Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

Mládenci, má to už cenu stahovat? přemýšlím, že vyzkouším...je tam nějaký zádrhel zásadní, nebo odlišnost od WoT, co by mi bránila se průměrně bavit? Mám už na WoT poměrně málo času, tak jestli je to zábavnější.

odlisnosti od WoT je tam hodne, zabavnost je relativni pojem, proste to vyzkousej a uvidis

 

Pokud Tě baví WoT tak WT nestahuj...

tak snad ho muzou bavit obe hry, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

můžou, ale myslím, že ty hry jsou natolik rozdílné, že moc nadšených hráčů z obou táborů nebude

 

Já sem BYL nadšenej z WoT, ale už mě to přešlo... jenže to je klasika, nová hra baví víc než stará, to je to kouzlo objevování. Něco jako když se drápete pod tričko tý pohledný slečně, co sedí vedle vás a vidíte jí prvně :whistling:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Prima spawn...... :woot:

 

 

ten je ještě dobrej na stejný mapě jsem se objevil půlkou tanku na bunkru a při pádu jsem se převrátil takže hned ze začátku jsem přišel o tank :D

 

Nevím, co je na něm dobrého......z toho šutru se nešlo dostat....takže "J" a další spawn už byl naštěstí normální....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já sem BYL nadšenej z WoT, ale už mě to přešlo... jenže to je klasika, nová hra baví víc než stará, to je to kouzlo objevování. Něco jako když se drápete pod tričko tý pohledný slečně, co sedí vedle vás a vidíte jí prvně :whistling:

vetsina lidi to asi vidi jinak, ale ja se ke hram casto vracim, vlastne je mi lito z disku mazat cokoliv, co me nekdy bavilo.. a WoT me bavilo fakt hodne. podle me je postoj "Pokud Tě baví WoT tak WT nestahuj..." fakt divnej

to je jak kdybych nekomu napsal bavila te Forza? no tak to prece nemuzes hrat Gran Turismo

 

můžou, ale myslím, že ty hry jsou natolik rozdílné, že moc nadšených hráčů z obou táborů nebude

tebe WoT taky bavilo a WT sis stahnul, mam pravdu?

 

Tak mě např. v zásadě WoT baví, ale WT-GF je prostě nové neokoukané a až odstraní některé neduhy, tak bude asi lepší.

Ale zásadní rozdíl jsem zatím nepozoroval. Nemyslím HP bar atd. ale hratelnost.

v podstate souhlas, jde jen o to naucit se herni principy a hlavne mapy, kdyz zna clovek spravny mista na mape, tak je v cajku, tj u obou her stejny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vetsina lidi to asi vidi jinak, ale ja se ke hram casto vracim, vlastne je mi lito z disku mazat cokoliv, co me nekdy bavilo.. a WoT me bavilo fakt hodne. podle me je postoj "Pokud Tě baví WoT tak WT nestahuj..." fakt divnej

to je jak kdybych nekomu napsal bavila te Forza? no tak to prece nemuzes hrat Gran Turismo

 

Myslím, že odpovídáš na někoho jinýho, já taky často hry nemažu, Bad Company mám na disku od tý doby, co vyšla, a občas si rád zahraju (jenže už nemám tolik času), WoT sem taky nesmazal, jenže to počáteční nadšení je pryč a bohužel WG tu hru posílá směrem, kterj mi nevyhovuje. To "pokud tě baví" sem navíc nepsal já :no:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

engine je super, vypada to krasne, sviha mi to na full lip nez wot mapy jsou taky dobry, locknuta kamera proti wot nizko nad tankem tomu dava vetsi koule a vetsi radost z modelu tanku..touha po novejch strojich je vetsi nez ve wot kde uz mam 60 stroju a chut po dalsich je blizko nuly

 

ten system perku posadky mi prijde ehm...divnej.. system wot se mi libi mnohem vic... celkove garaz, mise a okna ve wotku mi prijdou o kus dal. Dmg model se mi vlastne taky nelibi... to radsi HP bar nez nepochopitelny strely bez dmg x-krat do cile bokem ze zadu atp...

system domination mi taky nesedi, na RB, FRB cekat dlouhe minuty me taky neba.. garazovy bitvy v arkade mi nesedi ani trochu..

 

Takze WT GF prozatim jeste poustim k vode

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ten jejich MM či BR začíná být jedna velká **** protože potkávat s KV-1 (1939) Hetzera (1944) mi příjde dost přitažené za vlasy. Když už historické bitvy, tak ať to odpovídá historii, byť s nějakým přesahem. Ale extrém začátek války a konec války? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mě jednoznačně WT tanky a letadla zvítězili.Nepotýkám se tam s nějakým spotováním,že mě svítí žárovka a mizení tanků na zelené louce nemluvím.Arty vyzkoumám na středních tancích a není to jako ve WOT řízená střela.Skončím jako kachna oškubaný,ale tank funguje.Modely tanků jsou prostě náherný sciny se na ně dávají úplně lehce a dmg poškození nemá chybu.Není to jen o killu,ale i o tom jet dopředu rozhlížet se a opatrně postupovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale zase pekne sa da zarobit :) S takym Tigrom stacilo 2x obsadit AB za cca 7300orlov, + 2 zostrely tusim..a s premium so mmal cez 30tisic orlov za bitu .. Sice je pravda,ze Historicka je troska narocnejsia..ale viac ma bavi :) 

Tak já mám tu T 34 prémiovou na 3 ranku, tam i když moc neudělám, tak jsem dost v plusu. Jinak HB je ještě v poho, teď se učím SB tam už to je celkem maso :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...