Přejít na obsah

WOT - TANKOVÉ ESO


Hellweapon

Recommended Posts

... já marně naháním 263, sice ji občas potkám, zatím vždy zvítězila ona, jednou se karta obrátí a vyhraju já, ale tohohle jsem ani jednou nepotkal - Pz.Kpfw.II Ausf.G, tak nevím kdy ji opět získám zpět ...

PzIIG je běžně na bitvách III.tieru a obj.263 nejčastěji potkávám se 110E4, a s ní jsem ho taky myslím 2x dostal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Mě tohle ocenění není přáno =D už mi několikrat uteklo o pár tanků a teď mi chybí už jenom Churchill GC, ale už +- tydny sem ho proti sobě neměl =/ a od te doby co ho dali do hry, tak sem so měl proti sobě snad 7x, většinou chybělo málo abych ho dostal a nebo byl na druhe straně mapy... No nic, snad to stihnu =)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hahaha dostal jsem 263 konečně!!!!

teď už jenom nahnat ty prcky převážně tier 1 a 3 a potom čínskou heavy 113 a britský TD 183

to tvý "jenom" je úsměvné, poslední kousky jdou vždycky nejhůř (prcky nepočítám, i když Churchill GC nebo T-80 je oříšek). od okamžiku kdy je ve hře (březen?) naháním FV215B (183), no a polom Leopard 1.čím víc po něm toužíš, tím míň ho potkáváš - a limitně se to blíží 0. Prohlídneš si je jen ve svým týmu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě taky chybí "jenom" 6 tanků a to na II. - IV. tieru. Včera jsem jezdil jen prcky, i když je fakt nesnáším a potkal jsem všechny a docela často, ale chytit je byl problém.... Zvládl jsem dva a proto mi chybí jen 6. Ale už na to kašlu, ať si tu medaili strčí za klobouk, nechci se týrat někde, kde mě to vůbec nebaví...:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak kdo mi poradí kde splaším ... 

T-80 (vždycky mi ji někdo vyžere)

113  (vždy jen v mém týmu)

na tu 113 musíš hrát na odpovídájícím tieru - a hrát - a hrát ... tak 1x za 30-100 bitev ho musíš potkat :smile:

na tu T-80 by možná pomohlo si ji pořídit, mám pocit (jen pocit, ale celkem to vychází), že na malejch tierech se stejný typy potkávaj (nebo pomůžeš pravděpodobnosti, že bude v druhým týmu (ona pravděpodobnost že budou 2 ve stejným týmu je eště menší, že)

 

Jinak moje babička vždycky říkala: "Radu ti dá málokdo, ale poradit umí každej!"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

to tvý "jenom" je úsměvné, poslední kousky jdou vždycky nejhůř (prcky nepočítám, i když Churchill GC nebo T-80 je oříšek). od okamžiku kdy je ve hře (březen?) naháním FV215B (183), no a polom Leopard 1.čím víc po něm toužíš, tím míň ho potkáváš - a limitně se to blíží 0. Prohlídneš si je jen ve svým týmu.

Tak jsem dodělal prcka a dostal expert SSSR teď koupím tier 1 a musím dostat brita a čínu ty tiery 10 naženu na CW :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Tady to zjistíš.

 

http://wot.ctocopok.ru/load_cache_e.php

 

Musíš tomu ukázat soubor v PC. Ve Win7 to je  : C:\Users\tvoje jméno\AppData\Roaming\Wargaming.net\WorldOfTanks\dossier_cache 

Taky musíš mít zapnuto zobrazování skrytých souborů.

 

No a pokud jsi už Tankové eso někdy měl tak stačí kliknout v služebním záznamu na zšedlou ikonu Tank.esa a rozbalí se ti seznam chybějících strojů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...