Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Včera to celkem šlo 13/11 win/ lost, dal sem s marderem 8 kusů byl válečník a několik ocelovek. Jenom to první dělo na S-51 je fakt utrpení, buď trefím kulový nebo malej damage a stále mi chybí ještě 13 k expů na ten 203 mm lauf a já se tam snad nedohrabu. :Smile_sceptic:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ještě jeden takový den a dávám si sakra dlohou pauzu. Rota se nepovedla a public ještě víc. A zas mohu poděkovat WG....dneska mi od bulharů dali docela pokoj, ale zase jsem byl vlastně pořád uplně dole....a 6x zasebou mě sfoukli na ránu. Ani nevím jestli to byla arty či něco jiného. Čekat na to jak budou hrát naše top stroje o 3-4 třídy výše...to se nedá. Jednu bitvu totálně podělal jeden šašek z CSA3....jak takový lempl může být v klanu. Ale nick neuvedu, páč takových je 60% hráčů.

Na ty hráče se dá zvyknout, páč nic jiného nezbývá...jejich prostě hrozně moc, ale to MM.....každou heu vynadám buď WG nebo nějakýmu hráči...a to značí, že je něco špatně.

Proč tu hru má WG...škoda.

 

PS: psal jsem si to...nebudu uvádět stroje ale vše co napíšu byly losty na publicu díky MM nebo lemplům:

2X topgun, 4X5 killů,5x4 killy, 3x4 killy a 2x3killy....a to vše většinou dole v lose....já už nevím co mám dělat....možná nehrát.

Jedniná hra s Objectem ....naše artyny lehly do 2minut...jim zbyly 4.....již podruhé zasebou mě dostaly při obraně za barákem na ránu. Stroj, který dá stroj 9 třídy na ránu a není to ammorack nemá ve WOTu co dělat....

 

:Smile_teethhappy::Smile_teethhappy::Smile_teethhappy:

Proč tu hru má WG...škoda ... chcou být bohatí (už asi i jsou) :Smile_great:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

včerejší večer byl takovej průměrnej. neměl jsem náladu na to expit stockový tanky, tak jsem aspoň zdabloval desítky

 

jako první jsem vytáhl E-100, páč to největší zlo jsem chtěl mít za sebou nejdřív. otřesný, jako vždycky. tenhle tank nemá na bojišti žádnej respekt. přijede si M103 nebo IS-8 a jen tak od boku to do mě solí jak kdyby nic. a to nemluvím o desítkách.. ten tank vážně potřebuje zlepšit. anebo někde dělám chybu. ale po víc jak 200 bitvách jsem nepřišel na to, jak s tím bejt aspoň trochu dobrej. občas s tím mám dobrou hru, ale to už musí bejt štěstí, že toho dost prostřelím, a to se stává málokdy. většinou devítk y a desítky cinkám a oni mě prostřelujou jak nic.

 

zato IS-4 začínám mít fakt rád :) to dělo nemá chybu. není problém s tím někam přijet a sjednat si pořádek. popravdě nechápu, proč si na tenhle tank tolik lidí stěžuje. jo, pancíř a pohyblivost je takovej průměr, ale to dělo, to je něco úžasnýho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Násobky na všem napoprvé až na IS-8. Tam jsem ho prostě nedal. I proto jsem IS-4 do světa ani nevytáhl. Jediná luxusní střela dne byl oneshot KV-1... škoda, že to byl spojenec. Byl to čech, tak jsme si to snad vyříkali. Jako kompenzaci jsem mu dal 11500 stříbrných. Za to si tam snad koupil i navigaci...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

zato IS-4 začínám mít fakt rád :) to dělo nemá chybu. není problém s tím někam přijet a sjednat si pořádek. popravdě nechápu, proč si na tenhle tank tolik lidí stěžuje. jo, pancíř a pohyblivost je takovej průměr, ale to dělo, to je něco úžasnýho

 

Jojo to dělo mám taky rád, ale o trošku víc ho mám rád na IS8 (přece jen je mršťnější ten tank) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem hlavně jezdil s Tigerem II a dařilo se.Většinou Win, hodně expů i kreditů. A navíc jako nečekaná třešnička na dortu i štěstí na spoluhráče v týmu.Tak jsme si buď to po cca 250ti bitvách s Tigerem II na sebe konečně zvykli a nebo cítí, že už jen 10k expů a půjde z garáže, tak se snaží :Smile_Default: . Na druhou stranu souběžně se pokouším posunout z KV-4 na ST-1 a je to pruda, už budu raději jezdit jen dvojnásobky....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mám ze včerejška zajímavost co se mi stala v Himmelsdorfu v bitvě 2 třídy. Hrozí obsazení naší základny a tak se se svým FT 17 vracím co to dá (21 km/h) k základně pomoci s obranou. Vřítím se na první možnou palebnou pozici zastavuji a přepínám do snajpu, že snížím nějaké to pěkné procento HP BT-2 co tam otravuje s kulometem na druhé straně náměstí základny. První výstřel bohužel cinknul a pak mi vypadl snajper mod. Bohužel to nebyla chyba. Ta BT mi to pěkně nanadala, protože z celé kulomentné dávky zasáhl můj tank je jeden náboj co způsobil pouhé poškození 9 HP, ale zabil celou posádku. To je nový rekord. Předchozí drží H35, ale jeho výstřel způsobil poškození 16 HP.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prostě čety s top tanky jsou zárukou výher, to je jisté. 10 bitev a z toho jedna prohra o fous a jedna remíza. Co dodat? Kdybych tohle dělal od začátku, tak mám také ER kolem 1600. Jenom za těchto pár bitev mi poskočila efektivita o 3 body!!!

Er se ti winama nezvyšuje, já měl včera super **** den na winy. Ale samotnému se mi dařilo a taky se mi Er zvedlo o 3 body. V tom se mi libí ta spravedlnost Er. Dřeš jak mezek, uděláš i přes špatný los maximum ale lostu nezabráníš...na to Er kašle. To hodnotí jen tu dřinu. A tak to má být.

A neboj Kanáre, měli jste jen štěstí. Na top tierech je vliv čety daleko nižší než u nižší tříd. Když vyfasuješ dementy, tak to jedna četa prostě nedá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevěř tomu! Hraju už čety třetí den a výsledek je takový, že podle statistiky v bitvě nejdeme pod šanci 50% a i když ano, tak to většinou zvládneme. Myslím, že celkový poměr je tak 1:4. A ten win samo nedělá EFR, to vím docela jistě protože jsem si dělal průzkum. Určitě na něj narazíš, jak brouzdáš fórem. Capoval jsem jak to jen šlo a protože jsme furt vyhrávali, tak jsem i slušně capoval. Když hraju sám, tak je jeden los za druhým s šancí na výhru tak kolem 25 - 45% a to jeden hráč neudělá většinou ani prd. Pokud nemám Minimause pochopitelně. Musíš si ale uvědomit, že hrajeme jen top tanky a když někdo vezme JT, tak ostatní dva berou IS-7 a nebo T110E. Nejde vyhrávat s četou T-54 + JT + GWtE. To je docela blbá kombinace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Svejk, Hex-os: Chlapi, dejte si pauzu a najděte si nějakou jinou zábavu. Já abstinuji 3. den a jsem navýsost spokojen. Večer jsem šel spát naštvanej, že po práci jsem zbytek večera strávil na tancích, kde půlka penetrovaných střel nic neudělala, nejvíc, když šlo o výhru a potom mi ta naštvanost už zůstala, protože mě další den čekalo zase vstávání do práce. Tyhle poslední tři dny si užívám dobrých nálad, bez tanků to jde skoro samo. To už není hra, ale test lidských nervů, to by měli hrát vězni, aby opravdu trpěli...bavilo mě to, ale když se nad tím teď zamyslím, opravdu je to už nehratelný a zábava to není. (jó, včera před spaním jsem dal dvě bitvy 2. tierů, rychlovky. Ovšem co se tam dělo, tak už nemám náladu ani na tyhle rychlovky před spaním...)

A já tu hru tak miloval. Ještě, že jsem do ní nedal ani korunu a pokud se to zlepší, stále se můžu vrátit k solidně načnutýmu účtu :Smile_honoring:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Třetí den pekla. Začátek super...projel jsem si 5 tříd na 6 pokusů...pak rota, ta nebyla špatná. No a pak jsem si dál sólo hru...

Jaká byla....to už není náhoda. 3 hry s Tetrarchem z toho dva topguny a třetí hra 4killy....i tak vše lost. To se mi sním ještě nestalo. No a pak 2 hry s Objectem v četě s Cokem. Upozoňuji že vždy jsme byli nahoře....a jak to dopadlo? nedal jsem s ani kill a vždy jme to totálně projeli. A proč...ano byl tým plný lamek...ale to je 70% hráčů ve WOtu...to co teď popíši není výlev ze vzteku. Ale pravda...

První hra:

Coko napere Objectem z boku T34...střela zmizela...já ji našiju a střela penetrovala za nula. Ok...město puklo páč náš tým se skládal ze dvou KV5 s ER 620...narvou AMX 90 a zas nula dmg...to už rudnu...pouštím jí další z boku (měla 659hp), zbyde jí 9hp...má čas mě objed...konec. lost.

Druhá hra:

**** MM, my 3 Objecty proti jejich E75, batmanovi ,E50 a dalším frantíkům...otevřená mapa, na každé straně 3 arty. Ok nic není předem prohráno. A pak to začalo...nejdřív nám ihned lehly artyny...pak Coko dal s Objectem 220 dmg...E75...nedělám si legraci..já pak šlehnul z boku JS3 za nula...pak vyjela ISU...jak vůl na kopeček...narvu jí krásně vedle kanonu..díra ...nula dmg...reloadnu ...pálím znovu a zas nula dmg..ona mě minula a pak dala za 890dmg....vyjede na mě batman....narvu ho....bez dmg...objíždí mě a je konec...lost. Pak jěště zezadu dává Čoka.

 

Co dodat....ze hry se stal paskvil....dojedu 15dní prémka a končím. Já chci platit za zábavu a né za zabugovanou hru. nebudu hrát ani bez prémka...je to o nervy. I když asi jí máznu ještě teď, páč nevidím světlo v tunelu...je to každým patchem hoší a horší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

poslušně hlásím, že i přes ztráty (nevysvětlitelná nepřesnost druhýho 75mm děla na pz4, kdy přesnot byla horší než s ruskou houfnicí) sem vyexpil širokou věž na pz4, a mám supr tank.

tanky sem hrál u kámoše- má luchse, pzii, pz35, pz38 a d1. neskutečně semse bavil, žádný 0 damage ani op artiny, ani blbý mm. do 3. třídy je to supr hra, od čtvrtý začíná zlo, a od sedmí totální peklo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si o víkendu vyexpil tu lepší osmaosmdesátku na pantheru II a to teda umí dávat. Akorát mi překvapuje, jak je ten tank papírovej. Sice jezdím jako lama hurá vpřed (kempit mě nebaví), ale to jsem dělal i s Pantherem jedničkou a tolik smáznutí na ránu jsem neměl. Ale zase to mělo lepší losy, tak já nevím. Ještě, že mám PzII a to je teprve zábava.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co dodat....ze hry se stal paskvil....

když jezdíme v četě dá se podle prvních dvou výstřelů poznat jestli prohrajeme nebo né jestlí to dingne o nízkej tiér, střela zmizí nebo nula damage u dvou lidí z čety, je to na 95% prohra, vážně začínám mít pocit, že zatáhnu za páku automatu a válce se buď sejdou nebo ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Třetí den pekla. Začátek super...projel jsem si 5 tříd na 6 pokusů...pak rota, ta nebyla špatná. No a pak jsem si dál sólo hru...

Jaká byla....to už není náhoda. 3 hry s Tetrarchem z toho dva topguny a třetí hra 4killy....i tak vše lost. To se mi sním ještě nestalo. No a pak 2 hry s Objectem v četě s Cokem. Upozoňuji že vždy jsme byli nahoře....a jak to dopadlo? nedal jsem s ani kill a vždy jme to totálně projeli. A proč...ano byl tým plný lamek...ale to je 70% hráčů ve WOtu...to co teď popíši není výlev ze vzteku. Ale pravda...

První hra:

Coko napere Objectem z boku T34...střela zmizela...já ji našiju a střela penetrovala za nula. Ok...město puklo páč náš tým se skládal ze dvou KV5 s ER 620...narvou AMX 90 a zas nula dmg...to už rudnu...pouštím jí další z boku (měla 659hp), zbyde jí 9hp...má čas mě objed...konec. lost.

Druhá hra:

**** MM, my 3 Objecty proti jejich E75, batmanovi ,E50 a dalším frantíkům...otevřená mapa, na každé straně 3 arty. Ok nic není předem prohráno. A pak to začalo...nejdřív nám ihned lehly artyny...pak Coko dal s Objectem 220 dmg...E75...nedělám si legraci..já pak šlehnul z boku JS3 za nula...pak vyjela ISU...jak vůl na kopeček...narvu jí krásně vedle kanonu..díra ...nula dmg...reloadnu ...pálím znovu a zas nula dmg..ona mě minula a pak dala za 890dmg....vyjede na mě batman....narvu ho....bez dmg...objíždí mě a je konec...lost. Pak jěště zezadu dává Čoka.

 

Co dodat....ze hry se stal paskvil....dojedu 15dní prémka a končím. Já chci platit za zábavu a né za zabugovanou hru. nebudu hrát ani bez prémka...je to o nervy. I když asi jí máznu ještě teď, páč nevidím světlo v tunelu...je to každým patchem hoší a horší.

 

švejku nezlob se na mne ale dnes nechápu moc tvůj příspěvek uvádíš tu výslovně že jsi měl team plný lamek,ale v momentě kdy popisuješ průběh hry tak tam není ani v jednom případě zmínka o tom co udělal Tvůj team špatně,vyplívá z toho spíš Tvá nespokojenost s hrou jako takovou nežli s teamem. :Smile_teethhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To taky tak je....ty lamky nezmiňuji. To ani nemá cenu, ale když se k tomu ještě přidá to co jsem popsal.....ono nejde ani tak o ty winy....ale tu "zábavu".

V noci mi to nedalo a dal jsem další bitvy...jen s prcky. Ok winy šli dobře, ale bugy nezmizely....je jedno co vezmu za stroj. Až neuvěřitelně moc střel nedá dmg...stručný popis vítězné půlnoční hry s tetrarchem:

Věděl jsem, že vyhrajem páč jsme měli v týmu dobrou četu M2light....tož jsem si v himmlu začal dávat koleje...objedu ze zadu dvě Pz35...jedna má39hp druhá 83hp.

Vystřelím po té s 39hp...žádné poškození, zajede mi z barák...vrátím se a beru jí ze předu...rána a zbyde jí 1hp...takže musím ještě jednou vystřelit. To už se na mě hrne ten 83hp...čekám za rohem a pouštím mu jednu krásné do boku...0dmg. Další dvě už je poškodili, ale nebojte....zbyly mu 2hp...takže až třetí šel do pekla.

 

Co z toho plyne? Já se je snážím objet ze zadu abych ušetřil co nejvíce hp k dalšímu boji. krásně je překvapím, ale díky bugu od WG je sejmu né 3 náboji ale 7. Naprosto zbytečně jsem přišel o půlku života a a kdyby nebyli tak načatý, tak mě díky bugům dostali. V normální hře by se skvěle bavil, pěkně je překvapil a spokojeně jel dál....takhle jsem rudnul...Zajímavé je, že mě poškodí každá střela....

Kčemu se snažit? K čemu ti jsou zkušenosti, když jim pomáhá samotná hra...když 2xzasebou mám 0 dmg s Objectem tak to je i se zaměřením 40s zbytečné střelby a nastavování se soupeři...

Ve WOTu jsem překousnul všechno...lamouše, artyny, nesmyslné dingání, brutální MM či náladový spoting....na to všechno se dá zvyknout, ale na tohle né. Ten nulový dmg hráče poškozuje neuvěřitelným způsobem....hru zatím nesmažu. Dneska dám jen prcky a pokusím se přetrpět tuhle šílenou sérii anomálií. Prckové mají totiž výhodu, že když dají 0dmg...tak mají hned znovu nabito...narozdíl od Ferdy či Objecta. A když to nepřestane, tak končím. Je dost jiných super her.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Švejku, zcela tě chápu. Včera jsem hrál četu s Pepem, takové MM to je neskutečné. Jeli jsme chvíli sedmičky, tak se člověk dívá co má proti sobě. Protivník má o 5 osmiček více, max- tier byly 9, ty byly nastejno. Dorovná to někdě na úrovni 5.-6. tieru. :Smile-tongue::Smile-hiding:

 

Je to přesně tak, jak jsi to včera definoval, je předem nalosováno, která strana vyhráje.

 

HrajeŠ random bitvu, nalosuje se ti random mapa a random složení týmu. K tomu se ti nalosuje random přesnost děla a random jeho účinnost (penerace). MM je nyní nastaven tak, že je zbytečné hrát. V dalŠím patchi asi jen klikneŠ na tlačítko bitva a vyjede to random údaj, jak to dopadlo, kolik jsi dostal expů a kreditů. Spěje to k tomu.

 

 

Včera jsem sám dával marně 2x s M40/M43. 6 x za sebou mi MM nalosoval tým,kde byla dle Šance na vítězství dle barviček 20-30%.

 

V jedné z těchto bitev jsem měl v týmu maníka, který měl E-100, odehráno 2000 her (sic!!), win 31%. :Smile-angry:

Celou dobu na PouŠtní řece stál bez hnutí schovaný za skálou. Já dal s artynou 3 killy, 4 těžce poŠkodil. samozřejmě, že prohra. Když jsem za stavu, kdy bylo rozhodnuto, napsal vzteklý, že je to noob a zběbělec, tak povyjel a poslal mi ji. Jediný jeho výstřel ve hře!!

 

Pak napsal, že jsme prohráli, kvůli neschopné arty.... Nebaví mne to. :Smile_sad:

 

 

Chtěl jsem si koupil 14500 goldů, že přeskočím KV-4 (tu mrchu prostě jezdit nebudu) za free espy a rovnou si koupím ST-1. NejspíŠ to neudělám, koupím si Diablo III a budu si užívat hry. Za stejné peníze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Je to přesně tak, jak jsi to včera definoval, je předem nalosováno, která strana vyhráje.

 

 

 

Tak to nesouhlasím, jsou bitvy, ve kterých prohráváte 5:0 a nakonec to dáte, nebo capnete o pár vteřin dřív než nepřítel.....+ 1000 dalších proměných a "náhodných" situací...

 

To co máte v mysli, se vám přenese do hry....Pokud si stojíte za tím co jste psali, pak vám vesmír vyhoví a upraví vám hru dle vašeho přání. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Téé ono. Radost ze hry vyprchává. Systém hry hrozně a hlavně zbytečně zkomplikovali. Co bylo špatné ve hře před půl rokem, když čéék dostal shruba stejně silný enemy tým, co bylo špatně když čéék při střele která penetrovala tak prostě vždy enemáka poškodil? Atd atd...čím více blbostí přidávají tím menší má šanci hráč hru ovlivnit....navíc marně hledá důvody, kde se stala chyba, páč hry nějak významně oproti hrám pře týdnem nekazí, ale výsledky jsou najednou tragické.....kde je tedy příčina náhlé změny? Kdybych se najednou nějak zhoršil, dělal hlouposti a enemáci byli prostě lepší...tak ani neceknu. Když mě sundá dobrý enemák po féroím boji....super. To mě nevytočí. Prostě pěkný boj....ale když mi v něm zmizí dvě včelky, které mu měli dát minimálně za 1500 dmg,,,a on si pak pohodlně k mě dojede se 100% a sfoukne mě....já prostě nesnáším, když mi něco co nemohu ovlivnit ničí hru...

dřív mě sundala jen artyna, přesila nepřátel nebo dobrý hráč...to prostě beru. A teď? Lama co má 1000 bitev, přeskočí za expi co se dá a jede s JS4 přes pole front attack...to se mi nedávno stalo na Prochorovce s Ferdou...blb je normálně front attack...já do něj našil 8 ran..všechny byly zásah...z toho jej ale poškodili jen dvě...a to každá za nějakých 380....Takže to dopadlo tak, že dojel až barákům....artyna mi dala splešem za 700 a zbytek dorval on jednou ranou z 5m.

Je tohle normální? Ten blb měl být tuhej v půlce toho pole...neměl mě mít šanci ani spotnout natož sundat...

ale to je pořád do kola....jdu blejt velebnosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...