Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

Když mám preium fláčka tak letadla neřeším. Automaty na ně platí. Ale musím si počkat když nalétává čelně a nízko. To jde vždy dolů na dávku. Pokaždé když kapuju tak se snaží mě zničit, tohle je učí dobrým mravům :laugh: . Ovšem jak je člověk nenačape čelně, tak to netrefím. Můžu přesazovat jak chci a stejně je netrefím.

Letadla už mi přestala vadit. ikdyž na vyšších rancích to asi není legrace. Tiger letadlo nesestřelí a ani neujede...

Mě teď spíš sejří T50..ta na tomto ranku nemá co dělat. Jak jich ve hře není moc, tak je to vždy win. Fláček rozseká vše....ale jak jsou ve hře, tak to nemá cenu hrát, protože ani kolegové s tankama je nedávají. Téé vždy drtivá prohra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

me vzdycky sunda sturmovik :D on tam ma dve bomby ze ?

 

 

Včera v SB kraloval na jugli jeden IL2 dal asi 5 ks 100% 4 letadlem vedle mě JgPz IV , Tigra( nevím čím)  a na capu dal Hetzra a Panthera mě poškodil pásy. Kromě Tigra toho jsem neviděl dal vše kanonama.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když mám preium fláčka tak letadla neřeším. Automaty na ně platí. Ale musím si počkat když nalétává čelně a nízko. To jde vždy dolů na dávku. Pokaždé když kapuju tak se snaží mě zničit, tohle je učí dobrým mravům :laugh: . Ovšem jak je člověk nenačape čelně, tak to netrefím. Můžu přesazovat jak chci a stejně je netrefím.

Letadla už mi přestala vadit. ikdyž na vyšších rancích to asi není legrace. Tiger letadlo nesestřelí a ani neujede...

Mě teď spíš sejří T50..ta na tomto ranku nemá co dělat. Jak jich ve hře není moc, tak je to vždy win. Fláček rozseká vše....ale jak jsou ve hře, tak to nemá cenu hrát, protože ani kolegové s tankama je nedávají. Téé vždy drtivá prohra.

ja myslel ze T-50 stve kazdyho odjakziva :D s tim flakem se daji lehce sundat era celne, akorat pro letadlo to je celne vzdycky, kdezto ja ho ve flaku casto ani nevidim, kdyz prilitava zezadu. predsazovani mi taky moc nejde..

 

kazdopadne tankovy bitvy jsou dobrej zpusob jak nasbirat air killy :) vetsinou to beru v poradi tank - letadlo - tank. co mi znici T-34, vezmu Lavocku. 90% lidi se nesnazi o zadnej vzdusnej fight, vsichni se hned spusti nad stred mapy a jdou po tankach nebo se povesi za prvniho ILa. to jsou pak v podstate free killy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já včera odjel tři bitvy a nechal toho, nebaví mě to. Výkony strašně nevyvážený, když už se do toho trochu dostanu tak mi zábavu zkazí Šturmovik, dkyž už se Stukou vyčíhám chvilku kdy tam enemáci nemaj stíhačky a začnu masakrovat Flaky, tak mi najednou AA ustřelí křídlo jen to fikne...

 

Bez čety tahle hra nemá smysl, a v Arkádě expit trojkovej rank je na mrtě dlouho...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já včera odjel tři bitvy a nechal toho, nebaví mě to. Výkony strašně nevyvážený, když už se do toho trochu dostanu tak mi zábavu zkazí Šturmovik, dkyž už se Stukou vyčíhám chvilku kdy tam enemáci nemaj stíhačky a začnu masakrovat Flaky, tak mi najednou AA ustřelí křídlo jen to fikne...

 

Bez čety tahle hra nemá smysl, a v Arkádě expit trojkovej rank je na mrtě dlouho...

oni tě zničí? Co si to dovolujou! :Smile_trollface-3: moc oklivá hra :pirate:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten německý 37mm flak je nějak zabugovaný? Nějak ho nepotkávám ale teď zrovna jo a zboku jsem do něj pálil z T-34 a ne a ne ho dostat. On do mě pral tak, že jsem měl furt pásy dole a nakonec mě nějak ukloval. Tak jsem se respnul a vyrazil na něho znovu. Skoro jsem ho zas nedal.... :no: . Máte někdo podobnou zkušenost?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ad letadla a tanky dohromady - no já bych počkal, jak se to nakonec vyvine... přece jen to asi projde ještě nějakými úpravami a balancem - tak bych tenhle koncept rovnou nezatracoval, zvláště, když po tom, co se o tom objevily první zvěsti, tak někteří z toho měli pomalu mokré sny jak to bude super mega žůžo :-D

 

Jinak je to beta, takže je určitě na místě vaše postřehy a dojmy z kombinace letadel a tanků v jedné bitvě dávat na vědomí i vývojářům a ne brečet jen tu na foru, to nikam moc nepovede...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když to trochu vybalancují tak nic proti letadlům nemám. Občas mě na kapu pěkně štvou, ale jinak to jde. Horší je počet hráčů ......kolikrát jedem 7 vs 7 a z toho máme 4x letadla...téé porod.

Dneska se měl hru, kdy jsem byl na zemi jen já......a přitom byly tři vlaky....takže jsem enemáky sice maskroval, ale neměl jsem šanci to ukapovat. Tohle se musí nějak řešit....

 

EDIT: teď jsem si dal bitvu s PzIIIL, kurs....zase paráda. Díky namakané posádce to trefuje jedna báseń. Nejdřív jsem dojel tradičně vymlátit bonusové Katuše a pak to otočil na enemáky. T34 nám chtěla udělat to samé.....v plné jízdě jsem ji trefil a další ranou dorazil....má přesný kanon ta pzIIIL  :laugh: ....pak letěl okolo střem.bombardér .....letěl okolo tak nízko, že jsem jen ze srandy předsadil a ....a trefil  :laugh: . Ale nezabil....dostal 50mm kanonema letěl dál. Ovšem čudil pěkně...

Pak začala přestřelovaná s T34...parádní boje. Jen KV1 ...to není legrace, drží jako blázen. No krásný win a výsledek. Já fakt nevím, jestli mám jít dál, když mě PzIIIL a Fláček tak baví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

proto říkám, že pokud to chtějí kloubit dohromady, tak musí udělat samostatnou skupinu tankistů a samostatnou letců v jedné hře.

Na to není dost hráčů, ale bylo by to tak asi ideální

 

Odesláno z mého HTC Desire HD A9191 pomocí Tapatalk 2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když to trochu vybalancují tak nic proti letadlům nemám. Občas mě na kapu pěkně štvou, ale jinak to jde. Horší je počet hráčů ......kolikrát jedem 7 vs 7 a z toho máme 4x letadla...téé porod.

Dneska se měl hru, kdy jsem byl na zemi jen já......a přitom byly tři vlaky....takže jsem enemáky sice maskroval, ale neměl jsem šanci to ukapovat. Tohle se musí nějak řešit....

 

EDIT: teď jsem si dal bitvu s PzIIIL, kurs....zase paráda. Díky namakané posádce to trefuje jedna báseń. Nejdřív jsem dojel tradičně vymlátit bonusové Katuše a pak to otočil na enemáky. T34 nám chtěla udělat to samé.....v plné jízdě jsem ji trefil a další ranou dorazil....má přesný kanon ta pzIIIL  :laugh: ....pak letěl okolo střem.bombardér .....letěl okolo tak nízko, že jsem jen ze srandy předsadil a ....a trefil  :laugh: . Ale nezabil....dostal 50mm kanonema letěl dál. Ovšem čudil pěkně...

Pak začala přestřelovaná s T34...parádní boje. Jen KV1 ...to není legrace, drží jako blázen. No krásný win a výsledek. Já fakt nevím, jestli mám jít dál, když mě PzIIIL a Fláček tak baví.

Včera jsem doexpil PZ3M s těma pancířema u pásů a panečku to je něco :) , dostal jsem artylérkou na věž a pásy , oprava cca40sekund , stál jsem na karelii u Ačka schozený pásy a stál jsem šejdrem ke kapu , t34ka to do mně prala ,  po každým nájezdu jsem si říkal a je to v ...... , ale ono né :) 4 rány z 10 metrů a nic , najednou se my pohla vež :) jedna rána a už hořel , pak jsem si popojel z rozmláceným motorem tak o 10 metrů a vidím jak 2 enemáci orstřelují naš cap , normálně dělali jako když tam nejsem , tak jsem mněl celkem 3 pěkný killy s totálně rozmláceným strojem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...