělo by se tedy stávat, že hraje 1. liga proti okresnímu přeboru. Údajně se nějak zaznamenává výkon každého hráče a podle toho, jak stoupá a nebo klesá, tak jsou mu přiřazovaní oponenti. Vzhledem k tomu, že je ve hře strašně málo hráčů, tak to asi dělá neplechu. Když jsem začal hrát letadla, tak jsem všechno sestřeloval jak po másle ale čím jsem to hrál déle, tím to bylo horší. U tanků jsem to pozoroval také. Možná je to jen náhoda, nevím, ale o tom MM se to někde psalo.

 

MM- jelikož jim prý ty statistiky moc nefugují, tak těžko říct co to proti tobě/nám háže. Nějak ale pochybuji, že to v této fázi hry řeší hráčovu efektivitu popřípadě něco jiného.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Důvod je podstatný... Protože takhle vznikají fámy... 

 

Se systémem MM se neustále hýbe... Takže pokud nefunguje zohlednění hráčovy efektivity, tak je to nikoliv proto, že jsou nefunkční statistiky, ale proto, že to odstranili vývojáři (Thulle o tom informoval)...

 

A dotaz na okraj... Pokud pro tebe je důvod nepodstatný, tak proč pořád kombinuješ nějaké konspirační teorie??? Vždyť důvod je nepodstatný, tak je jedno, proč se tak děje... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

smazán kanárův OT a reakce na něj :) tohle není vlákno o WoT

EDIT: znovu smazán kanárův OT, další bude za bod. pokud se někomu nelíbí rozhodnutí moderátorů, prosím řešit přes PM.

pro info: příspěvky jsou z moderátorskýho a administrátorskýho pohledu pouze skrytý, takže pokud se prokáže že proti pravidlům nejsou, je možno je znovu obnovit. to ale nic nemění na tom, že tuhle problematiku nelze řešit přímo ve vlákně a musí se řešit přes PM.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na to "prý" máš nějaký oficiální zdroj a nebo to "prý" je jedna paní povídala... ehm... jeden hráč povídal???

 

Pokud mě na to Thulle někdy odpoví dám vědět, ptal jsem se ho na to víckrát, ale asi má na práci důležitější věci než řešit statistiky. A jak komunikuje gajing víš.

A k statistikám hráčů, opravdu fungují občas prapodivně, to už jsem zjistil i u sebe.

A když nejsou schopni postnout k letadlům data jaký mají ve hře, tak bych věřil i tomu, že jim zbytek, taky moc nefunguje. To jsem si vyvodil logicky. Máš akvárko :-D

přidal jsem nějaký otázky do ankety :ninja:

vypadá to, že pokud jste do ankety hlasovali už předtím, tak pro nový otázky budete muset svůj starej hlas smazat a pak můžete hlasovat znova

 

Tak frantíci toho za války v technice moc nenasadili a co se týká japonců, tak jsem opravdu zvědav jak to udělají aby to nebyl jen rank I, II . rank V počítám paton a spol.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak frantíci toho za války v technice moc nenasadili a co se týká japonců, tak jsem opravdu zvědav jak to udělají aby to nebyl jen rank I, II . rank V počítám paton a spol.

no taky jsem zvědavej, u Taliánů a Frantíků je to jednoduchý v tom, že Taliány můžou mrsknout k Němcům a Frantíky k Britům, podobně jako u letadel jako nějakej low rank nebo prémiák, ale samostatnej japonskej tankovej strom by se dělal asi těžko, ledaže by to ukončili níž. oni američani těch tanků taky tolik neměli, tam jsem taky zvědavej jak to rozvětví. dal jsem tam národy co za války aspoň něco nasadily

 

Chceme Amíky a Brity, Žabáky a kamikaze s jejich srandastrojema nepotřebujeme. A Rejžožrouty už vůbec ne! :wink:

hm hm, mluv za sebe :D v pacifickejch mapách AI japonská technika jezdí od začátku, i v bitkách proti Sovětům, že to byly sranda stroje není až tak podstatný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud mě na to Thulle někdy odpoví dám vědět, ptal jsem se ho na to víckrát, ale asi má na práci důležitější věci než řešit statistiky. A jak komunikuje gajing víš.

A k statistikám hráčů, opravdu fungují občas prapodivně, to už jsem zjistil i u sebe.

A když nejsou schopni postnout k letadlům data jaký mají ve hře, tak bych věřil i tomu, že jim zbytek, taky moc nefunguje. To jsem si vyvodil logicky. Máš akvárko :-D

 

V tom případě špatně čteš ( a neprávem osočuješ Gaijing, potažmo Thulleho, že neodpovídá) a pak z toho vyvozuješ nepravdivé fámy... Thulle jasně psal, že z hodnoty pro výpočet MM zmizela hodnota dle efektivity hráče (která mohla dosahovat až 0,7 BR) a místo toho se řadí do bitvy hráče s podobnou efektivitou, aniž by se efektivita hráče nějak projevila na hodnotě BR pro výpočet MM... (laicky řečeno menší rozpětí strojů, ale podobná efektivita hráčů)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přeskočím to, že jsem dnes dal 5 bitev a z toho mě 5x odprásklo letadlo.. ale ještě je tu jedna věc, která mě neskutečně začala štvát..

Stává se vám někdy, že vám nejde točit s věží .. i když není vyřazená ani poškozená ? Prostě jedu, vyjíždím na T34, která se začně uhýbat a věž - nic. Vlevo, v pravo, nahoru dolů - nic. Musím covnout, počkat tak 10 sekund, než příjde k sobě .. a pak mohu útok provést znovu ..  :thumbsup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak právě před chvilkou se mi stalo něco, co absolutně nechápu. Jedu SU-85 a proti mě se pod kopcem objevil JgtPanzer. Dal jsem mu jednu zhora na motor. Nějaké malé poškození. Pak druhou vedle děla čelně. Zase malé poškození. Tak jsem se nakrknul a vyjel na něho. Prásknul jsem mu jednu někam čelně a objel ho zezadu. Nemohl se asi už hýbat protože jenom stál. Tak jsem mu zezadu z bezprostřední blízkosti ( cca 5 - 10m ) fláknul jednu těsně vedle výfuku zparava. Zase jen malé poškození. Tak jsem mu fláknul ještě jednu a tu zase k levému výfuku. Zase jen malé poškození. Potom bááác a bylo po mě protože mě vyndal Tiger odkudsi z dálky. Co může sakra způsobit, že to vydrželo tolik zásahů a čistých průstřelů?! Všechno bylo na tak blízko, že jsem zetelně viděl ty díry !!! :wallbash:

 

Nevíte někdo, jestli konečně označí respovací body číslicemi 1 a 2 ?! Kdo si má sakra pamatovat který bod na které mapě je 1 a který 2 ?! Tolik bitev jsem už prohrál jenom kvůli tomu, že jsem se respnul jinde, než jsem chtěl !!! :sick:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...