Přejít na obsah

WOT - TANKOVÉ ESO


Hellweapon

Recommended Posts

mě schází na Eso všechny VIII artyny.....pokud je vidim v enemy teamu, předem píšu...jestli přežiju a budeme útočit na jejich base, ať mi je nekillnou.páč

je potřebuju do sbírky.....bohužel, moc podpory nenacházím a když už se k nim dostanu, většinou dám jen damage, vzduchem přiletí popelnice a naše arty ji mé do sbírky místo mě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě schází na Eso všechny VIII artyny.....pokud je vidim v enemy teamu, předem píšu...jestli přežiju a budeme útočit na jejich base, ať mi je nekillnou.páč

je potřebuju do sbírky.....bohužel, moc podpory nenacházím a když už se k nim dostanu, většinou dám jen damage, vzduchem přiletí popelnice a naše arty ji mé do sbírky místo mě

mimojine kvuli nim expim T20 stredak a francouzskou lehkou lajnu. S ferdou se k nim proste nedohrabu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud , není potřeba sundat prémiový tanky tak jak zjistím co my ještě ve skutečnosti chybí , pokudám do lišty odkaz na dosire nebo jak to je tak my tam vylítnou tanky , který ještě nemám a je tam těch prémiovejch víc , tak jak zjistím co ještě a který nemusím řešit ? Jinak jak jsem na to včera koukal , tak kromě mause a t95 jsem už udolal všechno vysoký a ani o tom nevím :) , na to , že mám max ferdu a kanon 128 teprve od včera , tak by jsem to viděl , že to obstaral jpanter i E100 mám 4krát nechápu :) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud , není potřeba sundat prémiový tanky tak jak zjistím co my ještě ve skutečnosti chybí , pokudám do lišty odkaz na dosire nebo jak to je tak my tam vylítnou tanky , který ještě nemám a je tam těch prémiovejch víc , tak jak zjistím co ještě a který nemusím řešit ? Jinak jak jsem na to včera koukal , tak kromě mause a t95 jsem už udolal všechno vysoký a ani o tom nevím :) , na to , že mám max ferdu a kanon 128 teprve od včera , tak by jsem to viděl , že to obstaral jpanter i E100 mám 4krát nechápu :) .

ty co nemusis sou psany kurzivou-tedy maj sklon pisma (me to ukazovalo takhle ty co sem nemusel).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a nemáte to jedno? Jestli mám tento achievment nebo jiný ... to je jako říkat:"Pozor, mám obrovský koule, dostal jsem metál." jako je to hezká věc, ale co vám to přinese? jednou se na to podíváte a řeknete si:"Hm, tak to mám." a co jako? :D omlouvám se jestli to někomu přijde hodně negativní postoj, ale pro mě je to skutečně jen jako takové spestření. Jsem spíš překvapenej, když hraju a najednou mi tam zasvítít, že jsem něco dostal :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja potreboval na Tankovy Eso znicit T-82,T-18.D1,D2 a AMX38 ....jako potkat ve hre T-18 bylo utrpeni z 50 her sem to potkal pouze jednou a jeste stesti ze vyjel zrovna pred muj gun jinak bych na to nervy uz asi nemel..specielne sem si musel koupit Mardera protoze mali tiery sem preskakal free expama.....hura za tu medajli uz mam aspon klid :Smile_harp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja potreboval na Tankovy Eso znicit T-82,T-18.D1,D2 a AMX38 ....jako potkat to ve hre T-18 bylo utrpeni z 50 her sem to potkal pouze jednou a jeste stesti ze vyjel zrovna pred muj gun jinak bych na to nervy uz asi nemel..specielne sem si musel koupit Mardera protoze mali tiery sem preskakal free expama.....hura za tu medajli uz mam aspon klid :Smile_harp:

gratulace,taky sem si to vytrpel to hledani malejch tanku.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...