Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Jak se to vezme- poslední 2 dny jsem hrál na střídačku jen LTTB a Buldoga v marné snaze ukončit misi s naspotováním 4k damge. Vzhledem k mapám téměř bez šance- dá se to teoreticky udělat na 2-3 mapách. Tu mapu jsem měl za tu dobu jen 1x, jinak koridor a město- takže hlavní účel LT- spot, je díky mapám na nic a vypadá to, že to bude v budoucnu jen horší. Pozitivní je, že jsem vydělal dost kreditů, když jsem neudělal totální kravinu, tak jsem byl v naprosté většině bitev někde na čele hodnocení týmu v obdržených ZK a tragédie je, že často i v udělené damage. A k nezaplacení je ten pocit, kdy si dojedeš pro schované klikače u enemy baze, kteří si užívají hru v bláhové naději, že když jejich tým drtivě vyhrává, jsou v absolutním bezpečí :-D .

A to si nech vyprávět co já jsem za vola. LT15 na T28, takže 5000spot DMG. Hraju bažinu, super spotím i natřílím, ale od půlky hry se to klasicky zakempilo a já myslel že sekunderní podmínka mise je vyhrát bitvu a dvě minuty před koncem najel na cap, aby mě při 80% procentech zaslouženě vyndala E4. Bitva skončila remízou, primární část splněna, ale sekundární byla PŘEŽÍT bitvu!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To já se už nekonečně dlouho mrcasím s MT-zapálit o tier vyšší tank- a samozřejmě že hra ví co mám za missi a tak jsem téměř neustále v topu a podobně s TT misí zničit tank nárazem-při 35km/h nemám představu jak to uděl, leda že by někdo narazil do mě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem viděl plánovanou změnu mapy Prochorovka. Už ani nevím, kolikátá to bude za tu dobu co WoT hraju.

Dříve bych tu změnu viděl asi k horšímu, ale uvědomil jsem si, že už je mi vývoj a osud této hry lhostejný.

Pokud třeba WG do hry přidá nový stroj, co bude jezdit 80km/h se zásobníkem na 6 ran s DMG takovým, že na ránu sundá většinu nepřátel, tak mi to bude fuk.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To já se už nekonečně dlouho mrcasím s MT-zapálit o tier vyšší tank- a samozřejmě že hra ví co mám za missi a tak jsem téměř neustále v topu a podobně s TT misí zničit tank nárazem-při 35km/h nemám představu jak to uděl, leda že by někdo narazil do mě.

To je v pohodě, jen vydrž, on se časem o tebe nějaký jantar rozmázne sám :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem po 3,5 letech měsíc nehrál tanky a vlastně si ani nezaplatil PU... Pustil jsem to v pátek v noci abych si vyzkoušel 50B v nějakým tom jejich módu. Docela dobrý. Hrál jsem tři bitvy, vždy nastříleno 8-9k, druhej v tabulce našeho týmu a vždy drtivá porážka. Někteří neměli nastříleno ani 1k, to snad už ani není pravděpodobný, to už se musí sabotovat. No nic, stáhnul jsme aslain balíček, dnes doinstaluju dmg panel a atakový ty drobnosti jasko XVM a asi to zkusím. Když mi to chytne ok, když ne, tak se zase vrátím k Zaklínači 3 a Wolfenstein, Old Blood :-D

 

Co se týče PU, ten už si asi tak jako tak nezaplatím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, asi se budu opakovat, ale dnes jsem dal dvě hry, jednou Bertem FV304 (4 Ruinberg, 4 kousky a pak taktická výhra na cap) a jednou Evžen Hummel, a pokud to člověk umí (ví, kam mířit a co čekat) a ještě mu dopřeje RNG, tak to je humus.

 

T8 bitva, Doly, já s Hummlem:  Velká ráže, Goreho medaile, Vzorný tankista: "Hrdina", 1098 base exp / WN8 6000, 3 kousky (LTTB - z fullu (shořel), Tiger II a Centurion I), 3,1k dmg, ... pak KV-2 1600 dmg, T37 1200 dmg a až pak naše osmičky...

 

Je pravda, že dost pomohly, páč mi držely od těla jejich tanky, abych to mohl sypat, takže jim musím poděkovat za tankování...

Artyny hraju, abych si splnil ty "osobní mise", už mi za arty chybí jen čtyři a pak zase hurá na ostatní tančíky (mise za arty mi připadají snažší než mise s LT, ale ty zkusím dojet taky).

 

Ale je pravda, že dokud si člověk za arty nezahraje, tak nepozná a občas se člověk diví, kam lze střílet a co lze trefovat - doufám, že se pak budu lépe schovávat ;-)

 

Pro dnešek končím a jdu zase dělat něco smysluplného - jdu pro prcka do školky a jdu ho učit jezdit na kole :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A tímhle chtějí jako zkvalitnit hru? Nebo donutit snipery a další bojovat na co nejmenší vzdálenost-tím ještě víc zrychlit hru- a tím rychleji vydělávat.

 

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1KW2SUxPtcy5ZcbpCJF8pz84PyqpYv88QxGkt9acuwgI/htmlview?usp=sharing&sle=true#

Podla mna im ide hlavne o to, aby ludia viacej pouzivali goldy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Já mám namysli, že dokud lidi nehonili statistiky, tak se u týhle zmanipulovaný hry tak nenervili a neposmívali se jeden druhýmu, když už by statistiky měly být, tak by stačilo to, co má hra v

 

garáži, ale bez toho jakýhosi hodnocení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám namysli, že dokud lidi nehonili statistiky, tak se u týhle zmanipulovaný hry tak nenervili a neposmívali se jeden druhýmu, když už by statistiky měly být, tak by stačilo to, co má hra v

 

garáži, ale bez toho jakýhosi hodnocení.

XVM a další mody byl asi největší důvod, proč jsem tuto hru přestal hrát.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hraní bez XVM šetří vaše nervy :Smile_great:

 

Edit: nikdo vás to tam nenutí instalovat

Já hrál posledních x patchů úplně bez módů, ale problém byl v tom, že ostatní je všichni mají. Zejména XVM, které každému paku v artyně ukáže, na koho má střílet... To pak člověk valí oči, když je třeba na spodku tabulky a stejně se to sype na něj. :\
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A tímhle chtějí jako zkvalitnit hru? Nebo donutit snipery a další bojovat na co nejmenší vzdálenost-tím ještě víc zrychlit hru- a tím rychleji vydělávat.

 

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1KW2SUxPtcy5ZcbpCJF8pz84PyqpYv88QxGkt9acuwgI/htmlview?usp=sharing&sle=true#

http://wot.cz/uncategorized/wg-potaji-bojuje-proti-snajpovani/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A tímhle chtějí jako zkvalitnit hru? Nebo donutit snipery a další bojovat na co nejmenší vzdálenost-tím ještě víc zrychlit hru- a tím rychleji vydělávat.

 

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1KW2SUxPtcy5ZcbpCJF8pz84PyqpYv88QxGkt9acuwgI/htmlview?usp=sharing&sle=true#

Ten drop pene bude znát, hlavně u APCR... opět v tom nevidím nic zničujícího, je třeba počkat jaký hodnoty vypustí na ostrej server, tohle se pořád může Xkrát změnit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trochu tu debatu odlehčím, konečně se mi podařilo dostat na WR 54% :devil:

 

Z 99,999% je to solo public, jestli mám z těch 25k games 100 v četě, tak je to moc :-)

Dál a výš asi moc nepolezu, spíš hraní omezuju, jak na to koukám zpětně, byl jsem fakt magor... Ono to při tom velkém počtu bitev, které mám za sebou a z toho velkého (ale opravdu velkého) množství seznamovacích / tomatových / nelogických bitev (fakt jsem to dřív hrál jako ubertrotell :teehee: ), ani moc nejde.

 

Viditelné změny při počtu bitev 5-10k jsou vidět brzo, ale tady by to bylo na hoodně dlouho, takže zkusím těch 54 udržet a uvidíme, zda je to v mých silách... :headbang::beer-drinking-smiley:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Já mám namysli, že dokud lidi nehonili statistiky, tak se u týhle zmanipulovaný hry tak nenervili a neposmívali se jeden druhýmu, když už by statistiky měly být, tak by stačilo to, co má hra v

 

garáži, ale bez toho jakýhosi hodnocení.

psal jsi o xwm a že jsi do té doby neřešil výhry ani pohry, to co jsi potom napsal, je úplně něco jiného.

Jinak, kdo na něj nadává, tak buď není se sebou spokojen a shazuje to na xwm, že je to paskvil a nebo to ignoruj a nepoužívej to.

A vymýšlet si, že to člověk přestal hrát jen kvůli xwm a nějakým módům..omg

uznávám,že trochu xwm pomůže ve hře  v tom, že když je na top hráč,který má v průměru dmg menší než max dmg jedné střely toho tanku (to ti neukáže,ale wn8 okolo 500 ti řekne hodně) tak se tolik nebojíš a troufneš si jinak... ale to je na každém hráči.

To je přesně o tom...on to má,proč bych to nepoužil já...tady se dušují lidi,nikdy cheaty, ale kdyby to někdo uvolnil, nevěřím tu nikomu, že by to alespoň nezkusil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem vypl xvm. Pozoroval jsem na sobe, ze jsem ho pozoroval az moc. Kdyz jsem klikl bitv a videl 20% na vyhru, uz se mi to nechtelo hrat. Ted se snazim v kazde bitve. Jel jsem medium tanky, jelikoz s nimi dokazete odpovidat na situaci na mape a vzdy si dost nastrilet (vysoke WN8). Ted si zase jedu tanky, co chci. Rozjel jsem si linii na Mause, poc? Proto :D. Taky me dost mrzi, lognu na klanove TS a tam "ty voe tohle jsem neprostrellil, zasr. WG, blba hra..." jako prominte, ale proc to hrajete? :D Trosku si to uzivejte ne?

OT: Hledam mentora na WoWko, zacal jsem pred mesicem na Twinstaru a furt v tom nejak plavu, kdyztak PM, diky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uznávám,že trochu xwm pomůže ve hře  v tom, že když je na top hráč,který má v průměru dmg menší než max dmg jedné střely toho tanku (to ti neukáže,ale wn8 okolo 500 ti řekne hodně) tak se tolik nebojíš a troufneš si jinak...

i tohle už dnešní xvm ukazuje ;-)  poslední sloupec (např . 1,0 - znamená, že hráč má v průměru za bitvu nastříleny HPčka svého tanku ) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...