Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

čeká mě krásných několik dní ježdění v T95 s kanónem 105mm z T29... tým je většinou k ničemu, takže většina prohry...a když už střílím a zabíjím, stejnak to moc zkušeností nedá, to poškození je směšný...a artilerie, to je mazec, ve většině bitev 2-4 u soupeře. tolik nevídám ani v M103, tam většinou max 2.

 

Už chápu, proč všichni kupujou prémko...bez něj se to nedá psychicky vydržet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hlásím, že jsem konečně koupil IS-7 a hraje se s tím výborně! po zkušenostech s T110 a IS4, jejichž děla dávaj facičky jak nějaký medko a s E100, jehož houfnice má tendenci nic neprostřelit, je tohle konečně dělo, který má dobrou penetraci a rozdává slušnej damage (rány za 500 běžný). plus výborná mobilita, nízkej profil tanku, pancíř.. tohle všechno ten tank má. takže podle mýho názoru je furt docela OP.. snad jediná nevýhoda toho tanku je nepřesnost děla, ale to je na jednu stranu dobře, aspoň to člověka nabádá hrát aktivně a k targetu si dojet. a taky mu prej bouchá munice, ale to budu moct posoudit až toho s ním odehraju víc.

 

no a kdybych měl vybrat teď nejlepší X tier tank, tak bych nevěděl, IS-7 a T-110 jsou obě bestie, kde klady výrazně převažujou nad záporama. tyhle dva tanky nejlepší, ostatní X tiery o půl třídy horší

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenom během dopoledne 11:3 dvojnásobky na mých top strojích. Doufám, že zase nějaký tank zatuhne, jako včera IS-4 a ne a ne vyhrát. Pokazila mi celou řadu výher protože jsem to dal až asi na po desáté a to jsem mašiny furt prohazoval a nejel 2x se stejnou po sobě. Je to podivná loterie toto.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dnes zatim 20 bitev a 18win. nejak divna konstelace hvezd.... asi palsiho pul roku nevyhraju .....

nic extra se mi nepovedlo. jen s Ferdou prekvapit enemy team, ktery uz psal GG .... uz meli 100% cap .. ale nevyhrali .... stihnul sem dobit kanon ... jinak klasika. vsichni jednou stranou. postavi se jim do cesty jeden enemy, tak se jich vsech 34 zastavi a miri, strili ... enemy capuje a nas tym .... taky uz jede na cap ... no 2 se tusim vratili a spotli mi, abych je videl ...

no a jinak me nastval Ferda, kterej me dostal a ja ho s Ferdou nevidel ... byli sme sami ... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak, moje T95 v 75% umírá pod orbitálníma sra*kama.

Prachy se získávají sakra blbě.

 

Ale poslední bitva stála za to: 5 killů, zbyly jen 2 artiny, který capovaly. Já taky capoval a náš Grille sejmul Hummela, Hummel jeho. O 8 bodíků jsem zabral dřív. Paráda.

 

Jinak, dneska se zatraceně blbě dělaly dvojnásobky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já je neudělal, zkusil sem znova 38nA, abych mě toho panzr4, ale to je strašný.

furt saý tier 8, nepřesný dlouho zaměřujcí nedostatečně úrinný dělo, pomalý, papírový, bože.

ale zpravil sem si chuť churchillem a t14, hlavně premiér mě nikdy nesklame.

rači sem ale hrál minecraft, radší se nechat lekat vod zombiků v dole, než vod artiny na malinofce :Smile-tongue:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím, že včera nic moc 10/10 (win/lost) :Smile_sceptic: Černá serie s IS-4 pokračuje, po změně na 10 tier 12 bitev a pouze 3 výhry, WG mi ten tank asi začarovali. :Smile-izmena::Smile_glasses:

Pěkná bitva byla s E-75, 5 killů asi 75k výdělek a pomáhal sem sejmout maníka od WG, kterej hrál s T29. Schovával se poslední za bází neuhrál skoro nic, ode mne dostal bombu za 500 a pak ho někdo dorazil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem měl dovolenou a hrál dopoledne. On-line bylo kolem 25 000 hráčů a hrálo se super. Tedy mezi 9-12 hod., pak to šlo do kopru, jak se vracela děcka ze školy.

S IS-4 jsem dal 5 výher za sebou, pak jsem už raději nepokoušel štěstí.

 

 

Jedna z nich byla na Himmelsdorfu,kde jsem zajel do uličky smrti. Zde jsem s pomocí další IS-4 ustřílel IS-4, VK4502P a IS-3 a načal Tigra. Než jsme je zde zdolali, tak jsme prohrávali 4:8, soupeř měl 3 Pattony a ty začaly zabírat naši bázi – prostříleli se klasicky přes kopec a prorazili na straně s nádražím. S koledou v IS-4 jsme to otočili, naše další IS-4 bránila bázi. To už bylo 7:11.

Cestou zpět k naší vlajce jsem zdolal Pattona, který najel na náš Obj. 740, bohužel jsem to nestihl a TD zdolal. Pomstil jsem ho. Na naší bázi jsem stáhnul JgTigra na 20%, sestřelil Pattona. Potom jsem dal dalšího Pattona, který stál u sjezdu do kopce, načechral taky zde stojící T32.

Otočili jsme prohranou bitvu na 14:12!!

Zbyla artyna Obj. 212. Kolegové v IS-4 byli zle pocucháni – tak na ránu, já měl asi 55%, moje IS-4 skvěle dingala a asi jsem měl i štěstí, že nepřítel střílel na druhé (rozhodně jsem se neschovával, v uličce smrti jsem byl první a i stál první).

Tu artynu jsme spotli, jak pádila podél kolejí k naší bázi. Tam na ni číhal kolega, ale artyna ho dostala, asi ji trochu podcenil, nevím. Byl jsem daleko na druhé straně náměstí.

 

Ten borec vjel na naši bázi a začal zabírat, udělal to šikovně. Hned zmizel a jel pryč, já jel za ním, Chytil jsem ho na náměstí, v rohu, kde na mně čekal. Jednu mi poslal, ale ztratil jsem jen asi 300HP, se netrefil, jak chtěl. Já jsem jí dal první ránu z HE, kterou jsem měl na ni nabito, to jsem jí sundal minimálně, bylo to čelně a nepenetroval jsem ji. Naštěstí jsem měl ještě opravnou sadu, nasadil pás, který mi sundala, objel ji a pak už rána do boku na munici. Vítězství!! :Smile-playing::Smile-izmena:

 

 

6 kills, hrdina bitvy, Válečník, Vzorný tankista - Hrdina, Odstřelovač, Mistr dělostřelec a já nevím co ještě.

 

Super hra, moje nejlepší s IS-4 a zcela jistě i jedna z nejlepších bitev, kterou jsem kdy za svých odehraných 12,5k bitev hrál. Pro podobné WoT stále hraji :Smile_honoring:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera pohodička a to dokonce i s T150...kdyby nezdědila ty hrozné staty po staré KV3 tak je to uber killer. Jak je los do 8 třídy, tak je to hodně vlivný stroj....o to víc se kolegou Čokem v četě tlemíme hráčům v KV2....T150 je daleko lepší stroj. Tedy pokud nechcete hrát jen se 152mm. KV2 snad nejde netrefit...a vidět je přes celou mapu....než otočí tu její Eifelovu věž. Blázní ti co jí jedou se 107...když je k mání skvělá alternativa v podobě T150....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ráno jsem měl chvilku času, tak si říkám, proč nezkusit pár her s IS-7, že bych se to s tím trochu naučil

 

první hra - Ruinberg, jedu do města, proti mě Maus E100 a pár dalších tanků, uprostřed přestřelky mi spadne hra, ale byl jsem shovanej za rohem, tak si říkám nic se neděje, až to restartnu tak budu v pohodě. když se ale naloguju zpátky, mám 200hp a kolem mě smečka nepřátel, tým vychcípanej

druhá hra - ta nová mapa, Dragon ridge či cosi, jedu na střed do vesnice, po prvním zásahu mi vybouchne bedna s municí, následně tým vychcípá

třetí hra - Malinovka, dám caps, abych zběžně zkouknul ER hráčů, jenže tabulka je celá rudá, tak si říkám ajéje, to zas spadne. a taky že jo. někde pod kopcem mi spadla hra, když jsem se lognul zpátky, viděl jsem jen svůj vrak a za ním se schovával nepřátelskej spoter

pak jsem to vypnul, nervy mám jen jedny

 

fakt skvěle jsem si dneska dneska zahrál, díky WG. až si občas říkám, proč já vůl jim do toho furt dávám prachy. hra je nestabilní, plná chyb, WG podpora každýho jenom ignoruje, atd atd. furt ten starej song. mám tu dvě nepoužitý paysafe karty, chtěl jsem je vrazit do WoT, ale po dnešní zkušenosti nevím. aby mi hra spadla ve dvou ze tří bitev, to už je moc. místo Locusta a prémiovýho účtu si dneska na netu koupím radši nějaký tričko, kašlu na tanky

 

ještě bych dodal, že v tý první hře byl a mý straně týpek v T110 z klanu FTC. mám rád ten klan, jsou to naši kámoši z globální mapy, když se potkáme v náhodný bitvě v týmu, tak si pomáháme taky jak to jde. byl tam se mnou na středu v tom Ruinbergu a když jsem se po pádu hry přihlásil zpátky, byl polomrtvej stejně jako já. počítal s tím, že s ním budu spolupracovat, že se budem navzájem krejt a tak. po tom co jsme tam zdechli, tak mi psal jen nechápavý hlášky ve smyslu, co to sakra bylo, proč jsem nestřílel. samo že jsem mu odpověděl, že to bylo kvůli pádu hry. ale takovýhle situace mě prostě štvou!! jedno debilní spadnutí hry znamená smrt dvou, možná víc tanků.. zvlášť když to je v podstatě kámoš.

 

nevím jestli to je serverem, nebo že hra samotná je nestabilní protože využívá jen jedno jádro procesoru, nebo jakejkoliv důvod.. jestli to s příštím updatem nespraví, tak ať jdou do prdele. chtěj aby jim za to lidi platili a přitom to jsou amatéři co neumí ani po roce provozu hru vyladit. umí jen chlastat vodku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera se mě taky hrálo super, spousta dvojnásobků se povedla přez 2000, bez pů, což beru dycky jako úspěch a většinou byly vždy napoprvý. Jenom ten ferda, s tím se pořád trápim, i když mám už asi 200 her 128 pořád jsem někde na 48%.

 

Hrál jsem asi po 4 dnech a hnedka to bylo poznat, všechn jsem řešil vklidu a s přehledem a nic mě ani nevytočilo, lamy, ani spadle satelit z orbitu.

 

chce to si dát občas pauzu a pak se hraje líp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo sem zapomněl napsat...možná dostanu ban. Páč jednu hru, kdy jsme pukli, ale opravdu brutálně, jsem pak v garáži nejmenovanému klanu "poděkoval". nějaký cizí klan. No dostali jsem 2:15. Všechny tři 10 tři 9 neudělali nic.....tak jsem jo pochválil....a do chatu v garáži se mi přihlásilo asi 6 lidí z toho klnu....nic nepsali...tož uvidím. :Smile_Default:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Che che. Teď s Hetzerem sem potkal nějakýho pitomce v T-50, kterej se mě místo točení pokoušel ustřílet čelně. Takovejch do hry víc. Baví mě je ničit.

 

To já potkal dva v T50.Jednoho jsem ještě dal než dojel.druhý mě na bázi ukroutil.dostal jsem ještě naloženo od našich,kteří mě chtěli pomoci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...