Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Co z toho bude? Zpousta nervů a chu´t ho prodat, dokud nekoupíš lepší kanón, nic víc, nic míň :Smile_teethhappy:

Jinak u mé T95 zůstává počet úmrtí pod orbitálníma sra*kama konstantně na 80% ...

 

Já su trpělivý. A právě likvidace těch velkých sviní je to na co se těšim. :Smile_teethhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak první herní den v klanu Royal a super. Rotu jsme neprohráli ani jednou a v četě jen dvakrát...20:2....až se mi to zdá nefér být v klanu. Klucí hrajou velice dobře...na takovou hromadnou spolupráci nejsem zvyklý :Smile_Default: . Najednou nemusím řešit tisíc věcí a průserů za někoho jak na publicu. Ono to jde tak nějak samo.... :Smile_Default: V četě to samé....pěkný den. A dobře zvolený klan.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já su trpělivý. A právě likvidace těch velkých sviní je to na co se těšim. :Smile_teethhappy:

Já jí koupil ve slevě, taky sem byl zvědavý, říkal sem si že mám pevné nervy a taky že sem trpělivý. Po cca 10 denním hraní s touto mrchou si to přestávám myslet, včera už sem hodně vážně uvažoval nad prodejí. Když máte po třech hrách cca 900 expů je z toho na zvracení, dabl sem nedal a šel znechuceně hrát jiné stroje. Když se s velkým štěstím náhodou trefím tak za 300-400, většinou škrtnu pásy nebo tak něco za 70 HP, ale mezitím to letí několikrát do pryč. Druhé dělo je tak vzdálené, že než ho vyexpím, tak budu mít vousy až na zem. :Smile_amazed:

švejk, zarytý antiklanový hráč vstoupil do klanu? Tak to by chtělo nějakou oslavu :Smile_great:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera to byl opět krásný den ve WoT. Udělat násobky byla celkem fuška a to mám je pár strojů. Často se zde na fóru píše, že mají hráči používat hlavu. Já jsem na to asi moc blbej, protože v mém případě to vůbec nefunguje. Jeden z případů: Mapa Doly horní základna, max třída strojů 5, můj stroj T-50 s top dělem. Valím ke kopci za skalku u výjezdu, abych naspotoval a pozastavil trochu útok na kopec. Jen co zastavím, tak se objevuje na spot 50 m PZ III/IV a valí na kopec. Při průjezdu před mojí pozicí mu to max z 10 m napálím krásně kolmo do boku. Nádherná grafická díra na noku ve středu tanku s 0 poškození. Další výstřel na zadní část motoru jak jede dál na kopec. Není to kolmo, ale opět 0 poškození. PZ vyjíždí na kopec do zákrytu chráněn před palbou a začíná přestřelka kdy já nemám moc prostoru k manévrování a on je ve větší poziční výhodě. Výsledek já 0% HP a on 80% HP. Jsem první zničený tank v bitvě, takže zkušenosti a stříbrný tragédie. Podobná akce na Dragon Ridge. Spotováním ve vesnici dost otravuje enemácká T-28. Mám slušnou pozic a vyřeším to. Povyjedu se svým Tigrem P a napálím to do ní z boku z cca 35 m. Poškození 0. T-28 se rychle schovává a přes místo, kde stála to schytávám od Ferdy a KT. Těžko říci co všechno v následujících cca 15s včetně arty stříleno na můj tank než byl zcela zničen. Včera to bylo se střelnou až na několik opravdu světlých výjimek (bitev) na prd.

 

Abych jen nenadával, tak jedna bitva z opačného soudku. Mapa Steppes bez arty horní základna bitva T8. Můj Tiger P post kolem 6 místa. V údolí na pravé straně jsme vyhráli a naše 2 top stroje postupují vpřed. Já se vracím pomoci základně. Druhá strana to schytala a na základně je pár slabších strojů, které nepřítele dle mého odhadu jen zdrží. Než se doplazím na základnu, abych mohl pomoci, tak je obrana co nepřítele zdržovala celá udolaná. U nás dva stroje míří na nepřátelskou základnu a já zatavuji v našem kruhu za nějakým vrakem a očekávám každou vteřinu příjezd 5-6 nepřátel. Očekávám při svém střeleckém štěstí rychlou nakládačku a cap enemáky. Enemáci se téměř okamžitě objevují a začíná přestřelka na střední vzdálenost cca 200-250 m. Začnou se dít divné věci. Co výstřel, tak to něco poškodím a díky tomu, že jsou enemáci hodně poškození nebo mají stroj nižší třídy, tak je ničím na 1-3 zásahy a to se i dost kryjí za terénem. Můj tank nečekaně nedostává žádné vážné poškození a ani HP moc neklesá z 90% se kterým jsem začal obranu základny. Základnu jsem udržel do našeho capu. Jel jsem chcípnou tak nějak z principu a nakonec jsem přežil a dokonce sundal 5 strojů.

 

Ty extrémy, kdy s lukem na 350-400 m poškodím cokoliv a na druhé straně se sebevětším kanónem na pád metrů nedám nějaký papírový model jsou děsný. Rád bych věděl s čím jdu do aktuální bitvy.

 

Mezi další zajímavou zkušenost zatím řadím Tiger a Tiger P. Tiger začínal v základu a s posádkou na 75%. V Elite končil s win 48%. Tiger P měl až na pár drobností vše z Tigra a s posádkou začínal na 90% a win má jen 38%. Na staty si moc nehraju, ale těch 38% v době, kdy mám o dost lepší podmínky než v prvních 11k bitvách mi poněkud vadí.

 

PS: To jsem toho zas naškrábal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem se dostal k hraní až po 22:00, udělal si radost koupí KV-4, alepotom to už byla jen naprostá tragédie. Na to, že by v tomhle čase už většina hráčů měla být dospělých, bylo to hraní k pláči. Kdyby to nebylo rouhání, řekl bych - zlatá víkendová odpoledne. Z 15 her 14 proher, pak jsem to raději vypnul a šel spát. Pokud mají TOP hráči v týmu s tierem 10 EFR 700-900, tak je něco někde špatně :Smile_sad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem se dostal k hraní až po 22:00, udělal si radost koupí KV-4, alepotom to už byla jen naprostá tragédie. Na to, že by v tomhle čase už většina hráčů měla být dospělých, bylo to hraní k pláči. Kdyby to nebylo rouhání, řekl bych - zlatá víkendová odpoledne. Z 15 her 14 proher, pak jsem to raději vypnul a šel spát. Pokud mají TOP hráči v týmu s tierem 10 EFR 700-900, tak je něco někde špatně

Samozřejmě, že ti rozumím, mít takové jedince v týmu je vopruz.

 

Ale to není chyba těch lidí, hrají to co umí. Ale systém WoT hráče kvalit státní filharmonie nutí hrát s hráči lokální kutálky. Požitek z hry pak nemá ani jedna strana.

 

 

Otázkou je, co je špatně. Že tito hráči mají nejvyšší tanky? Nebo je špatně, že jsou nelosováni do jednoho týmu a v druhém jsou na stejných pozicích hráči zelení, modří nebo nedej bože fialoví?

 

Samozřejmě, že mne irituje, když vidím naši desítku/devítku a má EFR kolem 850. Většinou je hned v bitvě vidět proč. Buď někde bezúčelně kempí nebo se hrdinně kamsi vyřítí, shoří první a zbytek hry píše do chatu noob team.

 

Ale ne každý je dobrý hráč, a i ten průměrný až špatný si tu desítku vyjezdí, stačí buď být trpělivý, nebo do hry sypat peníze. I ta největší lamka má právo na desítku. To je svaté právo každého hráče.

 

 

Ovšem systém by měl nastavit, aby nekazili hru druhým.

 

 

 

Řešením by bylo rozdělení hráčů dle jejich dovednosti, třeba dle výše jejich EFR, to klíč by šel nějak rozumně nastavit. WoT to stále odmítá, pro mne z nepochopitelně lichých důvodů.

 

A pokud už ne oddělit zrno od plev, tak nalosovávat hráče rovnoměrně do týmu, když lama v desítce, tak na obou stranách. Ne stylem současného MM - lama v desítce, dorovnám to borcem v sedmičce (ale ani to tak nyní není)

 

Ale to je jen holé sci-fi, když vidím, jak funguje současný MM, který nepřítomnost tří devítek dorovná sedmičkami a šestkami, aj. jeho chuťovky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějaké rozdělení do skupin dle Er je utopie...to WG rozumím. Ale spravedlivější rozdělování mezi nás a enemáky by snad technicky udělat šlo. WG si musí uvědomit jednu věc....obrovské procento hráčů WOT jsou nefalšované děti od 5-12 let. A i ony mají právo tu hru hrát. Na druhou stranu WOT je týmová hra a normální hráč nemá šánci ovlivnit hru plnou dětí...to je taky hrozně nefér...jejich logický amatérismus, plynoucí z jejich věku prostě ovlivňuje hru ostatních hráčů v týmu...a normální hráč pak zbytečně trpí.

A teď ta pointa....20% všech hráčů WOT do něj cpe peníze. Ale rozhodně to nejsou právě tyto děti. Kterých je nejvíc...Až na pár zbohatlíků jim na hru rodiče prostě nedají ani Euro. Často rodiče ani nevědí, že to hrají....

Tak kdo je pro WG důležitější? Fotrové od rodin co ty peníze prostě mají, nebo hráči co si odskočili od TV, kde právě dokoukali Mickyeho Klubík? :Smile_Default:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jedině, co si tito hráči zaslouží, je obdiv za neskutečnou trpělivost. Když vidím, že dá docela práci vyjezdit tier 10, tak tihle hráči u toho musí trávit celé dny a měsíce bez pauzy snad.

 

Čím dál víc začínám mít navíc pocit, že o výsledku bitvy je rozhodnuto ještě daleko před jejím začátkem. Jsou dny, kdy kdybych hrál nevím jakou tužku, je v naprosté většině Win. A to můžu zahrát suprově, nebo zalamím a umřu hned na začátku. A to samé naopak, třeba včera. Ať jsem byl TOP, nebo na konci losu, samý lost.A to třeba jako TOP eliminuji první tři TOP tanky enemy, pak je po mě a stejně to projedem. A nebo když už to nedejbože vypadá na výhru, tak naše medka místo aby šla přerušit capování naší báze, tak jedou přes celou mapu capovat enemy bázi a samozřejmě to nemůžou stihnout. O tom, že v jedné hře přes 1/2 mapy čelně penetruji několikrát po sobě tiery nad sebou a v jiné hře z blízka dingají tiery 5-6 a nebo se vypařují střely už ani nemluvím.....Jak říkám, jako kdyby bylo rozhodnutu předem o tom ,jak má bitva dopadnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějaké rozdělení do skupin dle Er je utopie...to WG rozumím. Ale spravedlivější rozdělování mezi nás a enemáky by snad technicky udělat šlo. WG si musí uvědomit jednu věc....obrovské procento hráčů WOT jsou nefalšované děti od 5-12 let. A i ony mají právo tu hru hrát. Na druhou stranu WOT je týmová hra a normální hráč nemá šánci ovlivnit hru plnou dětí...to je taky hrozně nefér...jejich logický amatérismus, plynoucí z jejich věku prostě ovlivňuje hru ostatních hráčů v týmu...a normální hráč pak zbytečně trpí.

A teď ta pointa....20% všech hráčů WOT do něj cpe peníze. Ale rozhodně to nejsou právě tyto děti. Kterých je nejvíc...Až na pár zbohatlíků jim na hru rodiče prostě nedají ani Euro. Často rodiče ani nevědí, že to hrají....

Tak kdo je pro WG důležitější? Fotrové od rodin co ty peníze prostě mají, nebo hráči co si odskočili od TV, kde právě dokoukali Mickyeho Klubík? :Smile_Default:

 

Pěkné počtení,jako vždycky..jinak já nevím dělení je dle mne dobrý názor,ale od WG utopie..ano jsem slbší průměr(1225) ale když si uvědomím,že jsem jezdil milion větev a malých prcků,kteří mne ani nebavili tak se nedivím tou číslu..další problém spatřuji v tom,že své stroje jsem jel až na vyjímku 2 mesicu premia poctive,takže žádné konverty expu..a on je to zážitek bojovat se stock masinou,s kterou nerozhodnete nic..dříve mne srali hráči,co měli nízký ER a kazili hru..poslední dobou mne serou hraci,kteří si pořídí IS-7 pouze přes konverty,kdy s předchozími tanky má od 50 do 100 bitev..a pak machrují,jaký mají tank..v klanu máme skilera s 61% win 1900 ER..když jsem koukal na jeho profil,má 2500 bitev s IS-4 a Objectem 704,které jsou nadprumerne masiny a kily a penize jen litaji..já mám na objectu 704 a E-75 též 1800 ER..ale nevím,prostě poslední dobou raději hraji prcky(su.-26)kde ER 1100 snad nepřelezu..jinak dobrý stroj je též hellcat(1600)ER - hromada spotu,dmg a často capuji či decapuji..amen..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějaké rozdělení do skupin dle Er je utopie...to WG rozumím.

 

uz sem to tu jednou psal, ale nechci to od vsech schytat ... ale preci jenom.

od ty doby co mam zobrazovani eff stats ve hre, mi prijde, jako by MM s touto promenou nejakym zpusobem pracoval. neni to vzdy vyrovnany, ale nikdy se mi nestalo, ze by jeden tym byl celej modrej a fialovej a druhej nemel ani jednoho. pritom se stejnym vozitkem napr. JP chytnu bitvu kde sem jediny zeleny - ostatni jsou cerveni a hned dalsi bitva je zelena malo neb kazdy je modry a fialovy (az na 2-4 vyjimky). z toho mi plyne, ze statisticky se musi jednou stat, ze jeden tym bude 20x prevysovat souctem eff, ten druhy tym a to se mi jeste nestalo.

jasne stane se, ze je 95% sance vyhrat, ale stale to delaj cca 2-3 hraci kteri maji eff 2000 a jejich protejsky jen 800. ale totalni prevahu, se sanci na vyhru 1000%(teoreticky) modri a fialovy kontra eff400, sem jeste nemel

toto co jsem napsal, nechci nekomu vnucovat, ale tim jak mam odehrany dalsi a dalsi bitvy, tak si myslim, ze na tomto neco je ... proste me prekvapuje, to, jak casto jsou bitvy/sance na vyhru/eff. stats vice mene vyrovnany ... a pritom by nemeli byt ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkné počtení,jako vždycky..jinak já nevím dělení je dle mne dobrý názor,ale od WG utopie..ano jsem slbší průměr(1225) ale když si uvědomím,že jsem jezdil milion větev a malých prcků,kteří mne ani nebavili tak se nedivím tou číslu..další problém spatřuji v tom,že své stroje jsem jel až na vyjímku 2 mesicu premia poctive,takže žádné konverty expu..a on je to zážitek bojovat se stock masinou,s kterou nerozhodnete nic..dříve mne srali hráči,co měli nízký ER a kazili hru..poslední dobou mne serou hraci,kteří si pořídí IS-7 pouze přes konverty,kdy s předchozími tanky má od 50 do 100 bitev..a pak machrují,jaký mají tank..v klanu máme skilera s 61% win 1900 ER..když jsem koukal na jeho profil,má 2500 bitev s IS-4 a Objectem 704,které jsou nadprumerne masiny a kily a penize jen litaji..já mám na objectu 704 a E-75 též 1800 ER..ale nevím,prostě poslední dobou raději hraji prcky(su.-26)kde ER 1100 snad nepřelezu..jinak dobrý stroj je též hellcat(1600)ER - hromada spotu,dmg a často capuji či decapuji..amen..

Jen krátce...1225 není slabý průměr, ale dobrý hráč. Kéž by všichni "průměrní" měli 1225...to by se to hrálo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč utopie Švejku?, Tomu nerozozumím, že jim rozumíŠ, Neprudím, jen mne nic nenapadá, že zrovna ty obhajujeŠ v tomto WG.

Ale třeba je nějaký rozumný důvod, nahoď, prosím.

Téé přece jednoduchý, proč rodělovat hráče např. do 3 skupin? 0 - 600, 600 - 1200, 1200 - milion....Možná to z počátku vypadá lákavě a rozumně, ale jen by z toho vznikla jedna velká nuda. Skilleři by hráli se skillerama...noobíci s noobíkama...už vidím ten taktický camp ve hře s hráčema nad 1500Er...kdepak. Mám rád různorodost, proto nevyhledávám CWčka...rád vidím při práci skillera nebo si rád u prostřed mapy sejmu noobíka...

Pointa je jinde. Jen spravedlivě a hlavně vyváženě hráče rozdělit....aby se nestávalo to co se stává...tým rudých proti zeleným....to je ten zakopaný pes.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sdílím obsah Stingrayho posledního příspěvku.

 

Bohužel poslední dobou trpím syndromem zvaným Hrdina. To je takovej syndrom, při kterým se rozjedete sám, čí s malou podporou na jednu stranu bránit a hlavní útok to chytře bere druhou stranou. Problém (T95): 13:00 vidíme nepřítele, 12:59 první ranění, 12:59 první mrtvý, 12:55 vidím hlavní nepřátelský útok o síle 4 top strojů a 6 dalších menších hmyzů. 12:45 první hmyz zničen 12:30 druhý top tank zničen 12:00 další hmyz dole, 11:59 kontrola stavů, dobrý ,stále mám jednoho ochránce, 11:58 přicházím o ochránce 11:40 zničen další top stroj. 11:30 kontola mapy - zůstal jsem sám 11:29 spousta nadávek, mezitím výstřel 11:00 zezadu nalepen hmyzák, zboku nalepení další dva hmyzáci, 11:00 první schytaný dmg, 10:50 hořím 10:49 další spousta nadávek 10:48 Alt+F4...

 

Já už sakra nechci takovýhle týmy, kde zaručeně prodělám, ať dělám co chci... to je ale tak častý, ty top tiery co dokážou zahrát, člověk by brečel. Chci Top gun na T95, abych mohl ovlivňovat bitvu po větších kousancích...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tímto jsi mne - při vší uctě švejku nepřesvědčil. Ono těch 1500 a více hráčů zase tolik není.

 

Klidně i dvě skupiny, třeba 0-1000 a pak zbytek. Ta dělící hranice by se musela promyslet, jen jsem těch 1000 nahodil.

Ale tvou různorodost typu, že v Is-4 hraje člověk s EFR 600 (včerejší zážitek) nechci fakt zažívat. Klidně i za cenu nižších výdělků - možnost volby, Jsi profi třída a chceš hrát se lamama za nižší výdělek kreditů a expů? - tvoje volba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono to ER taky není úplně dokonalý. Já mám 1220, ale je to v podstatě ve většině aktuálních bitev celkem poddimenzovaný. U strojů , který jsem hrál v posledních dvou měsících tier 7+ mám:

T34 - 1850

M103 - 1830

T-95 - 1850 (není v maxu)

IS- 1950

T32 - 1750

(neberu Lorraina a jemu podobný krávy, který vyexpit je peklo...)

 

Takže, když to tak vememe, kdyby mě to bralo jako hráče s 1220, teoreticky by hráč proti mě měl dostat na holou. Takhle každej hráč hraje s nějakým strojem a s jedním exceluje a s dalšíma prostě jen tak hraje. Mohlo by to rozdělovat zhruba na stejnej počet zelených a rudých, ale to by jsme chtěil moc. Ono by i stačilo, aby to chvilku počkalo a dalo vyrovnanější tiery k sobě...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Téé přece jednoduchý, proč rodělovat hráče např. do 3 skupin? 0 - 600, 600 - 1200, 1200 - milion....Možná to z počátku vypadá lákavě a rozumně, ale jen by z toho vznikla jedna velká nuda. Skilleři by hráli se skillerama...noobíci s noobíkama...už vidím ten taktický camp ve hře s hráčema nad 1500Er...kdepak. Mám rád různorodost, proto nevyhledávám CWčka...rád vidím při práci skillera nebo si rád u prostřed mapy sejmu noobíka...

Pointa je jinde. Jen spravedlivě a hlavně vyváženě hráče rozdělit....aby se nestávalo to co se stává...tým rudých proti zeleným....to je ten zakopaný pes.

 

A proč ne?pokud se tanky rozdělují do skupin,tak se mohou rozdělit i hráči do skupin dle ER který je nastaven.Nikdy to nebude úplně vyrovnaný a bude rozhodovat štěstí a větší zkušenost.Hry budou napínavější.Mě nebaví prohrát 15:3 úplně stejně jako vyhrát 3:15.Pro to WoT nehraju.Já chci napětí a ne nudu nebo marnost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono to ER taky není úplně dokonalý. Já mám 1220, ale je to v podstatě ve většině aktuálních bitev celkem poddimenzovaný. U strojů , který jsem hrál v posledních dvou měsících tier 7+ mám:

T34 - 1850

M103 - 1830

T-95 - 1850 (není v maxu)

IS- 1950

T32 - 1750

(neberu Lorraina a jemu podobný krávy, který vyexpit je peklo...)

 

Takže, když to tak vememe, kdyby mě to bralo jako hráče s 1220, teoreticky by hráč proti mě měl dostat na holou. Takhle každej hráč hraje s nějakým strojem a s jedním exceluje a s dalšíma prostě jen tak hraje. Mohlo by to rozdělovat zhruba na stejnej počet zelených a rudých, ale to by jsme chtěil moc. Ono by i stačilo, aby to chvilku počkalo a dalo vyrovnanější tiery k sobě...

 

Proto je to průměr.Tvůj protihráč může na tom být s ER stejně jako ty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...