Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Včera jsem šel spát s modrým nickem v garáži. Na mapě Letiště mne nasolila zezadu náše T32. Sebral mojí Rejži přes 350HP. Byl jsem zrovna v dost nedodobrém rozmaru, celkově se nic moc nedařilo ani v četě, ani v rotě ani v CW, tak jsem si ho ustřílel...

 

Dnes se budu muset krotit, abych nedostal ban a měl o víkendu nucenou pauzu.

 

Naštěstí kolem půlnoci jsem dál par her se Švejkem četu, jeli jsme si prcky. To šlo. No šlo, asi tak 7:4. Když jsme byli na konci týmů, a tými plně retardů, tak nepomůže asi deset killů a přijde prohra. Ale trochu mne to zklidnilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po té co jsem před cca 14 dny dosáhl na celkový win/lost 54% jde všechno do kopru a jsem zpět na 53 %.

Efr stále roste ale win/lost je v pi........

Vůbec se nedivím. WG nic neplatím takže pomsta je tady :Smile-playing: 0 dmg a party tankodebilů mě postihují téměř každou bitvu. Prostě nádhera :Smile_great:

Nezmění to ani to, že ve většině bitev jsem v exp. na čelních místech.

Prostě maras :Smile_teethhappy: a tak to má dle WG rules být.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

včera se dařilo.Hráč AntZ nás s kamarádem pozval do roty.Pěkný bitvy.S tigerem sem si pěkně zabojoval(nějákej spojenec a odstřelovač),je to můj jediný heavy tank.Doufám,že se někdy finančně vyhrabu na Tiger II.

Jediné co mě vadí,že můj obstarožní kompl nezvládá hru.I když jedu na staré grafice,tak mám FPS kolem 14-18,ale nezřídka to padá na 8-9.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska to byla fakt tragédie, za všechny tanky až na typa jsem dal násobky napoprvý, většinou pěkný hry, v každý 2-3 killy, typ šel napodruhý s 5 killama.

Jenže pak mi zbylo SU26 (stock) a lorr39lam... lorr 2 výhry z 9 her, SU 1 výhra z 5 her... paráda. Ale toho Lorra neprodam, dokud ho nevytáhnu alespoň na 50% winrate :Smile-playing:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lorr je supr wespeho sem nakonec prodal, protože s lorr mám mnohem lepší výsledky.

jinak sem celej den štřil na t32 (pak se nakouk do depa a prodal moduli a munici za 160000 takže skoro zzbytečně :Smile_teethhappy: ) no a pak sem s nim pár bitev v četě trpěl. v celku to ušlo, artyny srali jako obvykle :arta:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po té co jsem před cca 14 dny dosáhl na celkový win/lost 54% jde všechno do kopru a jsem zpět na 53 %.

Efr stále roste ale win/lost je v pi........

Vůbec se nedivím. WG nic neplatím takže pomsta je tady :Smile-playing: 0 dmg a party tankodebilů mě postihují téměř každou bitvu. Prostě nádhera :Smile_great:

Nezmění to ani to, že ve většině bitev jsem v exp. na čelních místech.

Prostě maras :Smile_teethhappy: a tak to má dle WG rules být.

 

Tak to nějak nesedí, já koupil goldy za 500Kč, prodloužil si prémko, ale nuly jsou stále :Smile_teethhappy: . Asi to příště musím koupit za 500...ale EUR.

I když jsem přemýšlel proč mám tolik nulových penetraci či pásů a ....

..většinou mířím mezi věž a tělo tanku. Za tu dálku kule buď( u ruských kanonů) klesne na tělo nebo jako u německých to rve pod věž. Když to ulítne do strany tak jsou to automaticky pásy...to chápu, ale kam pak tak blbě trefuju tan tank, když většina jde do spodku či pod věž?

Často první dvě dají krásný dmg, ale třetí kule, která jde do toho samého místa dá za nula...i čtvrtá...páč je enemák na doražení a tak začně fungovat bulhar systém od WG, který chrání tanky s hp pod 10%, kvuli blbému perku "zoufalství".

Tož ať je to z jakéhokoliv důvodu, určitě v tom premium účet nehraje roli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to jsem nežral, idiot jménem jankesos(MBP) mě teď na Horským průsmyku vytlačil z krytu, a to ne že bych tam jen tak stál, prostě jsem vyjel, vystřelil, zacouval. To hovado se postavilo za mě a tlačilo mě dopředu, takže jsem chytil 3 rány najednou a pak mě dorazila artyna. Proč se takovýhle lidi roděj...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tož dnešní polední hry ok...jen jedna prohra. První hra byla obzláště šílena....díky hráči " Oliver4141" jsme pukali ihned 1:7, páč ten kreten s T18 sejmul 6 našich. Tolik team killů jsem nezažil.

Tož jsem ho sundal. A pukali jsem 1:9...

Naštěstí nás enemáci tak hrozně podcenil, že jsem to s T18 ještě rozsekal a získal obrance, Válečníka nějaký metál za kill 4 a více enemáků co capují naší base.

Ani jsem netušil, že taková nedajle existuje.

Doufám, že Oliver4141 si už nezahraje. Hafo lidí ho reportovalo.

 

EDIT: a končím...zapnuto až večer či v ponděli. jestli to tak bude pokračovat dál, končím s hrou.

Tak dneska jsem dal dvě hry s T18...tu první jste četli...a ted to zapnu a dám si jednu.....

malinovka s trojkama....7 našich ze srandy naskákalo do vody....

Jestli tohle WG nebude řešit, nekompromisně končím. Tohle už je moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lorr je supr wespeho sem nakonec prodal, protože s lorr mám mnohem lepší výsledky.

O tom žádná, Lorr je dobrá artynka, ale dopoledne jsem měl hroznou smůlu na spoluhráče, to bylo pokaždý během 1 minuty 1<7. Večer jsem dal po pár pivech ještě pár her a vytách jsem to z 33% winrate na 48%.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hrál jsem nějakou bitvu v Ruinbergu s AMX 50 120 a když mě došly náboje a začaly mě točit dva enemácký typy tak jsem si všiml že opodál za barákem stojí dvě IS 6, spolu v četě, klan STB. Tak řvu help a jeden odepíše: **** NA TEBE a koukaj dál... Pak jsem po bitvě mrkl na ty jména obu IS 6 a byl to velitel a zástupce toho klanu STB. Druhý den jsem je potkal zase v jiný bitvě a dělali nábor, tak jsem tam napsal co je to za kretény. Víte jak to dopadlo? Obě IS 6 skočili do vody když zjistili že to prohrajeme. Ani jeden z nich nic netrefil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale zahraje si, hadam, ze dostane od automatu jednodenni ban.... vsak vsichni hraci dostali kompenzaci, takze si neni nac stezovat si myslim. Spis meli zabanovat i tebe, ze si dovolis strilet do vlastnich..

 

Jestli dostane za killnutí 6 našich jen den tak je to ubohost. Já sundal jenom jeho ,páč už měl na kontě těch 6 nešťastníků a byl modrý, tak nevím proč by měli banovat i mě.

Nějaké kompenzace mám u prdele. Kdybych to nezachránil tak byl jasný lost. Stejně jako byl tu druhou hru, kdy půlka týmu jen tak ze srandy vjede do vody se utopit..pak se do chatu hrozně smějí.

j

Jak já timahle smradama pohrdám. Já byl taky fracek, ale nikdy by mě nenapadlo škodit našim....to jsem chápal i jako smrad....hold to je ta dnešní free Evropská mládež...můžou vše, ale nemusí nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli dostane za killnutí 6 našich jen den tak je to ubohost. Já sundal jenom jeho ,páč už měl na kontě těch 6 nešťastníků a byl modrý, tak nevím proč by měli banovat i mě.

Nějaké kompenzace mám u prdele. Kdybych to nezachránil tak byl jasný lost. Stejně jako byl tu druhou hru, kdy půlka týmu jen tak ze srandy vjede do vody se utopit..pak se do chatu hrozně smějí.

j

Jak já timahle smradama pohrdám. Já byl taky fracek, ale nikdy by mě nenapadlo škodit našim....to jsem chápal i jako smrad....hold to je ta dnešní free Evropská mládež...můžou vše, ale nemusí nic.

Ver ze s vekem tohle nema co docineni. Tohle je dany tim, ze tu hru berou jako kazdou jinou, je jim jedno ze s nimi hraje i dalsich jinych 14 hracu v teamu, kteri ten pohled maji jiny. Takovyhle lidi se najdou v jakemkoliv veku. Opravdu to nejsou jen deti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska parádní hra s T150. Pouštní řeka a všichni letěteli pryč. Šel jsem hlídat základnu a po dvou minutách nakouknu z kopce a rozsvítilo se mi top rejže, 2x IS, KV1S, Jpanther a VK 3001H. S oroseným čelem jsem mačkal F7 jak protrženej, ale přijel mi na pomoc jen Hellcat. Už jsem chtěl napsat něco nelichotivého teamu, ale to co udělali enemáci bylo do nebe volající. Vítr v bedně je slabý výraz. Vyndal jsem postupně všechny a ta M18 si zajela pro Jpanthera, takže mi přestal mrzák shazovat pás, protože jsem se za ten šutr nevešel celej. Díky bohu se do mého sektoru trefovala i naše arty. Pochvala od celého teamu potěšila.

S Leoprdem na Ruinbergu sem poprosil KV1S a dvě rejže, jestli mi budou krýt zadek a na poli jsem postupně vyprudil Tigera, KV5, KV2 a s M6 mi pomohla T50-2, která měla díky mě dost času dojet si pro obě arty. Sice jsem neprostřelil ani jeden tank, ale pásy šly. Nas**l jsem je tak, že se začali věnovat mě a obě rejže s KV1S je postupně sestříleli. Jedinej, kdo se do mě trefil byl Tiger. Jednou dingnul, podruhý poškodil pás. Opět pochvala.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kurňa dneska to bylo super...krásné hry se vším. Je třeba to dneska zabalit a jít za rodinkou...

Tahla hra se povedla...utok s TDčkama, ale pěkně jsme je sfoukli...9 metálu v četě :Smile_teethhappy:

Já 6500dmg Hanouja 5600...krásná hra.

 

 

Vítězství!

Bitva: Malinovka 27. října 2012 18:51:27

Vozidlo: AMX AC Mle. 1948

Získáno zkušeností: 4 116 (x2 za první vítěznou bitvu dne)

Získáno kreditů: 70 324

Úspěchy v bitvě: Zásadní přínos, Radley-Waltersova medaile, Válečník, Odstřelovač, Mistr dělostřelec, Vzorný tankista: Hrdina

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hrál jsem nějakou bitvu v Ruinbergu s AMX 50 120 a když mě došly náboje a začaly mě točit dva enemácký typy tak jsem si všiml že opodál za barákem stojí dvě IS 6, spolu v četě, klan STB. Tak řvu help a jeden odepíše: **** NA TEBE a koukaj dál... Pak jsem po bitvě mrkl na ty jména obu IS 6 a byl to velitel a zástupce toho klanu STB. Druhý den jsem je potkal zase v jiný bitvě a dělali nábor, tak jsem tam napsal co je to za kretény. Víte jak to dopadlo? Obě IS 6 skočili do vody když zjistili že to prohrajeme. Ani jeden z nich nic netrefil...

 

Zřejmě to bude asi nějaký lepší oddíl......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si dal dva dni pauzu. Trošku natěšenej pustil hru a WG spustilo léčebnou kůru. Víc proher než výher. Nejvíc dělal potíže Tiger. Já ho snad na 50% win nikdy nedostanu. Hlavně perlil na top postru. Na 400 m měl problém trefit tank a pokud ano, tak neprostřelil. Tiger dnes hodně zklamal. Dnešní průměr okolo 50 DMG/střelu na všechny vystřelené.

 

PS: Ten bug s mrtvým nepřítelem, který vypadá jako živý je úžasný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem raději vypnul.Nebyla jediná bitva,kde bych nebyl v dolní půlce.A s PZ IV se opravdu s T29 bojovat nedá.S E50M za se tři krásný prohry typu 4:15 za sebou.Na každé straně 5 arty.Naše nedala ani jeden tank a enemácká celkem 9.Když jsem se po bitvě díval na hráče v arty,tak enemáci asi o pět tříd lepší.Zvláštní náhoda.Jezdit X třídu sám je jako procházka ve tmě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dneska to de příšerně, bo i za dost dmg dostávám strašně málo xp. fakt nechápu, jak mám tu druhou věž vyexpit bez freexpů (t32). zkoušel no nějakej mamlas z wg expit nějaký tanky poctivě bez freexpů?! asi ne, protože jinak bych dostával víc. jako chápu že neni ve fullu, ale krom věže mám všechno. a fakt mi nepříde normální, že dostanu ani ne 200xp a prohrál bych i s premiákem 10000.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...