Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

Tak po první bitvě mám pocit, že se tank na ovládání chová jinak, takový hodně míň obratný ((: Jinak jednoho jsem zničil a dvakrát tank ztratil, ale byly to moje hloupé chyby (: Ještě mám otázku na to video, kdy si borec zoomuje. Z pohledu velitele mně zoom nefunguje, to chápu a říkal jsem si, že přepne do sniper módu, ale zase tam nemá černé okraje. On jde ten efekt resp. textura někde odstranit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jako na vyzkoumání komplet dvou ranků je bitev až až (: To se mně nějak nezdá abych hrál a body, co by mohly jít na výzkum lítaly z okna jenom proto, abych splnil nějaký limit počtu bitev. Navíc, když už je podmínka pro další postum vyzkoumat 6 strojů předchozího ranku....

 

EDIT: Heh, tak ono nejde jenom o to tanky vyzkoumat, ale i je vlastnit, tak už to jde ((:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Realistické hraní je podle mě nejlepší a to jak u tanků, tak i u letadel. Přece jen je to pořádné vzrůšo, když musíte enemáka na mapě najít a přitom sám zůstat neobjevený. Ty značky, které ukazují kde kdo je mě rozčilují protože vím, že mám sám značku a všichni o mě vědí.... :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem koupil Tigera a je to tank naprosto NAPENDREK !!! Vrátím se k Hetzerovi. Tiger dostane čelně a když není hned po něm, tak mu nejde točit věž a to je totéž. Proti T-34-85 je to totální ubožák. Pomalý, pomalu točí věž a nic nevydrží. Zase se ten syndrom z bývalého SSSR projevuje. Nejen  WG ale i Gaijin..... :mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem koupil Tigera a je to tank naprosto NAPENDREK !!! Vrátím se k Hetzerovi. Tiger dostane čelně a když není hned po něm, tak mu nejde točit věž a to je totéž. Proti T-34-85 je to totální ubožák. Pomalý, pomalu točí věž a nic nevydrží. Zase se ten syndrom z bývalého SSSR projevuje. Nejen  WG ale i Gaijin..... :mad:

já nevím co si furt představuje pod pojmem tanku TIGER nezničitelný monstrum ,které provalí nepřátelské vlny tanků bez toho aby se mu něco stalo?

,Tger často potkával tanky typu bt-7, t34/76,t-80,su-76,matilda,valentine,crusader,cromwell,churchill a sherman proto je tak slavný ,protože ničil tanky ze začátku války a proto rusové postavili t-34/85 a is-2 britové fireflyho a amíci hellcata a jackosona  aby ho likvidovali na velké vzdálenosti stejně jako on je a to mužeš být rád ,že ještě nepotkáváš IL-2 a thunderbolty,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Realistické hraní je podle mě nejlepší a to jak u tanků, tak i u letadel. Přece jen je to pořádné vzrůšo, když musíte enemáka na mapě najít a přitom sám zůstat neobjevený. Ty značky, které ukazují kde kdo je mě rozčilují protože vím, že mám sám značku a všichni o mě vědí.... :wink:

Tak u letadel, když jsem to jednou vyzkoušel bylo vzrůšo nastartovat a vůbec letět rovně, tak jsem se pokorně vrátil do RB, tanky jsou proti tomu hračka.

 

Kanar: a proto by měl dostat nezničitelnou věž? :-)

 

jinak mám dotaz: kam střílet a za jakých situací s HE municí? Já jen pro upřesnění :-)

Věž ne jen upevnění aby se nezasekával, většinou ho první ranou zablokuju a pak se jen směju, když se na mě pokouší zaměřit pomocí pásů. Celkem se obávám ho koupit aby si ze mě nedělal každej jen cvičný terč na free RP.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem koupil Tigera a je to tank naprosto NAPENDREK !!! Vrátím se k Hetzerovi. Tiger dostane čelně a když není hned po něm, tak mu nejde točit věž a to je totéž. Proti T-34-85 je to totální ubožák. Pomalý, pomalu točí věž a nic nevydrží. Zase se ten syndrom z bývalého SSSR projevuje. Nejen  WG ale i Gaijin..... :mad:

 

Pomalý - mno řekl bych, že i jako spousta jiných tanků ve hře je oproti reálu v terénu celkem svižník

 

Pomalu točící věž - a v reálu tomu bylo jinak?

 

Nic nevydrží - S T-34-85 se pořebuju dostat tak na těch 500m abych ho čelně dostal, a na zaseklou věž trpí i T-34.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...