Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

kde se to o tom že je to OP psalo  ? Pokud má aspirovat na OP tak ne neprůstřelností, ale jeho dělem s podkaliberkou, rld kolem 5 sec s full posádkou je pořádná káva....a podrží tě maximálně věž, jeho BR je 5.7 a ano Tiger a Panher D bez podkaliberní munice mají problém, možná proto ty řeči o tom jaká je to neprůstřelná mrcha..., jenže tento tank dosti často hraje s Tiger 2 Henschel ( br 6.7 ), či stačí Panther A, G které mají kupodivu BR 6.0 ( !!! ) , střílí slušně rychle a maj podkaliberní munici, která ho zepředu probije a to samé i do věže....., mě dokonce ta podkaliberka u 75 mm děl u němců přijde lepší než u 88 mm děla

 

jezdil jsem i s Jumbem 76 a ano, na Tigery, Pantery D se dá machrovat...vždy dalo a dá, ale ne už na vyšší německej level, tebe zachranuje podkaliberka a smrtelnej rld....

 

a že zepředu páráš Tigera H jako nic při téměř dvojnásobném rld... ti nevadí Kanáre ? :-D

 

Určitě tahle pověst vznikla tak, že hráči s Tigerem 1 a Pantherem D to mrchu nedokážou čelně prostřelit, což potvrzuju...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bigrolfe, já tu mapu ale měl jinak. Enemáci měli respy až za tím mostem a naopak, zase oni neměli šanci nic dělat. Přijde mi to, že tam někdo děsně chlastá a nebo nemá vůbec představu o tom, jak postavit respy protože jsou po tom pači ještě horší, jak tomu bylo dřív. Mám obavu, že to dělá program náhodně, to přece člověka nemůže napadnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bigrolfe, já tu mapu ale měl jinak. Enemáci měli respy až za tím mostem a naopak, zase oni neměli šanci nic dělat. Přijde mi to, že tam někdo děsně chlastá a nebo nemá vůbec představu o tom, jak postavit respy protože jsou po tom pači ještě horší, jak tomu bylo dřív. Mám obavu, že to dělá program náhodně, to přece člověka nemůže napadnout.

Tam je nejakej most ? ze sem ho jeste nepotkal :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...