Přejít na obsah

WOT - TANKOVÉ ESO


Hellweapon

Recommended Posts

To není pocit. To je pravda. Tohle jsem měl s AMX 50B. Xkrát jsem ho potkal, xkrát mi utekl. Pak jsem se s Objektem 704 zakopal na bažinách ve zbořeništi města a on byl schovaný za barákem 300 metrů ode mne. Postupně jsem ho ustřílel malinkým okýnkem a spadl mi strašný šutrák ze srdce. Uběhly další dva dny, kdy už nebyl potřeba a druhý den po sestřelu jsem dvě bitvy za sebou tohodle frantíka sundal bez problémů :)

 

Teeeda, Same, mohol si aspon okrajovo spomenut pamiatku spolubojovnikov, ktori hrdinsky a nezistne polozili zivot aby si mal AMX50B ... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pokud muzu radit, tak bych se tim tankovym esem moc nezabyval. To tam dali stejne jen, aby u toho lidi meli co delat. Pokud te tanky bavi, tak to hraj a neres nake eso. Pak totiz budes hru prizpusobovat tomu, abys ziskal to eso a podle me to ovlivni tvoji kvalitu hry. Coz me trosku potvrzuje tvoje veta o amx 13 90, pac si trosku pod tim predstavuju nake silene run na arty:)

:Smile_veryhappy: já to tak neberu , jezdím pro zábavu v klanu nejsem , amx jsem si pořídil na truc proti artinám , protože mě tyhle mrchy už vážne s...u , vyjedu s ferdou v 10 hrách a 9 krát mě sudá artiny , asi mám na sobě magnet nevím :Smile-angry: , jinak na hru s francouzem si nemůžu pořád zviknout , jsme herně vysazenej naTD , tak mě ty hrr akce moc nejdou :Smile_veryhappy: . Ale je to hezkej pocit zapálit tu bestii zašitou ůplně v rohu druhý strany mapy :Smile-izmena: . Radši víc rejží a míň artin .
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to dokazu pochopit. Ale mozna bys mel lepsi, kdyby ses snazil hrat tak, aby te ta arty toliko nesundavala. Tim, ze si to chces jakoby vynahradit jinde je podle me trosku spatny pristup. Jinak jako ferdinand jsi jeden z primarnich cilu pro arty. Ono hodne lidi jak vidi ferdu, tak hned na nej vola arty:D Takze se s tim zkus nak poprat a zkusit bojovat tak, aby te moc nevideli nebo aby na tebe arty nemohla. Pro arty jsi velmi slaby cil, zatimco pro tanky jsi orisek (pro ty slabsi), takze po pravu na tebe volaji arty. Jinak jasne, klidne si zahraj run na arty. Pomuze ti to treba s metalem, ale jako nemel bych to jako hlavni napl hrani za axm 13 90.

 

Jinak opakuju se, ale porid si klidne arty, to mas pro ziskani mastera nejlepsi a naucis se i jak pak lepe hrat za td.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já vím přesně kde je moje slabyna :Smile_Default: , neumím hrát kempera :Smile_Default: , jedu v lajně jako podpora , ale z posledních cca 50 her jsme jich 30 vyhrály , přežil jsem cca v 10 , ve zbytku mě udolali tanky tak 4 krát maximálně , jinak vždy ty mrchy :Smile_veryhappy: . Jednou se my povedlo , že mě sundaly najednou v rozmezí 1 sekundy 4 arty po 1 death a ostatní vyšly naprázdno , no aspoˇjsem tím pomuhl týmu :Smile_veryhappy: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hlasim ze se mi pravelo podarilo sundat posledni arty, sice sme prohrali, ja dostal infarkt, ale je to domaaaa :Smile_honoring:

Porážka

Bitva: Útesy 28. března 2012 16:44:23

Vozidlo: M26 Pershing

Získáno zkušeností: 549

Získáno kreditů: 23 877

Úspěchy v bitvě: Tankové eso, Odstřelovač

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Chybaju mi 4 tanky-RenaultFT,D1,Hotchkiss H35,AMX 50B

- na ty male frantiky doporucuju BT-2. je dostatecne rychly, ma slusny gun a hlavne ma presne stejny matchmaking. ja je nahnal po asi dvoutydennim snazeni prave s timhle tankem.

- na velkyho frantika proste trpelivost, obcas je videt a kdyz mas aspon osmicku tank tak jsi schopny ho prostrelit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Karlos dík za radu na tych malych Tieroch som ich nahaňal cely den,bola to fuška,kedže som mal Panzer 2 a nemohol ich prestrelit tak som zobral niečo Ruske myslim T-26?Už mi chyba len AMX 50B musím si ta vyhliadnut VVothan :Smile_teethhappy:

 

Však jo, hodlám s AMX 50 B projezdit celý volno. Začnu dnes v 20:00-3:00 a v SO i NE hned od rána...

Problémem může být, že často jezdíme včetě a než se ke mě dostaneš budeš muset odpálit nejprve i 2 x IS 7... :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zajimave oceneni ... nekdo ho dostane za cca 40 tanku a nekdo napr. za 2 roky, bude muset dat 90 tanku .... me to prijde hloupe ... oceneni bych odebiral, dokud dotycny nenasbira dalsi trofeje, aby to melo nejakou objektivni hodnotu ... stejne jako statni maturita - vsichni jednotnou zkousku, aby az se budou za 20 let na pracaku ohanet papirem, tak aby to melo stejnou hodnotu. ne jako nyni ... :)

sry za OT

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vítězství!

Bitva: Murovanka 16. apríla 2012 23:58:02

Vozidlo: PzKpfw VIB Tiger II

Získáno zkušeností: 1 272

Získáno kreditů: 36 658

Úspěchy v bitvě: Tankové eso Tak nakoniec som ho dostal toho Francuza(AMX 50B) napisal som teamu že nech mi ho nechaju a nakoniec sa mi ho podarilo dat Tigrom 2 :Smile-playing:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...