Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Teď jsem dohrál bitvu s Fochem, kde jsem dal 3800 damage a 5 killů. Stejně lost! Hlavně, že tam měl v našem týmu nějaký debil už 9. tier anglána a hned chcípnul. Pak se někdo diví, že mi z toho jebe?! Pochopte, že když máte nějakou úroveň a nebo schopnosti, i když nejsou nějaké excelentní, tak očekáváte, že budou nějak zůročené a to při podobné bitvě v podstatě zůročené je ale z těch totálních debaklů se tohle povede jen výjímečně. Většinou si ani nestačíte vystřelit a proto ten tank raději utopím. Dělat hrdinu je sice hezké ale při takové přesile si vystřelíte tak 3x, takže je to totální zbytečnost a kravina. Je třeba si uvědomit, že vy střílíte jako jeden a oni střílí třeba za pár sekund 8 výstřelů. Prostě instantní a okamžitá smrt. Nelze tvrdit, že svou kůži neprodám lacino. Opak je pravdou! Kůži ztratíte velice lacino a hned! A na nějakou čest a hrdost už fakt prdím protože tam není nikdo, kdo by to nějak ocenil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tož rychlé hodnocení patche:

Po technické stránce super...fps je lepší. Dál mě potěšilo, že je konečně vidět kam střílím. Taková blbost a jak to pomůže...

A taky jsem v klidu mohl vypnout hru bez modů, které tak nesnáší...snad to bude fungovat i na čety.

Po stránce nových strojů....vzhledem k tomu, že Britové Tank nasadili jako první....tak tomu odpovídá kvalita strojů.

Už i třída má kanon co pošle 70dmg..jako Panzerjager. Třetí třída zas fluše 50dmg každou vteřinu...Serie Churchillů si své fandy taky najde...Atd atd. Briti vypadají pěkně....a jez nich cítit ta historie...tedy z věčiny...páč narozdíl od žabožroutů většina tanků opravdu ve WWII bojovala.

zatím jsem nehrál vyšší třídy. Ale už se ozvalo pár hráčů ( né z klanu) co hru znechuceně vypli, páč se dostali mezi gold ammo peklo...

Nevím, uvidíme. osobně jsem jen přehodl stávající gold ammo na penízky...ale na těch strojích co je mám, je budu používat stejně jako dodnes...skoro vůbec. Snad jen někdy na T29, když na mě vyjede 9 třída.

U PzS35 to nemá cenu, páč většinu 5 tříd nepentruje ani goldy. Uvidíme jak mi te´d bude dingat ferda či Mle48...zvláště u Mle48 se jedná o jednu z jeho základních výhod...

Tož uvidíme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:facepalmic: doufam ze taci jako ty co nejdriv zkrachujete... nebo ze to WG co nejdriv vypne a jiz nakoupene goldy zpetne prevede.

No, asi nezkrachuju protože mi to zatím s prémkem stačí a jelikož expím jenom toho Focha, tak je to celkem v pohodě. Kdyby bylo zle, tak to Lowe a T34 jistí. Nicméně to asi WG zruší protože ten rozdíl je tak diametrální, že ten rozdíl mezi lamkou a těmi 10% se teď rozevřel naplno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:facepalmic: doufam ze taci jako ty co nejdriv zkrachujete... nebo ze to WG co nejdriv vypne a jiz nakoupene goldy zpetne prevede.

 

To by si WG nedovolila :) A to ver, ze plno lidi si pohlida, jestli goldy budou chtit stahnout a udelaji si poradnou zasobicku na mesice a mozna i roky. Takze tenhle experiment jim trosku nevysel:))))

 

Jinak su26 si uzivi tak 4 naboje na hru bez premka celkem v klidu. Testoval jsem kv2 a tam to hadam take stejne mnozstvi bez problemu uzivi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

twe story jak cip.. splachl sem do hajzlu kartac.. ten samozrejme ucpal hajzl... zjistil sem to az kdyz se lejno porad vracelo... :) takze libova prace a do toho se pridala stara s nejakyma kecama... a ve snaze vylit si zlost na dverich sem si o ne zlomil pravou ruku... takze mesic sadra a hrat se s tim fakt neda ani s artynou...mesic PU v... :Smile-angry: :Smile-angry: :Smile-angry:

Upraveno uživatelem bobby_6killer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky vám mizej tanky? Me zmizly na Murovance na poli bez jedinýho keříku dvě KV1, který byly necelých 50 metrů odemě a to mám na T40 bino a bylo aktivovaný. S TigeremP mi 60metrů odemě zmizla KV5 a taky byla na poli a mězi náma nebyla žádná překážka. Taktéž na něm mám bino a taky bylo aktivovaný. Když zajedu du keříku, nevidíme enemáky, kteří jsou kousek odemě. Jinak jsem poprvý zažil jedničky a v nich jelo jen to britský nemehlo. V dvojkách jsem jel s PZ35 proti samejm angličanům. Někdo napsal "we win" , enemy "why you mean?" a on "because we have german". Nevím jak to tušil, ale sundal jsem pět těch papírovejch angličanů a další jsem poškodil byl to jasnej win.

Další pozitivum... vyfasoval jsem v práci epla bůůkapro a tanky jsem na něm rozběhl. Otázka je, jestli za to mizení nemůže stýv džobs, kterej čaruje ze záhrobí, když je ten helovýn.

Proč maj amíci v akci na helovýna Hellcata a my máme jen vyzdobedou garáž nějakejma debilníma dýněma?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno takze zajimave..na vsech tancich uz jsou goldovky ale pouzivam jej zatim jen na GWP ktere expim...dva mam do TD modu...a dalsi dva kuli splashi na lov artyn..a zatim neselhaly az na jeden pripad kdy jsem goldovkou narval E75 z dvaceti metru na bok a dinglo to,pritom ryha jako prase ale v poho :Smile-playing:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, asi nezkrachuju protože mi to zatím s prémkem stačí a jelikož expím jenom toho Focha, tak je to celkem v pohodě. Kdyby bylo zle, tak to Lowe a T34 jistí. Nicméně to asi WG zruší protože ten rozdíl je tak diametrální, že ten rozdíl mezi lamkou a těmi 10% se teď rozevřel naplno.

Toho jsem se bál....ted jdu hrát topky, tak uvidím jak mě budou dávat...já na goldy kašlu...nechám si ty tři na tank a jedu dál. Dle toho chaosu to stejně WG odstraní...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

twe story jak cip.. splachl sem do hajzlu kartac.. ten samozrejme ucpal hajzl... zjistil sem to az kdyz se lejno porad vracelo... :) takze libova prace a do toho se pridala stara s nejakyma kecama... a ve snaze vylit si zlost na dverich sem si o ne zlomil pravou ruku... takze mesic sadra a hrat se s tim fakt neda ani s artynou...mesic PU v... :Smile-angry: :Smile-angry: :Smile-angry:

Vítej v klubu! :Smile_teethhappy:

Ale jinak mě to mrzí ... :Smile_teethhappy::Smile-hiding: :Smile-hiding:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže po dnešku definitiva, končím s touhle hrou. Abych s Objectem 268 dal během jedné hry ze zadu do E50M ( vzdálenost asi 20 m ), pak nějakého amíka z boku na motor a podobně VK4502B opět přímo na bok, ani v jednom případě po zásahu střela neprorazila, tak to je fakt ta poslední kapka. Shození pásů u protivníka, kterému mířite na věž jsem přestal počítat už dávno. Že WG pozdravuji, kvůli jejich neschopnosti si goldovou munici kupovat nebudu. Všem jinak přeji příjemnou zábavu, strávil jsem u hry spoustu fajn hodin, ale co je moc, je moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...