Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Tak už jsem byl poněkud unaven útočením 7 třídou na 10 třídu a zakempené TD 9 třídy mezi výbuchy od arty 7-8 třídy. Prodal jsem tedy vybavené IS a pořídil si 6 třídu ARL 44. Tank v základu s 80% posádkou a první bitva v Himlu. Zjišťuji, že jsem si vůbec nepomohl a že bitvy budou ještě horší. Na základně vedle mého tanku stojí IS7. Na nějakou akci jsem rezignoval a zůstal na základně. Ani ne do 2 minut od začátku bitvy se na základnu vřítil z pravé strany Panther II. Zdemoloval mi tank a odfrčel někam na levou stranu. Tak jsem se zasmál, jak jsem si svým rozhodnutím vyměnit tank pomohl. Mám pocit, že smích po několika podobných bitvách rychle přejde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vcera jsem mel take nervy v pr... prvni nastala serie porazek s E 75 cca 6 za sebou, hru jsem na chvili vypl, za 30 min opet nahodil a kupodivu jsme 5 bitev vyhrali, nicmene pak se to vratilo do starych koleji, takze celkove skore win - lost 5 - 12 toz jsem to vypl uplne a sel cumet na fotbal . Nicmene kdyz tak koukam na publiku co to tam hrajou za zvirata hlavne siemky, tak velice obdivuji hrace co maji 60% a vice uspesnost bitev, jelikoz tohle je pro me osobne nadprirozena meta a nedokazu se k ni ani priblizit.

 

Take vybirani map je alfaomega teto hry neustale se opakujici Komarin, Prochorovka, Murovanka ... z techto map je mi uz na bliti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem po dlouhé době vytáhl Jagdgtigra, u něhož bych rád srovnal win rate aspoň na 50/50 ze současných nelichotivých 44%.

Prostě se mi s tímto TD nedaří, je to vozidlo odkázané na tým, který mu musí spotovat a krýt ho před medky, aby se mu nedostali za *****. A všichni víme, jak to chodí na random battles.

 

 

No nic, zpět k bitvě, mapa Rybářský přístav, načetl se tým a hned jsem litoval, dvě naše E-100, obě v červených číslech, oba kolem EFR kolem 850 a oba win kolem 44%. Klasická sestava,když hraji s JgT.

 

šance na vítězství dle XVM byla 28%. Nepřátelé měli dvě IS-4, oba v modrých číslech, jak win tak EFR. I na dalších postech měli kvalitativní převahu v hráčích. Hned jsem začal prudit na chatu, přiznávám, byl jsem naštvaný a přesvědčen, že mne s JgT čeká další epická prohra.

 

 

A ono to moje prudění nějak zafungovalo nebo co, tým se semkl a fantastické vítězství. Vjel jsem s oběma E-100 do města, tam jsem poslal dva rány do boku IS-4, která se tam nepochopitelně mezi nás vřítila. Pak jsem na sebe upoutal palbu jejich artyny, která mne řádně osolila, naštěstí jejich druhá IS-4 stála pasivně za baráky a nedorazila mne, když jsem tam stál bez pásů.

 

Naše E-100 skutečně hrály tužku, ale nepřítel se soustředil na ně a mne v ulicích nechal využít plně výkonu úžasného 12,8 cm ukazovátka. Dostal jsem se do boku jejich JgT, tomu jsem ubral cca 1/2 HP a přitom stačil ustřílet jejich Panthera II. Pak jsem si objel blok baráku a usmažil na tři rány zezadu jejich IS-4.

To už jsme vyhrávali cca 10:2, na druhé straně v strži naši taky dobře zabojovali. Z kruhu jsem ještě dostal jejich ISU-152, které kempovalo u jejich mlýnu, nebo co tam nahoře je.

Hra skončila 15:3, někdy a zřídka barvičky zklamou :Smile-hiding: . Pak jsem se zpětně týmu omlouval, hráli výborně. A nepřítel zahrál tužku, hlavně jejich IS-4 zalamily, to je zlomilo.

 

Neskutečně mne tato hra s JgT potěšila, ale raději jsem už nepokoušel na podruhé štěstí.

 

 

Pak jsem hrál bohužel jen chvilinku četu s Pepem, 4 hry, 3 výhry, přičemž poslední dvě , kdy jsme oba měl IS-3 a pak Pepe Rejži a byli v čele týmu, jsme si pěkně užili.

 

Poslední bitva na Dračím hřbetě byla popravou jejich týmu, jsme je přejeli 15:2. Bohužel pak si mne nárokovala žena, musel jsem jít dělat směšné pohyby… :Smile_blinky:

Snad platilo v nejlepším přestat, myslím hru, pochopitelně. :Smile_Default:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdendo ta win chance pred bitvou to je opravdu vec a mohu rici ze na 90 % hra dopadne presne dle tohodle odhadu, je to opravdu deprimujici, vedet pred bitvou, ze prohrajete, tak jako vcera na jedne poustni mape, vsichni vyrazili hrdinne do utoku naprave strane a ja zustal sam pri obrane leveho boku a marne jsem psal do chatu, ze potrebuji pomoci pokryt levou stranu, nutno rici, mel jsem top tank E 75 nicmene proti me se vyritily 3 medka a 2 VIII tiery KT samo, ze si me podali jako nic, tresnickou na dortu byl hummel s ratiem 620, ktery mi zacal nadavat do noobu :Smile_veryhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, většinou to tak dopadne, odchylky typu 47/53 neřeším.

Já ten win faktor tolik nevnímám jako rozhodující, počítá to nějak průměr celého týmu, což může být zavádějící Proto ty občasné štastné výhry, i když tam určitě hraje vliv bulhraské konstatny, výstřelů s 0 dmg a dalších bugů a leckdy i prostě obyčejné štěstí.

 

Ale když vidím na prvním 3-5 místech týmu lamy a u nepřítele skillery, tak je většinou vymalováno.

 

 

V případě pokud XVM ukáže,že je šance na win 20-30, tak začnu hluboce dýchat a říkat si, že je to jen hra, jsem zdravý, mám práci, prima ženu, skvělou dceru, milovaného psa a další prohru ponesu statečně, brečet budu jen tak, aby to ostatní neviděli... :Smile_veryhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U WoT se směju čím dál více, ale včera jsem dostal skutečný záchvat smíchu :Smile_veryhappy::Smile_teethhappy::Smile_veryhappy:

Pěkná bitvas Ferdou.

Jel jsem helfnout dvěma tygrům, páč měli proti sobě Lowe a IS-3.

Než jsem dojel jeden chcíp a druhý se celkem držel. Vybral jsem si IS-3. Rub jí do boku a 500 HP dolů.

Tigr vedle mě strácí po jednom zásahu 1000 HP a je dead.

A pak to přišlo ...

Abych se vyhnul přesile, musím jet IS-3 na tělo.

Dorazím k ní, zamířím přesně mezi věž a korbu, prásk a rána neprošla :Smile_teethhappy: druhá rána do samého místa už prošla, ale pro změnu zase 0 HP :Smile_teethhappy:

A to je konec páč si mě Lowe dává zezadu, na třetí ránu už nezbyl čas.

 

S chutí jsem se zasmál :Smile-playing: páč to prodlužuje život a držím se svého, už ani jeden $ pro WG.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U WoT se směju čím dál více, ale včera jsem dostal skutečný záchvat smíchu :Smile_veryhappy::Smile_teethhappy::Smile_veryhappy:

Pěkná bitvas Ferdou.

Jel jsem helfnout dvěma tygrům, páč měli proti sobě Lowe a IS-3.

Než jsem dojel jeden chcíp a druhý se celkem držel. Vybral jsem si IS-3. Rub jí do boku a 500 HP dolů.

Tigr vedle mě strácí po jednom zásahu 1000 HP a je dead.

A pak to přišlo ...

Abych se vyhnul přesile, musím jet IS-3 na tělo.

Dorazím k ní, zamířím přesně mezi věž a korbu, prásk a rána neprošla :Smile_teethhappy: druhá rána do samého místa už prošla, ale pro změnu zase 0 HP :Smile_teethhappy:

A to je konec páč si mě Lowe dává zezadu, na třetí ránu už nezbyl čas.

 

S chutí jsem se zasmál :Smile-playing: páč to prodlužuje život a držím se svého, už ani jeden $ pro WG.

 

Pak se řekne používej ve hře hlavu, když ti ani ten jednoduchý plán (taktika) nevyjde. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdendo ta win chance pred bitvou to je opravdu vec a mohu rici ze na 90 % hra dopadne presne dle tohodle odhadu, je to opravdu deprimujici, vedet pred bitvou, ze prohrajete, tak jako vcera na jedne poustni mape, vsichni vyrazili hrdinne do utoku naprave strane a ja zustal sam pri obrane leveho boku a marne jsem psal do chatu, ze potrebuji pomoci pokryt levou stranu, nutno rici, mel jsem top tank E 75 nicmene proti me se vyritily 3 medka a 2 VIII tiery KT samo, ze si me podali jako nic, tresnickou na dortu byl hummel s ratiem 620, ktery mi zacal nadavat do noobu :Smile_veryhappy:

 

XVM šance sú naozaj výborné , s výnimkou piatkovej noci. Po polnoci prichádzajú posilnení hráči domov a na farbičky sa už odvtedy až do rána nedá spolahnúť :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevim proc mirite mezi vez a korbu... za prvy to tam u spousty tanku velice casto dinga, za druhy casto poskodite otaceni veze.. coz ma za nasledek 0 dmg.. obvzlast u pomerne papirovyho cumaku IS3 ktera ma vez naplaclou na trup hodne tesne je to fakt totalni blbost

Ale s Panzerjagerem je to jediné místo kde de spolehlivě penetrovat AMX40.....do mezery mezi věží a tělem. Je dost široká, ale stejně se čék trefí max.od 50m a méně.

A víte jak jsem na to přišel? Náhoda a super bitva....s prcekem PzS35(3 třída) který má penetraci 55mm. Jsem držel base. Nebyla jiná šanc,e páč naši už by se nemohli vrátit...sundal jsem T28 a čekal...vyjela Pz38Na, KV1 a AMX40....pánové to bylo tóčo. Normálně jsem sundal tu 38na....ani jednou mě blb netrfil...jezdil okolo...jenže PzS35 je kulomet a zaměřuje hrozně rychle...ten vůl mi nastavoval boky...jedinou část co u něj penetruju...

A pak se na mě vyhrnul AMX40...já byl pod ním...on byl na dvě rány....tak ze zoufalství mu jí pošlu bez míření :Smile_veryhappy: . A ona prošla! Kouknu a díra přesně mezi věží a podvozkem....šup ještě dvě a byl tuhý....psal že jsem cheater....jo on mě navíc dingnul :Smile_veryhappy: . Pak jsem zkusil KV1... logicky bez šance penetrovat...šel jsem na ránu, ale naši to stihli capnout.

Takže mířit mezi věž a spodek není u všeho nesmysl....naopak. :Smile_veryhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, ale na ruské mašiny IS-3 a IS-8 (kdysi IS-4) mi střelba mezi věž a corbu funguje, tedy zpravidla. A neprostřelit se 128 mm kanónem z Ferdy z beprostřední vzdálenosti IS-3 je velmi úsměvné.

Penetrace Ferda 246 mm ... max. tloušťka pancíře IS-3 220 mm.

 

Ale hlavu si z toho nedělám páč, když programátor chce dokáže všechno, i popřít fyziku :Smile_teethhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jelikož jsem dohrál HC postavičku v Diablo II, v pauzách mezi učením jsem zapl tanky. No, když se objeví díra a hláška, že se odrazila, vypínám hru. Naštěstí se mi to teď děje snad jen každou 5. hru, takže možná jisté zlepšení. bohužel stále mě štve okno řidiče IS-4, který nejsem s penetrací 246mm schopnej prostřelit. Také mě dostalo cinknutí zadku T-50 s pene 232. No, ale moje pocity jsu relativně dobrý, celkem se bavím, rychlost T95 neřeším, dneska se hraje relativně dobře (když neberu v potaz, že většina jsou prohry...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes v noci po jedné výhře, třech prohrách mapa Himml., Su85 poslední v tabulce, tak jsem zůstal u báze. Asi minutu se nic zvláštního nedělo, pak se zleva rozsvítil první enemák a v tu chvíli mě to samozřejmě odpojilo. Dost bleskurychle jsem se připojil zpátky, bohužel, protože už u báze svítili čtyři a já hned na to zhasnul. Ani sem nestačil vystřelit... Ani jsem nenadával a rovnou jsem to vypnul. Už se ani nedivím situacím, kdy je najednou do deseti vteřin vymalováno. Buď mám mizernej počítač anebo občas data ze servru tečou jak vazelína a já vidím to, co se dělo před půl rokem.

Edit: o pár hodin dál se mě najednou hra sama přepnula do okna, přestaly mi fungovat Fkey a přenastavilo se rozlišení. A to můj počítač spokojeně chroupe i zánovní Skyrim. Tahle "mňamka" z východu je holt první herní problém, kterej jsem zatím potkal. A jako třešnička na dortu minule hláška "nedostatek paměti, textury sníženy na nízká". ********* 2Gb ramky?! Nebo ******** WG?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

............Tahle "mňamka" z východu je holt první herní problém, kterej jsem zatím potkal. A jako třešnička na dortu minule hláška "nedostatek paměti, textury sníženy na nízká". ********* 2Gb ramky?! Nebo ******** WG?

 

 

..tak to mám poslední dobou to samý a zamrzne to, a to tam mám 4Gb na ramkách..každej den...co to může bejt?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mívám problém s odpojením pravidelně cca 3x za večer. V jiných online hrách žádný problém. Ve WoT najednou zjistím, že všichni stojí, zvuk jede, většinou mohu střílet bez nabíjení..... Když se odpojím a znovu nahodím (rychlejší postup než když čekám na hlášku že jsem byl odpojen) jsem někde o kus dál narvaný v baráku a je ze mne šrot...

Víc mne ale štve, když skautím s mrškou T-50 a zůstanu někde viset na šutru, nebo hraně textury a tam čekám, než si pro mne někdo přijede.... :Smile-angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím říct, že se asi něco změnilo. Je to hratelný. Sice jsem měl dnes hru v T95, kde jsem cinknul 3x KV-5 z boku, M103 2x z boku do věže, Tigera II čelně, IS-8 jsem nic neubral střelou do hnacího kola...ale dá se.Vyhrát bohužel taky nejde. Vyhrát se s T95 prostě nedá, to jsou 3 prohry na jednu výhru, to je hrůza.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dám to i sem protože bych rád viděl vaše výsledky. Takto bych rád od vás viděl zapsané dvojnásobky. Toto je můj dnešní násobek se vším co mám. Ta procenta jsem zprůměroval, takže když tam bylo například 25 - 35%, tak jsem napsal 30%. Někde jsem nepsal killy, když to nestálo za řeč.

 

JT 35% lost-4 killy , 10% lost ani jsem si nevystřelil, 45% remiza-3killy, 71% lost neskutečně blbá hra, 53% win spojenec, 3 killy

AMX50 100 70% win

GWtE 35% lost, 70% win

T110E 60% lost sám na ledovci proti 6-ti, 50% win,

Batmobil 50% win

T95 75% win

T30 45% lost-3killy, 40% lost-2 killy, 50% win sám v uličce smrti proti Objektu a 4 dalším 2 výstřely a konec

Su85 50% win, ostrostřelec, dělostřelec

T-50-2 50% win, průzkumník

T-54 75% win

IS-7 55% win 3 killy

IS-4 34% lost 1 kill, 25% win odstřelovač, 0 kill

Maus 57% lost 4:15 na Murovance artyny, 67% lost artyny, 54% win

AMX13 75 67% win 2 killy, 6 poškozených

E100 65% win, ocelová zeď, 3 killy, sám cap

Minimaus 0% win

Lowe 54% lost, 67% win, 2 killy

T34 28% remíza,dva jsme bránili levé křídlo proti 6-ti, 1 kill, 48% remiza, 43% lost, 2 killy, 43% debakl 2:15 samá siemka v týmu, 60% win, sám jsem bránil osmičku na Opatství, 0 kill

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem měl taky pěknou bitvu ktera vypadala tak na sedmdesat procent prohrana ( byť jsem zabil jen jeden tank a tri z 75 procent poskodil) no ale ted k bitvě: Pobřeží - já s mým VK3601 byl treti nejsilnejsi tank jak nabíhala hra tak jsem automaticky napsal mou klasickou vetu: PLS right and left flank fifty fifty ( proste aby tam jel tak nejak vyrovnanej počet tanků ) na čež se mi to splnilo tak rikam super. Tak jsme vyjeli. Ja jel s mou grupou na pravou stranu. Jako první jsem jel ja, KV1S, a pak jeste nekdo. .zbytek se drzel za nama v zavesu. Narazili jsme na PZIV, Tigera, KV, KV2 odstrelovalo z dalky a do toho artyna ( asi tier 3) ja jsem byl ve stredu, kv bylo ztoceny u skal a treti typek napravo ode me. Tak jsme to bojovali bojovali, vyridli jsme pzIV, kv a tigera jsme poskozovali protoze byli nejnebezpecnejsi no a cekali jsme ze nam pomuzou ,,kamaradi" za nama. Stálo tam VK3601 a pak nejaky podtiery. Ale nepomohli stáli dál i kdyz jsem je prosil aby prijeli. KV bylo uz docela poskozeny, ja se krcil za kamenem ( prala to do me artyna) a nemohl jsem vystrcit ani cumak. Nic nikdo nepomohl. Oba dva pomocnici umreli ja zustal za kamenem no a milej Tigrik vycitil ze jsem sam a vyrazil na me, ja jsem zacal couvat celem k nepriteli ale porad jsem byl v siluete balvanu takze na me moc nemohli a tigera ani kv2 nenapadlo ze mohli treba popojet do strany a sejmout me. Prejel jsem pres ty srabíky vzadu, ,,poděkoval" a jel jsem podporit levy kridlo kde upěl kolega ( tier 6 tank uz nevim) byli na nej dva tiery sestky,KV1S a pak BDGBR. Stáli sikovne, byli na tom kopecku kde jsou stromy a natoceny ke me zady takze jsem prijel, znicil jsem kv ktere nevedelo co se deje. Kolega se zmatoril, a dodelali jsme spolu BD. No a na prave strane mezitim tiger sezobal stanaře a ritil se na SU8 a jeste druhou artynu. Ja jsem stal na kopci mezi stromama palil to na nej, kolega byl na skale a dodelali jsme ho. Vitezství! :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dám to i sem protože bych rád viděl vaše výsledky. Takto bych rád od vás viděl zapsané dvojnásobky. Toto je můj dnešní násobek se vším co mám. Ta procenta jsem zprůměroval, takže když tam bylo například 25 - 35%, tak jsem napsal 30%. Někde jsem nepsal killy, když to nestálo za řeč.

 

 

 

neco jako denni hlaseni na www.planetwot.com ?? sice bez komentare ....

 

 

397aaa.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnešek velice rozporuplný...nejdřív se dařilo, pak v rotách taky... konec v rotách špatný....takové normální nahoru dolu. Nic špatného. Ale po rozpuštění roty jsem dali četu...hanouja já a Čoko..naše dobrá stará a sehraná četa. A málem jsem to po 6 bitvách vymazal... :Smile_Default: . jezdili jsem 9 třídy....super losy..ale už začínám věřit na Kanárovu konspiraci....těch 6 her jsem dostali vždy zbylých 12 hráčů...totální lamy....ale opravdu hrůza(Coko vidí Er)...to že jsem pukli 10:15 a všechny killy dala naše četa...to bylo pravidlem. To bylo neuvěřitelné.

naštěstí po 23h se to obrátilo a my jsem dostali sem tam nějakého dobrého hráče...a to už stačilo. Pak už to šlo krásně....ani sebelepší četa win nedá, když jsou ostatní lemplíci. V 9 třídě ne.

Mám jednu perličku..přeposlední dnešní hra s Ferdou: 100% T110 proti mě vyjela..3x mě trefila, ale jen 1x penetrovala a stejně za 0. Já jí sundal...všechny prošly! A odjižděl jsem se 100% ferdou...pak vyjel 100% Object...já ho dvakrát narval a zbylo mu 87hp..pak mi ho vyžrala T29..on mě našil...za nula...hru jsem dokončil se 100%.

Jen ukazuji, jak dokážou bugy brutálně ovlivnit hru. Sundám 10 a 9 třídu bez škrábance...přitom jsem měl lehnout už s tou T110.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To nejsou bohužel bugy ale nastavení ve hře. Ovšem výsledek je stejný. Já mám neskutečnou úspěšnost (na mé poměry) s osmičkovým těžkým frantíkem. Mám až strach, jaká bude ta devítka. O desítce nemám žádné iluze, prý netrefí ani Mause na 300m. Na to jsem připravený. Ale s tímto frantíkem mám 80% střelbu a 60% výher. Moc mi sedí. Jenom nechápu jednu věc. Za celou tu dobu jsem snad neměl takový ten los, že máte šanci na výhru 10 až 25% a bitva je hned prohraná ani nestačíte nabít. S tímto tankem mám furt losy kolem 50%. Divné. Nemesis by řekl, že je to náhoda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To nejsou bohužel bugy ale nastavení ve hře. Ovšem výsledek je stejný. Já mám neskutečnou úspěšnost (na mé poměry) s osmičkovým těžkým frantíkem. Mám až strach, jaká bude ta devítka. O desítce nemám žádné iluze, prý netrefí ani Mause na 300m. Na to jsem připravený. Ale s tímto frantíkem mám 80% střelbu a 60% výher. Moc mi sedí. Jenom nechápu jednu věc. Za celou tu dobu jsem snad neměl takový ten los, že máte šanci na výhru 10 až 25% a bitva je hned prohraná ani nestačíte nabít. S tímto tankem mám furt losy kolem 50%. Divné. Nemesis by řekl, že je to náhoda.

Zkoušeli jste v takovýchhle případech na obou stranách zprůměrovat neustále diskutovaný EF? Já mám totiž pocit, že čím lepší tank+tvoje herní parametry, o to horší zbytek týmu. A pokud jsou tam tři podobní hráči tak ti ostatní jsou ještě horší. A pokud se ti pár her povede i přes to, pak přijdou óbrprůsery a je lepší restartovat hru nebo začít hrát s něčím jiným(nebo jít spát). A ani nezáleží moc na tieru, ten to jenom umocňuje. Ale jsou to jenom moje dohady s 30%ní pravděpodobností(viz Artyhumus, předposlední strana).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...