Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Teda, dneska to jsou samý odhady na výhru 30-40%, udělat dvojnásobky je skoro nemožný. Když už se dostanu do ráže, udělám do nepřítele 3 díry a on si odjede s plnými životy. U Lorraina zase hlásí samý kritičáky... tohle není hra, kterou jsem začal hrát. Koukám, že se velmi rychle zkracuje doba, kterou denně hraju, do neděle se asi dostanu na 0 hodin denně...

 

Už to není o umění, ale o tom, kde vám jakej idiot uzná poškození, který má proražená střela způsobit, skoro jako by si enemáci mohli vybírat, jestli chtěj, abych je poškodil a nebo ne...ne, nebaví mě to...v neposlední řadě zatraceně rychle ubývají peníze.

 

 

 

Kur** a dost, jak můžu s M103 s top gunem cinkat spodek vany IS-4? Řidič cinká, vana cinká, WG, díky, že hru děláte nehratelnou, aspoň bude větší motivace vypadnout ven...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera vopruz, Pepe expí Tigra na Koenig Tigra a tak jsme četu jezdili se sedmičkami. To byly losy, resp. MM, ve většině měl nepřítel o 3 osmičky více. :Smile-angry:

 

 

A díky frustraci z proher jsme poslední bitvu, kdy to bylo výjmečně naopak a proti mne v Typu stála M6 (!!) jsme projeli jako totální lamy :Smile-hiding:

Kluci to znechuceně zabalili, já si dal jednu výhru s Marder II a šel taky do hajan. Snad to bude o víkendu lepší, tohle byl horor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda, dneska to jsou samý odhady na výhru 30-40%, udělat dvojnásobky je skoro nemožný. Když už se dostanu do ráže, udělám do nepřítele 3 díry a on si odjede s plnými životy. U Lorraina zase hlásí samý kritičáky... tohle není hra, kterou jsem začal hrát. Koukám, že se velmi rychle zkracuje doba, kterou denně hraju, do neděle se asi dostanu na 0 hodin denně...

 

Už to není o umění, ale o tom, kde vám jakej idiot uzná poškození, který má proražená střela způsobit, skoro jako by si enemáci mohli vybírat, jestli chtěj, abych je poškodil a nebo ne...ne, nebaví mě to...v neposlední řadě zatraceně rychle ubývají peníze.

 

 

Je to poctivé, občas dostaneš dmg za 0 ty, občas dostane za 0 enemy.....prostě se s tím naučit hrát ;)

 

Kur** a dost, jak můžu s M103 s top gunem cinkat spodek vany IS-4? Řidič cinká, vana cinká, WG, díky, že hru děláte nehratelnou, aspoň bude větší motivace vypadnout ven...

 

Nemám M103, ale s AMX50 120 no problémo.....3rány ze zásobníku do řidiče prošli...a to stačí, IS4 s brekotem couvala... .)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo Zdeňku.. včera to stálo za prd... nevím jsetli to vážně nemůže být záměr od WG, aby uržovali zhruba ten 50 procent winlost u každýho hráče... ve středu jsme z 20 bitev 18 vyhráli a včera by to bylo naopak kdybychom se na to po 7 prohře v řadě nevyprdli... když nebyl hrubě nevyrovnaný los v náš neprospěch, tak jsme měli bulhary ... teda jednou jsme si to asi vážně prohráli sami, ale to se stane ne :) ?

Nevím jestli to WG umí zařídit, ale všímám si, že po vydařeném dnu, kdy snad ani nejde prohrát, přijde podobnej humus jako včera, kdy zase naopak není možné vyhrát.... uvidíme co to udělá dnes.. zatím mě to ještě baví a budu to zkoušet...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo Zdeňku.. včera to stálo za prd... nevím jsetli to vážně nemůže být záměr od WG, aby uržovali zhruba ten 50 procent winlost u každýho hráče... ve středu jsme z 20 bitev 18 vyhráli a včera by to bylo naopak kdybychom se na to po 7 prohře v řadě nevyprdli... když nebyl hrubě nevyrovnaný los v náš neprospěch, tak jsme měli bulhary ... teda jednou jsme si to asi vážně prohráli sami, ale to se stane ne :) ?

Nevím jestli to WG umí zařídit, ale všímám si, že po vydařeném dnu, kdy snad ani nejde prohrát, přijde podobnej humus jako včera, kdy zase naopak není možné vyhrát.... uvidíme co to udělá dnes.. zatím mě to ještě baví a budu to zkoušet...

 

já to mam trochu jinak, jeden podařený den a pak alespoň 4-5 dní frustrace

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo Zdeňku.. včera to stálo za prd... nevím jsetli to vážně nemůže být záměr od WG, aby uržovali zhruba ten 50 procent winlost u každýho hráče... ve středu jsme z 20 bitev 18 vyhráli a včera by to bylo naopak kdybychom se na to po 7 prohře v řadě nevyprdli... když nebyl hrubě nevyrovnaný los v náš neprospěch, tak jsme měli bulhary ... teda jednou jsme si to asi vážně prohráli sami, ale to se stane ne :) ?

Nevím jestli to WG umí zařídit, ale všímám si, že po vydařeném dnu, kdy snad ani nejde prohrát, přijde podobnej humus jako včera, kdy zase naopak není možné vyhrát.... uvidíme co to udělá dnes.. zatím mě to ještě baví a budu to zkoušet...

ja vcera dal 10x dvojnasobky.. 10 x win a pak 4x za sebou lost s MS1 a tetrarchem..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ted 10 bitev s T-50-2 - zadna vyhra. cca 2-3 sem chcipnul mozna brzo, ale napr. na Murovance sem se nezastavil a chcipnul jako predposledni. nesundal sem prst z tlacitka v pred a .. nic ... vyspotuju jednu stranu, potom druhou, najizdim tak aby byli stale videt a strelbou do me se odhalili .. a nas tym campuje kdesi vzadu, takze strilet vlastne nemuze a asi ani nechce. kolecka kolem Tigra, IS-8 ... ja je zamestnaval snad vsechny a nic .. dabla sem dnes zatim nedal ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem dnes s těžkým přemáháním udělal všech 8 winů pro násobky.

To se nedá. Jdu do hospody.

Proher asi 26 a většinu rozhodlo MM. Enemáci dostávali ve dvou ze tří bitev v horních dvou top třídách losů o 1-3 stroje víc. 4 bitvy si poděl.... můj tým včetně mojí maličkosti sám a tak se to dělání násobků protáhlo. Hraní WoT začíná být víc utrpení než zábava. Je na čase se vykašlat na nějaký hraní na win.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak, dneska to šlo jako po másle. Pz 35(t) 7 killů, himml, pak 4 killy doly. T95 jsem získal 4 killy a zůstal 1 HP... celkem to šlo, opravdu, jako by byl "špatnej" a "dobrej" den, dneska nebyl ani problém E-75 prorazit do vany s penetrací 246mm :Smile_teethhappy: Samozřejmě nějaký prohry, ale to byla šance na win 35-40% ... moje křídlo prorazilo, druhý se nechalo převálcovat...

 

 

Ale už to nezapnu, nechci riskovat, že se něco zvrtne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opět se mi potvrzuje, že pátky jsou nejvíc na číču. Nicméně v rotách jsem si spravil chuť. Náš maličkej casual klan byl snad poprvý co pamatuju schopnej složit dvě roty i s nějakejma "nouplísákama"(rozuměj žoldáky odjinud). Posledních pár šestkovejch rot se sedmi artinama byla extrémní ***** :Smile_veryhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska dobre, s brachama(mam 4 hrajou jen 2) sem si dal cetu. Sem tam jsme dostali na zadel, sem tam krasna vyhra. S ferdou me to zacina bavit bo sem mozna konecne trochu chytl do oka tu akuratni vzdalenost od nepritele. Proste pohoda, hry s ferdou jsem prokladal tema s Chaffikem at nejedu furt to same. Pohodka, cigarko, zadny stres. Popravde se me od toho dneska vubec nechtelo bo sem vedel ze me ceka zbijecka a lopata (mam ja tohle-svihak lazensky-zapotrebi?).

co me zase zaskocilo bylo ze me nekdo pozval do clanu... co pak ten clovek nevidi jak hraju? nebo je to klan ktery je na stejne urovni jak ja? tak to maj pak blbe...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zjistil jsem, že statistice se prostě nevyhnete. 20% výhra, Doly, BT-2.

 

Složil jsem jich 8. Kdybych jinýmu BT nedal kritičák za 0, bylo by to 9 a kdybych o 0,1s vystřelil dřív, mohlo být 10, bohužel jsem byl pomalejší a už jsem hořel. Náš tým si hrdinně nechal zabrat základnu. Opravdu je umění prohrát, když jeden vymlátí nadpoloviční většinu...

 

T95 zase při výhře hrdinně dostávala do střechy od artilerie, nikdo jinej si neškrt...klasika...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem dneska konečně koupil T-54 a musím říct, že T-44 byl jeden z nejzábavnějších tanků, co jsem zatím be hře jel :) nikdy ho neprodám. lituju jen jedný věci, že jsem u posádky neměl tu schopnost na menší nebezpečí bouchání munice. jinak to bylo fakt super. stejně jako na 6. tieru hraju nejradši roty s Hellcatem, tak na 8. je budu hrát s T-44 :Smile_honoring:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dostal náhodou šanci si zahrát v sobotu....dle statů se mi dařilo i dva topíky jsem dal...ale nevím s čím a jak.. :Smile_Default: Jsem pomáhal celý den bratrovi s plotem a k tomu jsme velice pečlivě dodržovali pitný režim. :Smile_veryhappy: Jo ale vím, že jsem si poprvé zahrál CW...a vzpomínám si, že jsme vyhráli.

Ale to je tak všechno....dnešní hlášení je takové..okénkové :Smile-hiding: :Smile-hiding: :Smile_veryhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V pátek jsem ve slevové akci koupil VK3601(H), moc jsem s nim nejezdil. Nějak mne tento tank nebaví, ale jiná cesta k King Tigrovi a E-75 bohužel nevede.

 

Včera jsem za dopoledne dal 35 her s MS-1. To jsou většinou ani ne 5ti minutové řežby, takže se to dá v pohodě zvládnout.

 

Ještě mi chybí cca 35k expů k T92, těch 326k expů na artynu VIII tieru je neskutečný vopruz, zvláště když zahraji x-násobek a končím, poslední dobou mne arty nebaví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera to celkem šlo, dal sem 2 válečníky, několik ocelových zdí a to i s "papírovou" IS-8. :Smile_glasses:

Akorát to win/ lost to je tragedie s velkým usilím jsem to vyrovnal na 11/11 což je ale mizerie. Poslední dobou cca měsíc nejsem schopnej na publicu nějak dávat více vyhraných bitev než projedem a ty výsledky sou fakt alarmující prohry 15:3, 15:2 apod. normálně na denním pořádku. Jen jednu hru sme vyhráli těsně15:14, kdy sem v adrenalinový bitvě na capu dorazil v TD modu s artynou S-51 poslední přijíždějící IS-4. Pravda taky je, že min. 2 hry sem totálně zlamil, kdy sem umřel aniž bych vystřelil, to bych si pak nafackoval. :Smile-hiding:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...