Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

No ani nevíš jak bych si rád zahrál celý den třeba jen Object 268....ale jsem rád za odjetí dvojnásobku. Já se přiznám, že na to nemám nervy.

Když to srovnám se zábavnou hrou se Stugem....nebo s T18, T40 či T29....to nejde srovnat.

Hráč WOT hraje aby se pobavil.

Ale díky ustálenému velkému počtu artyn je často hra na topech odkázána na kvalitu spotu či jednoho scouta...hra je díky tomu neakční, pomalá. Čéék se bojí pořádně stroji protáhnout pérka, páč soustřel několika artyn je smrtelný...

Schválně nezmiňuji kvalitu hráčů...páč kdyby byl na desítkách rozumný počet artyn, jako dřív....tak je desítková četa schopna hru ovlivnit, ale hlavně si pěkně hru užít....

Na hře s prcky je mnoho výhod i nevýhod, ale všechni co je hrajem si podvědomě užíváme minimálního vlivu artyn. Ony tam jsou..a často v hojném počtu....jenže Stug či T40 se dokážou daleko rychleji přemístit....

Takže pak většinou hru rozhodují tankisti....um hráče a né jeden šikovný scout....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Švejku já se ti nedivím, i kafe jsem si stihnul na El Halůfu udělat a v poklidu vypít, ono když bylo 5 artyn...na každé straně se nějak nikomu nechtělo nikam.. , to není opravdu zábava, nebo poskakování a ukrývání se před srbským odstřelovačem v Sarajevu...

Jo na prckách je to zábavné, taky si je někdy zajezdím, aspoň si zastřílím :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Často se tady porovnává low třída s T9-10. Můj názor je ten, že v low se hra zdá lehčí díky vybavení a hlavně posádce. Pokud budou mít v low všichni spotřebák, doplňky a posádky 100+260, tak to bude taky úplně jiná mela.

 

Ani nevím jaké jsou nejnižší roty. Možná by se tady mohl někdo podělit o zkušenosti z low rot jestli je to opravdu tak lehké a arty bez výrazného vlivu a zda tam 2-3 hráči rozhodnou bitvy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

low tiery jsou rozhodně jednodušší , zkušený hráč s dobře zvoleným strojem je schopen celkem v pohodě sám rozhodnout bitvu, proto spousta skill se tam chodí odreagovat ( vid svejku :Smile_teethhappy: ) a někteří si tam zase chodí vylepšovat EFR.

Včera jsem vytáhl zase SU26 a šel lovit malé angličany, TOP tier jedna 6 , pak 5 a níže. Mi se povedla epic battle, 7 killů, 2500 dmg, a posledním nábojem jsem zapálil churchilla který dohořel , takže navíc Fadin, v chatu spousta nadávek od enemy a pochval od týmu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera jsem rozstřílel na maděru jeden tank který vlastnil nejmenovaný hráč z klanu CSA který má odjeto 27000 bitev!! Ten teda čuměl!! A je úplně jedno že on měl PzII a já T18...

:-D :-D ;-) no jooo já vim že jsem byl OP... :-P

 

And the point is....? Jako že klanovej hráč s 27k bitvama je jinak nesmrtelnej a tys ho hrdinsky umlátil, nebo jak tomu mám rozumět? :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera to šlo celkem dobře. Akorat večer už ten MM stal za ..... pořád na spodku týmu. Povedlo se několik super her. Třeba na Fisherman's Bay, kdy jsme se Švejkem (A10,A13 Mk. II Cr. Tank Mk. IV)zůstali proti obrovské přesile a nakonec sme to ještě vyrůbali. Super hra byla ještě na Redshire. Měli sme 2 Stugy,los proti 7. Krasná střelnice. Oba sme vystřílely všechnu munici a každý měl 3000DMG. :Smile-playing: Mazec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 

And the point is....? Jako že klanovej hráč s 27k bitvama je jinak nesmrtelnej a tys ho hrdinsky umlátil, nebo jak tomu mám rozumět? :-D

ale néé.. Jen taková perlička.. mě dostalo těch 27k bitev... to se jen tak nevidí... teda pro mě je to asi nejvyšší číslo na který jsem ve hře narazil.. ;-)

a druhá věc je to že ani skil ti kolikrát nepomůže když jsi v nevýhodný pozici..

potkat ho v desítkách tak by mi zřejmě dal pěkně na ***** :-P

 

Asi jsem měl dát tu zmínku o výši tieru tanků tak o pět řádků níž aby to líp vyznělo..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem vytáhl zase SU26 a šel lovit malé angličany,

 

Asi to nebyl běžný stroj low třídy :). Nebo že by to bylo pravdu jen zkušenostma s posádkou kolem 75+0.

Předpokládám, že posádka byla 100+150. Být tam takové ještě 2-3 v týmu, tak by to asi nemělo daleko k výsledku bitev v T10.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi to nebyl běžný stroj low třídy :). Nebo že by to bylo pravdu jen zkušenostma s posádkou kolem 75+0.

Předpokládám, že posádka byla 100+150. Být tam takové ještě 2-3 v týmu, tak by to asi nemělo daleko k výsledku bitev v T10.

tak mám tam už BIA a maskování , to je pravda a být tam ještě 2 tak to v v životě neuhraju, já si prostě myslím , že pokud jsou nějaké arty OP jsou to tyhle malé tiery jako SU-26 a Bison, které jsou samy schopny rozhodnout hru. To na X tierech neexistuje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale néé.. Jen taková perlička.. mě dostalo těch 27k bitev... to se jen tak nevidí... teda pro mě je to asi nejvyšší číslo na který jsem ve hře narazil.. ;-)

a druhá věc je to že ani skil ti kolikrát nepomůže když jsi v nevýhodný pozici..

potkat ho v desítkách tak by mi zřejmě dal pěkně na ***** :-P

 

Jo tak... :-D no mně je popravdě lidí co maj 20+ k bitek docela líto... svědčí to o tom, že jsou to vlastně chudáci a nemaj krom WoT vůbec žádnou jinou zábavu, což je docela smutný :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

low tiery jsou rozhodně jednodušší , zkušený hráč s dobře zvoleným strojem je schopen celkem v pohodě sám rozhodnout bitvu, proto spousta skill se tam chodí odreagovat ( vid svejku :Smile_teethhappy: ) a někteří si tam zase chodí vylepšovat EFR.

Včera jsem vytáhl zase SU26 a šel lovit malé angličany, TOP tier jedna 6 , pak 5 a níže. Mi se povedla epic battle, 7 killů, 2500 dmg, a posledním nábojem jsem zapálil churchilla který dohořel , takže navíc Fadin, v chatu spousta nadávek od enemy a pochval od týmu

Ted jezdíme trojky a pětky....je to hlavně o zábavě. A popravdě už jsem si tak dlouho nebavil....Jak to řekl GolfHonza, když vyvezl z garáže Churchilla.....mě ty desítky nechybý....tohle je opravdová zábava.

A OP.....o 5 není ani třeba diskutovat....to je řádná řehole...u trojek zaleží na lose...jak máme 5 tak win na nás rozhodně nestojí...

Jediná třída, kde si hráč může užít lovu je 2. Jinde už to je i řádně o skillu.

Ono dát s T40 Kv1S....to opravdu není legrace...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...