Přejít na obsah

WOT - TANKOVÉ ESO


Hellweapon

Recommended Posts

Mi chybí ti britští noví. Ale nějak mě to nepálí, vždycky mi to o pár kousků uteklo, když přišel nový strom. Jednou za půl roku kouknu na staty, a pak občas zahraju sobecky když si všimnu a mám možnost ten chybějící tank dostat, ale to je vše, cíleně je nehledám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Největší problém mám s objektem 263, včera jsem ho potkal podruhé v životě v enemy týmu. Když se objevil na mapě, tak na něj najelo asi 10 tanků, aby ho zabili, chudák.... Samozřejmě hned umřel, ale s ním i polovina mého týmu, jak se nechali ustřílet od ostatních. :Smile_Default:

Byla sranda to sledovat, jak se prohrává kvůli jednomu tanku... :Smile-playing:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Tak jsem vystřílel všechny číňany a Tankové eso je opět zpět.

Největší problém byl potkat X. tier typ 113. Střetl jsem se s ním do dneška jak ve vlastním tak enemy týmu 1x. Měl jsem kliku ,že jsem ho potkal v E75 a ve férovém boji udolal.

 

 

http://img4.imageshack.us/img4/9374/tankeso.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem vystřílel všechny číňany a Tankové eso je opět zpět.

Největší problém byl potkat X. tier typ 113. Střetl jsem se s ním do dneška jak ve vlastním tak enemy týmu 1x. Měl jsem kliku ,že jsem ho potkal v E75 a ve férovém boji udolal.

 

 

http://img4.imagesha...374/tankeso.jpg

 

gratuluju, ale to si ho moc dlouho neužiješ. za pár tejdnů můžeš zase začít od začátku :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak já se už teď systematicky (ikdyž jen symbolicky) připravuju na tankový eso někdy daleko v budoucnu :-D - když vyjde nová větev, tak si jdu cíleně nahuntit tiery 1-5, ty vyšší neřeším, protože na ty narazím dřív nebo pozdějc tak jako tak při expení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je zvláštní jak jak WG mixuje tanky do enemy týmu. Člověk to bere skoro jako úmyslnou sabotáž. Tank který potřebuješ sestřelit je zásadně v tvém týmu a u enemáka jednou za padesát bitev.To pak máš zrovna pomalou potvoru (Lowe) a než se k němu dohrabeš tak ti shoří před nosem.To mi tak WoT prováděl s T-34-2 a musím říct, že jsem už řádně pěnil.Jaké uklidnění u hry, těžký stres to je!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Takže Tankové eso opět obhájeno.

 

http://img16.imagesh...nkesobritan.jpg

 

Ale co mi WG provádělo, to jsem v takovém extrému nezažil. Než jsem dostal Tortoise a FV 215b 183. Zásadně byli v mém týmy a to dokonce v 2 členných četách .Exelentní provokace v poměru bitev cca 50:1(v týmu/enemy).Když už byl na druhé straně tak jsem měl extra slabý tým,že jsem je ani nespatřil,natož k nim dojet. Tortoise ten si mě vychutnával.Měl jsem ho snad 10x na ránu a vždycky mě sesmahnul artykřovák. Nakonec jsem ho dostal v Himmlsdorfu a FV215b 183 na nenáviděném El Halufu.

Sakra je to nervák a adrenalin,zdemolovaný nervy - ale ta úleva po posledním esohitu !!!

 

ps: ještě docela blbě se pokud si vzpomínám honil Churchill Gun Carrier.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja sesmahnul konečně francouzskou arty BS a teď mi na mé první tankové Eso chybí GC Churchill, AT 8, AT 15 a Tortoise... Většinou je mám v týmu, parkrat už byla otázka jedné rány abych je dostal, krome toho Churchilla, toho sem měl jenom 3x týmu, jinak sem ho nepotkal =/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to ocenění, který si člověk užije jednou za čas, pokud hraje často a dlouho. Mě běžně před patchem chybí tak 1 kousek, teď aktuálně FV215B (183).

 

A je to hodně o štěstí, některý tanky, třeba obj. 263, FV4202, T57 HT sem zničil třeba před měsícem, dvěma - a od tý doby snad ani ani nepotkal v bitvě. Z prémiáků si nepamatuju, že bych Matildu BP potkal víc než 2x - a to ho v kill listu mám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Bonebreakers

Už jsem jej měl a abych se honil za tankama co se objeví jednou za tisíc bitev a ještě je u mně v týmu :facepalmic: , tak jsem se smířil, že už jej asi mít znovu nebudu a spokojeně s tím žiji dál :Smile_Default: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...