Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Dnes to zapínat asi ani nebudu, zatím k tomu nemám důvod, WZ nejedu, 25g oželím a vůbec ... :devil:

 

No, adventní kalendář mě moc neuchvátil, čekal jsem celkově lepší balíčky (goldy, PÚ ani ostatní balast přibalovaný k tankům mě nebere, raději bych sólo mašiny za dobrý peníz). Finálový vrchol kalendáře za mě nic moc...

 

Nakonec to asi udělám tak (pokud se do 14ti dní nerozmyslím jinak), že si v akci pořídím E 25, slevy v prem. shopu na tiery 7 - 2 (29 až 47 procent) jsou zajímavé, po slevě vychází na 500 (sleva 200). Přemýšlel jsem i o SU-122-44, ale za rusáky už mám SU-85i a dvě prémiová TDčka z jednoho národu - to asi brát nebudu...

 

Holt jednou za čas budu muset v hospodě při kartách víc vyhrávat/míň prohrávat :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozbehol som tu novu britsku lajnu - konecne nejaka motivacia - zatial hlasim, ze Sherman III je cista kopia americkej M4 a Firefly ma spickove delo z Cometa, zial je to papier, pohyblivost cisto anglicka, max. 40 a depresia dela uz nie je ziaden zazrak, prirovnal by som to k tomu japonskemu Chi-to...

Tesim sa jedine na tu VIII s tym brutalnym X delom...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednoduše : PzII D výsměch od WG všem příznivcům německé techniky. Jenom bolševický dobytek tohle může dát do hry s takovými parametry. Vždyť je to horší než T1E6 a to potuplovali směšným adv.kalendářem.

Říká se, " Darovanému koni na zuby nehleď ", ale je vidět jaké mají smýšlení o hráčích na EU serveru. Rusáci a jejich Běloruské klony budou neustále ignorovat hlasy hráčů z civilizované části Evropy.

Ať jim za to mráz v zimě pr del roztrhá !

 

Hölle mit uns.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja nejak nechapu jak dokazete hrat v techto casech kdy demence dosahuje vrcholu - ja mam cim dal horsi vysledky, pro me kachny na strelnici neplati! Potreboval bych skoleni jak hrat v kriticke dny. Cim vic blbcu ve hre, tim hur i pro me.

 

 

neboj, taky mi to včera nešlo, i když jsem hrál stejným stylem jako vždxy

 

 

no včera jsem to zapnul až po 23hod a bylo to opravdu výživné.. zase několik M s losty, a win nešlo přes 50%.. ovšem kolem 5hod ranní přišla minisérie výher (i nezasloužených) a WR se konečně přehouplo přes 60%, tak jsem nakonec šel spát spoko..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no včera jsem to zapnul až po 23hod a bylo to opravdu výživné.. zase několik M s losty, a win nešlo přes 50%.. ovšem kolem 5hod ranní přišla minisérie výher (i nezasloužených) a WR se konečně přehouplo přes 60%, tak jsem nakonec šel spát spoko..

Coze? Do 5ti do rana? :woot:

Tyjo, to teda cumim.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dostal jsem k Jéžišku stolní hru WOT, asi už jste na to tady narazili, ta hra je už nějakej pátek k vidění, ale překvapilo mě, že součástí je kartička s kódem kterej odemkne plac v garáži a nějakej malej tančík, asi prémiáček, nezkoumal jsem to. Mám tam Pz.Kpfw. B2 740 (f). Asi je to nesmysl, nejspíš by vyšlo laciněji nekupovat stolní hru, zaplatit zlatý a pořídit tyhle věci takhle a stejně už jste to tady asi řešili, ale tak mě napadlo, že to třeba někdo neví..

 

A teď koukám, že bigdragon to taky má, tak už se o tom asi mluvilo, tak nic.

 

.. nicméně, já už wotko nehraju, přešel jsem ke konkurenci a pro ten kód nemám využití, takže přeju veselý Vánoce tomu, kdo bude první.

 

 FDW6T-XZ5BF-FC244-U5X74 .. ať se daří.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...