Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Dedek kanarek uz zase blaboli. Uz jenom tvrzeni, ze W/L dokaze ovlivnit jenom Marten (i kdyby v nadsazce) cely jeho uplakany post diskvalifikuje.

Mrkni se na můj W/L a uklidni se, ano? Nepíšu o sobě a ani o těch dalších hráčích, kteří spadají do těch zelených řádků..... ;-)

 

- alespoň 47% výher dosáhlo 80% hráčů

- alespoň 48% výher dosáhlo 60% hráčů

- alespoň 49% výher dosáhlo 40% hráčů

- alespoň 50% výher dosáhlo 25% hráčů

- alespoň 51% výher dosáhlo 15% hráčů

- alespoň 52% výher dosáhlo 10% hráčů

- 53% - 55% výher dosáhlo 5% hráčů

- 56% - 61% výher dosáhlo 1% hráčů

- 62% - 66% výher dosáhlo 0,1% hráčů

- 67% výher a víc dosáhlo 0,01% hráčů

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, myslím to vážně, občas se to prostě ze**re a je třeba reinstall. Made in WG.

Nemyslel jsem, že si děláš srandu s tím reinstalem, ale s tím, že i když na to nešáhneš, tak se to stejně podělá samo. Což je takové windowsovské :-D . Nová instalace zabrala a už to zas šlape. Akorát módy jsou všude zatím jen v ruštině.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno... win7 64 ntb SD klient a win7 64 PC klient.. obidva updaty po synchronizacii padaju pri vstupe do garaze .... asi je nacase sa s WG rozlucit ... na ofiku je vlakno kde pisu ze niektorym pomohlo opatovne vytvorenie zlozky awesomium .. co sa odstranovalo koli lagom asi v 7.2 update .. ale mne to nepomohlo ..... OK..nie 7.2 ale 9.0 .. cize 9 patchov dozadu ....

 

OSPRAVEDLNENIE: som si este raz prezrel awesomium zlozku co bola vo fixe a bolo to o zlozku hlbsie... takze po uprave to ide .... awesomium bola chyba preco mi to neslo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mrkni se na můj W/L a uklidni se, ano? Nepíšu o sobě a ani o těch dalších hráčích, kteří spadají do těch zelených řádků..... ;-)

 

- alespoň 47% výher dosáhlo 80% hráčů

- alespoň 48% výher dosáhlo 60% hráčů

- alespoň 49% výher dosáhlo 40% hráčů

- alespoň 50% výher dosáhlo 25% hráčů

- alespoň 51% výher dosáhlo 15% hráčů

- alespoň 52% výher dosáhlo 10% hráčů

- 53% - 55% výher dosáhlo 5% hráčů

- 56% - 61% výher dosáhlo 1% hráčů

- 62% - 66% výher dosáhlo 0,1% hráčů

- 67% výher a víc dosáhlo 0,01% hráčů

To uz se tu resilo nekolikrat. Problem je, ze nechapes jak funguje statistika a pravdepodobnost, takze ti z toho vychazi spiknuti WG. Ses proste mimon.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To uz se tu resilo nekolikrat. Problem je, ze nechapes jak funguje statistika a pravdepodobnost, takze ti z toho vychazi spiknuti WG. Ses proste mimon.

Mimo jsi ty. Já nic o spiknutí nepsal. Pouze poukazuju na to, kam hra směřuje a jenom začátečník a nebo méně inteligentní hráč to nepozná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno... win7 64 ntb SD klient a win7 64 PC klient.. obidva updaty po synchronizacii padaju pri vstupe do garaze .... asi je nacase sa s WG rozlucit ... na ofiku je vlakno kde pisu ze niektorym pomohlo opatovne vytvorenie zlozky awesomium .. co sa odstranovalo koli lagom asi v 7.2 update .. ale mne to nepomohlo ..... OK..nie 7.2 ale 9.0 .. cize 9 patchov dozadu ....

 

 

OSPRAVEDLNENIE: som si este raz prezrel awesomium zlozku co bola vo fixe a bolo to o zlozku hlbsie... takze po uprave to ide .... awesomium bola chyba preco mi to neslo

 

stiahni: awesomium.zip   ->   https://thearmoredpatrol.wordpress.com/2015/07/15/fix-for-9-9-crash-to-desktop/

unzip,

zkopiruj do : res adresara (pozor moj 7z spravil  2 awesomium adresare v sebe ..potrebujes mat:  res\awesomium\avcodec-53.dll  ... atd.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A zkusil jsi to pouze odinstalovat a nainstalovat? Bylo by to asi rychlejší :D 

 

To je moc jednoduche na mna ... urcite by pomohlo.. a setril som trafik... 9gb ci kolko ma klient je dost pri 1Mb/s ...

problem je ze som to riesil najprv na NTB v praci kde mame torrenty zakazane... doma to vecer potom bolo vcelku rychle...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dal jsem si par bitev po delsi dobe, a hru jsem si prejmenoval na WoNeprostrelimniccojeotiervys. 5x z Tigra na 10m IS-3 do predniho platu, nahoru i dolu, skoro kolmo ze predu a nic.

GRRRRRRR! Tu hru jsme vyhrali. Jestli budu mit tak skvely RNG i nadale, tak koncim s touto vypecenou hrou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro minulou verzi hry jsem si někde docela náhodou stáhnul mód pro vícenásobný zoom, který při přepnutí do sniper pohledu odstranil rostlinstvo. Nevíte někdo náhodou, jak se to jmenovalo? Nemůžu to teď zaboha najít. Odstranění vegetace, toho je všude halda ale tohle vypínání pouze ve sniper pohledu je asi málo obvyklé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...