Přejít na obsah

WOT - TANKOVÉ ESO


Hellweapon

Recommended Posts

zajimave oceneni ... nekdo ho dostane za cca 40 tanku a nekdo napr. za 2 roky, bude muset dat 90 tanku .... me to prijde hloupe ... oceneni bych odebiral, dokud dotycny nenasbira dalsi trofeje, aby to melo nejakou objektivni hodnotu ... stejne jako statni maturita - vsichni jednotnou zkousku, aby az se budou za 20 let na pracaku ohanet papirem, tak aby to melo stejnou hodnotu. ne jako nyni ... :)

sry za OT

 

 

Sice se to ocenění neodebírá, ale třeba já se snažim po patchi vžycky sundat i ty nové tanky (momentálně mi chybí T4 USA TD)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chybí mi 3 malý potvory a Maus(toho potkávám docela často, ale vždy mi ho někdo vyžere......), potřeboval bych poradit, s čím je mám ulovit....

Jsou to TD II AT-1 a T18 a arty II SU-18.......zkoušel jsem traktora, ale TD a ARTY asi mají vyšší MM, neb jsem je nepotkal...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Tak jsem zkusil napsat na support a přišla mi tahle odpověď...

 

Dear Georg,

The Master Tanker achievement is currently not working as it has been reported other players, we will fix it as soon as possible.

Thank you for your enthusiasm about the game and your report.

Wish you good luck on the battlefield !

Kind Regards,

Guillaume

 

Ocenění tankové eso není momentálně funkční, opraví to co nejdříve.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kde zjišťujete co vám ješte chybí nebo co máte sestřeleno? Jestli to tady někde je tak sorry, věršinou to pročítám ale tohle mě zas až tak strašně nezajímá abych u tohohle tématu musel sedět hodinu, já jen tak pro zajímavost, stejně se mě tohle ocenění netýká, jen jsem chtěl kouknout co už všechno mám ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si to stejně musel pročíst celý abych to zprovoznil... Ale zjistil jsem že mi chybí jen 7 tanků normálních a 19 prémiáků všeho druhu, ale jsou tam napsaný i ty co tady vůbec nejezdí, nevím jestli je někdo má ale třeba PZ4 - hydro, WZ-111, Type 62 atd... Viděl jsem takový exoty někde na webu ale nikdy jsem se s nima nepotkal, to se prodávalo dřív nebo dostávalo v nějakejch akcích? Takže pokud se s těmato exotama nepotkám tak to eso asi nikdy nedostanu že?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...