Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Při jedný prohře a ještě asi jedné z mála těch důstojných 8:15 mi poděkoval jeden hráč z enemácký čety v Topu za Win.

No, moc jsem toho na Opatství nepředvedl. Zničil jeden nejslabší tank enemáků a ještě jeden dorazil.

Nevím co čekal. Asi, že s LT 5 třídy vykosím půlku jejich týmu včetně jeho top čety 7 třídy :wallbash:

 

Pak tu mám už jen dnešní nudná čísla. W/L = 15/21 (42%)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kombinace rudých týmů a účinkování na chvostu tabulky dnes mocně ovlivnilo hraní.Nakonec ale zase tekly potoky krve a ze zničených enemáků bych mohl otevřít vrakoviště.Takže paráda.Jeden zkušený enemák v JGtigeru 8,8 v uličce smrti na himlu mi napsal,že jsem gold noob.Bylo to po tom,co jsem jej 3x dingl normální municí do čelního pancíře(spodek měl schovaný).On mě mezitím skoro ustřílel.Tak jsem mu dal tři goldem a bylo po něm.Dobře věděl,že bych s normální municí prohrál,ale stejně jej jeho ješitnost dostala. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže malá rekapitulace včerejška...po zapnutí hry jsem zjistil, že mám do soboty ban na chat ve hře, docela nepříjemné zjištění, byl jsem ochuzen o část zábavy, a sice flambování rudého teroru na chatu, přidal jsem si na black list lobotomik-klanů MAAM....hrozní dementi(ale proti OBK ještě pohoda).....a teď k samotnému hraní, začal jsem se rozehřívat na středních tierech V-VII, ale zjistil jsem, že nejen ban chatu mi byl přidělen, ale rovněž kouzelné RNG a mm, takže 3 první bitvy s tigerem = 3 x proti devítkám(2 x Charkov, 1 x Himmel)¨...myslím, že nemusím nic dodávat, A43 po minutě full arty f_a_gem, dvě hry s KV1..opět mm + 2.....po 6 prvních hrách jsem byl na WN8 600!!! a chudší o 4 tlačítka na klávesnici.

 

K večeru jsem to zapnul znova a dal četu s phoenixem a jeyem, první se nám točili dvě mapy dokola, stejně jako odpoledne, navíc se nám nijak zvlášť nedařilo, takže cca ve 22:30 jsem to zabalil.....konečný účet 18/28, WN8 2000 a zkažená nálada, ale nenaděláš nic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem odjel jen několik málo her. V poslední době jsem prodal pár úspěšných tanků a momentálně bloumám s čím bych si uměle zvyšoval staty. Ke konci mě zase zlanařili na četu, až se mi zdá, že jsem v poslední době odehrál víc v četě, než solo. Pomocí cheatů jsme si zajistili dobré losy, takové ty stírací, kde druhá strana nemá pražádnou šanci na úspěch a jsou nemilostrdně setřeny po několika výstřelech. Mě ty čety moc nebaví, člověk se může u toho koukat na telku na zprávy, přemýšlet, jaký to asi je v WoWP a jestli se tam dají sestřelit civilní letadla, jíst párky, hrát jinou hru v multiboxu,.....taky mě napadlo, že si koupim na e-bayi nějakej účet k tankům s T95, spustim si dvě hry, dám si četu, s T95 dám plnej dopředu a za ním pojedu nějakým vykutáleným hull down tankem...myslím, pokud si dobře pamatuju, že jsme v četě neprohráli. Kdo zajede v četě pod 85% výher a nedá 250dmg na tier by se měl, hlavně teď v létě zamyslet, jestli nedělá něco špatně a nevrhnout se třeba na obdělání zarostlé skalky, nebo zvelebení záhonku. Nejhorší v životě je promarněný talent.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem odjel jen několik málo her. V poslední době jsem prodal pár úspěšných tanků a momentálně bloumám s čím bych si uměle zvyšoval staty. Ke konci mě zase zlanařili na četu, až se mi zdá, že jsem v poslední době odehrál víc v četě, než solo. Pomocí cheatů jsem si zajistili dobré losy, takové ty stírací, kde druhá strana nemá pražádnou šanci na úspěch a jsou nemilostrdně setřeny po několika výstřelech. Mě ty čety moc nebaví, člověk se může u toho koukat na telku na zprávy, přemýšlet, jaký to asi je v WoWP a jestli se tam dají sestřelit civilní letadla, jíst párky, hrát jinou hru v multiboxu,.....taky mě napadlo, že si koupim na e-bayi nějakej účet k tankům s T95, spustim si dvě hry, dám si četu, s T95 dám plnej dopředu a za ním pojedu nějakým vykutáleným hull down tankem...myslím, pokud si dobře pamatuju, že jsme v četě neprohráli. Kdo zajede v četě pod 85% výher a nedá 250dmg na tier by se měl, hlavně teď v létě zamyslet, jestli nedělá něco špatně a nevrhnout se třeba na obdělání zarostlé skalky, nebo zvelebení záhonku. Nejhorší v životě je promarněný talent.

 

to bych chtěl vidět, jsi docela vtipný, až na to, že lžeš:DDDD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes zatím jen 4 bitvy, ale začalo to celkem vtipně.

 

1 bitvu jsem si zahrál na začátku na ponorku - tým později rozstřílena neviditelná četa enemáků v topu. (Prohra)

2 bitvu jsem se snažil v první linii pasivně spotovat a naší arty nenapadlo nic jinýho, než se chtít postavit kousek vedle. Schytal jsem to slušně za ní, aniž bych byl spotnut. (Dost těsný win)

3 bitva odhadem na prd. Vyčkávám u vodní plochy a jeden borec s TD se mě do ní snaží natlačit místo aby se pootočil a střílel na nepřítele. (Děsná prohra 2:15)

4 bitva pokus o spotování. Na několikrát naspotovaný enemák stále stojící na stejném místě skoro 7 minut stále žije a nehýbá se. Jak přestane svítit, tak na něj palba ustává. Odjíždím chcípnout někam do souboje s o 2 třídy silnějším soupeřem. Na konec výhra a jen díky tomu, že u enemáků nebyl ani jeden slušný scout.

 

Je na čase si zajít na pár piv, protože za střízliva to asi moc hrát nepůjde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes na to prdím. Přes den pohoda, klídek, teď večer banda lobotomiků (hrál jsem jen LT) Za stavu 11:4 prohrajeme na cap, protože se všichni hrnou do útoku a v okamžiku startu capování naší báze se nikdo nevrátil, naopak se všichni rozjeli dál od našeho domečku  :wallbash:  Asi si mysleli, že se vrátí "ostatní". Já opravdu nedokážu přejet celou mapu, když capují 2-3 enemáci, chyběly mi asi 3 vteřiny (a to byla většina našeho týmu žlutá+, takže bych očekával nějaké znalosti). Teď zase na Redshire spotuju a jak to dopadne? Naši nikoho netrefí, všechny enemy HT (Chrchel, KV-1 a T14) se přehoupnou na mě v T-15 a je ze mě sekaná. A to se jim tam ještě promenádujou jak na Rudém náměstí, aby je naši mohli trefit, jenže ti se asi kochali... Ne ne ne, teď jsem plný vzteku :wallbash: - ještě klika, že jsem si před pár dny vypnul chat ve hře.

 

Ale co, je to má vina, nemám bejt blbej a hrát, když mají děti prázdniny. Asi potřebuju pár dní pauzu, ještě že za týden letím pryč :devil:

Už aby jim zase začala škola :laugh:

 

Jdu ven prohnat čubu a vypnout mozek někam jinam :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes zatím jen 4 bitvy, ale začalo to celkem vtipně.

 

1 bitvu jsem si zahrál na začátku na ponorku - tým později rozstřílena neviditelná četa enemáků v topu. (Prohra)

2 bitvu jsem se snažil v první linii pasivně spotovat a naší arty nenapadlo nic jinýho, než se chtít postavit kousek vedle. Schytal jsem to slušně za ní, aniž bych byl spotnut. (Dost těsný win)

3 bitva odhadem na prd. Vyčkávám u vodní plochy a jeden borec s TD se mě do ní snaží natlačit místo aby se pootočil a střílel na nepřítele. (Děsná prohra 2:15)

4 bitva pokus o spotování. Na několikrát naspotovaný enemák stále stojící na stejném místě skoro 7 minut stále žije a nehýbá se. Jak přestane svítit, tak na něj palba ustává. Odjíždím chcípnout někam do souboje s o 2 třídy silnějším soupeřem. Na konec výhra a jen díky tomu, že u enemáků nebyl ani jeden slušný scout.

 

Je na čase si zajít na pár piv, protože za střízliva to asi moc hrát nepůjde.

Prosim tě, kolik kousků je ideál? Zkoušim to po dvou, jsem na osmi + dvě skotský, je tu horko, okolo monitoru ma můry, manželka mi otírá pot.........

Ale je fakt, že zábava stoupá:-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to bych chtěl vidět, jsi docela vtipný, až na to, že lžeš:DDDD

nelže, jen trochu trollí :-D :-D

 

Vyčkávám u vodní plochy a jeden borec s TD se mě do ní snaží natlačit místo aby se pootočil a střílel na nepřítele.

Jestli jsi "vyčkával" s LT tak bych tě za to kempení utopil taky a ještě bych si do tebe vystřelil a jestli jsi tam byl s jiným strojem měl jsi enemáka vyndat sám a pak pustit jednu tomu TD.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mantlet je mantlet a BL10 je BL10 ;)

 

..a RNG je RNG.

 

Už jsem se uklidnil ale bylo to pár her za sebou (hned další hru mě ještě v kruhu rozsekal náš BatChat, protože se mu nelíbilo kam mám v desítkové bitvě namířeno s Löwe), kdy nešlo nic na co jsem sáhl, tak jsem to radši vypnul, bo bych rozkousal klávesnici.

 

P.S. Nejhorší na tom je, že to už borci z WG dotáhli tak daleko, kdy na začátku proti sobě stojí co do barev naprosto vyrovnané týmy (zrovna ta bitva, kde jsem nadával, byly týmy zelenožluté, ani jeden červený, desátý tier) a na konci je to 1:15, což je tak nepravděpodobné jako vyhrát ve sportce. Ale co, pořád hra baví i když poslední dobou člověk už ví, že pokud nepenetruje první dvě rány, tak prohraje. Pak tomu přizpůsobím hru abych napáchal co nejvíc škod, když už na výhru nedosáhnu.

 

Edit: ...a tohle miluju nejvíc, zakopcembuzerant mi jí pustí za 1500 v plné jízdě. Chudáci artynáři, jak mají ta děla nepřesná.

 

shot095lml.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem měl bitvu s šancí na výhru 97% !!! A to prosím nebylo tím, že bychom měli modré artyny a skauty ale pěkně topky. Enemáci měli totální odpad a to celý tým. Nejvyšší WN8 tam byl asi 600 a to měl jenom jeden hráč. Zbytek se motal tak do 300. Nevěřili byste, jak jsem se nadřel a stejně jsem chcípnul hned na začátku protože ty lamky se tak šikovně rozestavily po mapě, že jsem měl podezření, jestli je někdo nevede. Sice jsem měl 3. největší damage ale prostě to bylo moc brzo na chcípnutí. Jenom velmi dobrý velitel by takto rozmístíl tým. Samozřejmě, že tady to byla pouhá náhoda ale k tomu se přidal RNG a bylo to o fous, že se kolegům z čety podařilo tu rudou záplavu postřílet. Myslím, že to WG přehání s tou snahou o vyrovnané bitvy, když je v nich proti sobě 1. liga a okresní přebor. Vypadá to pak spíš jako výsměch.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli jsi "vyčkával" s LT tak bych tě za to kempení utopil taky a ještě bych si do tebe vystřelil a jestli jsi tam byl s jiným strojem měl jsi enemáka vyndat sám a pak pustit jednu tomu TD.

Enemák byl mimo můj dostřel.

Chápu tvojí kritiku, ale co se třeba přestat schovávat za ostatní spoluhráče a na chvilku vylézt z TD a hrát za LT. Já jen jak dlouho by ti vydržel styl někde trdlovat a být tuhej dřív než se vaše TD a HT pohnou. Značná část strojů a někdy i Top se dávají do pohybu 30-45 sekund po začátku bitvy.

V bitvách 2-6:15 neuděláš stejně nic, nebo v případě výhry nejsi potřeba a že takových bitev je dost. V těch ostatních se živý tank může hodit.

Moje praktické herní zkušenosti  v LT říkají nejlépe vyčkat a vývoj bitvy.

 

Pro: Radajs

U mě je rozumná hodnota alkoholu 3-5  10°piv nebo 2-3 12°. Větší množství už moc přínosný není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Miri:ale pokud čekáš tak dlouho,že tě TD vytlačuje,tak je asi něco špatné na tvé straně.Pokud máš LT,tak makej hned na začátku bitvy dosáhnout spotovacího bodu a nečekej,až tě začne vytlačovat TD z pozice určené jemu.

a kde ten spotovací bod je v nových mapách???? tohle povídání si nech pro někoho jiného....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem měl bitvu s šancí na výhru 97% !!! A to prosím nebylo tím, že bychom měli modré artyny a skauty ale pěkně topky. Enemáci měli totální odpad a to celý tým. Nejvyšší WN8 tam byl asi 600 a to měl jenom jeden hráč. Zbytek se motal tak do 300. Nevěřili byste, jak jsem se nadřel a stejně jsem chcípnul hned na začátku protože ty lamky se tak šikovně rozestavily po mapě, že jsem měl podezření, jestli je někdo nevede. Jenom velmi dobrý velitel by takto rozmístíl tým. Samozřejmě, že tady to byla pouhá náhoda ale k tomu se přidal RNG a bylo to o fous, že se kolegům z čety podařilo tu rudou záplavu postřílet. Myslím, že to WG přehání s tou snahou o vyrovnané bitvy, když je v nich proti sobě 1. liga a okresní přebor. Vypadá to pak spíš jako výsměch.

a není to tím, že ty jsi jako lama padl, protože jsi je podcenil?? Hezká ukázka toho, jak jsou barvy ošemetné....bat 25 wn8 2600 na klidným pobřeží jde nahoru na kopec,já lama s foch155 jedu s ním na face to face protihráče (bez artyn)....on mrtvej a píše mi do četu,že jsem big noob,já v tu chvíli nastříleno 3500dmg a 3 kills...mohu za to,že jsme tam byli jen dva??na konci bitvy se koukám co se mu nelíbí a on vystřlil 14x a trefil jen 2x....jo on je borec a ostatní jsou lamy....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a není to tím, že ty jsi jako lama padl, protože jsi je podcenil?? Hezká ukázka toho, jak jsou barvy ošemetné....bat 25 wn8 2600 na klidným pobřeží jde nahoru na kopec,já lama s foch155 jedu s ním na face to face protihráče (bez artyn)....on mrtvej a píše mi do četu,že jsem big noob,já v tu chvíli nastříleno 3500dmg a 3 kills...mohu za to,že jsme tam byli jen dva??na konci bitvy se koukám co se mu nelíbí a on vystřlil 14x a trefil jen 2x....jo on je borec a ostatní jsou lamy....

Nikdy nepodceňuju nepřítele protože vím co WoT umí udělat. Stane se mi, že někdy podlehnu pocitu převahy ale to bývá až na konec bitvy. Nikdy ne na začátku. Kdo se mnou hrál, ten ví, jak jsem opatrný. Někdy, podle některých, až moc. Problém byl v tom, že T40 je papír a dostal jsem se díky dobrému rozestavení nepřátel a naprosto dementnímu zbytku mého týmu do takové situace, kdy jsem měl enemáky zleva, zprava a i zepředu. Na tomto místě se mi to snad ještě nikdy nestalo. Bylo to na Horském průsmyku a já stál na hraně toho kopečku na H5 abych měl výhled přes vodu naproti k enemákům. Vůbec nechápu, jak se mohlo stát, že během chvilky nebyl nikdo vpravo na mostě ( jeli tam 3 )  a ani vlevo ( jeli tam 3 ). Nehledě na to, že polovina týmu už byla v pánu. Takže moje místo bylo hned neudržitelné a nebylo ani jak zdrhat. Točil jsem se tam na pětníku a střílel hned vlevo, hned vpravo a nebo dopředu. I za tu chvilku jsem dal 3. nejvyšší damage ze všech. Prostě blbá náhoda + blbý RNG pro zbytek týmu. 

 

PS. Díky té loterii made in WG není vůbec nic divného, že nějaký dobrý hráč vystřelí 14x a jen 2x se trefí. Kdybys sledoval výsledky po bitvě, tak bys viděl, obzvláště, když jsou ty bitvy 2:15 a podobně, jak na jedné straně co rána to zásah a za maximální poškození a na straně druhé je to přesně naopak. Přitom červená lamka nemá absolutně nárok na 70 - 80% střeleckou úspěšnost !!! Stačí se mu kouknout na průněrné staty a je jasné, že trefí tak 1 x z 5-ti.... :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a kde ten spotovací bod je v nových mapách???? tohle povídání si nech pro někoho jiného....

Spotovací bod je místo na mapě,kde můžeš nasvítit nepřátelské stroje pro vlastní TD,které představují hlavní palebnou sílu týmu.Lehký tank využívá malou siluetu a maskování,či svoji rychlost.I když se vystavuje nepřátelské palbě,tak plní hlavní úlohu,pro kterou je určen.Pokud lehký tank zvolí pozici určenou pro TD,tak vlastně neplní úlohu,pro kterou je určen a nepřátelské stroje překonají vzdálenost,na kterou se dá účinně střílet,aniž by byly vlastní TD spotnuty.V případě městské mapy,kde se nedá využít spotování je úlohou lehkého tanku proniknout obranou a snažit se zničit arty či zaměstnat nepřátelské stroje v týlu.Takto si představuji úlohu lehkých tanků v týmu.Postávání v pozicích pro TD,kamikaze scout,spotování mimo dosah viditelnosti vlastních TD či někde za rohem považuji za špatné zvládnutí úlohy lehkého tanku a žádný přínos pro tým.Kdo jezdí lehké tanky,tak by měl vědět,jak se chovat v bitvě a být přínosný pro tým.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

přemýšlel jsem, že bych mohl zkusit dneska po každé prohře dát si pivo, doufám že dneska moc porážek nebude, jelikož jinak budu našrot  :Smile_trollface-3: .

 

Hele to není špatný nápad... škoda že mne to nenapadlo dříve... :-)

 

Já to v Květnu odinstaloval... a pánové...nebudete tomu asi věřit ... ale už 2 měsíce nehraju.... :-)

A zatím mi to nechybí.... to bylo opravdu více nervů něž potěchy ze hry...  

Tipuji ovšem, že s příchodem podzimu a sychravého počasí se možná do WOT opět pustím... ale teď v létě mi to přijde jako barbarství...

Lepší je pokukovat po pěkných holkách v sukýnkách a občas si dát na zahrádce pivko. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a není to tím, že ty jsi jako lama padl, protože jsi je podcenil?? Hezká ukázka toho, jak jsou barvy ošemetné....bat 25 wn8 2600 na klidným pobřeží jde nahoru na kopec,já lama s foch155 jedu s ním na face to face protihráče (bez artyn)....on mrtvej a píše mi do četu,že jsem big noob,já v tu chvíli nastříleno 3500dmg a 3 kills...mohu za to,že jsme tam byli jen dva??na konci bitvy se koukám co se mu nelíbí a on vystřlil 14x a trefil jen 2x....jo on je borec a ostatní jsou lamy....

V té bitvě jsem byl s Kanárem a nepodcenil to.Dostal se do situace,kde by musel mít kanon i dozadu.Jak Kanár psal,enemáci shodou zvláštních okolností udělali celkem slušný rozestavění jako by jim někdo velel.Celkem jsme se zapotili,ale dali sme to. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...