Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Právě, že na nízkým tieru to ještě člověk nějak dokáže urvat. Myslím ubránění jedné strany sám, nebo ve dvou, třech tancích. na tierech VII a vejš už to je haluz, pokud zastavíte dvou, či tří násobnou přesilu, tak velkej podíl na tom obvykle má to, že nepřátelé jsou hlupáci. Stačí, aby proti Vám jela top četa nepřítele a pokud to bráníte ve dvou tancích, tak Vás rozsekaj, protože se prostě nezastaví, ale vyjedou, objedou Vás a rozstřílej na hadry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a jak by sis přínos od HT strojů pro tým představoval?? Nereju jen se ptám.. Zatím vím jen to co se ti nelíbí

 

Edit: vždycky záleží na té které situaci, mapě, chování spoluhráčů, zkušenosti hráče atd.. Pokud HT campí na bázi třeba na prochorovce pak je něco špatně ale pokud je to třeba mód na murovance a hlídá tam ten les pak jsem kolikrát rád že tam je...

 

Pro začátek by mi stačil jejich posun blíž k první linii. Obecně mají víc HP a větší pancíř než ostatní technika. Už jenom tím, že se objeví v první linii kolikrát zpomalí postup nepřátel. HT zaparkované za zatáčkou či za barákem na přístupové cestě budí jiný respekt než LT či papírové TD a jeho zničení je náročnější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 

Pro začátek by mi stačil jejich posun blíž k první linii. Obecně mají víc HP a větší pancíř než ostatní technika. Už jenom tím, že se objeví v první linii kolikrát zpomalí postup nepřátel. HT zaparkované za zatáčkou či za barákem na přístupové cestě budí jiný respekt než LT či papírové TD a jeho zničení je náročnější.

ale jó v zásadě máš pravdu.. ale opravdu záleží na konkrétní situaci (viz můj příspěvek) a pokud jde o mě tak si myslím že drtivá většina hráčů hraje pořád stejnej styl tabulka netabulka.. Kdo kempil dřív kempí zas a kdo killoval, killuje zas ;-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě, že na nízkým tieru to ještě člověk nějak dokáže urvat. Myslím ubránění jedné strany sám, nebo ve dvou, třech tancích. na tierech VII a vejš už to je haluz, pokud zastavíte dvou, či tří násobnou přesilu, tak velkej podíl na tom obvykle má to, že nepřátelé jsou hlupáci. Stačí, aby proti Vám jela top četa nepřítele a pokud to bráníte ve dvou tancích, tak Vás rozsekaj, protože se prostě nezastaví, ale vyjedou, objedou Vás a rozstřílej na hadry.

 

Jen poupravím....aktuálně čéék sám výrazně ovlivní win jen s 2 třídou. A to myslím smrtelně vážně. Sólo hraju právě jen tyhle prcky, páč jít bez čety výš...k čemu? Dělat terč zbylým 10 enemákům?

Snad ještě s SU26 se dá zahrát pěkně. Ale často vás to hodí k 6 a to už je taky loterie.

Mou T18 to hodí maximálně k 3 třídě. A i snima mám hoňky, když je lepl tým. Ale od třetí třídy je sólo hra loteire. Vezmu PzS35 a dostanu 5 třídu....jsou to vemena...konec. Vezmu skvělou T40 a dostanu 6..vemena ...konec.....vezmu SU85 a dostanu 7 třídu....vemena ..konec..

Mám pokračovat?

Jakmile není hráč a to i četa v lose nahoře, tak to znamená prušvich. Můj stroj prostě jde od enemáka od dvě třídy vyššího na ránu...já tu podporu od našich topíků potřebuju...

Hráče tak napadne jedna myšlenka.....když tedy je základem winů dobrý los, tak pojedeme jen 10 třídu, budem top a půjde to samo.

jenže všichni víme, jak to na 10 vypadá. Hra pod tři artyny je svátek a kvalita hráčů je skoro stejná jak v 2 třídě....

Navíc právě 10 třídy potřebuji podporu týmu jako žádné jiné třídy....

Proto v 10 třídách na 99% platí rovnice" kdo má lepší spoting...vyhrál".

Takže asi tak....chcete záruku winů a dobrých her? Aktuálně je to dlouhodobě možné jen na 2 třídě. Před patchem to mohl ještě zařídit Marder.....

Výš je to jen nervy drásající loteire...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pravda bývá krutá! Četa 3 x desítkové pořádné HTéčko (amík, IS-7, IS-4 například) a nebo četa 3 x Batmobil, to jsou jediné nejvyšší záruky výhry. Ovšem četa, kde jsou slušní hráči a nikoliv s EFR 850. Jakmile dáte četu, kde je 3 x artyna, 2 x artyna + spoter a nebo medko, popřípadě jiné kombinace a zhovadilosti, jako například 3 x JpzE100 a nebo 3 x T95, tak je to na 95% průser protože musíte mít k takové sestavě také vhodnou mapu a to většinou nemáte. WoT dnes vypadá tak, že je nejlepší mít co nejvyšší damage za co nejkratší dobu a co nejlepší mobilitu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..to tedy opravdu nezní.

Pravda holt bolí :excl:

 

Mě tedy bolí jen v zádech, nyní zub, pravd je na světě tolik kolik lidí...každý tu nějakou má, obecná pravda se zde aplikovat příliš nedá, na jedné straně se hořekuje, na druhé zase ta hra stále bavíostatně factum jediné je že ji PROSTĚ hrajete...a to rozdělení hráčů dle EFR, není snad příjemné sundat hráče co je lepší dle EFR ? Když to bude oddělené, tak taková možnost ani nebude a to by mě jako nobíkovi přišla škoda :-)) sundat chci paramela a pak hned zedefa, nic mi neudělá větší radost :-) takže děkuji WG že mi to stále umožnuje :Smile_teethhappy:

 

PS: a nyní vážněji, kvantita na ukor kvality je to co WG jediné zajímá a jiné to mít pánové už nikdy nebudete, smiřte se tím , bohužel...:-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Švejk: Marder to pořád ještě dokáže když mu ty 5ky někdo načne ale musí bejt hóóódně opatrnej :-P

Jenže upřímně...kolikrát teď dokáže Marder ovlivnit hru na tolik aby se vyhrálo, když je dole a jeho topky hrajou hovínko? Se zaměřením 2,9s s dohledem 360m a reloadem 12...

Před začátkem nerfů měl zaměření 1,7, dohled 400 a rychlost už si nepamatuju....nic méně Marder viděl KV daleko dříve a daleko dříve jej zaměřil a začal pálit. Tím se zvýšila šance ho uklovat dřív než KV spatřil Mardera....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě tedy bolí jen v zádech, nyní zub, pravd je na světě tolik kolik lidí...každý tu nějakou má, obecná pravda se zde aplikovat příliš nedá, na jedné straně se hořekuje, na druhé zase ta hra stále bavíostatně factum jediné je že ji PROSTĚ hrajete...a to rozdělení hráčů dle EFR, není snad příjemné sundat hráče co je lepší dle EFR ? Když to bude oddělené, tak taková možnost ani nebude a to by mě jako nobíkovi přišla škoda :-)) sundat chci paramela a pak hned zedefa, nic mi neudělá větší radost :-) takže děkuji WG že mi to stále umožnuje :Smile_teethhappy:

 

PS: a nyní vážněji, kvantita na ukor kvality je to co WG jediné zajímá a jiné to mít pánové už nikdy nebudete, smiřte se tím , bohužel... :-(

No já WOt taky hraju a vybírám si stroje tak ,aby mě pořád hra bavila. K tomu musí ty stroje být hódně dobrý. A zatím mě WOT baví. Nic méně musím upřímně říct jedno.

Wg hrozně hřeší na tom, že tu není konkurence schopná hra.

Já WG kašlu na grafiku a tisíce dodaných strojů za půl roku. Kdyby existovala podobná hra, kde když penetruju stroj dám taky dmg, neváhám a jdu hrát tuto hru. Ale zatím nic není...

WG se musí uznat, že našla v herním průmyslu obrovskou trhlinu. Nic podobného tu nebylo a zatím není..takže buďme rádi zato.....ale jak by něco dobrého vzniklo...mizím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já WOt taky hraju a vybírám si stroje tak ,aby mě pořád hra bavila. K tomu musí ty stroje být hódně dobrý. A zatím mě WOT baví. Nic méně musím upřímně říct jedno.

Wg hrozně hřeší na tom, že tu není konkurence schopná hra.

Já WG kašlu na grafiku a tisíce dodaných strojů za půl roku. Kdyby existovala podobná hra, kde když penetruju stroj dám taky dmg, neváhám a jdu hrát tuto hru. Ale zatím nic není...

WG se musí uznat, že našla v herním průmyslu obrovskou trhlinu. Nic podobného tu nebylo a zatím není..takže buďme rádi zato.....ale jak by něco dobrého vzniklo...mizím.

 

Ano, konečně to někdo řekl, naprostá absence konkurence jiné hry, online tank prostě není a proto si dělá WG víceméně co chce a hlasy veteránů ji příliš nezajímají, což je na škodu, veterán je vyježděnej a má zkušenosti a jelikož se chce bavit a nezůstávat ve stereotypu a kdyby jen u něj...tak má pro hratelnost většinou výborné nápady. Já nejsem veterán , ale strašně mi chybí mod historie..nejlépe samozřejmě WW2, prostě hra jen historických tanků...jinak by jsi to hrát nemohl....Tiger proti KV, či IS, Ferda versus SU, žádné prototypy, čínani, zásobníky atd....stará dobrá klasika....a myslím že jen tento mod by si našel své hráče, fanoušky a myslím že těch skalních by bylo dosti....

 

jelikož je WG s tímto tak úspěšná, tak lze doufat že konkurence vznikne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, konečně to někdo řekl, naprostá absence konkurence jiné hry, online tank prostě není a proto si dělá WG víceméně co chce a hlasy veteránů ji příliš nezajímají, což je na škodu, veterán je vyježděnej a má zkušenosti a jelikož se chce bavit a nezůstávat ve stereotypu a kdyby jen u něj...tak má pro hratelnost většinou výborné nápady. Já nejsem veterán , ale strašně mi chybí mod historie..nejlépe samozřejmě WW2, prostě hra jen historických tanků...jinak by jsi to hrát nemohl....Tiger proti KV, či IS, Ferda versus SU, žádné prototypy, čínani, zásobníky atd....stará dobrá klasika....a myslím že jen tento mod by si našel své hráče, fanoušky a myslím že těch skalních by bylo dosti....

 

jelikož je WG s tímto tak úspěšná, tak lze doufat že konkurence vznikne

Ja si myslim ze by to stejne nebylo ono, se stylem hry jaky se dneska deje je uplne jedno jestli je to historicky mod nebo ne, ostatne s tigrem bezproblemu potkavas tanky ktere jsi jmenoval minimalne v 30% bitev. Pokud by ale zavedli historicke mody s nejaky hardcore realism modem, tak to pak prosim jo, to by byla jina. Tank znicit na jednu ranu nebo mu nic proste neudelat, na to by ale bylo potreba mnohem vetsi mapy a spotting na mnohem vetsi vzdalenost a take i vice hracu a spousta dalsich uprav jako je prehnana obratnost a pohyblivost vetsiny vozidel atd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já ho jezdim.. 60% w/l

 

tady ale vzniká otázka.. máš 60% win/lost proto, že je ten tank tak dobrej, nebo máš 60% win/lost, protože hraješ proti nováčkům se strojem v maxu s posádkou s několika skilly a s další výbavou??? já osobně si myslím, že tím důvodem je spíš ta druhá možnost.

 

na takhle nízkým tieru není problém se přes 60% dostat téměř s kterýmkoliv tankem, pokud tu hru ovládáš a máš už něco odježděno... já rozjel před dvouma měsícema USA hvy a USA TD lajnu... na TDčkách mám snad u všech win/lost přes 60%, některý i k 70% a +- 2 zničený tanky na bitvu... to stejný s T1 a M6... opět bych řekl, že tyhle tanky vyloženě nedominujou, jen člověk ví jak s nima hrát a má proti sobě hodně nováčků, který prostě neumí, nebo neví jak to pořádně hrát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tady ale vzniká otázka.. máš 60% win/lost proto, že je ten tank tak dobrej, nebo máš 60% win/lost, protože hraješ proti nováčkům se strojem v maxu s posádkou s několika skilly a s další výbavou??? já osobně si myslím, že tím důvodem je spíš ta druhá možnost.

 

na takhle nízkým tieru není problém se přes 60% dostat téměř s kterýmkoliv tankem, pokud tu hru ovládáš a máš už něco odježděno... já rozjel před dvouma měsícema USA hvy a USA TD lajnu... na TDčkách mám snad u všech win/lost přes 60%, některý i k 70% a +- 2 zničený tanky na bitvu... to stejný s T1 a M6... opět bych řekl, že tyhle tanky vyloženě nedominujou, jen člověk ví jak s nima hrát a má proti sobě hodně nováčků, který prostě neumí, nebo neví jak to pořádně hrát.

To jsem chtěl přesně napsat! V tieru 2 udělám asi 60% s čímkoliv.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja si myslim ze by to stejne nebylo ono, se stylem hry jaky se dneska deje je uplne jedno jestli je to historicky mod nebo ne, ostatne s tigrem bezproblemu potkavas tanky ktere jsi jmenoval minimalne v 30% bitev. Pokud by ale zavedli historicke mody s nejaky hardcore realism modem, tak to pak prosim jo, to by byla jina. Tank znicit na jednu ranu nebo mu nic proste neudelat, na to by ale bylo potreba mnohem vetsi mapy a spotting na mnohem vetsi vzdalenost a take i vice hracu a spousta dalsich uprav jako je prehnana obratnost a pohyblivost vetsiny vozidel atd

 

Mě by se to líbilo. Stroje by museli mít i přesně děla co měli v reálu....duch WWII by se vrátil. Já bych si historické bitvy zahrál rád. Nějaké francouzské ufo placky by mi fakt nechyběly.

Ferda s 88/71...TigerII taky....Tiger s krátkou 88....ISU s houfnicí...Su152 taky. SU85 by mohl zůstat topový kanon...SU100 by ukázala svůj super 100 kanon....Hra by se dostala do jiných sfér. Tanky by se musela různě objíždět a strašně by dingali. navíc by se nasazení kanonů dávalo taky dle času, který by si hráč vybral. takový PzIV se vyvíjela celou válku a jistě neměla 75mm kanon, který měla až Fková verze...

Nemuselo by se do sytému vůbec šahat. kdo by chtěl nějakou ultra realitu, že? V reálu bylo čelně zničit Ferdu či KT neuvěřitelně složité. Nejen pro jejich pancíř, ale i pro jejich výzbroj, která protivníky smahla dřív než je pořádně uviděli...

Kolo by se prodloužilo, bitvy taky. Sundat tank by trvalo déle. Historická hra by vyžadovala kvalitní taktické myšlení i míření do hit zón. Tým by si zas jak v betě, musel chránit stroje s kanonem, který je schopen penetrovat ty nejsilnější enemáky. Né jak téď, kdy 9 a 10 medka můžou vyndat co chtějí. Sama hra by byla daleko více náročnější na taktiku boje a přemýšlení.

Rozdělení na několik historyckých etap bylo nutností. Aby B2 nemohla potkat Tigra apod. To by jste viděli jak by ve strojích roku 39 vedly naše a francouzké stroje...

I artyny by se nasazovali dle reálného času nasazení ve WWII....

Ale jestli tohle někdy WG zrealizuje je ve hvězdách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Jenže upřímně...kolikrát teď dokáže Marder ovlivnit hru na tolik aby se vyhrálo, když je dole a jeho topky hrajou hovínko? Se zaměřením 2,9s s dohledem 360m a reloadem 12...

Před začátkem nerfů měl zaměření 1,7, dohled 400 a rychlost už si nepamatuju....nic méně Marder viděl KV daleko dříve a daleko dříve jej zaměřil a začal pálit. Tím se zvýšila šance ho uklovat dřív než KV spatřil Mardera....

upřímě musím říct že máš pravdu. WG Mardeříka dojebalo, ale jak už jsem psal v topicu o něm.. mám ho rád protože je to takový ošklivý kačátko který už nikdo nechce :-P dal jsem mu maskovačku, bino, pohon děla, posádce jemný míření, zvýšenej dohled, profíka, za chvilku bude i bia a koupil jsem mu kamo tak to by bylo aby ještě enemákům nepřipoměl jakej to byl zabiják :-P už to nebude jak to bejvalo ale neprodám a neprodám!! :-D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže upřímně...kolikrát teď dokáže Marder ovlivnit hru na tolik aby se vyhrálo, když je dole a jeho topky hrajou hovínko? Se zaměřením 2,9s s dohledem 360m a reloadem 12...

Před začátkem nerfů měl zaměření 1,7, dohled 400 a rychlost už si nepamatuju....nic méně Marder viděl KV daleko dříve a daleko dříve jej zaměřil a začal pálit. Tím se zvýšila šance ho uklovat dřív než KV spatřil Mardera....

A to totiž bylo hrozně vyrovnaný, když marder v každý druhý hře vyvraždil půl týmu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

ALe šlo! Jenomže ty to nechceš uznat. Kdyby byl Marder tam, kde byl dřív, tak nemáš 60% ale máš 70%.

Kanáre nehádej se semnou nemáš o čem.. Já už psal že se s nim po patchi hraje hůř tak jsem ho naboostoval a občas si s ním dám pár bitev a stále mě baví a o tom to je ;-) až s ním budu mít 500 bitev tak si pak pokecáme znova.. a třeba budu mít těch 70%
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...