Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Neříkal jsi,že do toho nenarveš ani kačku :Smile_teethhappy::Smile-playing:

Já to nevydržel :Smile_Default::Smile-hiding: :Smile-hiding: . Hrozně jsem chtěl vyzkoušet toho 3 frantíka..A je super. Jen jsem včera udělal nechtíc blbost. Koupil jsem goldíky a chtěl si je nechat pro rúzné přehazování vybavení apod. Nechtěl jsem prémko. K čemu. Jenže já jsem kecal při prohlížení garáže s ženou a podvědomě jsem si tam odbouch měsíc prémka. Já jsem takový kretén, páč hrát budu jen ve čtvtek a pak až v pondělí. Dneska má žena narozeniny(hraní by byla moje sebevražda) a pátek sobotu a neděli jsem vybral jako dny, kdy nebudu hrát, ale věnovat se rodině. Už jsem měl nůž na krku :Smile_veryhappy: . A tak jsem zvolil tyto dny, páč stejně to o víkendu hrají největší nůůůbíci.

štve mě, že jsem si pořídil prémko a hned příjdu o 4dny....a navíc jsem ho nepotřeboval. Já vydělával i bez něj...bóóže.

EDIT: jo je to samo náhoda, ale bez prémka jsem měl losy jako nikdy....a jen ho koupím a mám ze 14 spoluhráčů 13 Poláků :Smile_veryhappy:

To byl včera meteriál. Dal jsem 12 her a to by normálně v poho stačilo na projetí celé garáže pro dvojnásobky...včera jsem se dostal jen k SU85...5:7.....ale to se nadá nic dělat. Někdy se peostě sejdou dva faktory, které zařídí lost na 100%....

1. los, kdy jsem dole a nemám takový vliv abych sám hru zvrátil

2. tým plný tukanů....

Pánové, tahle konstalece hvězd se nedá překonat. :Smile_Default:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

včera jsem měl jeden funny kill. měl sem KV-2 s popelnicí v himlu a enemy capovali naší bazi, já se stihnul vrátit, a zamířil jsem na první tank co jsem uviděl. KV-1 zásah přímo do boku, dmg asi 300 ale neumřel, najednou koukám a já ale kill mám. přímo za tím KV byl ještě wolverin o kterém jsem vůbec netušil a ten asi umřel na zásah od střepiny :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsme u funny her...má dva stručné příklady...

1. zůstal z čety už jen Coko s ferdou se 7hp....JP mu dingnul bok, tak měl Čoko štěstí a sundal ho...a pak jsem očekávali lost, páč ze zadu k němu jelo ISko....takže konec...jenže nebyl, páč ISko už nemělo ammo!!! Debil... :Smile_veryhappy: Takže win.

2. sice lost, ale já byl ouplně dole s T40...na každé straně 6x 7tříd. Najednou se předemnou oběví kolega s T40 bokem...cca 300m. Střílím...minu..ale kill...znovu vystřelím minu a zase kill....a pak už sundám i jí. 3 střely 3 kill....ti blbci byli všichni zasebou, otočný bokem ke mně...a v zhledem k faktu, že to byli všichni papíráci, tak jsem je přes tu T40 pokilloval! Já ji nemíjel, ale prostřeloval bez dmg :Smile_veryhappy: . škoda našich lemplů v top třídách, páč lost mi radost malinko pokazil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

IS ko nechcelo kamikadze medajlu?

 

Komarin. Náš posledný stroj Tiger II, enemákov asi päť. Chudák už mal posledných cca 300 HP, schovával sa za maštaľami pri báze vpravo hore, oni ho nemohli spotnúť.

Zrazu blink a koniec hry, čas vypršal, remíza. V chate nikto nič, zrejme nikto si nevšímal čas. Remíza pre nás za danej situácie vlastne výhra...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muháá, tak to zkrátím. Dnešek už zas klasika...12:4...paráda. Až na T150..ty losy...to se nedá. Ikdyž jsem byl poprvé top...to bylo super...jenže tým mi lehnul do 3minut a já se udržel při životě dalších 6 minut...9 tanků do mě šlo. To jsem nezažil...jejich 6 byl Pzjager a ten mě nepenetruje..2xKv1 a To TD jsem stačil sundat...ale pak jsem jednou netrefil Háčko..kterému jsem nechal jen 127hp a byl konec. takovou přesilu jsem nezažil za celou dobu co to hraju...ani jsem neměl čas týmu vynadat :Smile_veryhappy: . Moje první hra jako top a takhle mi to tým dokur....

Druhá hra pak byla už klasika...3x10 5x9....a já dole jako jednohubka. Ale E100 jsem ubral héčkama 300! Na 8 zásahů s He ammo... :Smile-angry::Smile_confused:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už mám Lórinku rád...jen přemýšlím, že ke stylu hraní dřív než 2. motor vyexpím lepší kanón. S tím jak teď hraju a při výhrách mám od 800XP, tak myslím, že na to jdu správně a větší dmg se bude hodit.

 

Jinak dneska se celkem dařilo vyhrávat, až jsem čuměl. A M8A1 taky vůbec není špatnej stroj když je v maxu. Ale na Hellcatoj jednoho nde zastavím. A taky mi zbývá už jenom 12k XP na T95. Kterou nevím jestli koupit, je to s ní nuda...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dnes jsem zažl asi nejzvláštnější bitvu s kámošem v četě.Na Westfieldu jsme zůstali sami proti asi 8 enemákům(já PZIV,on SU85).Nakonec jsme je vymastili všechny.Kámoš bolterku,válečníka a hrdinu a já spojence.Dohromady jsme dali 12 kousků.Samozřejmě jsme měli velké štěstí,že nebyli schopni na nás vymyslet taktiku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera to bylo napikaču, nejdřív 2-3 hry výhry dostal sem se na 200 k stříbrnejch a pak už to šlo jenom z kopce. Končil sem na 179 k naštvanej a raději to vypnul. Já sem hrál jak lamka největší a naše týmy byly ještě "lepší" než já. To se prostě nedalo. :Smile-hiding::Smile_sceptic:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera byl úspěšný den....koukal jsem na hokej a zároveň pařil.... :Smile_veryhappy: A nakonec provedl revoluci v garáži. Prodal jsem T25 AT a koupil zpět T29 a T32. T25 je pro mě legenda, ale po posledních pár patchých stál MM za hovínko....samě 10 třídy. T29 v těchto bojích vydrží víc a navíc má stejné dělo.

T32 jsem si pořídil páč jedu na T110. Chci si občas zahrát 10 třídu a s E100 je náchylná na losy....více 10 a 9 tříd ji nedělá dobře :Smile_veryhappy: .

T32 mě překvapila....včera jsem celou garáž projel jen sám a v poho. Samo, že s T32 jsem ze tří her dvě puknul, ale rozhodně né vinou T32. Hodně jí zlepšili. Téé dobře. Ikdyž samo, že vliv jako ferda nebude mít nikdy, což je ale logické....105mm vs 128mm....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím,jak to máte vy,ale mě se velmi zvýšilo procento jasných výher či proher za poslední měsíc.Myšleno výhry či prohry typu 5:15 a podobně.Vytrácí se adrenalin vyrovnaných bitev a bojů do posledních minut.Ne že by takovéto bitvy nebyly,ale velmi jich ubylo.Asi by nebylo na škodu,kdyby WoT zavedlo nějáký program rozdělování týmů ne jen podle tříd,ale i podle ER.Zřejmě je to nemožné,ale určitě by to vrátilo do hry trochu toho napětí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já měl včera ukrutnej pech s tigrem II... u všeho jsem měl odjetý double na první pokus, poslední mi zbyl tigr II a u něj to vyšlo až v šestý hře. Už jsme propadal depresím, protože prohry byly ve velkým stylu v poměrech 5:15 a horší... nevím jak je to možný, ale přijde mi, že na tiery IX a vejš se díky desítkám zadara dostala spousta volů. Jak vidím v teamu top tanky IS-4, tak nad tím pomalu lámu hůl, protože vídám neskutečný množství lameřiny, kterou některý lidi s takovým tierem předváděj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dostal šanci si zahrát v pátek po obědě.....osudová chyba....dát dvojnásobek byl počin vždy na dvě na tank.....žíci už jsou ze školy. Ale tátové ještě makají....peklo. Pánové peklo....až jsem málem zavařil chat. Jestli jsem dneska vyhrál 50% her tak to bylo dost...a to jsem potom hráli s Hanoujou četu....všechno marný. Pánové to lempl vedle lempla....naštěstí jsem si na konec psravili náladu.

3xAMX120 utočily na himmlu přes kopec. Nebyla síla, která by je sundala. naše medka logicky lehla...2x AMX120 zbyla a dál útočily.Tak jsme si na ně počkali s hanoujou(T30) já (Object) a nějaký GW Tiger....otočili to v uličce smrti a čekali....během pár sekund k nám nadrženě vlítly...byl 100% a nadšený jak nás ze zezadu sundají...Lehly během 2sekund! Nádhera....každý znás dal jen jednu střelu :Smile_Default:

Ale víkend s radostí oželím....hrát se to fakt nedá :Smile-angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V bitvě 1 třídy dát 4 prémiáky proti 1 je už hodně hustý. Tak to nechci vidět podobný model u těch nejvyšších tříd. To bude asi tým T10 víc platících proti T9 co přispěli méně. Ten tajný Gold koeficiet nasazení do bitev co se snaží asi více pomoci horším platícím hráčů dosáhnout průměrný win/los mi začíná dost vadit. Já jsem moc nezaplatil, tak horší post v týmu unesu, ale ****... to až tak, že jeden tým bude záměrně slabší než ten druhý je hnus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm dneska mi hra začala lagovat (příšerný). Pak sem dal vzornýho tankistu hrdinu a ocelovou zeď s Hetzerem, načeš sem se na WoT vykašlal a šel hrát BF 3. Jako fajn, aspoň už mi WoT nepřipadá chaotický. Proti multiplu v BF to je srovnaný jak podle německý příručky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

příjde mi to trochu divný :)

když jsem expil KV3 před updatem na 6. tieru, byla to pomalá lemra s hrozným matchmakingem (typická potrava pro devítky a desítky). teď po updatu to expím na 7. tieru, dostal jsem lepší dělo, lepší motor, víc HP, mám s tím skoro furt výborný losy a na KV-4 je potřeba jenom nějakejch trapnejch 50k expů - tohle bude moje nejsnadnějš vyexpená osmička ve hře..jakože..nestěžuju si :)

 

Neboj já si KV 4 udělal a je to jeden s nejhorších 8. tierů. Velký jak stodola, pomalý a slabiny stejny jako KV 3( stejne dobře se dá z boku zapálit a korba ze předu má sice o něco větší odolnost, ale jinak je to průstřelné na stejných místech) a navíc slabina v podobě malé věžičky na hlavní věži (když tam budete vést palbu zabijete nejdříve nabíječe a potom velitele a prostřelí to i KV-1 s penetrací 120mm. No ale abych neplival jen špínu tak musím pochválit dlouhou 107, protože ta je celkem přesná a rychle střílí a pancíř na velkou dálku je celkem odolný. Takže když s tím budete hrát jako s TD tak budete mít úspěch, držte od nepřátel odstup (záleží na situaci, ale ve většině případů budete v týmu jako snajpr, protože ostatní osmičky si na vás smlsnou), protože tohle není tank do první lidnie jako IS-3 nebo Tiger II. Občas dokáže odrazit dost střel a není problém získat ocelovku, ale lidi už pomalu začínají chápat kam střílet na KV-4 a bitvu málokdy přežijete pokud se hrnete dopředu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem byl přidán do ignore listu u Tytan33, borec v IS-4 proti mé M103...já skončil se 1200HP, on kouřil...borec oznámil, že mám zlatky, že jsem ***** a ******, cheater a ******** *****. Jenom jsem mu prošpikoval řidiče, on mi šel po podvozku...chudák.

 

čím víc se snažím získat 5k XP na T95, tím víc jsou hry děsnější a tím víc střel prochází, už je 80%, ale 90% ...(proti 8. tierům) já už to chci prodat!

 

V Lorrainu mě zase sundávaj neustále artyny...taky opruz...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak super včera sem se v nějaký chvilkový depresi rozhodl, že si začnu vydělávat na S-51, abych se zase mohl jít hádat do artyhumusu. Protože sem na tom byl ozvlášť špatně, tak sem si koupil SU-26 abych mohl kempit a nikdo na mě neřval. Tak uvidíme co z toho vyleze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...