Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Poslusne hlasim ze se mi znovu potvrzuje jak dulezity je na public rychlost tanku + rychlost strelby. T-28 (tier4) v polovine losu, 10xspot, 3x kill, invader. Tohle me stve kdyz nekdo udela z enemaku a ja se trapim s necim pomalym! A to je porad:( S pomalym tankem je to proste vetsinou v haji (doslova).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fajn. Jak tak zjišťuju, že tanky posledních dvou tierů nejsou nic pro mě, tak začínám přemejšlet nad tím, že pudu na Němce. Aspoň zjistim, co je tak kouzelnýho na Tygrech.

 

Panzer mel jsem oba..není na nich kouzelného nic..vicemene jen paníř P Tigera,mrstnost classic Tigera a 88ka u obou :Smile_teethhappy: Jinak jsetli myslíš ze mne E-100 baví tak fakt ne,je jen na CW..v garáži primárně jezdím pz III/IV,stuga,T25/2,helcata a KV-2..tam demenci spoluhracu jeste zachranujes vlastnimi zkusenostmi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím, že jsem se stock tigrem s 88tkou z VKčka sundal E-75 :Smile_honoring: . Mě se tiger líbí hlavně pro jeho "tvar" a taky díky tomu, že byl ve 2 světový i přesto, že z něj WG udělalo vrak- ikdyž já si nestěžuji, možná tak akorát na tu rychlost, potřebuji alespoň předposlední motor. :Smile_sceptic:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem si zlepšil o 1% win rate na 52%. A jako by zafungoval zákon, že ideál je 50/50.

Ráno jsem dal 6 her s IS-4, dle XVM vše 22-39% na výhru. Vše prohry. Za prohru jsem dostával 800-900 exp, tj. jsem odvedl maximum, co šlo, rozdal dmg jako prase, ale ho**o platný.

Fakt už nevěřím, že je to náhoda.

 

Dojedu premium účet a končím či podstatně omezím. Nebaví mne to. :Smile_sad:

Nebaví mne hrát s lidmi, co mají B-mobile a T-54, odehráno 2 tisíce bitev a na Karélii se rozjedou od vlajky ve chvíli, kdy je to 6:11 a vjedou nepříteli vstříc a pak píšou noob team..

Nebaví mne hrát s IS-4, který má EFR 640 a win 39%.

Nebaví mne mít lidi v týmu s KV-5 a Loewe, kterí nemají ani tisíc bitev a hrajou s HT 8. tieru. Mno hrajou, to je fakt hodně silné slovo.

škodí, to vystihuje ono, co předvádějí.

 

Nebaví mne mít v týmu o 3 devítky tanky méně a mít přesilu v sedmičkách a šestkách, přičemž nejlepší hráč těchto tieru má EFR 800.

Nebaví mne, mít v týmu GW Tigra a nepřítel má 2 GW Panthery.

Nebaví mne vystřelit 4x na KV-5, který má 8% HP a dát 0 dmg, z toho dvě poslední rány ze zoufalství s goldovou ammo. 0 dmg, asi nesmrtelný kávéčko - nepozorujeme,není bug.

 

 

 

Ať jdou do prdele s tím co současný MM předvádí !! :Smile-angry::Smile-izmena:

 

Hlavně že přidáme nový mapy a artynu s kulometem místo děla. :Smile_confused::Smile-tongue:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak díky super četě ,Coko,Hanouja a já jsme si dneska zahráli skvěle. Dokonce jsem měli šňůru 11 winy s Objectem...vzhledem ke kvalitám 10 tříd skoro zázrak.

Kluci 9 třídu různě střídaly, ale když jsme jeli 2xObject a T30.....hrozný masakr. Nic méně stále stejné bugy...dva zásahy během kola od objecta bez dmg není problém...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak po včerejších 30 hrách na publicu mám tiky v levém oku. Poměr her 12/17 win/lost, jestli to takhle půjde dál tak celkový win 53% už dlouho neudržím. Není náhodou po posledním patchy nějaká nová medajle pro spoluhráče za to kdo dřív umře? Jestli sem náhodou něco nepřehlídnul, není totiž problém do 2 minut prohrávat 6:0, přijde mi že se spoluhráči předhání v tom jak nejdřív chcípnout. Pak už má člověk malou šanci něco pořešit, tedy kromě frantíka, tam dám třeba 9 killů a vyhraju si to sám, když se trochu daří. Ale vysoký tiery to je fakt zlo. Ze hry která mně baví se pomalu stává vopruz hra a jak sleduji co se děje na testu 7.4, kdy sou hry s 8 francouzskejma artyformulema, to už nebude na moje lehce pošramocené nervy. :Smile_sceptic:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak po včerejších 30 hrách na publicu mám tiky v levém oku. Poměr her 12/17 win/lost, jestli to takhle půjde dál tak celkový win 53% už dlouho neudržím. Není náhodou po posledním patchy nějaká nová medajle pro spoluhráče za to kdo dřív umře? Jestli sem náhodou něco nepřehlídnul, není totiž problém do 2 minut prohrávat 6:0, přijde mi že se spoluhráči předhání v tom jak nejdřív chcípnout. Pak už má člověk malou šanci něco pořešit, tedy kromě frantíka, tam dám třeba 9 killů a vyhraju si to sám, když se trochu daří. Ale vysoký tiery to je fakt zlo. Ze hry která mně baví se pomalu stává vopruz hra a jak sleduji co se děje na testu 7.4, kdy sou hry s 8 francouzskejma artyformulema, to už nebude na moje lehce pošramocené nervy. :Smile_sceptic:

 

Jj, to znám.

 

Já jsem se asi dostal do bludného kruhu. Snažím se hrát, tak, abych si nekazil výsledky, tj. mne to logicky přestává bavit.

 

Samozřejmě, k tomu přispívá současný MM +, (ne)kvalita hráčů - to jsou hlavní důvody mé nespokojenosti a syndromu vyhoření. Padání hry, červená obrazovky, výstřely s 0 dmg, bugy tomu samozřejmě taky nepřidají.

 

 

Mimochodem Pepatore, odpovídal jsem ti před časem na PM a bez reakce, četl jsi to?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už jsem si zapnul také záznam hry.

Neviděl jsem totiž nepřítele v nekrytém prostoru co přijel za mé dva spolubojovníky. Jednoho zničil a druhého téměř také. Po té co se z nepřítele stal vrak se zhmotnil cca 50 m před hlavní mého stroje. Byl jsem v takovém šoku, že jsem ani nestihl postřehnou, kdo ho zničil a zda jsem byl jediný kdo ho neviděl.

 

Po tom co začalo vyvádět v poslední době MM jsem se rozhodl snížit počet strojů v garáži. Odjezdit násobky je čím dál těžší a jako rozumný vidím počet tak 4-5 strojů. Skoro každá druhá bitva je rozhodnutá již na začátku. Jako dát každému týmu po dvou arty je normální, ale né, že jeden má ty dvě o dvě třídy nižší než ten druhý tým. Poznámka - všechny čtyři arty ve hře sólo hráči bez čety.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V nedělu se prostě hrát nedá. To co předváděli hráči. To bylo něco. Ale stejně mě nejvic točil MM. 5 devitek proti 1. nebo 2x KV5 a 3xT29 full, proti 1 Isu ktery byl ve stocku. 1x tigr taky ve stocku, pak už jen same 6 a 5. No nic asi budu hledat nějaky klan na roty. to je jediné co se dá hrát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V nedělu se prostě hrát nedá. To co předváděli hráči. To bylo něco. Ale stejně mě nejvic točil MM. 5 devitek proti 1. nebo 2x KV5 a 3xT29 full, proti 1 Isu ktery byl ve stocku. 1x tigr taky ve stocku, pak už jen same 6 a 5. No nic asi budu hledat nějaky klan na roty. to je jediné co se dá hrát.

Na to je jediný recept...2xObject a T30 v četě....a když zrovna četa nechytí malinovku s 5 artynama na každé straně...tak ani nezastavuje. Ale kdybych hrál sám....téé peklo.

Chce to četu nebo rotu, páč počet lemplíků už dávno přesáhnul rozumnou hranici. DO 5 třídy hraju skoro vždy sám. A nedaří se tak jak dřív. Při losu kde jsem hodně dole a musím se spolehnout i na ostatní v topu...to se potím. Dát s Panzerjagerem nebo tetrarchem 7 kousků a lostnout? Žádný problém. Zatím držím rekord 11kousků a stejně lost. To už je taková bezmoc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já včera přišel na chuť E-50. po delší době jsem to vytáhl z garáže, velká paráda tenhle tank. bylo mi úplně jedno, že zas byly týmy plný víkenďáků, prostě jsem si vždycky našel výhodný místo a sázel jsem všemu šlupky za 300 400hp, jednu za druhou. excelentní sniper. konečně jsem přišel na způsob jak s tím jezdit, už nepodnikám humpolácký nájezdy v první linii, ale jezdím v druhý lajně a ničím tanky, který potřebujou bejt zničený. to dělo totiž nemá chybu, ta přesnost, ta přesnost!- v kombinaci s mobilitou, se kterou není problém se dostat na výhodnou pozici, je tenhle tank zabiják. počítám že příštích pár dní nebudu točit nic jinýho než E-50 a tu šmucku co je před Kaffeem (kafe chci vyexpit, ten má taky odbrý dělo na svůj týr, takej kulomet)

 

E50 rulz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...