Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

El Halůf - jedna desítka, 3 devítky. Základna nahoře: Všichni jeli do dun a já zůstal stát s M103 na kopečku u báze se spodní půlkou týmu. Asi od tří lidí jsem dostal sprda, jeden rozepsal svůj slovník na 2 řádky. No, podél okraje šel nepřítelský hlavní útok asi 6 tanků bez jejich 10. tieru. Zkráceně, po tom co jsem půlku složil na 50% a druhou půlku zničil a jel k nim na základnu, všichni tři od nás se mi omluvili. Tyhle chlápky mám rád, dokázali uznat svou chybu.

 

M103 je po zvýšení pancíře excelentní stroj. Je to krásný jet někam s pocitem, že nepřátelé semtam cinknou. Ani v T28 se necítím tak bezpečně.

 

Taky mám dnes konečně 1 kill na bitvu :Smile_teethhappy: Moc jsem hrál s nízkými tiery a s hodně tanky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protože jsem nachcípaný jak uklízečka z mrazíren, tak nic dnes nedělám a mám tedy čas na čety. Dal jsem si dvě četičky a výsledky naprosto fantastické počet proher asi tak 2 : 10 a brali jsme hlavně desítkové stroje. Už jenom ty losy mě uplně udivovaly protože to co se mi do týmu dostává při solo hraní, to je děs a běs a nedá se s takovým materiálem vyhrát ani omylem. Jenom hraju a čekám, až konečně MM obrátí kartu a ten ústav pro duševně choré dostane protistrana. S četami se toto stane jen výjimečně. Ovšem četu s T34 a nebo jinými prémiáky nedoporučuju. Jedna prohra za druhou a proti nám vždy elita od shora tabulky až pod její polovinu. Navíc taková četa osmičkových prémiáků stála skoro furt někde uprostřed tabulky. Myslím, že WG mají ten MM dobře zmáknutý aby se jim dobří hráči ve hře moc neroztahovali a hlavně, aby se ty čety moc neprosazovaly. Takže, jestliže četu, tak tu nejvyšší protože, když uděláte četu z tierů 7, tak máte skoro jistě nad sebou tanky až do tieru 10.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si vykoledoval nezaslouženě jednodenní ban ... první debil (FT-17) do mne napálil hned po odpočtu -30% ... dostal ammorack a šel ... potom jsem zabil 2 nepřítele + skoro dojel k nepřátelské bázi (Himmelsdorf) tak přilítla naše BT-2 ... -40% HP ... na jednu ránu šel taky ... přiřítil se nepřátelský mimimaus a já vybouchnul. Hned po skončení bitvy = BAN JSEM DOSTAL Já, ne ti 2 kkti.

.

Ponaučení č.1 ... ujet z báze a vlastních se bát víc než enemáků.

Ponaučení č.2 ... sejmout max. 1 vlastního v bitvě - 2 už je moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes som išiel s KV-2 na mape Doly do dediny spolu s IS-8, v tom sa vyrútila nepriateľská KV-2, ktorá išla po IS-8 a krásne my natočila vežu z boku, tam aj dostala 152mm popolnicu a z tanku ostalo len kopa šrotu. Buď som mal šťastie, že som hu dal na jednu ranu, ale mne sa zdá, že je zase späť to staré dobré KV s húfnicou, len v inom označení, skratka popolnica je parádna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem konečně koupil Lorraina...hned jsem byl zchlazen, že to není co to bylo, když jsem se dal na lajnu, ve který stojí.

 

No, ve stocku je to neskutečný utrpení, je to HT, kterým projde vše. Kanón mám 2. špatnej úplně nebude, má malý dmg, ale dobrou penetraci.

 

Ale kdyby ten kanón aspoň něco dělal: 6 střel do Typ59 - pásy,0,0,0,odraz,0 ... T-50-2 - průraz, 0, cink, zmizel...

Tohle mám furt, ten stroj je opravdu těžko hratelnej, nemůžu nikam vjet, protože se odtamtud nevrátím, na dálku zase neprostřelím. Jsem zvědav, po jaký době ho prodám a Batmana pustím k ledu...

 

Lórinka: 4x cinknu KV-2 ze 20m do tý kolmý plochy, jak má kulomet... já to dneska nesmím zapnout, jinak pojedu do Bohnic nebo jinýho podobnýho ústavu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dnes jsem vydělával peníze na stug III.Jezdil jsem proto s PZIV.Opět se potvrdilo,že je to platný tank i když je v tabulce naspod.V bažině jsem dal poctivě dva tigery pěkně z plných.Zůstali tak pěkně šprajclí na mostě,že ostatní nemohli projet.Vyslechl jsem si nadávky v polštině že jsem camper.Oni si snad mysleli,že po nich s PZIV vyjedu po polsku a nechám se zabít.Museli to objet přes bažinu a tam jsem kilnul JGpanzer IV a AMX 12T.Troufám si tvrdit,že jsem zachránil prohranou bitvu alespoň na remízu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TAk po 4 dnech..hned do dvoučlené čety s Čokem..jeli jsem jen Ferdinandy. Po patchy je to neskutečná paráda. Jen jeden lost...Ale winy byly díky dobrým losům, páč nůůůbíky jsme měli skoro pořád. Pár bitev jsem dali i ve 13 killů...páč jinak by jsem prostě řachli...taková je aktuální kvalita hráčů.

Dnešní druhou prohru jsme dostal jako dárek taky od spoluhráčů....pánové..ti leplící vždy dokážou vymyslet novou variantu, jak nás překvapit totální blbostí...

A když tomu pomůže ještě MM....my měli JP ani T29.... Mapa Himml. S SU85 sundám T29 na 79hp...pak se chci zakousnot do T29....náš 100% JP si jel T20 za barák dorazit...už nevyjel...T20 vyjela se 79hp...

A že takového materiálu ve WOT lítá.... :Smile_Default:

Ale jinak dnešek super. A to i přes fakt, že mě v TD módu dala artyna na ranku...byl win a tak jsem jí odpustil :Smile_veryhappy: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dnes jsem vydělával peníze na stug III.Jezdil jsem proto s PZIV.Opět se potvrdilo,že je to platný tank i když je v tabulce naspod.V bažině jsem dal poctivě dva tigery pěkně z plných.Zůstali tak pěkně šprajclí na mostě,že ostatní nemohli projet.Vyslechl jsem si nadávky v polštině že jsem camper.Oni si snad mysleli,že po nich s PZIV vyjedu po polsku a nechám se zabít.Museli to objet přes bažinu a tam jsem kilnul JGpanzer IV a AMX 12T.Troufám si tvrdit,že jsem zachránil prohranou bitvu alespoň na remízu.

Na nadávky nereaguju....většinou jdou už od mrtvých nůůbíků...."why dont help me?"...hrozně se diví že je mrtvý a čeká že mu půjdem pomoci, když hned po startu hodí čáru přes pole k enemákům....

Kašlat na ně...a soustředit se na hru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem si velkou pomocí Pepemikuly (ještě jednou děkuji za trpělivost Pepé :Smile_great: )naistaloval v sobotu EFR markátor do hry.

 

 

Sqělá super věc. Nechápu, proč jsem si to nedal déle. Má to jednu (pro mne) neskutečnou výhodu. Už na začátku hry vidím, co nevyhnutelně přijde a porážky mne už mne tak nevytáčejí. To smíření s porážkou winou noob týmu je prima. Doporučuji všem. :Smile_great:

 

 

Fakt to funguje, jak vidím, že naše Is-8 má ERF 720 a win 41% a Löwe cca to samé, tak na 99% se IS-8 rozjede hrdinně vstříc nepříteli a je mrtvé první a Löwe bude pro změnu kempit celou bitvu. Atd. atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Docela úspěšný víkend, doexpil jsem vklidu a koupil KT. Jen mě vytočil nějaký náš TOP, německý trotl , co si hloupě najel do města a padnul během prvních 2 minut. Pak celý zbytek hry spamoval, jaký jsme tým nobů. Bohužel jsem porušil svou zásadu na tohle nereagovat, ale bylo to marné. Dobře mi tak :Smile_sad: . Po zkončení hry jsem se podíval na jeho ERF , bylo 762. Kdybych to věděl předem, ušetřím si psaní. Asi si tu utilitku i jako její odpůrce zase budu muset nainstalovat....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednou jsem si dal mapu Malinovka s Pantherem II a byl to supr zážitek( hlavně nebyli artiny), vyjel jsem na kopec a od toho mlýna dolů jsem sjel do toho dolíku ( začínal jsem na 1. bázi) a tam jsem stál a odstřeloval 5 tanků, které se báli na mě vyjet a to jsem za zády, ale až u mlýna, měl jen 2 tanky ( M6 a nějaký malý střeďák) a až jsem je poškodil, že byli skoro na doraz tak mi přijel můj tým hrdine na pomoc. potom jsme smetli chabou obranu u kostelíčku a zbytek hráčů jsme postříleli zakempený u báze za šutry.

 

Bohužel když se tento scénář opakuje, ale z mé strany, tak nejsem moc nadšený, protože jsem většinou sám který vyjede a bohužel to jako jediny schytá a ostatní se krčí za překážkama.

 

Když tak hraju tak jsem si rozděli hráče na: a)lamy co čekají zakempený na bázi nebo za překážkami na zázrak aniž by něco mohli ohrozit

b)lamy co vyjedou do třetiny mapy a tam čekají, že jim 1-2 tanky ukážou nepřítele a když neukážou tak se nechávají po jednom zabíjet.

c)hráče, kterým je vše jedno a jedou kamikatze styl ( tento stav nastává většinou po 20 a více prohraných bitvách za sebou nebo to jsou lidi, kteří mají něco nahráno a chtějí si zahrát a ne stát na jendom míste do konce hry),většinou zahinou, ale když se jich sejde dost a podaří se jim strhnout i ostatní kempery, tak je útok dost často zdrcující pro nepřítele, který je rozlezlí po celé mapě za keříky a překážkami.

d)lamy co čekají v grupě( klidně 2-5) za rohem na jeden tank a doufají, že jim vyjede bokem aniž by si uvědomili, že na druhé straně mapy nepřítel poráží jejich kámoše, protože tam mají přesilu a oni by měli sakra hnout a ten 1 tank zabít.

e)a nejhoší jsou samozřejmě zombii, ty nepřemýšlí a pokaždý udělají nějakou ******** a nejhorší na tom je když je to top tank.

 

Jako příklad přiložím svůj zážitek s IS-3 kde jsem byl jako top tank a dal jsem tam celkově 11 tanků. Prakticky jsem jezdil na mapě od jedné strany ke druhé a zabíjel nepřítele, protože můj tým se nechal zmasakrovat po 4 minutách boje a zůstal jsem sám a semnou 2 kempeři asi proti 7-8 tankům. Nejlepší na tom bylo to, že místo toho aby se na mě všichni vrhli tak vyjížděli po 1-2 a já je stíhal zabíjet, takže nakonec pro mě prohranou bitvu jsem zvrátil na výhru a to jen kvůli hlouposti protihráčů, kteří splnilu podmínku A) i B) a nekteří i D)(nepředpokládali, že je objedu ze zadu a bude s nima ámen).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dost jsem se poznal v bodě A a B.Také často kempim či vyjedu do třetiny mapy a snažím se pobýt nepřátele kategorie C.Po vybití kategorie C se zaměřím na kategorii D.Pak přichází na řadu nepřátelé kategorie A a B.S těmi mám největší problémy.Kategorie E je nevyspitatelná na obou stranách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

příjde mi to trochu divný :)

když jsem expil KV3 před updatem na 6. tieru, byla to pomalá lemra s hrozným matchmakingem (typická potrava pro devítky a desítky). teď po updatu to expím na 7. tieru, dostal jsem lepší dělo, lepší motor, víc HP, mám s tím skoro furt výborný losy a na KV-4 je potřeba jenom nějakejch trapnejch 50k expů - tohle bude moje nejsnadnějš vyexpená osmička ve hře..jakože..nestěžuju si :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlasim ze jsme zustali asi v 6ti na jednoho Mause a nemohli ho udolat! (on byl jedina X. ve hre, my jsme byli max VIII)

Nakonec se povedlo ho ve vlastni bazi ustrilet.

to jsou kecy. není možný, aby to nasadilo osmičku jako top proti mausovi. balance sice občas smrdí hrozným způsobem, ale ne až takhle. top tanky jsou zpravidla stejnýho tieru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...