Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

nevím,ale jednou napíšeš,že je to to co to je a  že na to není důkaz,ale potom píšeš,že náhodovost je příliš vysoká atd. a to jde prokázat nebo ty jsi to prokázal??jak je vysoká,jak dům nebo mrakodrap nebo co tím myslíš.to jsi to hodil na papír a máš hodnoty? Tak ty dedukce si nech pro sebe,je to hra a není to žádnej rael,kde by jsi musel jít někam do školy,tam se vycvičit na bojovou techniku a jít do vozidla...atd.

a dále sedneš za vozidlo a jedeš,,,umřeš,, a jdeš do úplně jiného vozidla, v realu by jsi to nikdy nedokázal.je to prostě hra.Nevím co tě baví stále psát do kola ty dvoje dedukce nebo co to je,vždyt kam člověk klikne,jsi tam a píšeš stále dokola. Tak se z virtualního světa osvoboď.

Ty asi o té hře nevíš nic, když se mě ptáš na to, jak je velká náhodovost, že? To tady ví totiž každý :laugh: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Navíc, na RNG si tu stěžujou i kvalitnější hráči než já, přičemž kupříkladu takovej Zvedák mě herně deklasuje rozdílem dvou tříd - a vidí to taky... akorát on ještě nezačal tak nadávat :laugh:

 

Někdo to "nevstřebá" a furt kvůli tomu prudí / někdo to "nevstřebá" a přestane hrát nebo jde ke konkurenci / někdo to "vstřebá" jako fakt a pak ho to (až tak) nesere. U "Zvedáka" tipuju "Cé je správně" ;-)

 

Proč každá hra začíná stavem 0:4, hráči tolik touží po své útulné garáži, že tam musí být 2min po startu bitvy? :facepalm_wowp:

 

Šetří za munici, zvlášť na vyšších tierech :-D :-D :-D

 

To nebylo konkrétně na tebe, ale v poslední době se tady těch výhrůžek objevilo povícero. Modům to ale nějako nevadí, takže co.

 

Modům nevadí (překvapivě) různé věci a zase jim (překvapivě) některé vadí. Osobně mi přijde, že systém "co mohu a nesmím" je nastaven spíše na přezdívku než že by byl nastaven pro všechny stejně :confused:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli je rajče zvýhodňované a nebo není, to je pouze konspiračka a nelze to nějak prokázat. Určitě to nezjistí jeden a nebo dva hráči, takže bych to neřešil. Tady jde o jinou věc. Ta loterie, i když by byla pro každého stejná, je to nejhorší co v této hře existuje. Teda pro mě je to naprosto neakceptovatelné a najvíc mi to kazí náladu ve hře. Ve své podstatě je to zvýhodnění pro ty co to neumí a nechtějí se ani naučit hrát. Je to fičůra, která je drží ve hře a dává jim šanci, kterou by jinak neměli. Náhodovost je příliš vysoká a tím pádem hráče, který ví a zná dokáže spolehlivě naštvat. Kecy o tom, že se s tím mám smířit a nebo to nehrát nejsou namístě protože kdo to trochu hrát umí, tak asi těžko může tvrdit, že ho to neštve.

 

Mě to neštve... Je mi fuk, jestli s IS7 dám za 400, nebo za 600 DMG... Je mi fuk, jestli jednou E100 s 263 projebu do věže a podruhý ne... 

Bylo by docela blbý, když by existovala jasná, jistá taktika... Že by jsi s IS7 dal vždy 555 DMG a E100 na kolmo do věže vždycky prostřelil...

 

Prostě když to nejde, udělám to jinak. Objedu je, vyseru se na ně a pojedu jinam, počkám... Vím, že když trefím kolečko, tak je detrack. Vím, že když to neflákám sem a tam, tak z boku každej tank s T10 vždycky prostřelím (Nepoužívám goldy)... Tento svět je random... Ve skutečnosti není nic jistý... Nasypali do té střely kilo výbušniny, nebo půl kila? Je svár na hraně vany E100 udělaný dobře, nebo je uvnitř sváru dutina? Je materiál pancíře železo s přesným množstvím uhlíku, nebo jim to ustřelilo a při namáhání střelou pancíř povolí?

 

Ano... Chápu, že je k vzteku, když s JgPzE100 neprobiju 1390 z boku... Ale to je prostě daň za to, jak hra funguje a jak zde fungují pásy a pohlcují dmg... 

 

Ve výsledku... 90% střel je OK... 10% je náhoda (Odraz, neprostřelení z boku/zezadu)... (To, že mi střela letí k okraji zaměřovače beru jako OK... Normální rozložení je normální rozložení (Nebo jaký tam vlastně mají, není to podstatný)).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tohle mě pobavilo:

 

19.5.
-Podľa Storma v hre už nie sú žiadne zlé mapy, všetky sú opravené a hrateľné

 

21.5.
-Komarin sa nepovažuje za vybalancovanú mapu (bude opravená v 9.1)

 

Oni mají na ty odpovědi taky nějaký RNG, jak to tak vypadá...

 

A perlička pro konspiratéry:

-Storm priznáva, že "reálne" charakteristiky tankov v random biktách nie sú vždy historické (jj, třebas Tiger by mohl vyprávět, tomu v posledním patchi zvětšili LFP, aby se nechal líp trefit)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konias:

Já to špatně napsal. Mě nevadí zasloužený výhody jako lepší posádka, nakoupený pevný doplňky za vydělaný peníze. Ale když máme stejný děla a na stejnou vzdálenost mě ty střely prochází tankem a on si ho v klidu ustřílí.. O to nejde, já jen chtěl říct, že ty samí problémy máš ať jsi rajče nebo ne, je to chyba hry. Klidně ti pujčím účet, ale dneska ne, po včerejšim fiasku to dneska pujde samo :) Jo jen moc nenadavej do chatu, mam dobrou pověst. A pro všechny! I rajčátka mají duši a přes svoji tupost umějí číst a mrzí je když je nazíváte bezmozkama, eliotama, vopicema, červenym ksindlem. Včera mi tady z toho začlo píchat u srdce :)

 

Odesláno z mého ST21i pomocí Tapatalk

 

tak počkej, jako opice není urážka, já to beru jako lichotku:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jako vážně? 25%+- ti nic neříká? Gaussova křivka taky nět?

 

:facepalmic:

Jestli on to třeba nemyslel ironicky...

 

Říkal jsem si, že když jsou ty 2x, že teda zkusím doexpit top dělo na JP II, ale nebylo mi přáno. Nakonec jsem se na to vykašlal a projel tanků víc, ale nebýt osvědčených německých strojů, tak byl WR pod 50%. Nevím, co byla včera za erupce na slunci, ale lítalo to jaksi mimo. A když ne mimo, tak za 0.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli je rajče zvýhodňované a nebo není, to je pouze konspiračka a nelze to nějak prokázat. Určitě to nezjistí jeden a nebo dva hráči, takže bych to neřešil. Tady jde o jinou věc. Ta loterie, i když by byla pro každého stejná, je to nejhorší co v této hře existuje. Teda pro mě je to naprosto neakceptovatelné a najvíc mi to kazí náladu ve hře. Ve své podstatě je to zvýhodnění pro ty co to neumí a nechtějí se ani naučit hrát. Je to fičůra, která je drží ve hře a dává jim šanci, kterou by jinak neměli. Náhodovost je příliš vysoká a tím pádem hráče, který ví a zná dokáže spolehlivě naštvat. Kecy o tom, že se s tím mám smířit a nebo to nehrát nejsou namístě protože kdo to trochu hrát umí, tak asi těžko může tvrdit, že ho to neštve.

 

Selský rozum a prostá logika říká: je-li pro mě něco neakceptovatelné, pak to neakceptuji = (v tomto případě) nehraji. Zkus o tom podumat ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Selský rozum a prostá logika říká: je-li pro mě něco neakceptovatelné, pak to neakceptuji = (v tomto případě) nehraji. Zkus o tom podumat ;-)

A proč myslíš, že hrávám WT? A i kdyby ne, tak hra se skládá z mnoha aspektů a já psal pouze o tom jednom, který mi nejvíc vadí. Ostatní mě je jedno a nebo mi vadí velmi málo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A proč myslíš, že hrávám WT? A i kdyby ne, tak hra se skládá z mnoha aspektů a já psal pouze o tom jednom, který mi nejvíc vadí. Ostatní mě je jedno a nebo mi vadí velmi málo.

 

Nezajímá mě, proč hráváš WT... mě zajímá, proč hraješ WoT, když je pro tebe ta loterie ve WoTku neakceptovatelná :-D WoT už nejsou jediné tanky (tady padá první tvůj "argument"), závislý na WoTku také nejsi... jestli ty tak trochu nekecáš :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nezajímá mě, proč hráváš WT... mě zajímá, proč hraješ WoT, když je pro tebe ta loterie ve WoTku neakceptovatelná :-D WoT už nejsou jediné tanky (tady padá první tvůj "argument"), závislý na WoTku také nejsi... jestli ty tak trochu nekecáš :-D

Nějak nechápu o čem meleš. WoT už skoro nehraju a jen na něho nadávám protože je mi to líto, že by to mohla být bezva zábava, když by zrušili tu loterii.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když budeš se stejnou vytrvalostí, jako sem, psát na podporu, určitě se nad tím zamyslí.

 

Tohle nikdy neskončí, Kanár se nudí, tak otravuje s RNG a ostatní se ho snaží přesvědčit aby toho nechal. Furt dokola jak u blbejch na dvoře. Nechcete se už na to všichni vykašlat? Z Kanára už tady v tom vlákně nevypadlo nic rozumného asi dva měsíce, tak si ho dejte do ignore a může se tady zase probírat co kdo hrál nebo na co, pro něj nového, ve hře narazil. Pokaždé když tady Kanár zasmrdí, tak je to na pět stránek a mě už to nebaví číst.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějak nechápu o čem meleš. WoT už skoro nehraju a jen na něho nadávám protože je mi to líto, že by to mohla být bezva zábava, když by zrušili tu loterii.

A co kdybys nám prokázal laskavost a nadával na něj někde jinde? Já osobně (a určitě nebudu sám) to rozhodně ocením. Tvoje rádobykritické příspěvky na adresu WoT jsou všem známé, nijak se nemění a tudíž nejsou pro nikoho přínosem (pokud někdy vůbec byly).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

jako přelouskal jsem to a musím konstatovat opravdu vás baví furt tyto věci dokola a a dokolečka omílat. Já bych tu debatu uzavřel a snad jednou pro vždy.

Jinak včera to šlo, win teda jen 52% ale jinak fajn. Dnes budu kupovat Pantera II tak jsem na něj zvědavej.

 

Panther II je výborná volba, skvělý tank se skvělým gunem a příšerným MM. Jako první nahoď automatický hasičák, pořád hoří.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co na to říct... Vola jsem si mohl odpustit, máš pravdu. Ale jinak si za tím stojím...

 

Tak jako tak, i když tu člověk má rozumný argumenty, tak to za nic nestojí a bude se řešit pořád to samý :-)

 

Nebudu se zde hádat, ale jen dodám.....jaké rozumné argumenty jsi zde prosím použil? :laugh:  Ty jsi argumentoval na něco, co vůbec nebyla pravda, protože sis pořádně nepřečetl co jsem napsal. :laugh:  Byl jsi naprosto mimo mísu......ale úplně.

 

EDIT: teď si na nějaký čas od Svejka007 oddechnete, WT už jsem malinko dostal do rukou a chytlo mě to náramně.....hlavně simulátor. To srdce tankisty plesá. Ale netvrdím, že mě WT třeba neomrzí a já se nevrátím k WOT. Ale zatím mě to neláká. Fakt to zkuste...pro fandy WWII skoro povinnost. Nejde o to jestli je WT lepší nebo horší než WOT, každý v těchto hrách najde to své dobré i to své špatné, ale ta amtosféra...netuším čím to je, jestli grafikou, zvuky ...nevím. Ale je to úplně jiný prožitek než ve WOT. Který ovšem může brzy vyprchat ......to člověk nikdy neví. Tož zatím se tu mějte. Já se na čas přesunu do DN WT. Lovu zdar tankisti!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to pravda, je to tak už dlouho a co? Buď se s tím člověk smíří a nebo ne a přestane to hrát, což je tak jediné co s tím může dělat. Plkat o tom tady do nekonečna nemá žádný smysl. Ti co sem chodí to vědí a ostatním je to jedno. Tvůj boj s větrnými mlýny je nesmyslný a jen všechny otravuje. Kdybys alespoň nějak bojoval, třeba jako Švejk, když psal na podporu  ale ty jenom pláčeš a pláčeš a pláčeš. Koho baví pořád poslouchat nějaké nářky? Mě tedy ne.

 

No nedávno jsi to byl Ty,kdo brečel,jaký má Rhm. kamo bonus.Já Kanára osobně neznám,ale párkrát jsem s ním bojoval a vím,jaký je hráč.Věřím tomu co píše,protože to sám zažívám.Jak je hra nastavená všichni víme a někdo na ni nadává víc a někdo míň.Soudit někoho,že se přišel "vybrečet" do topicu,který na to byl založen mě přijde směšné. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panther II je výborná volba, skvělý tank se skvělým gunem a příšerným MM. Jako první nahoď automatický hasičák, pořád hoří.

Je vůbec nějaký osmičkový medko, co nemá v současný době příšerný MM? T-44 jsem ani nedojel, připadal jsem si v těch desítkovejch bitvách úplně k ničemu. U Indiana mi to tolik nevadí, asi kvůli dělu nebo slabostí pro německé tanky  :dry: 

SuperPershinga nepočítám, páč je premiovej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nedávno jsi to byl Ty,kdo brečel,jaký má Rhm. kamo bonus.Já Kanára osobně neznám,ale párkrát jsem s ním bojoval a vím,jaký je hráč.Věřím tomu co píše,protože to sám zažívám.Jak je hra nastavená všichni víme a někdo na ni nadává víc a někdo míň.Soudit někoho,že se přišel "vybrečet" do topicu,který na to byl založen mě přijde směšné. 

 

Ano, každý máme svojí chvilku ale nemelu to tady furt dokola. 

(Za tím, že je RHM a obě WT OP si stojím)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je vůbec nějaký osmičkový medko, co nemá v současný době příšerný MM?. T-44 jsem ani nedojel, připadal jsem si v těch desítkovejch bitvách úplně k ničemu. U Indiana mi to tolik nevadí, asi kvůli dělu nebo slabostí pro německé tanky  :dry: 

SuperPershinga nepočítám, páč je premiovej.

 

Všechny mají ale např. OBJ. 416 má na to alespoň gun což se třeba o Pantheru II říct nedá. A už vůbec ne o číňanech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...