Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Po včerejším večerním hororu, ve smršti goldů, v záplavě bulharů, nulových zásahů z 50 m. idiotů, co se dívají z poza baráku, jak mne obklíčí 5 enemáků a já se motám v v bleskurychlé KV-1, ale však si Top tank, poraď si, jsem to típnul. Asi definitivně.

Děkuji WG za skvělý zážitek. :facepalm_wowp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

risknul sem to, a dal jednu bitvu se somuou. štěstíčko se usmálo, top tier, 3 kousky a 100% obsazení báze. v podstatě sem jel uličkou smrti na himmlu, potkal 3 tanky kerý sem asi tak za 5 vteřin rozstřílel na sračky, no paráda. švejku nerhál si s ní po patchy? esli jí třeba nezlepšili mm (já vim jen jedna bitva, ale třeba bych jí moch občas vytáhnout)

Hrál. Prní hra a byl jsem všoku..jen trojky... Pak další dvě a jen 5 a 4 třídy....

včera jsem ho se slzou v oku prodal. To byl můj posledné premium tank co jsem koupil. Teď přemýšlím kam se super nadupanou posádkou...včera večer jsem půl odiny přemýšlel a prostě nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera neuvěřitelný zážitek se Stugem!!!!!! Po té co mi u něj během 14ti dnů spadl w/l o 10% se štěstíčko obrátilo a po první hře kde jsem měl těsnej lost následovala šňůra 26!!! výher přerušená jen 1 remízou.. prostě paráda ;-)

 

KV1 3x lost 7x win ale to je vcelku standard.. jen jsem si všiml že se mi mnohem hůř penetrují jiné KV1 z boku.. vlastně pene je stejná ale hitů za 0 dmg mám snad o 100% víc... pokud ke mě stojí KV1 bokem v úhlu cca 90st pak nechápu proč bych jí neměl poškodit.. Na el halůf, zbyli jsme u naší base sami 2 s enemákem, ostatní jeli capovat.. 4x jsem dal DMG do bokem stojící KV1 (1. rána šla na motor takže se nehejbal) a když byl enemák na ránu tak jsem mu dal 6!! hitů za 0dmg!! všechno šlo na pásy a těsně nad ně.. Po tý 6. nulový ráně už jsem myslel že mi rupne žilka v mozku! tak jsem přestal snipovat a poslal jsem mu jí někam na věž s tím že sd pojedu líp schovat páč už mi enemy začal ubírat a světe div se.. ono to prošlo.. na replay byl vidět zásah do růžku nahoře na věži.. tak nevím dělá si z nás WG srandu nebo ne?

 

Edit: zapoměl jsem dodat že zvýšený počet pene za 0dmg KV1 vs KV1 pozoruju posledních 5-6 dnů

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem vychladl a smířil se asi s nevyhnutelným. Postup po technologických stromech s tím, že technika musí dosáhnout win min. 50% bude neuvěřitelně dlouhodobá záležitost. Na win 50% jsem přešel nedávno a tak se k některé technice vracím a užívám si s ní mnohem lepších možností hraní než jsem měl dříve.

 

Když má člověk dobrou náladu, tak i některé nepříznivé věci přejde s větším nadhledem. Na AMX 13-75 jsem dal konečně pásy a jel se projet. Arty na každé straně 3. Jízda nic moc, protože jsem brzo skončil zaparkovaný za jedním barákem. Narazil jsme totiž na své nepřátelské protějšky. T54 a E50 si po chvilce váhání pro mě dojeli z obou stran. Nejdřív pecka od E50 a ukončovačka od T54. Tak to se dalo čekat, když se člověk poflakuje s T7 v bitvě, kde má nepřítel polovinu T10 a mimo arty nemá v týmu nic pod T9.

Vezmu si brita Matildu T4 a čučím na los jak puk. 4 arty na každé straně a polovina týmů T6. To sem si taky užil. Papírová maximálka 24 km se těžko dosahovala bez lepších motorů proti nepřátelským topkám s rychlostí kolem 50 km se toho moc nahrát nedalo. S tímhle strojem hrát čínskou mapu proti T6, kde jsou SU-100, KV-1S je snad čistokrevný masochismus. Pro jistoru jsem si to tak dal několikrát.

 

Celkově se mi daří v posledních dnech držet win v třídách (T3-T7), kde se pohybuju kolem WG cílených 50%. Dokonce se mi podařilo pro mě se zakletým strojem SU-85 pětkrát za sebou zasáhnou cíl na 450 m. Že by konečně zlom :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak shrnutí za poslední dobu :Smile_Default:

Teda ti Britové..

První 2 Mk ušli, s houfnicí byla zabáva, ale MkIII, co to jako mělo bejt? A pak přišla matilda, pomalý, pancíř prorazí každej a zásadně hraje proti 6kam (pouze 1 hra byla proti pětkam). Takže tím jsem rezignoval na nějaký rychlý expení britů a budu jezdit jen násobky.

 

KV1 se pořád předvádí jako nejhorší tank co jsem hrál. Nestihl jsem doexpit M40/43, takže budu kupovat za plnou cenu :Smile_sad:

Takže nic moc, naštěstí mám v garáži držáky typu type59, T29, AMX13 75, SU26 se kterejma se hraje pěkně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Vám povím, včera cca 20 her, nebyl jsem výše jak třetí odspodu v MM :-/ i takové T49, se kterým jsem občas v topu, tak bylo 4x poslední.... nevím nevím co se to děje :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes ráno paráda ... dal sem si 10 bitev... a pak utíkal do práce. 8x win .... to jsem docela čuměl..protože se mi podařilo 3x mojí chybou zdechnout hned na začátku, nadával jsem si do trotlů a trollů a jinejch ošlivejch tvorečků.... zkrátka dnes byl bulharský kamarád na mé straně....

 

Ještě ale takovej dotaz ... 2x ve hře jsem pozoroval divnou věc (bohužel nenahrávám replay) ... střelím Stugem do KV-1 co má asi už jen 70hp ... .. rána do věže z boku.... nic se nestane.... (ani žádná hláška) nabíjím tedy abych vystřelil znovu a v tom to zahlásí "dostali jsme ho"... ubydou mu hp a a on se rozsype....... čím tohle je?? ... že by ten hráč měl špatný připojení k netu... a měl mizernou odezvu (ping).... takže to že já vidím že sem ho dostal... uvidím až po cca dvou sekundách??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě ale takovej dotaz ... 2x ve hře jsem pozoroval divnou věc (bohužel nenahrávám replay) ... střelím Stugem do KV-1 co má asi už jen 70hp ... .. rána do věže z boku.... nic se nestane.... (ani žádná hláška) nabíjím tedy abych vystřelil znovu a v tom to zahlásí "dostali jsme ho"... ubydou mu hp a a on se rozsype....... čím tohle je?? ... že by ten hráč měl špatný připojení k netu... a měl mizernou odezvu (ping).... takže to že já vidím že sem ho dostal... uvidím až po cca dvou sekundách??

 

Určite nie on, ale Ty. Pretože Ty vidíš tank na servri, nie na jeho PC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No moje připojení bylo ok... na to sem se právě koukal... měl jsem asi 70 fps, ping cca 35 ... ale nahoře mi lag svítil zeleně.... :Smile_mellow: proto mne napadlo že jde buď o chybu hry ... anebo měl špatnou odezvu on. ...

 

Edit: hm když se nad tím zamyslím, máte pravdu...ty chyba připojení by měla být u mne... logicky....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě ale takovej dotaz ... 2x ve hře jsem pozoroval divnou věc (bohužel nenahrávám replay)

 

Bohužel mám pocit, že by ti v tomto případě replay moc nepomohl. Replay né vždy vše zazanamená, tak jak jsi to viděl. Jediné co by ti asi ukázal v tomto případě dobře by byl stav tvého připojení, kterého jsi si nemusel všimnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určite nie on, ale Ty. Pretože Ty vidíš tank na servri, nie na jeho PC.

 

No ono je to hlavně tím, že WG musí udělat perk Zoufalství efektivní.. Musí tedy udržet ve hře co nejvíc tanků s méně než 10 procenty HP... Takové stroje "na ránu" mají od zavedení již zmíněného perku o něco posunutou hranici nesmrtelnosti... A také je snadnější takové stroje "vyrábět". Už se vám určitě stalo (příklad), že tanku se 450 HP dáte dvě rány za 160 a třetí je třeba za 120..taky aby soupeři zbylo 10 HP..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak po dvou dnech váhání kam dám našlapanou německou posádku vyhrál Stug. Už jsem málem znovu koupil E100 či E75, ale vzpomínky na arty hyeny nakonec rozhodly, že mám vybrat Stuga.

Moc semi nechtělo, páč SU85 po nerfu, kdy jí vzaly 107 kanon je typově už dost Stugu podobná. Ale pak jsem si řekl, že SU85 mě baví pro rychlý reload a přesný kanon. A to má Stug super..navíc s daleko rychlejším reloadem.

Naposledny jsem Stuga hrál před rokem a půl...kdy měl penetraci 134 a pancíř 6cm...a byl to dobrý stroj..nic méně SU85 byla lepší. Zvláště v lose proti 8...

Jenže 8 už 5 TDčka nepotkají...

První hra...sniper a krásná hra...další hry zas12 hitů ze 14...5 z 6...a jednu poslední hru, kdy jsem musel opravdu mířit na poklop a ještě přes vagon 19 ran z 24...

Neuvěřitelná mašina, která navíc dingá a vůbec není vidět...super. Je to úplně jiný stroj než před rokem. Ty staty co na něm aktuálně mám sakra zlepším. Ta mašina má potencíál jako blázen...

A musím říct jedno...spletl jsem se, když jsem říkal, že i po nerfu je SU85 lepší...není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám už dlouho cukání si Stugga pořídit znova. Sice jsem ho nehrál už snad rok ale pořád mám v paměti ty přesné a rychlé střely a neviditelnost. S SU-85 mám snad nejlepší staty ale to bylo před nerfnutím a teď už tomu stroji nevěřím. Vidím, že mám dobrý odhad, když mě to furt táhlo k tomu Stuggovi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ono je to hlavně tím, že WG musí udělat perk Zoufalství efektivní.. Musí tedy udržet ve hře co nejvíc tanků s méně než 10 procenty HP... Takové stroje "na ránu" mají od zavedení již zmíněného perku o něco posunutou hranici nesmrtelnosti... A také je snadnější takové stroje "vyrábět". Už se vám určitě stalo (příklad), že tanku se 450 HP dáte dvě rány za 160 a třetí je třeba za 120..taky aby soupeři zbylo 10 HP..

:Smile-izmena::Smile-hiding::facepalmic:

(to není na tebe!!!)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska nic moc, až poslední dvě hry s Cromwellem za to stály. První klasická Prokhorovka, kde jsme ve třech vyrazili ke kopci a zbytek se rozhodl umřít v aleji. Také po jednom umírali a najednou to bylo 4:10 a já věděl, že za kopečkem na mě čeká krom ostatních i Cromwell s hráčem z 1PADX (nebo 1PADQ?) s erf kolem 1600 a WIN 60 %. Zbaběle (:)) jsem zakempil a čekal. On vyrazil na KV-1, které bylo jediné na mé straně a společně jsme jej ustříleli. A pak se to celé nějak zvrhlo. Vím, že jsem vyrazil na naší bázi na SU-100 s kompletním zdravím a začal ji točit a nemohl se za boha trefit do pásů. Taky tam bylo projíždění alejí 60 km/h a odstřelení nějakého skoro mrtvého tanku v plné rychlosti bez zastavení. Top gun a výhra, naprosto parádní hra. Zbyl jsem samotný s naší trojkovou artynou s ERF 400, ale byl to začátečník (neboli u něj ERF klidně dost zkreslovalo) a snažil se a dost pomohl.

Chtěl jsem to pak vypnout a nekazit si zážitek, ale dal jsem si ještě jednu hru - střetnutí na Pouštní řece. Vzal jsem to zadem a začal točit nějaké KV-1S, které si mě moc nevšímalo. Všímali si mě ale jiní a mně vypadlo připojení k internetu ve chvíli, kdy bylo KV-1S po smrti a já měl nějakých 70 HP. O dvě minuty později, když jsem to zase nahodil, jsme vyhrávali 6:5 a já byl kupodivu stále naživu, snaže se vyjet kolmo na nějakou skálu. Vyrazil jsem směle kupředu a z boku ostřelil další dva tanky, další pak, když zbaběle utíkal. Na své cestě pouští, kdy jsem uvažoval o lehkosti bytí, jsem narazil na plného jagdpz (nebo jak se to 6kové německé TD jmenuje). Řekl jsem si proč ne a následně ho taky utočil. Nakonec 5 killů a výhra.

Jo, někdy nestojí celý den za nic a pak se to prostě dvakrát povede.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Začal jsem dělat násobky se stroji co expím a když to vycházelo na denní win 25%, tak jsem se o to u jiných strojů ani nepokoušel. Nemám rád, když je bitva rozhodnutá díky přidělené technice, ale dnes to ve většině vyrovnaných bitev na složení strojů brutálním způsobem zastínili hráči. Omluva ne všichni. Stačí těch 5 rozhodujících.

 

Se slzou v oku musím konstatovat, že mě čím dál víc štvou ty nejúspěšnější hráči týmu. Měl jsem asi 8 her skoro jako přes kopírák. Dva příklady:

 

Doly - bitva T7. Polovina ze 4 top strojů a tedy všechny HT (Tiger) zůstali u základny a ostřelovali snajpovali z dálky. Enemácké topky vzali útokem střed a za podpory arty zlikvidovali o 1-2 třídy nižší naše předsunuté pozice. Bitva byla celkem rychlá s výsledkem 5:15. Bohužel dle místních měřítek nelze Tigrům nic vytknout. Snajpovali z dálky dle doporučení a ve výsledkové listině byli oba do 4 místa co se expů týká.

 

Mapa Step opět top třída 7. V týmu bylo celkem 10 HT různých tříd. Než se to nějak rozhejbalo, tak nám hrot nepřátelského útoku tvořený HT sundal arty (2) na běžných pozicích u okraje mapy. HT jsou celkem odolné stroje a tak prohra nebyla tak brutální. Jen 7:15. Topáci hráli dobře dle závěrečné tabulky – většina v horní polovině tabulky.

 

Celkově vzato dnes jsem to neměl pouštět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes pohoda..poslední dobou pořád pohoda. Dokonce násobek s Objectem 268 byl super...topík a metál za tří killnutý artynky...téé pro mě odměna :Smile_teethhappy: .

Stug stále super...stím strojem se snad nedá minout :Smile_teethhappy: .

Dadyn mi poradil ať si koupím britskou A13MkII(3 třída)stou jim to prý jde. Já pořádnou trojku po prodeji PzS35 nemám, tak jsem prodal MKII a šel na A13....boha jeho...někomu ten kanon asi vyhovuje, ale já ten tak prodal po dvou hrách. Ty dvoj výstřely...to není nic pro mě.

Tož jsem šáhnul na A10 ...a nasadil houfnici...ta nabijí stejně dlouho jako Ferda :Smile_teethhappy: a zaměřuje 3,4s....ale je to masakr.

Až bude posádka na 100%...to bude uber killer. 3-4 třída na ránu či dvě...a největší překvápko je, že jsem v poho vždy penetroval s penetrací 47mm i 5 třídu. I Churchilla a BDRko...páč ta houfnice to na ně pouští takovým obloukem, že to letí jako artyna.

Stjící cíl to trefuje pěkně i na dálku....jedoucí jsem na dálku ještě netrefil...naposledy jsem to zkoušel na ultra pomalé matildě..a nic..strašně to dlouho letí... :Smile-hiding:

 

Dnešní poslední kill byla A13( 4 třída). Než to kní doletělo a killnulo tak do mě ještě stihla 3 vystřelit a sundat mě :Smile_teethhappy: .

No nechám si ho...je to něco jiného než hra s TD.....zvláště ve městě na blízko.. :Smile_trollface-3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...