Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

jako přes svátky se nepouštím do vysokých tierů, hraju takové ty trapárny 5-7(jen občas to proložím 7/1 centem), z čehož plyne WR okolo 65% a WN8 stabilně 3500-4000.

 

Pětky jsou úplně největší sranda, koupil jsem si ve slevě RAM II na trénink posádek a jsem z toho taky docela nadšený, je to rychlé a ten flusbrok je super, derp guny mě hrozně baví. Ještě všude ty lamy, připadám si jak sígr, který šikanuje mladší děti na pískovišti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to včera po menší pauze zase zapnul.....s Tutikem jsme proháněli prémiáky a celkem to šlo :Smile_Default:

Hrálo se hezky. Já premiaky hrát sám nemůžu. WR totálně příšerný. Jinak, klidně si mě přidejte do přátel, rád vždycky zahraji. Stačí poslat četu a do popisku napsat, jaký tier máte v plánu jet.  :thumbsup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hrálo se hezky. Já premiaky hrát sám nemůžu. WR totálně příšerný. Jinak, klidně si mě přidejte do přátel, rád vždycky zahraji. Stačí poslat četu a do popisku napsat, jaký tier máte v plánu jet.  :thumbsup:

 

ty už nejseš v NIHIL, že? Já jsem si říkal, kam jsi zmizel, už tam není skoro žádný Čech, asi budu muset taky zdrhnout, ale ještě nevím kam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si odjel 5x, celkem 8 bitev. Jen v jedné jsem nedostal ,,Mko" a žádnou jsem neprohrál. Musím konstatovat, že se dařilo a pro dnešek mám dost :laugh:

 

http://www.noobmeter.com/recent/eu/marten724/500300512/500300512_00020078_20141228_184905/500300512_00020086_20141229_105130

Už te most recent nejde ani otevřít. Strhnul jsi jim budíky. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska to bylo horší, asi trest za včerejšek...

 

Wins/Battles:           5 (13)              (38.5%)
Efficiency/WN8:    1 007 (43)        2 365 (86)

 

Nejhorší na tom je, že ta bitva ze všech nejhorší byla na T10. Vidím obě strany +- stejní hráči a technika (věsměs HT a všichni zelení/modří). A náš modrozelený odpad, ano, musím to tak nazvat, zvolil lemming, přejel z jednoho rohu mapy do druhého a doma zůstala jen naše arty a já kousek od ní, aby alespoň něco viděla a případně jsem defendil.

 

V první fázi hry si najedou kus za mě, já jim spotím a jen spatří první tank, tak ani nevystřelí a úhlopříčně přejedou celou mapu a tam pojdou. Těžko se to popisuje, ale to by jeden blinkal, velebnosti :sick:

 

Od rudých to čekám a už se nerozčiluju, ale tohle mě fakt dostalo. I když omyl, dnes hráč s 2k bitev (WN8 150) se ve full HT zastaví 30 m od enemy capu a  5 minut čeká, proti němu medko s 10 procenty HP. A on nedokáže ujet těch 30 m nebo po tom medku vystřelit. A když do konce chybí 15s, tak najede vítězně do kruhu a prý GG *** :wallbash: :wallbash: :wallbash: Kdybych předtím nerozebral jejich obranu a jen tohle medko mě uteklo, tak neřeknu ani slovo, chyběla mi jedna rána, co předtím dingla a mohla být výhra... Moje DMG = součtu DMG zbytku týmu ***

 

Jinak marten724. :thumbsup: :wink: :thumbsup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska pěkné ráno s T34-85 další Master a v osobním souboji čerstvý skalp nového prémium ( fialovýho) Panther 8,8 - asi ho ještě neměl v ruce a díky tomu win.

 

Jinak Bigdragonovi hodně štěstí při plnění úkolů zadaných velitelkou a v případném manželství přeji tu známou polovinu práv a dvojnásobek povinností. :devil:  :thumbsup:  :whistling:  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozmysli si, Jíro, rozmysli ! Na své štěstí dobře pomysli ! Ty v domečku máš svatý klid, můžeš chodit do hospody, tanky mastit, pivo pít ! Rozmysli si, Jíro, rozmysli ! Na své štěstí dobře pomysli !

 

není co rozmýšlet

v jejím domečku je mi líp než ve svém 1+1

do hospody mě nutí chodit víc než bych chtěl, akorát ty tanky ty tanky

Jinak Bigdragonovi hodně štěstí při plnění úkolů zadaných velitelkou a v případném manželství přeji tu známou polovinu práv a dvojnásobek povinností. :devil:  :thumbsup:  :whistling:  

tak to už mám tak jako tak, a navíc budu chráněn před domácím násilím, takhle mě bije bez postihu :Smile_trollface-3:

sorry za OT zbytek když tak v hospůdce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera se mi opět, bohužel už po několikáté, potvrdilo, že nejhůře se ve WoT chovají češi.

2 borci s tiery X si najeli v lemming skupině  na čelo útoku a když byl jeden z nich po 2 minutách v garáži, tak jeho kolega začal všem nadávat, že ho nejeli zachránit a nahlašoval pozici vozidel nepřátelům. Po několikátém varování jsem ho poslal za jeho kumpánem do garáže, aby na něj nemusel tak dlouho čekat( to je jedna z výhod T30- k domluvě stačí většinou jeden výstřel). Po bitvě jsem se na ty jelita podíval do garáže a bylo jasno- oba okolo 30k bitev, jezdí četu a nemají Win ani 50% :mad: . Hlavně, že nadávat a škodit umí kvalitně....Každý déle hrající si pamatuje, jak nám vstávaly vlasy při pozdravu v chatu "siemka", ale ta doba už je dávno pryč. Teď se děsím pozdravu "ahoj".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera se mi opět, bohužel už po několikáté, potvrdilo, že nejhůře se ve WoT chovají češi.

2 borci s tiery X si najeli v lemming skupině  na čelo útoku a když byl jeden z nich po 2 minutách v garáži, tak jeho kolega začal všem nadávat, že ho nejeli zachránit a nahlašoval pozici vozidel nepřátelům. Po několikátém varování jsem ho poslal za jeho kumpánem do garáže, aby na něj nemusel tak dlouho čekat( to je jedna z výhod T30- k domluvě stačí většinou jeden výstřel). Po bitvě jsem se na ty jelita podíval do garáže a bylo jasno- oba okolo 30k bitev, jezdí četu a nemají Win ani 50% :mad: . Hlavně, že nadávat a škodit umí kvalitně....Každý déle hrající si pamatuje, jak nám vstávaly vlasy při pozdravu v chatu "siemka", ale ta doba už je dávno pryč. Teď se děsím pozdravu "ahoj".

Siemku se už právě skoro nevidí, ale přesně jak říkáš, pokud se objeví cz? cs ahoj, tak nejsem české národnosti. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...