Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

Berlín je HOVĚZINA made in WoT !!!

Nejen, že tam není šance se nějak prosadit s tankem, který nemá pancíř ale navíc je tam všude mlha, takže není vidět na dálku a tím se uplatnění TDéček a neopancéřovaných tanků ještě zmenšuje. Prostě tank je bez pěchoty ve městě naprosto slepý a každý pohyb je pouze loterie, zda za rohem bude nějaký flak a nebo T-54. První případ vyhrávám a druhý jdu do kytek. Většinou za rohem stojí těch tanků několik, takže je to jedno a jdu do kytek o to rychleji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Hele, nezmenšili možnost zvětšení znaků? Pikový list jsem roztáhnul a byl přes celý tank. Teď se to nedá použít protože ty bílé okraje jsou ještě kus v tanku.

 

Změnili, a to přesně kvůli tomu, co si se chystal provést... :-)

 

 

Docela fraška zase. Na jedné straně je 90% tanků M18 a na straně druhé žádný. Jedna výhra za druhou, když hraju M18 a ani nemusím nic dělat :no: To není dobré.

 

Si přešel do arkády?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm tak dvě bitvy s M103 a se stejným týmem a opět prohra.Díky Gaijine za takové dementy v týmu,když máme obsadit jeden bod tak všichni hurá na druhou stranu. OMG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wallbash:  :wallbash: :wallbash:  :wallbash:  :wallbash:  

 

Tohle je nějaká nová móda, to už jsem taky zaregistroval. Bitva 6-7BR a všechny sedmičky to valej pryč od toho jediného capu  :sick:

A já s tou šestkou nemám to srdce tam nejet, ikdyž je to marný  :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jestli to nebude tím pošahaným systémem startu hry. Já si říkám, proč mi tank nejede a hups- náš se zhmotnil. To je jedna věc. Občas se stane, že ten tank vedle sebe nevidíš. Svůj nebo cizí. To se mi stalo na pevnosti, vidím na mapě tank, ale kolem mě nic. Až jsem do něj narazil :-D tak byl rázem vidět :-D :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatím 4 hry a vše absolutní výhry. Čekám zvýšení BR u Hellcata. Zas na druhou stranu, na takovém V ranku jsou rusáci neskutečně OP,ale s tím Gaijin asi dělat nic nebude, protože to je určitě v normě.   

 

Taky má 5 her a 5 výher. Hellcat díky dělu a mobilitě  a rychlému toční věže je neskutečný tank. Dříve než ostatní dojedou na pozice tak banda hellcatů už útoční na nepřítele zboku.

Tiger jde na jednu ránu jelikož ani nestíhá točit věží jak rychle hellcat jezdí. Počítám že mu zvýší BR nebo mu třeba sníží otáčení věže aby nebyl na blízko takový troll. Oproti tomu Wolverine je super ale nablízko vás sundá cokoliv to točení věže je hrůza :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Snadno ... klidně i 10  :laugh:  ... má nakoupené sloty na posádky (od 6-té výše už za zlaté) a tyto obsazené vozidlem v sadě, a dále může mít na některých vozidlech "Zálohu" a použít ho v bitvě dvakrát.

To je sice pěkné, ale v arkádách ti to více než 3 tanky nepovolí (máš to i napsáno, omezený respawn), ikdyž jich máš víc ve slotech a máš i rezervy. Já jich mám 6 a i přesto že mám na každém stroji zálohu, takže 12 celkem, nemůžu víc jak 3. Ty už si to dlouho nehrál co? Je tu někdo, kdo tu hru hrál někdy ted a né před půl rokem jako on??  Pro příště, když chceš hrát na chytré odpovědi, sežeň si info.            

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je sice pěkné, ale v arkádách ti to více než 3 tanky nepovolí (máš to i napsáno, omezený respawn), ikdyž jich máš víc ve slotech a máš i rezervy. Já jich mám 6 a i přesto že mám na každém stroji zálohu, takže 12 celkem, nemůžu víc jak 3. Ty už si to dlouho nehrál co? Je tu někdo, kdo tu hru hrál někdy ted a né před půl rokem jako on??  Pro příště, když chceš hrát na chytré odpovědi, sežeň si info.            

 

Hraju každý den a zrovna včera jsem díky zálohám létal hned dvě letadla v jedné arkádové bitvě dvakrát, nasazoval jsem celkem 7-krát. Když si nejsem jistý, nic nepíšu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...