Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Hellcat už má battletier 8+? Já jen, že za poslední tři dny jsem proti ničemu jinému než proti osmičkám nehrál.

Ne, má normální.

Jezdí běžně i v bitvách 6 třídy na Top postech a dělá díry i do strojů 4 třídy. :)

Pokud je myšleno 8+ i 9 třída, tak tam jsem ho zatím neviděl ani v blbě udělaný četě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, myšleno až 8 tier. Za posledních osm bitev s Hellcatem, byly sedmkrát osmičky a jednou sedmičky, proto se ptám. Na topu jsem byl s kočičkou naposled před patchem.

M18 je na tom pořád stejně. Otázkou je jak jsi na tom ty jako hráč, přesněji účet na kterém hraješ. Někdy v poslední době se WG víc pohrabalo v MM losů. Dříve jsem odhadnul výsledek bitvy bez XVM v cca 65% bitev a poslední dobou jsem rád za 42%. Vypadá to, že los bere víc v potaz hodnoty (win) hráčů a jejich strojů.

Pokud máš v posledních cca 30 a více bitvách win k 60% a M18 celkově dosahuje taky k hodnotě 60%, tak moc losů v topu nečekej. Na velký počet strojů častější házení do bitev o 2 třídy vejš na redukci winu stačí.

Netvrdím, že to co tady píšu je 100% pravda. Jen prezentuju to co mám odpozorované. Taky nemám tušení při jaké hodnotě win se to začne projevovat v MM. U lepšího win bych to viděl na číslo někde mezi 56-58 a v opačném případě na 44-42%. Win hráče za určitý počet bitev má větší váhu než win konkrétního stroje.         

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeste jedna konspiracka - hraju posledni tydny, spis uz mesice malo, treba jen 3 hry za 3 dny (celkem), musim mit lepsi losy, nebot hraju bidne a vyhravam (vyhravaji to za me ostatni). Predtim jsem se mohl strhnout a stejne jsem prohraval. Myslim ze MM bere v potaz velmi mnoho promenych, proto ta losovacka tak dlouho trva.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, myšleno až 8 tier. Za posledních osm bitev s Hellcatem, byly sedmkrát osmičky a jednou sedmičky, proto se ptám. Na topu jsem byl s kočičkou naposled před patchem.

na to pomáhá trojčeta s rajčatama, nebo pomerančema. Sám jsem taky v prde.i, ale když vytáhnu šváru a kámoše tak jsme v polovině her toptier. Ovšem u dvojčet už to taková pohoda není. Naposled jsme dostali naklepáno 2/10, páč rudý čety KV1S na topu v kombinaci s městskejma mapama jsou 90% šance na lost.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak, když to tu čtu asi hraji jinou hru. Jezdím sám, vyhrávám. Ano WN8 mohla by být lepší, ale jsou to jen nějaká čísla  kdo si co si někdy někdo vymyslel. Výhra je oč tu běží (u mě) a tím i zábavnost hry. Nevšímám si kolikrát jsem s tím a tím tankem na topu (asi tím, že jezdím X), protože s jedním tankem celej den nejezdím. Jo, že se opakuje jedna mapa víckrát než ostatní, to jo, ale jinak si opravdu nemohu stěžovat.

 

Když hold se nebudou jezdit topové stroje, vždy se tu bude psát ,,nejsem na topu,, a budou se tu tvořit konspiračky alá ......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měli by předělat WN8. Když dostanu pětkrát za sebou s Tigerem I tier 9, kde nic neprostřelím ani goldem, tak jaké mám mít asi statistiky. Dal jsem poránu deset bitev a všechny proti o dva tiery výš. Co tam mám asi dělat?

 

Zlatý časy, kdy nás to házelo s KV proti osmičkám... :whistling:  (nebo s PzIV)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měli by předělat WN8. Když dostanu pětkrát za sebou s Tigerem I tier 9, kde nic neprostřelím ani goldem, tak jaké mám mít asi statistiky. Dal jsem poránu deset bitev a všechny proti o dva tiery výš. Co tam mám asi dělat?

 

Mělo by se předělat WN8, protože jsi pětkrát za sebou dostal s Tigerem devítky?? OMG, kvalitní pobáwko takhle po ránu :-D

 

S Tigerem máš stejnou penetraci jako T32, která se s devítkami rozhodně neztratí... tak tomu přizpůsob taktiku: jezdi za top heavinami a zobej nepřítele. Nevěřím, že nic neprostřelíš...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měli by předělat WN8. Když dostanu pětkrát za sebou s Tigerem I tier 9, kde nic neprostřelím ani goldem, tak jaké mám mít asi statistiky. Dal jsem poránu deset bitev a všechny proti o dva tiery výš. Co tam mám asi dělat?

WN8 je stejný pro všechny. Ostatní nejezdí s Tigrem 1 proti  T9? Pokud si hraješ na svoje staty se zaměřením na WN8, tak si ho pořádně nastuduj. Jezdi stroje co na to mají větší vliv a lepší podmínky. Nikoliv to co chceš jezdit ty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem dohrál podivný stroj Renault FT AC, francouzské TDčko. Tyhle nižší FR tiery jsou takové nevyzpytatelné. Nejvíc mi to připomíná chlácholení zlomených mužů, že i s malým kašpárkem se dá udělat slušný divadlo. No, možná komedii.

Naštěstí se dá zachránit den několika bitvama s E3/E4 a dobře se mi daří též na M53/M55, až se mi zdá, jestli nějak nejsou ty artiny přesnější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hellcat už má battletier 8+? Já jen, že za poslední tři dny jsem proti ničemu jinému než proti osmičkám nehrál.

.

 

Ty jsi posledni dobou hrozny uplakanek,asi hrajes moc,dej si pauzu. Jako posledni dobou od tebe ctu jen narky,ale treba hellcat proti osmickam je super,mas sanci naklovat neuveritelnou dmg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.

Ty jsi posledni dobou hrozny uplakanek,asi hrajes moc,dej si pauzu. Jako posledni dobou od tebe ctu jen narky,ale treba hellcat proti osmickam je super,mas sanci naklovat neuveritelnou dmg

nj ale přesto že nakloveš tu dmg tak prohraješ a to je to co ho štve. A není sám to mi věř. Bohužel s MM a RNG se musí každej vyrovnat, nebo to může rovnou odinstalovat.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poradí někdo z desítkářů co vyexpit na X. tieru aby to bylo vhodný do trojčety? Jen USA, GER a RUS stroje? Chápu že je hodně možností, tak bych upřednostnil již vyzkoušené kombinace.

co chceš přesně vědět? prý je nej TD+HT+MT...dostaneš prý méně X, ale to by ti mohl rozebrat někdo jinej... já ted málo jezdím v četě,ale když jdem, tak opravdu podle nálady...dáme i 3 arty.. ale jestli máš konkrétnější věc možná PM (ale nevím jestli jsem ten pravej)

Ale nej asi je IS7 nebo E5 a za ním WT a k těmto asi potom cokoliv

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem dohrál podivný stroj Renault FT AC, francouzské TDčko. Tyhle nižší FR tiery jsou takové nevyzpytatelné. Nejvíc mi to připomíná chlácholení zlomených mužů, že i s malým kašpárkem se dá udělat slušný divadlo. No, možná komedii.

Renault FT AC byl svého času dost brutální kropička. Dnes to má po všech těch úpravách hlavně map asi hodně těžký. Taky bych ho dnes nehrál, protože už tenkrát mu nešla jedna důležitá věc a tou bylo útočení.   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co chceš přesně vědět? prý je nej TD+HT+MT...dostaneš prý méně X, ale to by ti mohl rozebrat někdo jinej... já ted málo jezdím v četě,ale když jdem, tak opravdu podle nálady...dáme i 3 arty.. ale jestli máš konkrétnější věc možná PM (ale nevím jestli jsem ten pravej)

Ale nej asi je IS7 nebo E5 a za ním WT a k těmto asi potom cokoliv

no chtěl bych najít takovou kombinaci strojů která by se vhodně doplňovala a byla použitelná na většině map, takže určitě né 3x arty (co s tím na Himlu že? :-)) spíš bych uvažoval o kombinaci HT, pancéřované TD, nebo medko. Desítky nehraju, pro mě by ani nemusely existovat, ale kluci co s nima hraju je chtějí. Tak bych rád odpověď od někoho kdo s X jezdí čety, aby jsme zbytečně neexpili nějaký stroje co se pak spolu nesehrajou např. díky rld, rychlosti pohybu atd..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no chtěl bych najít takovou kombinaci strojů která by se vhodně doplňovala a byla použitelná na většině map, takže určitě né 3x arty (co s tím na Himlu že? :-)) spíš bych uvažoval o kombinaci HT, pancéřované TD, nebo medko. Desítky nehraju, pro mě by ani nemusely existovat, ale kluci co s nima hraju je chtějí. Tak bych rád odpověď od někoho kdo s X jezdí čety, aby jsme zbytečně neexpili nějaký stroje co se pak spolu nesehrajou např. díky rld, rychlosti pohybu atd..

 

Je úplně fuk, co si vezmeš... Pokud s tím nebudete hrát každej na jedný straně mapy, tak se dycky pokryjete. E5 je univerzální do čety, protože s rychlostí reloadu může krýt, když ostatní nabíjí. 

K zásobníkům cokoliv dalšího, klidně i E3. Jde jen o to, aby na zásobníka nenajeli až se vystřílí :-). Nebo vzít 3x T57 Heavy.. Na face to face souboj stejně všecko rozeberou :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...