Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

waltare: Nedělám to, co dělá Kanár.... Ale ty apely na "týmovou hru" mi přijdou občas trochu laciné... Já si pod pojmem TÝM představuju něco krapet jiného, než kolikrát potkávám... Půlka lidií to hraje stylem "rambo" a nechaj se rozšmelcovat v prvních dvou minutách boje. Další část na pokusy o týmovou koordinaci nereaguje... protože prostě oni vědí všechno nejlíp a tím, že by jeli vpravo, když někdo jinej řekl "Pepíku, Frantíku, jedte pls vpravo a braňte tam ten most", je prostě hrozná rána pro jejich ego a just radši pojedou vlevou, kde budou k hounu a failnou, ale "prosadí si svou"...

 

A když vidíš občas podobnej "tým", kterej rozhodně není hodnej toho, aby ses za něj "porval", tak není lepší se jít radši v klidu utopit a zahrát si s jiným tankem, než se tam snažit o něco, co je předem odsouzeno k neúspěchu?

 

Protože jestli něco WoT ve velké většině případů neodpouští, je neschopnost hrát týmově... xxx-krát jsem viděl, že tým složený (dle XVM) z průměrných hráčů vyhrál, protože táhli za jeden provaz, zatímco ti druzí, kteří měli ve svém středu pár "fialovejch frajerů",dostali pěkně na hubu...

To máš pravdu s tím jsem se ještě nesetkal že by mi někdo řekl co mám dělat. Ale já nejspíš hraju jinou ligu než ty :Smile_trollface-3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už fakt nevím ze které planety jste,vy si snad opravdu myslíte,že někde existují tabulky na to, aby někdo o někom rozhodl ty jsi bezmozek a ty ne?Proboha proberte se zpět do reality.

 

Pokud se někdo "přes četu" nechá s tankem Tieru II vytáhnout do bitky s desítkama, tak to IMHO je docela slušně splněný kvalifikační předpoklad pro to označení.... dtto když tě někdo při "vykukování" zpoza rohu opakovaně blokuje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud se někdo "přes četu" nechá s tankem Tieru II vytáhnout do bitky s desítkama, tak to IMHO je docela slušně splněný kvalifikační předpoklad pro to označení.... dtto když tě někdo při "vykukování" zpoza rohu opakovaně blokuje...

 

No dobře ale jak by to asi mělo WG řešit tohle to je diskuse o ničem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už fakt nevím ze které planety jste,vy si snad opravdu myslíte,že někde existují tabulky na to, aby někdo o někom rozhodl ty jsi bezmozek a ty ne?Proboha proberte se zpět do reality.

 

no nevím ze které planety jsi ty.. na to abych poznal, že někdo je bezmozek nepotřebuju tabulky.. Stačí když vidím, že chlápek v devítkovým tanku střílí na červenou tečku přes baráky ! Asi s vírou, že to projde.. Myslíš, že měl mozek ? Možná měl, ale asi v řiti...

A takovejch lidí hraje mraky.. A o tom se tady baví Zdeněk s Kanárem.. O takovejch imbecilech, který už z frustrace střílí nebo se kvůli nim topí..neschvaluju ani jedno, ale rozumím tomu.. mě je z toho jenom smutno... smutno z toho, že to nemůžeme nijak změnit.. Nějaký reportování nepomůže a WG tady ty mameluky toleruje a chrání je... proč ? Skrz prachy... a jen se blbě vymlouvá..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no nevím ze které planety jsi ty.. na to abych poznal, že někdo je bezmozek nepotřebuju tabulky.. Stačí když vidím, že chlápek v devítkovým tanku střílí na červenou tečku přes baráky ! Asi s vírou, že to projde.. Myslíš, že měl mozek ? Možná měl, ale asi v řiti...

A takovejch lidí hraje mraky.. A o tom se tady baví Zdeněk s Kanárem.. O takovejch imbecilech, který už z frustrace střílí nebo se kvůli nim topí..neschvaluju ani jedno, ale rozumím tomu.. mě je z toho jenom smutno... smutno z toho, že to nemůžeme nijak změnit.. Nějaký reportování nepomůže a WG tady ty mameluky toleruje a chrání je... proč ? Skrz prachy... a jen se blbě vymlouvá..

Přečti si nejdřív na co reaguju

 

Ale je to jen reakce na to, že WG neřeší situaci s bezmozky, kteří kazí hru zkušeným hráčům. Tohle je kořenová příčina. :excl:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

A když vidíš občas podobnej "tým", kterej rozhodně není hodnej toho, aby ses za něj "porval", tak není lepší se jít radši v klidu utopit a zahrát si s jiným tankem, než se tam snažit o něco, co je předem odsouzeno k neúspěchu?

 

..

 

Přeci se rveš i sám za sebe, jsi součástí týmu :-) Fajn tým je na houby, tak aspoň lacino mě nedostanou , o to se posnažit. i když to mnohdy nejde..a z jiným tankem stejně budeš za chvilku hrát :-)) Kolik ran rozdáš když na Tebe nastoupí 4 tanky :-))

 

Snad to hrajeme všichni abychom si hlavně zahráli tanky ne ? Nebo jde jen o win/lost a jiné serepetičky, barvičky ?

 

A už stačí, stačí že su nasranej že su v práci a lidi už ten novej patch hrají :Smile-izmena::Smile_trollface-3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přečti si nejdřív na co reaguju

 

Ale je to jen reakce na to, že WG neřeší situaci s bezmozky, kteří kazí hru zkušeným hráčům. Tohle je kořenová příčina. :excl:

 

A řešení je jednoduché.. Oficiální hodnocení efektivity a rozdělení do bitev podle něho.. A´t si klidně vymyslí novej vzorec na výpočet..a´t udělají cokoliv... jde jen o to, aby si bezmozci (i efr je umí vyfiltrovat a už jsou k mání ve velkém počtu ve všech tierech) hráli spolu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už fakt nevím ze které planety jste,vy si snad opravdu myslíte,že někde existují tabulky na to, aby někdo o někom rozhodl ty jsi bezmozek a ty ne?Proboha proberte se zpět do reality.

 

Pokud je tvůj nick ve hře stejý jako zde, tak po 14ti tisích odehraných bitev mi přijde tvůj dotaz buď jako provokace nebo zcela irelevatní. Ani jednomu se nebudu s dovolením už věnovat, protože Pepe už to shrnul.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To máš pravdu s tím jsem se ještě nesetkal že by mi někdo řekl co mám dělat. Ale já nejspíš hraju jinou ligu než ty :Smile_trollface-3:

 

Já se s tím už setkal. V 90% to byla vlastně pořád stejná věc. Dojeď tam a ukaž nám nepřítele, protože já nemám do čeho střílet.

 

Asi největší výjimkou byla spolupráce s TD T28, kdy jsem mu asi s MT 6 třídy kryl tak trochu záda, aby nezůstal sám proti přesile 4 nepřátel. Jelikož jsem neviděl nějaké jiné zajímavé možnosti, tak jsem se mu přizpůsobil. Ve své podstatě chtěl jen to, abych nezdechnul a tudíž moc nevykukoval. Většinu času jsem se tedy krčil za skálou u T28. Podařilo se mi z několika málo výstřelů dvakrát poškodit nepřítele a jednou shodit pásy jednoho co se pokusil o rush a obchvat TD. Celkově win. TD dalo hodně DMG, 4x kill a v hodnocení druhý nej. Já byl bez spotu, killu a s nízkým DMG předposlední. Prostě klasická neschopná lama. Takovým hraním se EFR nezvedne, ale jako spolupráce to dopadlo dobře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja to shrnu jednoduse.pokud s timhle nesvarem topeni se za sportu,kritikaly za 0 a dalsi zname bugy nebudou nic delat,je zde dalsich mraky her,ktere jsou mozno hrat.venoval sem tankum dost svyho casu a penez,ale za kazdou cenu hrat neco podle pravidel nekoho,to fakt nemusim.

PS sniper elite V2 vypada luxusne ma multiplayer.co vic chtit ?

PS2-WG uz uvazuji na ruskym servru o ukonceni kupovani gold ammo za stribrny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kucíí musím reagovat na tu "netýmovou hru v publicu". Že je tam milión sobeckých hejsků to se přít nebudu...ale často se najde někdo kdo spolupracuje. Zažil jsem a zažívám spousty sólo her, kde prostě někoho požádám a vzájemně spolupracujeme.

Co udělal Kanár to vyšlo z jeho aktuální vytočenosti...já když mám smolnou sérii tak to kosím na potkání. Ale stále je týmový duch ve WOTu nejen důležitý, ale i přítomný. Neviděl bych to tak černě jak to tu mnozí popisujete.

Spousty hráčů mají špatné staty, ale:

Mám dva kámoše ještě z armády. 40 letí chlapi. Pro tým by se roztrhli. Ale když kouknete na jejich staty tak je silný podprůměr. Dle EFR či barviček by jste je od začítku odepsali. Ale víte kolikrát jsem spolu sundali celý enemácký tým?

Prostě jsou to staří páprdové, kteří jen nemají tak rychlou ruku a uvažování či trénink jako games šílenci.

Takže i velká část hráčů co jsou rudí umí pomoci....když to tedy nejsou 9 letí prachanti...to je někde jinde...ty doporučuji rubat na potkání :Smile_teethhappy: . zvláště nicky XX..něco..XX....to je záruka "kvality".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pokud přede mnou arty skočí do vody, rozhodně mne to nerozčílí ale naopak spíše pobaví. A o to mi jde ve hře především.

A co se týká beznadějné situace.... (poz. jakékoli barvičky nepoužívám) ... tak se stejně budu rvát do "roztrhání tanku" ... ať už na začátku kdy kolegové hlásí že máme naději na win asi 20% .... anebo když už skoro celý tým vychcípal a hrne se mne 5 enemáků.... zkrátka mne těší ten moment že někomu z nich ještě jednu ránu dám než mne rozsekají. Tzv. chcípnout se ctí.

Ano ... zanadávám si ... když vidím, že náš nejsilnější tank zajede do rohu mapy, schová se za bázi do křoví a čeká až jak se bitva vyvine ..... aby případně mohl hrdinně vyjet... a s pompou a famfárama dorazit posledního zbývajícího enemáka...

Ale to neznamená že to vzdávám.... vyhrát se dá i když máte v týmu takovéhoto exota.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem z mě neznámého důvodu právě nakoupil 60 goldovek do AMX 50 100 aniž bych utratil jedniný zlaťák (tolik jich tam ani nemám) a ani mi neubyl žádný kredit. Sice to nechápu ale potěšilo mě to. Dále pak jsem s Fochem naládoval goldovky a hned se ukázalo to co si tady myslí kdekdo. Potkal jsem KV-5 a namísto 6 ran mu stačili jenom 3....a to se vyplatí!!!! :Smile-playing: . Kdybych ho ohlodával, jako vždy, tak mě sesmahly jejich dvě hyeny ale takto na to neměly čas. Prostě žádná valká dingačka už nebude. Jakmile zjistím, že bulhar naordinoval dingačku, tak tam narvu goldovky a je po ftákách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem z mě neznámého důvodu právě nakoupil 60 goldovek do AMX 50 100 aniž bych utratil jedniný zlaťák (tolik jich tam ani nemám) a ani mi neubyl žádný kredit. Sice to nechápu ale potěšilo mě to.

Jde o to ze delo na AMX 50 100 bylo puvodne stejne jak na BatChatovy na 9 tieru, takze pokud si kdysi v akci koupil goldy do batchata tak ti to z toho zbylo :Smile_blinky:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslusne hlasim, ze je to dneska nehratelne a asi to tak nakou dobu zustane.... Jinak goldovky na su26 splnili ocekavani a dokazou uspesne otvirat ruske heavyny, ale hold i pres ten fakt je to skoro snad vice proher nez vyher na su 26 a jeden team kill magora co do me zezadu narazel a tak neslo mirit, tak sel na ranu otrapa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jde o to ze delo na AMX 50 100 bylo puvodne stejne jak na BatChatovy na 9 tieru, takze pokud si kdysi v akci koupil goldy do batchata tak ti to z toho zbylo :Smile_blinky:

Tak to ti sice děkuju za vysvětlění ale vzalo mi to radost z toho, že jsem k něčemu přišel zadarmo..... :Smile_trollface-3: . Ale dobře i tak, alespoň nepřijdou náboje nazmar, resp. na prodej. To by byla škoda, lepší bude, když je zas naperu nějakému KV-5, který si myslí, že je neprůstřelný do té jeho bedny od televize... :Smile-playing:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...