Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Včerejšek večer po 20 hodině báječný, bulhar odjel do Bulharska a ze 14 her jen 1 prohra s IS3 - po 200 hrách 60% win.

Nooby, pokud to jde, raději neřeším. Kolikrát jsou užitečnější žíví jako návnada a jejich trosky jako úkryt. Předevčírem jsem na Himmlu jsem s T29 resetnul naší základnu při 98% obsazení od 2x amx13/90, Löwa a T50 a zajistil win (148 defense bodů - je to možný?) a naše top 9tier mi nadával do moronsů a podobnejch, protože on chvíli předtím skapal....., ale jeho trosky mi udělaly dobrou službu :Smile-playing:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je přesno ono, to co sem psal na předchozí stránce o T-15 a Locustovi. úplně ten samej matchmaking. člověk si koupí tančík pro zábavu a co dostane? bitvy ve kterejch nic neprostřelí a pro pětky je na ránu, se štěstím na ránu a půl. kdybych to věděl tak jsem zůstal jen u tý T-127 která má MM dobrej a do škodovky a do jinejch prémiáčků bych nešel. ale jak tohle může člověk vědět...

Je to vidět na wiki. Tak je u premium tanků ukázáno, proti čemu jezdí. Frantík má 3-5. Ale nemá tam 80% jen proti pětkám. Navíc je hra proti 5 fraška. Většinu nepenetruju ani s gold ammo. Tak co ta mám dělat s normální municí.

Nic méně WG to nastavit opravdu umí. Páč u T14 je napsáno, že v minulém patchy( myšlen patch už asi před 3měsíci), zlepšili MM. Takže to prostě WG technicky opravdu dokáže ovládat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to svejk007 & Zoltar:

to je tzv. morálne zastaranie tovaru ala WG :Smile_teethhappy: ... Si neuvedomujú jednu vec, že ich praktiky sú prekuknuteľné. Navnadiť na premiový tank a po čase ho brutálne nerfnúť, resp. upraviť MM. Dať do stromu nové tanky s bezkonkurenčnymi parametrami a neskôr ich nerfnúť (snáď toto pravidlo porušila len rada novej ruskej vetvy TD). Proste strácaš motiváciu ďalej platiť, resp. expiť nové tanky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera do 20 hodiny slušné.

Se všemi stroji (8ks) dvojnásobky nějaká medaile, odstřelovač atd. Si říkám, no asi to dneska půjde, že bych si zlepšil win %.

Nezlepšil.

Manželka začala sledovat gympl a hru a mě ovládl totální zmar.

Sedm porážek v řadě, bezmoc, nadávky (jak na naprosto tupý seriál bez dialogů a myšlenky, tak na hráče, jednou i na sebe ve hře) mi sebraly chuť do hry. 19 her s výsledkem 9:10 jsem bral ještě jako úspěch a raději to vypnul.

Hold není každý den posvícení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podla posledných postov by sa tento topic mal premenovať na "Pridaj sa aj Ty a poď si s nami zanadávať na WG"

Že Vás to baví.

 

Včera odohratých iba 7 hier z toho 5 výhier, takže spokojnosť.

Obe porážky boli s E-50 (4:15 a 6:15). Nemal som liezť do takých vysokých tierov sám. Mea culpa.

Posledný win to trochu vynahradil, 4 killy a druhý v tíme v expoch.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevíte někdo, na co jsou tady ty grafy, když furt ukazují stejné hodnoty? Funguje to vůbec?

 

http://tanks.ofscien...ame=&name=kanar

 

Já ty grafy moc nesleduju, ale co mě překvapilo po rozkliknutí tvého odkazu bylo počet bitev za posledních 24 hodin.

165 bitev. To si děláš Kanáre srandu ne?

To je cca 6 minut na bitvu. Pokud jsi alespoň 8 hodin spal, nebo dělal něco užitečnějšího.

Já jsem teda na hraní blázen, ale tohle je docela výkon. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera to šlo, win 57% ale málem mně jeblo u hry s T110E5. 4 artyhyeny na každé straně mapa West field, než sem se trochu schoval už mně 2x štrejchly splešem asi za 800HP. Pak se to vyvýjelo ale dobře, rozdal sem slušně DMG a sfouknul IS-8. Enemákům zbyly 4 artyny a nám já bohužel s HP cca 300, T28 prototyp s plným HP, pochroumaná IS-3 a plný GW panther. Si říkám brnkačka to dáme, jel sem opatrně po hraně svahu až sem nasvítil 3 jejich artyny. Jednu sem sfouknul a nahitoval SU-14, které zbylo pár HP (díky WG za tento nesmysl :facepalmic: ) pak sem jednu dal té rychlé francouzské mrše artyLorejne a ta mně sejmula. Ta si pak dojela ještě pro ten náš GW panther, který se jak sůva v nudlích motal mezi barákama a ten trouba s prototypem se taky motal za barákem s GW tigerem, tak blbě že ho nakonec ta artylorejna dala taky. Celou dobu sme psali IS-3 a´t jede pomoci prototypovi, který skoro už odstřelil toho gw tigra, ale ten blbec se pořád schovával jak pako za domečkama. Když Lorejna dala prototypa, tak IS-3 konečně taky vystřelila a sfoukla tu jejich arty lorejnu. GW tiger ho minul a on místo aby ho jel dorazit než artyna nabije, tak se jel schovat za baráky. To už psalo x lidí do chatu takový nadávky, že by nás museli všechny zabanovat na hodně dlouho. Skončilo to tak, že přes urgence ten blb počkal až si gw tiger nabije a pak inteligentně vystrčil čumák za roh , aby ho gw tiger pěkně dorazil. Prohra 13:15, sice skoro 50 k stříbrnejch, ale nervy v kýblu a byl sem vytočenej jak šroubek.

Přístě až mi zabijou, tak okamžitě hru vypínám a jdu na jiný tank, nebudu nic sledovat do konce, páč mám jenom jedny nervy. :Smile-tongue:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podla posledných postov by sa tento topic mal premenovať na "Pridaj sa aj Ty a poď si s nami zanadávať na WG"

Že Vás to baví.

 

Včera odohratých iba 7 hier z toho 5 výhier, takže spokojnosť.

Obe porážky boli s E-50 (4:15 a 6:15). Nemal som liezť do takých vysokých tierov sám. Mea culpa.

Posledný win to trochu vynahradil, 4 killy a druhý v tíme v expoch.

To je jako mám za to, že mi znemožnují hrát za super stroj, který měl hrozně bavil chválit? Jinak se obecně daří, ale nebudu sem pořád psát..dneska super, včera taky a v pátek o trošku míň.

Spíše se tu snažím psát věci, které mají nějakou vypovídající hodnodnotu. Třeba právě zmršené MM u Frantíka či další změny k lepšímu či horšímu i ostatních strojů. Nebo nějký humorný věci z "natáčení" :Smile_teethhappy: .

Ale s tím Frantíkem mě fakt naštvali hrozně, páč jsem sním hrál hrozně rád.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tak švejku, člověk dá opravdový peníze za premiový tank, který si vybere podle parametrů co mu vyhovují, aby za půl roku zjistil že po dalším patchy má pojízdnou rakev, kterou by normální člověk nechtěl ani zadarmo. Toto okrádání hráčů WG asi hodně baví, protože masivní úpravy strojů jsou v každém patchy dle přílivu či odlivu peněz. Buhužel hráč je proti tomuto jednání zcela bezbranný, nebo´t stále hraje beta verzi hry a podepsal pravidla k účtu nastavená samo šikovně pro WG.

Mám taky frantíka, ale toho dvojkovýho a MM ho stále nesmyslně řadí na první místo i před trojkový tiery, což fakt nechápu. od doby kdy jsou v 3 třídě TD co neprostřelím a artyny, které mého šneka vyhledávají se s ním hraje fakt báječně, ještě že to občas hodí hru jen s 2 tierem, to se pak hraje slušně. T14 mám taky a kdyby neměla upravený MM, tak je se 7 třídou absolutně nehratelná. Takhle se 6 třídou se to nechá i když stroje do poloviny tabulky penetruju těžko, ale aspoň něco se dá prostřelit a T14 i občas dingne.

To že hraješ 5 třídy s frantíkem 3 třídy je fakt na hlavu a plně chápu tvou frustraci, asi na rozdíl od jiných.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám taky frantíka, ale toho dvojkovýho a MM ho stále nesmyslně řadí na první místo i před trojkový tiery, což fakt nechápu. od doby kdy jsou v 3 třídě TD co neprostřelím a artyny, které mého šneka vyhledávají se s ním hraje fakt báječně, ještě že to občas hodí hru jen s 2 tierem, to se pak hraje slušně. T14 mám taky a kdyby neměla upravený MM, tak je se 7 třídou absolutně nehratelná. Takhle se 6 třídou se to nechá i když stroje do poloviny tabulky penetruju těžko, ale aspoň něco se dá prostřelit a T14 i občas dingne.

To že hraješ 5 třídy s frantíkem 3 třídy je fakt na hlavu a plně chápu tvou frustraci, asi na rozdíl od jiných.

Protoze byl tak OP, ze mu dali zvysenou vahu MM.

Kazdopadne http://wot-news.com/stat/server/ru/norm/en ten vas pokazenej frantik (S) ma za posledni dva tydny prumerny 60% win rate. Nepripada mi ze by to zvladnul kdyz by byl v 80% pripadu hazen mezi 5ky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 Nemesis - tohle není argumen pro to totální domrvit premiový tank. Já si MiniMause taky koupil při poslední akci, kde jej dali v rámci balíčku do gift shopu (červenec tuším) a absolutně s ním nejde hrát.

 

Jeho dělíčko je směšné proti 3. tieru a jinam mně to neháže. Jeho dominantnou byl silný pancíř, ale po nástupu TD i do her II. tieru je to jen historie . Penetrují ho všehny čelně bez problému všechna TD i 2. tieru a Marder si ho dá na ránu.

 

Mám s ním odehráno 19 her a hrát ho nebudu, protože vyhrát jednu hru ze tří mne nebaví. Mám hodně zkušeností se hrou na nízkých tierech a musím si zde poradit sám, ale s tímto tančíkem nemáš šanci, tady rozhodnuje technická převaha a počet nepřátel ne um hráče.

 

Mně to stálo 1000 goldů a považuji to za sviňárnu ze strany WG, protože jsem koupil zajíce v pytli.

 

Pokud byl OP, tak nyní je totálně UP :Smile_Default:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 Nemesis - tohle není argumen pro to totální domrvit premiový tank. Já si MiniMause taky koupil při poslední akci, kde jej dali v rámci balíčku do gift shopu (červenec tuším) a abslolutně s ním nejde hrát.

 

Jeho dělíčko je směšné proti 3. tieru a jinam mně to neháže. Jeho dominantnou byl silný pancíř, ale po nástupu TD i do her II. tieru je to jen historie . Penetrují ho všehny čelně bez problému TD a Marder si ho dá na ránu.

 

Mám s ním odehráno 19 her a hrát ho nebudu, protože vyhrát jednu hru ze tří mne nebaví. Mám hodně zkušeností se hrou na nízkých tierech a musím si zde poradit sám, ale s tímto tančíkem nemáš šanci, tady rozhodně technická převaha a počet nepřátel.

 

Mně to stálo 1000 goldů a považuji to za sviňárnu ze strany WG, protože jsem koupil zajíce v pytli.

 

Pokud byl OP, tak nyní je totálně UP :Smile_Default:

Myslis ten co ma jen o 0.6% mensi win lost nez Sko tedy 59.3% ? :Smile_Default:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tak švejku, člověk dá opravdový peníze za premiový tank, který si vybere podle parametrů co mu vyhovují, aby za půl roku zjistil že po dalším patchy má pojízdnou rakev, kterou by normální člověk nechtěl ani zadarmo. Toto okrádání hráčů WG asi hodně baví, protože masivní úpravy strojů jsou v každém patchy dle přílivu či odlivu peněz. Buhužel hráč je proti tomuto jednání zcela bezbranný, nebo´t stále hraje beta verzi hry a podepsal pravidla k účtu nastavená samo šikovně pro WG.

Mám taky frantíka, ale toho dvojkovýho a MM ho stále nesmyslně řadí na první místo i před trojkový tiery, což fakt nechápu. od doby kdy jsou v 3 třídě TD co neprostřelím a artyny, které mého šneka vyhledávají se s ním hraje fakt báječně, ještě že to občas hodí hru jen s 2 tierem, to se pak hraje slušně. T14 mám taky a kdyby neměla upravený MM, tak je se 7 třídou absolutně nehratelná. Takhle se 6 třídou se to nechá i když stroje do poloviny tabulky penetruju těžko, ale aspoň něco se dá prostřelit a T14 i občas dingne.

To že hraješ 5 třídy s frantíkem 3 třídy je fakt na hlavu a plně chápu tvou frustraci, asi na rozdíl od jiných.

 

JJ WG mělo s wot užasnou myšlenku a teď z toho těží enormně zlata. Je třeba si na to zvyknout. :Smile-playing:

Už delší dobu nic neplatím a jsem spokojen. Nad nerfnutím tanku se jen usmívám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslis ten co ma jen o 0.6% mensi win lost nez Sko tedy 59.3% ? :Smile_Default:

 

Já těm statistikám nevěřím, vidím proti čemu hraji. nebo ho hrají hráči typu Hanouji a pár jiných vyvolených. tam bych to snad pochopil, že s ním dají 60% win.

 

EDIT: ty se tady oháníš statistikami, které se dají kroutit, jak se WG zachce, i když ti tady hráči, kteří mají něco odjeto tvrdí opak.

Mám odjeto. s Mimausem jen 19 her a tak 2-3 jen proti 2. tieru, zbytek proti trojkám, nemáš šanci, když tým vychcípe a přijeda na tebe 5 tanků. Nebo obráceně, pokud někam vyjedu, tak se nestihnu vrátit bránit, takže zažívám prohry za stavu 13:6. kdy nás capnou poslední zbylé dva tanky a červenáčči v mém týmu nějaká sirenína, moje prosby v chatu ignorují. Že by sledovali minipamu a věděli, jak reagovat, to prostě zde obecně neexistuje,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já těm statistikám nevěřím, vidím proti čemu hraji. nebo ho hrají hráči typu Hanouji a pár jiných vyvolených. tam bych to snad pochopil, že s ním dají 60% win.

 

souhlasim... koupil sem ho v krabici a dal pár her... jednim slovem ... šílenství..letěl z garáže, protože to bylo neskutečný.. prostě otloukánek.. zlatá PzII apod ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 Nemesis - tohle není argumen pro to totální domrvit premiový tank. Já si MiniMause taky koupil při poslední akci, kde jej dali v rámci balíčku do gift shopu (červenec tuším) a absolutně s ním nejde hrát.

 

Jeho dělíčko je směšné proti 3. tieru a jinam mně to neháže. Jeho dominantnou byl silný pancíř, ale po nástupu TD i do her II. tieru je to jen historie . Penetrují ho všehny čelně bez problému všechna TD i 2. tieru a Marder si ho dá na ránu.

 

Mám s ním odehráno 19 her a hrát ho nebudu, protože vyhrát jednu hru ze tří mne nebaví. Mám hodně zkušeností se hrou na nízkých tierech a musím si zde poradit sám, ale s tímto tančíkem nemáš šanci, tady rozhodnuje technická převaha a počet nepřátel ne um hráče.

 

Mně to stálo 1000 goldů a považuji to za sviňárnu ze strany WG, protože jsem koupil zajíce v pytli.

 

Pokud byl OP, tak nyní je totálně UP :Smile_Default:

 

Frantík UP? No nevím, já jsem levej jak turecká šavle a ten tank pořád má nějakou cenu, ... problém přijde až s volně dostupným goldem do děl. To budu zvažovat odlet z garáže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Frantík UP? No nevím, já jsem levej jak turecká šavle a ten tank pořád má nějakou cenu, ... problém přijde až s volně dostupným goldem do děl. To budu zvažovat odlet z garáže.

 

Nvm, potom máš neskutečné štěstí na týmy nebo na los, že to háže více proti dvojkám.

 

Já mám odjeto přes 1000 bitvev s MS-1 a zhruba další tisíc s vozidly do tieru 3 a všechny s win rate kolem a přes 60% (nepočítám tanky, se kterými jsem začínal). Takže se považuji za člověka, který ví, co hry na nízkých tierech obnášejí a vím, jak se zde chovat.

 

A s Minimausem mám win 37%.... :Smile-angry: a to hraji proti lidem bez vycvičených posádek, bez ventilace, binokuláru a camo sítě.

 

To těžko bude rukama, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No minimaus, lamky proti nemu byli totalne bez sance. Porad si pamatuju jak 2 nake lamky byli proti nemu. A prestrelovali se asi 2 minuty. lamky se do nej trefovali, ale nepenetrovali. On netrefoval vubec nic, az po tech cca 2 minutach dal par tref a oba zabil :D Tak asi tak. OP urcite byl, ale pokud byl nekdo na druhe strane co to hrat umel a vedel kam trefovat, tak to problem nebyl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No minimaus, lamky proti nemu byli totalne bez sance. Porad si pamatuju jak 2 nake lamky byli proti nemu. A prestrelovali se asi 2 minuty. lamky se do nej trefovali, ale nepenetrovali. On netrefoval vubec nic, az po tech cca 2 minutach dal par tref a oba zabil :D Tak asi tak. OP urcite byl, ale pokud byl nekdo na druhe strane co to hrat umel a vedel kam trefovat, tak to problem nebyl.

 

To se bavíte o tomhle stroji PzKpfw 38H735 (f)?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No minimaus, lamky proti nemu byli totalne bez sance. Porad si pamatuju jak 2 nake lamky byli proti nemu. A prestrelovali se asi 2 minuty. lamky se do nej trefovali, ale nepenetrovali. On netrefoval vubec nic, az po tech cca 2 minutach dal par tref a oba zabil :D Tak asi tak. OP urcite byl, ale pokud byl nekdo na druhe strane co to hrat umel a vedel kam trefovat, tak to problem nebyl.

 

Vasiliji, tohle bylo pravdou, co popisuješ, před patchem 7.5 (tj. dva patche dozadu). S nástupem TD na úroveň 2. tieru (tj. že TD hrají už i jen proti dvojkovým tankům), je Minimaus odsunut na druhou kolej. Každé TD 2. tieru ho bez problému penetruje a já mám losy z 90% jen proti 3. tieru....

Asi tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...