Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Ono když na tom vezeš 152mm, tak se nediv, že po tobě půjdou jako první, protože máš stejnej potenciál jako E-75 a navíc tě maj šanci prostřelit, jde taky o to dmg a XP. Taky semtam zničím nejdřív něco slabšího (pokud nehrozí nějaký nebezpečí od toho silnějšího).

 

Nový mapy? Složitý. Bude tu možnost taktizovat a pokud třeba do číny dostanete nevhodný tank (KV atd...), tak než někam dojedete, tak bitva skončí, nebo budete kouřit... mockrát jsem je nehrál, Čínu jen s IS, ale docela jsem si to užill lidi ji ještě moc neuměj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to nechápu. Já mam KV-2 vedle je E-75 a hádejte kdo to koupí? A takhle je to furt, vedle je důležitější tank a schytám to vždycky já. To mě maj tak rádi nebo co?

Musíš být za ní a ne vedle :Smile_veryhappy: . Já se včera pohyboval v druhé linii a zahrál jsem si celkem pěkně. Myslím tím s T150. Jen škoda těch losů. I když čéék kouše jak se dá, hru nemá šanci ovlivnit...naposledy mě sundala JS7....sundal jsem T54(ze zadu..čelně to nepenetruju) a chtěl jít škodit do města. Najednou se vynořila ta mrcha. Narvala mě do prdele až jsem do konce hry jiskřil....no zdrahl jsem jak šílený a honil se sní okolo baráku. Po cestě jsem poslal dvě rány Tigrovi a jednu ISku...mno pak mě dojela...téé rychla. Ale byl win. Hrozně dlouho jsem ji zdržoval a tak zbytek naši v klidu vymlátili.

Ale velká zábava to proti 9 a 10 není. Už 8 třídy stačí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím, že sem od soboty do včera večer nehrál, páč sem jezdil na kole okolo Třeboně. Jelikož sme měli sebou bráchovu malou holku 2,5 roku tak sme najezdili celkem jen něco přes 150 km, ale i tak to bylo bez tanků bezva. Včera večer sem se nestačil divit, když sem to zapnul. Nejdřív patch, potom ty moje úpravy, pak akce na premium, další akce od pondělí do pátku na 5tinásobky a slevy na stroje. Tak sem rovnou prodal KV-1 a T150 a koupil tu ruskou artynu v akci S-51 a znovu americkou T29, kterou sem omylem prodal při expení na T34 (mimochodem sem to expení nestihnul, protože sem trubka). Pak sem nakoupil vybavení do foroty, páč je za polovic a dále vybavil KV-2, KV-3 a IS-8 doplňkama a 4 mega co sem měl naškudlený na objekta704 byly rázem fuč. Stihnul sem jen pár 5tinásobků a před desátou mazal do hajan, protože manželka stává o páté a už na mně z ložnice vrčela :Smile_sceptic: .

Tak snad bude dnes klidněji a hru si víc užiju. :Smile_honoring:

Jo a ta čínská mapa se mi zdá brutální, než sem vždy vyjel někam na kopec, tak už byl pomalu konec hry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včerejšek se opakuje.Prohry s E50 jdou jak na běžícím pásu.Teď jsme prohráli 15:2 v dubovým lesíku(v boji s dvěma baty mi nejenže nepomohli,ale ještě mi přidali).Přijde mi,jako bych hrál s největšími lamami a nepřítel měl nějáký výběr top hráčů.Od včerejška jsem si pohoršil statistiku s E50 o bod.Hraji furt stejně,ale prostě mám neskutečnou smůlu na tým.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to nechápu. Já mam KV-2 vedle je E-75 a hádejte kdo to koupí? A takhle je to furt, vedle je důležitější tank a schytám to vždycky já. To mě maj tak rádi nebo co?

 

Dneska jsem s Jtigerem ignoroval jednu KV-2 - a dostal jsem šlupku ze 200 m - za 250 do čela, ale zabilo mi to velitele, střelce, radistu a řidiče + vyřadilo kanon a shodilo pás. Zatracený popelnicomet.... NE, KV-2 nemám rád a vůbec se nedivím, že ji někdo sejme když má připravenou ránu a E-75 je natočená.

 

EDIT: Dneska dobrý - 9:3 win:lost. Balím, jdu si plnit povinnosti. P.S. Čínská mapa je brutální - zase jsem viděl Churchilla škrabat se na prostřední kopec ... jel tak 1-2 km/h. Byl v půlce kopce, když jsme mu, my scouti, vykostili artyny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska super. Jen si nemůžu stále zvyknout na ty vemena co aktuálně hrají 9 a 10 třídy. V 5 a 6 mi často win podělá MM, ale nebolí nic víc, když je super los a naše 10 třídy jsou za minutu mrtví a chatují jak diví co jsme za noobi, že jsem ho tam nechali. Ze 4 her s Objectem jen jeden win. A to prosím všechny hry se mi sním skvěle povedli. Ale ani topík nezaručí win. Ach jo. Tak jsem se zašel uklidnit na tetrarcha. Tam se dá hra otočit i z 0:7....

Jinak Ferda i Object super. Hodně zpřesnili...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Většina hráčů jsou jak ovce.Na malinovce jako nejrychlejší střeďák napíšu v odpočtu Hill a komplet všichni jedou za mnou.Pak někdo napíše No All a zase se všichni otočí a jedou zpět.Naštěstí tam byl jeden chlapík z BIA a pomohl mi chvíli kopec udržet pro artyny,které byly skvělé(v jedné seděl slovák).Zařvali jsme tam oba,ale nasvítili jsme jejich hevíky a vzali sebou pět jejich kousků.Jedna z mála dnešních vyhraných bitev s E50.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím, že jsem za cca posledních několik dní co jsem hrál spočítal staty a bída a utrpení 56 bitev a 24 win a 31 lost + 1 remíza. Nějak se mi nedaří, killy sice nějaký jsou, ale top gun nebo nějakou Bolterovku sem už neviděl ani nepamatuju, no včera 5 kusů s SU-85 a posledního mi vyfoukli. Mám asi moc tanků, skáču z jednoho na druhý ve snaze co nejvíc expit a výsledek je potom neslavný. Snaha vyexpit pantera na pantheraII je celkem šílená, to ukazovátko smrti dobrý, rozdám ran mnoho, ale to dmg okolo 100-130 je fakt tragický. ISU 152 s BL-10 odvede svou práci vždy spolehlivě to je jediná jistota, pokud tedy zrovna nenafasuju bulhara, to se potom nestačím divit kam ty střely lítají. :Smile_sceptic:

Ale ty hry na publicu sou tragedie, buď vyhrajeme takovou rychlostí, že si nestihnu pořádně ani vystřelit nebo naopak rychle prohráváme a pak zase je na mně moc velká přesila, takže si párkrát vystřelím a pod přesilou zhebnu a výsledky 15:3, 15:2 nebo 5:15 jsou jak na běžícím pásu. :Smile_amazed:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hlásím, že jsem od WG do garáže dostal novou hračku, IS-8. a po delší době jsem měl chuť fláknout tam nějaký goldy a to nejlepší dělo si prostě vyfreeexpit. protože s tím dělem z IS-3 je to na 9. tieru dost nezáživný a celkově se mi zdá, že to nemá takovej vliv na bitvu, jak jsem čekal. IS-8 má oproti IS-3 na předku o 10mm pancíře víc, ale příjde mi, jako by toho pancíře spíš ubylo než přibylo. i ostatní stroje, co maj ve předu 120mm (T-54, E-50, Obj 704..), dingaj víc než IS-8. jinak pohyblivost skvělá, pokud člověk nejede do nějakýho prudkýho kopce. ale bez děla je to furt jak IS-3 s víc HP a lepší rychlostí

 

jinak na pabliku teď potkávám strašně moc trotlů v IS-4. nejde jenom o staty (potkat týpka v IS4 co má 3k bitev, ER 600 a WR 45% není problém), ale oni si tam jezdí s tím stock dělem, čímž strašně oslabujou tým. a člověk jim to prostě nevysvětlí, že si to můžou vyexpit na předchozím tieru, na IS-8. nevím proč tam pak jsou.. aby odlákali palbu od ostatních? klamnej cíl? ten kanon je z prvního IS, 7. tier panebože, jezdit s tím na 10. tieru je podle mně vrchol trotlismu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak si opět potvrzuju, že po vypršení PU to musí mít WoT nějak speciálně odladěné - nestále na chvostu, nepřítel vždycky tak o dva tři devítkové či osmičkové tiery víc než mi a v týmu červeno žluto a u nepřítele zeleno modro... zatim z 15 her tři výhry.. super... střeli se strácej, lítaj si kam chcou, mě s pershingem ze předu sejme i pz28nA...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už mám dva dny taky po prémku ,ale losy jsou v poho. Zrovna včera jsem hrál poprvé bez prémka a dařilo se skvěle. S 5 tanky top gun. Takže pohoda.

Jen hra s Objectem mezi 9 a 10 třídama je někdy o nervy. Prostě v nižších třídách se to dá ještě ukočírovat, ale tady ne. S Pivasem jsme vždy zahráli pěkně. Fakt žádné chyby. On jel se stockovou E75 a nehrál i tak vůbec špatně. Mě se s Objectem vyloženě dařilo. Skoro žádná rána za 0 dmg. Ale stejně lost lost lost....v jedné hře 4ks v další 6ks a k tomu hromada rozdaného dmg. No nestačí to...naše dvě 10 lehnou za minutu a je problém...

Je to free hra. A právo hrát ji má každý, ale na top třídy by čék mohl postoupit alespoň s nějakými min.zkušenostmi.

Jo já včera vydělal 100 000. Bez prémka a to jsem z 50% hrál za 8 a 9 třídu. Je pravda, že s Objectem to bylo jak na houpačce...jednou jsme 20 000 vydělal a podruhé 10 000 prodělal.

Ale co...mám naškudleno 20 milionů, tak mám času dost :Smile_veryhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Borci omlouvám se za OT... ale furt tady čtu o Top Gunu... Vůbec jsem za tu dobu co hraju a tady pročítám fórům nepochopil o co jde :Smile-hiding: To je jako 6 kills = válečník ? Nebo že v bitvě mám nejvíc killů ? Je to nějaká placka, kterou pak vidím ve statech ?

Prostě nevím. . . .díky...

Si si odpověděl sám Top gun=válečník= min. 6 killů. :Smile_great:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnešek až nudně stejný...do 5 třídy vše win..pěkně sám. pak jedem četu 8 a hlavně 9 třídu. A klasika. My chyby nedělali...snažili se...ale Wg nemůže dávat lamouše s 600 do E75..ano, každý má právo tuhle hru hrát, ale proč mi má nějaký totální tregéd kazit hru? To je spravedlivé? V betě a na začátku full hry bylo hrát za top třídy zážitek. Čék měl jistotu, že většinou 9 a 10 něco zahrají....a dneska.

Pánové ...né občas, ale skoro furt mám v týmu tolik šašků, že to prostě ani Object nedá. A když mám win, tak jsem jako četa daly hodně heroický výkon..ale k tomu třeba i štěstí.

Tak jsem se vrátil zpět k Panzerjagerovi a tetrarchovi...tři topíci za sebou a nálada spravená. Jenže já mám chuť si zahrát is Objectem apod. Je to stále super gun a daří se mi sním...ale blba nikomu dělat nebudu. K čemu killy, metály ...když je lost. A ten nesnáším k smrti...

Boha jeho...jedno mě ale uklidňuje...už nemám prémko a je mi v tomto ohledu krásně...zadarmo..ok :Smile_veryhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Borci omlouvám se za OT... ale furt tady čtu o Top Gunu... Vůbec jsem za tu dobu co hraju a tady pročítám fórům nepochopil o co jde :Smile-hiding: To je jako 6 kills = válečník ? Nebo že v bitvě mám nejvíc killů ? Je to nějaká placka, kterou pak vidím ve statech ? Prostě nevím. . . .díky...

nekdy si dej misto cestiny anglictinu a zjistis vecí ........:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na to, jak mizerně to začalo... IS - seklý v textuře bez možnosti někoho trefit. AMX 13 90 - malinovka. S-51 Himmelsdorf ... asi 8x lose než jsem dal výhru.

Oprášil jsem M103. Je to fajn stroj, když je člověk výborně natočenej, tak i vana cinkne. Bohužel trpí... to je u vysokejch tierů opravdu normální, že tam hrajou větší trotlové než na nízkejch? ...to snad né, M103 trpí na trotly, na to nemůžou trpět všechny stroje!

 

Vyzkoumal jsem IS-3, Object ...hmm, ten po S-51 :Smile_harp: , dal si válečníka s M103, Pzblabla 35(t) ... celkem rozumnej den. Jenom nesnesu myšlení na hru, kde jsem v M103 dal 7 killů, vystřílel silnější útok a když jsem na tým řval, ať se vrátěj na základnu, že jdou capnout, nestihli to...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

včera jsem se pokoušel s mým miláčkem Marderem zajet první 5x násobek už asi popáté, když se na začátku hry objeví v chatu siemka.... czesz.... mozem wlevo... a věděl jsem, že dnes to prostě nedám....

... a nedal no ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím, že to poslední dobou stojí za prdlačku. Hra celkem ok, včera sem s T32 dal válečníka, ale např. s marderem nebo s KV-3 sem vůbec nedal 5 násobky a 12 her win a 20 lost. Jestli to takhle půjde dál tak moje win 53% asi půjde do kopru a to sem si říkal, že to musím zlepšit. Všichni si stěžujou na trubky a dementy v týmu, ale kurňa kdo tedy hraje s těma co vyhrávají???!!! To je záhada, kterou ví asi jen WG :Smile_amazed:

Včera mně taky hodně vytočil MM, mapa Maják na každé straně jedna 10 třída u nás hned hlásí moula, že má IS-4 se základním gunem, nechápu jak to s tím může hrát, prostě nějaký totální vemeno no a enemy mají taky IS-4, ale ve fullu a k tomu 2 devítky a to E-75 a objekt 704 my proti nim 2 Lowe!!!!!!!! :Smile-izmena: :Smile-izmena: :Smile-izmena:

Normálně to vypadalo, že je vyklepnem už sme vedli asi 9:4, já jel s T32. Dal sem IS, pak totálního jantara s E-75, hodně pošramotil T34, kolega jí dorazil a pak sem dal 2 hity té jejich IS-4, pak mně ale sfoukla. Naše IS-4 samo s tím šudlátkem nedala vůbec nic, jejich IS-4 hrála excelentně a nakonec dala 9 killů, včetně dvou Kingtigrů, který ji braly do kleští, ale jeden byl moula a druhýmu došly náboje, tak do ní chudák najížděl. :Smile_teethhappy:

Konec byl 13:15 jim zbyla ta IS-4 a objekt. Prostě horor hra a kdyby sme měli místo Lowe taky dvě normální devítky, tak si vsadím na to, že by sme vyhráli, bohužel WG to chtělo jinak. :Smile-tongue:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mám na pár dní přístup k vhodnějšímu hernímu vybavení. Win/lost je sice stále podobný, ale zkušeností a kreditů je víc. Na zimní mapě jsem viděl poprvé výbuch poblíž svého tanku. Ten zvířený sníh vypadal tak parádně, až jsem se na chvilku zapomněl. Následná petelice co jsem schytal mi připomenula, že jsem v bitvě a né na pozorování přírody a hezkých úkazů.

Kupodivu se poslední dobou tolik nesetkávám s nadáváním ve hře pokud nepočítám čas po CW. To se na publiku asi objevují zbloudilé duše a pomatenci, kterým uniklo, že již nejsou na CW. Včera jsem udělal dokonce po dlouhé době nechtěný team kill. Na mojí omluvu dotyčný (klanový hráč) reagoval NP místo nadávek, které jsem očekával po dřívějších zkušenostech. Kéž by ten trend ve snížení nadávání hráčů zůstal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď jsem zničil IS4.Bylo mi podezřelé,že šla tak rychle na lopatu.Podíval jsem se na jeho staty(hráč Plasmarider) a měl celkově nahráto 1220 her.Sem si myslel,že to ani nejde.By mě zajímalo,kolik do té hry nacpal peněz.Pak se člověk nemůže divit,když s medkem supluje top heviny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Většina hráčů jsou jak ovce.Na malinovce jako nejrychlejší střeďák napíšu v odpočtu Hill a komplet všichni jedou za mnou.Pak někdo napíše No All a zase se všichni otočí a jedou zpět.Naštěstí tam byl jeden chlapík z BIA a pomohl mi chvíli kopec udržet pro artyny,které byly skvělé(v jedné seděl slovák).Zařvali jsme tam oba,ale nasvítili jsme jejich hevíky a vzali sebou pět jejich kousků.Jedna z mála dnešních vyhraných bitev s E50.

To te nekdo poslechne???

Ja mam zkusenost takovou, ze chat uz ani nepouzivam, vetsina hracu totiz asi neumi anglicky ani YES. Obcas se s nekym da komunikovat, ale to je vzacnost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...