Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Když hraješ Full real battle, tak tě nějaká posádka nemusí vůbec zajímat. Co se týká toho rozdílu, tak ten vidím hlavně v tom, že ve WoT i ta největší lama může docela často zničit hráče, kterému nesahá ani po kotníky a to je to co považuju za "dělání blbců z hráčů". Jestliže stojím 50m od lehkého tanku a střelím do něj z děla 88mm náboj, tak bych tam musel mít novoroční rachejtle abych ho nerozprsknul po celé mapě a to je to, co prostě nedokážu akceptovat. Stejně tak, když já pečlivě mířím a 5 x trefím do tanku bez většího účinku a až to ten troubelín konečně zjistí, že po něm někdo střílí, tak za jízdy otočí věž a smázne mě jednou ranou. Dalších příkladů je víc a netřeba je popisovat. Známe je všichni. Někomu to nevadí a někomu zas jo. Mě tohle vadilo odjakživa ale bohužel jsem neměl jinou alternativu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hezky se tu rozjela diskuse... Když to krátce shrnu za sebe, tak nejvíc mi vadí dvě věci - šílený systém "náhody", která náhodou vůbec není a MM, nad kterým často jen vrtím hlavou - příkladnou bitvu jsem dojel před chvílí:

Silně nadnesená win pravděpodobnost 22%, totálně nerovnovážné týmy, kdy po začátku hry byly 2/3 týmu s nulama na kontě zabity do dvou minut. Jediní dva s Hetzerem jsme něco nastříleli, ale co jsme mohli dát při final přesile 9:2... Nechci se jezdit topit, ale tohle už by za uvážení snad i stálo... Proč s tímhle WG něco neudělá, to fakt nevím... teda vím - ekonomické kalkulace WG říkají něco jiného. Někdy bych je rád viděl...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

WT je hodně pay to win. Když se toho chytneš, tak ty prachy do toho asi sypat budeš, protože ten rozdíl v posádce je až neskuečnej (alespoň co jsem viděl u letadel).

no nevím mám ve WT panthera a za jeden den co jsem ho jezdil jsem na posádce udělal 2 000 bodů, takže bych to až tak špatně neviděl. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby WG otevřel ještě jeden server s WoT, kde by hra byla ve stavu cca 7.něco, víceméně těsně před přidáním Francouzů, tak bysme se tam my staří rejpalové uklidili, nekazily bysme lamám staty a vám fórum brbláním jak je to nahouby, a dál bysme si proháněli svoje druhoválečný stroje, páč UFA a číňany ke štěstí fakt nepotřebuju.

 

A to prosím říkám jako hrdý majitel Nashorna a DickerMaxe. Ale tyhle dva tanky bych klidně oželel, jen abych zas nemusel nervózně čekat, jestli ten tank s pacířem o 50mm tenčím než moje průbojnost properu nebo ne, protože má poslední 3HP a všichni víme, co ta hra od přidání perku zoufalství dělá...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes s kámošema (zelení) ESL 3 vs 3. První hra remíza (modrý kempy). Druhou hru, jsme si mysleli, že budou chtít vyhrát a že nezakempí stejně.. zakempili... přehráli jsme je. Takže máme první výhru :) Potom jsme dostali. KV-5 na Ensku je nepříjemná a ještě nepříjemnější je, když s 50 100 s nahozeným binem stojím, najednou se rožnu, dostanu a vidím kulový. To je prostě epický. K čemu bino, když skrz něj není vidět...fakt nemám slov.

 

Potom ještě 2x T34, abych vydělal zpět, co jsem prodělal. Už holt musím tahat prémiáky, když jedu bez prémiáku, abych měl vůbec na ESL i CW. Dvě bitvy... klidně hru vypínám. Pro dnešek stačilo:

L4Ogv.th.jpg    bMLXA.th.jpg

 

Já prostě nemám sílu s těma imbecilama hrát. Rudá až oranžová na většině osmiček a i devítek... vždyť to nejsou hráči, mě nebaví jezdit na úrovni botů...

 

T34 je prostě dobrej tank. To dělo je fajn. A když se s ním jede opatrně, udělá si své. Jen ten rozdíl sum bez a s prémiákem... šílené.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím Kanáre. Tak jsem si dal tu "práci" a prošel jsem si posledních 10 stran Denního hlášení (na víc flejmu už jsem neměl žaludek), kde máš 19 příspěvků (zbytek ti smázli, nečetl jsem to, tak nevím proč) a ani jeden příspěvek neobsahuje nic, o čem by se alespoň s trochou nadsázky dalo říct, že je to DH.. tak bych na tebe měl 2 otázky, pokud to nevadí..

 

1) jak se ti poslední dobou hraje WoT?

2) proč sem sakra furt lezeš?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tož jsem dneska zkusil WT. Co se týká mého fanouškovského srdce  tankisty :laugh: , tak WT drtí WOT o parník. Amtosféra, zvuky, jízda, grafika( mám na střed a ani to necukne)....proti tomu je WOT opravdu jen blbá hra s tančíky pro děti. Bez atmosféry, špetky reality.....

Ale abych jen nehanil...ani WT není bez chyby. nějak moc jsem si z něj na zadek nesednul. Protože má tři módy hraní. První je arcáda s zaměřovačem na přesazení :wallbash: . Druhá historické bitvy.....nemá zaměřovač jinak stejný...tyhle dva módy mi nic neříkají. Zde vládne jen kemp....oni Vás vidí, počkají si zašitý na nějakém svém oblébeném místě a pak začně přestřelovaná...asi dvě bitvy jsem si tři dal( dokonce sudnal i IL2 Sturmovika :laugh: ), ale obecně se nějaká velká aktivita nevyplácí.

Reál to je jiná......i tu minimapu bych zrušil, jinak nic nemáte...super. Opravdu jak v tanku. Ale nemá cenu to přechvalovat, páč 4 minuty stále čekat na start až se naplní mapa hráči.....na to prdím. A ty dva předešlě módy hrát nebudu, to je fraška.

Takže sem tam hrát budu, opravdu si člověk připadá jako tankista, narozdíl od WOT, ale díky čekání jen pár her a půjdu jinam.

A taky má své "mouchy" dvakrát potkám v reálu s Pz38 BT7, jednou jsem jí dal dvě pecky a podruhé jednu. Nic...něco jsem poškodil, ale ona mě dala vždy na ránu. Tohle je naprosto srovnatelné s nesmysli ve WOT. BT7 byl v reálu ultra rychlý papír, který by šel na ranku stejně jako Pz38....

No uvidíme...

 

EDIT: tož jsem se skřípěním zubů zapnul historický mód, abych si vůbec zahrál.....je 22:45 a i ten už se mi nahrával 1:11s...takže jsem to vypnul. Ano WT je lepší hra než WOT, ale když si nemůžu zahrát? Tak k čemu je, že? :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když hraješ Full real battle, tak tě nějaká posádka nemusí vůbec zajímat. Co se týká toho rozdílu, tak ten vidím hlavně v tom, že ve WoT i ta největší lama může docela často zničit hráče, kterému nesahá ani po kotníky a to je to co považuju za "dělání blbců z hráčů". Jestliže stojím 50m od lehkého tanku a střelím do něj z děla 88mm náboj, tak bych tam musel mít novoroční rachejtle abych ho nerozprsknul po celé mapě a to je to, co prostě nedokážu akceptovat. Stejně tak, když já pečlivě mířím a 5 x trefím do tanku bez většího účinku a až to ten troubelín konečně zjistí, že po něm někdo střílí, tak za jízdy otočí věž a smázne mě jednou ranou. Dalších příkladů je víc a netřeba je popisovat. Známe je všichni. Někomu to nevadí a někomu zas jo. Mě tohle vadilo odjakživa ale bohužel jsem neměl jinou alternativu.

Souhlasím.Je to sice nelogické,ale po posledním patchi mi jde efektivita celkem rapidně dolů a už si ani nevzpomínám,kdy jsem hru výrazně ovlivnil.Škoda,že to nemám nahráté,ale když mi 5x dingne gold s 10,5 houfnice na Hetzeru o B1,tak prostě dojde k tomu,že mě lama,která mě trefí každou třetí ranou prostě udělá.V jiné hře nastřílím se stugem 1800 DMG a našich 5 Hellcatů dá dohromady 1200DMG(a to sem ani nijak nekempil).Tak blbě se mi WOT ještě nikdy nehrál.Přijde mi,že sou jen dva druhy bitev:buď si nezastřílím,nebo to neustřílím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebuď na našeho Krakonoše zlej. :-)  Já si myslím, že si Kanár spletl topic denní hlášení WoT a denní hlášení WT.

já na něj nejsem zlej.. jen jsem mu položil 2 otázky :whistling:

 

K tématu: dneska klanová četička pro zábavu.. 4.-7. tier. W/L 10/1 a ani ta jedna prohra nemusela být kdyby, na základně nezůstaly AFK 2 naše top stroje (KV5, SU152).. to se bohužel stává, ale zarazila mě tam jiná věc.. na konci bitvy se SU probudilo po zásahu od enemáků, otočilo se o 90°, smahlo enemáka, pak se otočilo zpět přesně do původní pozice a nechalo se v klidu rozstřílet bez známky další snahy o cokoliv.. to jsem fakt nepobral.. :ermm: asi tak nějak bych si představoval BOTa..

no alespoň ostatní hry byly v poho, jen je znát že v četě s dobrými hráči si člověk nenastřílí tolik kolik by chtěl a občas se musí uchýlit i k vyžrání killu,páč by na něj jinak nic nezbylo, ale kluci byli tolerantní.. :tongue:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tahle hra je zmanipulovaná a pač od pače je to horší. Dobře si pamatuju, že když jsem měl šanci na výhru vyšší, jak 60% a nebylo to tím, že máme fialového skauta  a modrou artynu, tak byla výhra jistá na 80% a pokud byla šance 70% a víc, tak to byla výhra na 95%. Dnes se v bitvách dějí takové věci, že jen uplný idiot to nepostřehne. Třeba je šance 75% a v týmu je 8 hráčů od zelené až do fialové a nejsou vespod tabulky. Za pár minut je to prohrané a ti hráči nemají nastříleno nic a nebo skoro nic. Přitom u enemáků mají červené lamy totální žně. Je naprostý nesmysl aby bez nějaké "pomoci" hráč s WN8 kolem 300 nastřílel 2 x víc, než několik hráčů s WN8 nad 1500.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tahle hra je zmanipulovaná a pač od pače je to horší. Dobře si pamatuju, že když jsem měl šanci na výhru vyšší, jak 60% a nebylo to tím, že máme fialového skauta  a modrou artynu, tak byla výhra jistá na 80% a pokud byla šance 70% a víc, tak to byla výhra na 95%. Dnes se v bitvách dějí takové věci, že jen uplný idiot to nepostřehne. Třeba je šance 75% a v týmu je 8 hráčů od zelené až do fialové a nejsou vespod tabulky. Za pár minut je to prohrané a ti hráči nemají nastříleno nic a nebo skoro nic. Přitom u enemáků mají červené lamy totální žně. Je naprostý nesmysl aby bez nějaké "pomoci" hráč s WN8 kolem 300 nastřílel 2 x víc, než několik hráčů s WN8 nad 1500.

 

Je to pravda, je to tak už dlouho a co? Buď se s tím člověk smíří a nebo ne a přestane to hrát, což je tak jediné co s tím může dělat. Plkat o tom tady do nekonečna nemá žádný smysl. Ti co sem chodí to vědí a ostatním je to jedno. Tvůj boj s větrnými mlýny je nesmyslný a jen všechny otravuje. Kdybys alespoň nějak bojoval, třeba jako Švejk, když psal na podporu  ale ty jenom pláčeš a pláčeš a pláčeš. Koho baví pořád poslouchat nějaké nářky? Mě tedy ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To RNG, na které všichni nadáváme, dává z pohledu WG smysl. Bohužel. Díky masívní kampani se přihrnulo spousta hráčů, a co myslíte, že by za normálního stavu okolností nastalo? Ano, půlka by jich přestala hrát po prvních bitvách na tíeru tři. Protože vzhledem ke znalosti hry, posádkám atd. (vše už bylo řečeno), by si ze začátku ani neškrtli.

Takhle prostě mají pocit, že je ta hra hratelná, sem-tam dingnou něco, co by neměli (aniž by to tušili), sem-tam dají někoho na ránu, což je naplní pocitem štěstí a hrají dál. A v ekonomické rovině mikrotransakcí je klíčový počet hráčů.

Takže nad tím můžeme smutně povzdechnout, můžeme na to nadávat, ale to je asi tak všechno.

Buď se s tím smíříme (což neznamená souhlasit, jak tu mnozí prezentují) a budeme hrát dál, nebo šup šup do WTGF. Ta možnost už tu je.

 

Ještě mě napadlo nechat RNG působit třeba jen do toho tieru 3 a pak postupně snižovat jeho vliv nějakým koeficientem čísla tieru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě chci dodat, že RNG je pro všechny stejný (brufeni nebudou souhlasit ale to je mi jedno). Mám nový účet, je na něm 20k bitev a žluté staty. RNG je úplně stejný jako u mého starého účtu, kde jsou staty zelené. Vzhledem k tomu, že žlutí jsou považováni za lamy a zelení už ne, tak hra se chová úplně stejně na obou účtech.

 

Mimochodem, nízké statistiky jsou fajn, hodně dobrých hráčů co používá XVM mě podceňuje a dává mi to obrovskou výhodu v boji.  :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím, že jsem si včera hezky zahrál. Není nad to sedět doma, mít svůj stůl, svou myš, klávesnici a sluchátka. A hlavně pořádně vyvětráno. Každopádně zablbl jsem si včera hezky. Ještě že jsem tak špatný hráč, že jsem v jedné bitvě drandil po mapě s 5HP a sejmul jsem ještě dva téměř full enemáky. Bylo to sice na pátém tieru, ale to je jedno. Njn RNG nadržuje jen lamám. To se nedá nic dělat. Btw ještě v jiné hře jsem měl těch HP 30 a v další cca 50. Zkusil jsem darované tančíky od WG. M3 light je teda very funny stroj. Chi-Nu-Kai je sice pomalý, ale za to killer na dálku, když to má člověk doměřené, tak to tam taky letí. No a poslední darovaný je SP. Tak dlouho se člověk na ten stroj hrabal. A výsledek? Já jsem z něho nadšený. Po tom, co jsem si přečetl jaký ten stroj vlastně je, jsem dostal přesně to, co mi docela sedí. Až teda na rychlost, kterou bych ocenil o malinko vyšší. Ale jinak maximální spokojenost. Vydělává to moooc hezky. Nastřílet se s tím taky dá. Dělo má sice občas své chvilky, ale to všechny děla. Takže já děkuji WG za to, že jsem se bavil a to hned 2x a dostal jsem za to ještě něco navíc v podobě věcí, které stojí reálné peníze a já za ně nemusel dát ani korunu. Klidně dělejte milé WG ze mě blbce dál. Když to tak bude pokračovat, budu jen a jen spokojený. Ještě jsem stihl odjet několik her s KV4 a pohnout s expením. To je jediná kaňka na celém víkendu. Díky tomu, že jsem byl pryč jsem to nemohl potáhnout pořádně. Ale včera za devět her jsem udělal téměř 20k XP. Bohužel v desítkových bitvách jsem s tím strojem vlastně k ničemu, ale to je už holt osud těch horších osmiček. 

 

Kanáre, pořád tady mluvíš o zvýhodňování horších hráčů. Kdyby ti horší byli tak zvýhodněni, tak jsou podle čísel hráči dobří. Ale to jaksi nejde, že jo. Dám ti příklad jednoho motoristického odvětví. A to WTCC. Tam když jsi dobrý, tak ti na každý závod přidají do auta závaží. A čím jsi lepší, tím toho závaží dostaneš více. No a k samotnému závodu. Jezdí se dva v jeden den. Nejdříve se jede samozřejmě kvalifikace. Ta už v sobotu. Vyjedeš si nějaké nej místo. Potom v závodě vyhraješ a druhý závod startuješ z desáté pozice. A ten, co skončil desátý, tak startuje první. Takže podle tebe Kanáre, dělá FIA z jezdců blbce. Protože tady evidentně nemáš stejné podmínky pro všechny. Nicméně zkus nejen ty, ale všichni ti, kteří tady nadávají na nějaké RNG, proč to tak je. Odpověď a smysl je naprosto jasný. Ti lepší, v těch lepších autech se musí více snažit a diváky potom přitáhne to množství těsných výsledků, hromada soubojů a předjíždění. Napínavé situace, kdy evidentně horší jezdec v horším autě dělá všechno možné, aby se před něho nedostal ten lepší. A nezřídka to skončí tím, že ten horší, toho lepšího porazí. Ale to je přece nefér. Sakra jak taková nespravedlnost může někde fungovat. 

 

Bože můj, přestaňte už řešit tyhle voloviny. Kolega se taky chtěl včera hned čílit, že přece není možné, aby on v devítkovém waflovači neviděl baťáka. Jenže pan baťák měl odježděno s tímto strojem přes 300 her. Tzn naskillovaná posádka. A jak známo baťák je prostě stroj, který má mnoho vynikajících parametrů včetně cammo bonusu. Takže to uznal. Chce to jen mít trošku soudnosti. A bohužel k tomu použít i berličku jménem XVM. Takto bychom se rozčilovali a pak až v garáži bychom zjistili, že na to ten člověk měl právo. 

 

Taky bych apeloval na trošku zdravého rozumu. Vždyť je to jen hra. Z mého hlediska pořád hra na vysoké úrovni. A ještě k tomu arkáda. Jezdí v ní mnoho reálných strojů, s reálnými tvary. Ale pro hratelnost a zábavnost musí ta hra být zákonitě nějak vybalancována. Já ale nechci abych měl téměř nesmrtelného Tigra, jak to tady mnoho lidí prezentuje. Já nechci aby 122mm dělo rozebralo 13 75 na šroubky. Raději budu přemýšlet nad tím, proč jsem třeba toho skauta trefil tak jak trefil a spadly mu jen pásy. Kdybych ho poslal na měsíc, tak ty skauty nemusí nikdo jezdit. Potom by zaparkovali za artyny na A1 a celý skaut by byl k ničemu. Je to tak těžké zapojit více mozkových buněk a zkusit to pobrat i z jiného hlediska? A jestli vás to štve, tak chcete hru, kdy dostanete jen to, co umíte. No v tom případě doporučuji hromadu singlplayer her, kterých je na trhu hromada. Ani v tom vašem slavném WT-GF tomu není úplně tak, že když budete dobří, tak vyhrajete všechno a zničíte všechny. I tam se dějí prasárny, kdy střílíte do tanku a nic mu neděláte. A není to o tom, že na to nemáte pene. Ale je to jen beta. Až to bude finální verze, tak už vidím, jak mapy brázdí jen samí skilleři a to co potkají zničí. To potom bude hrát určitě moooooooc lidí a Gaijin na tom trhne hromadu peněz, protože právě Ti skilleři budou do toho sypat půlku své výplaty. Že ta věta zní blbě? No ona to taky je blbost. Jenže podle mnohých by to potom takto mělo fungovat. Ale i Gaijin bude muset udělat hru více pro noobíky. Má tam tři módy a tudíž tím selektuje hodně hráčů. Ale popravdě tohle není cesta. I tak se časem ti noobíci dostanou na všechny ty další typy boje. A když zapne o jednu mozkovou buňku více, tak i něco sestřelí. To se povede každému. Jenže díky absenci motivace v podobě výhry ta hra nikdy nebude mít takový úspěch. Nejsou to Olympijské hry. Ve všem je potřeba mít motivaci vítězství. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě chci dodat, že RNG je pro všechny stejný...

 

Nesouhlasím. Zkusmo sem projel Ferdu na švárově účtu (průměrnej hráč s 50% WL) a co jemu tam padalo a jaký měl losy na DMG, to sem čuměl, a to uznávám, že Ferda je HODNĚ dobrý TD.

 

Čím seš horší, tím lepší RNG máš...

 

 

 

 Ještě že jsem tak špatný hráč, že jsem v jedné bitvě drandil po mapě s 5HP a sejmul jsem ještě dva téměř full enemáky. Bylo to sice na pátém tieru, ale to je jedno. Njn RNG nadržuje jen lamám. To se nedá nic dělat. Btw ještě v jiné hře jsem měl těch HP 30 a v další cca 50.

 

 

Tohle dělají všechny LOW HP tanky od zavedení perku Zoufalství, já sem se skoro mrtvým tankem taky kolikrát oddingal neuvěřitelný věci. Navíc s tak málo HP je člověk většinou podvědomě opatrnější a nestrká rypák kam nemá.

 

Zbytek tvýho výplodu jsou neuvěřitelný sra*ky.

 

Co se týče tý pasáže o FIA a přidávání závaží do aut - ona FIA zdaleka není neomylná a ve spolupráci s Berniem celkem úspěšně likviduje F1, divácky velice atraktivní skupinu B zrušili... Pokud se chci dívat na šou, nepotřebuju k tomu grupu chudáků v uměle přitěžkanejch autech, to můžu koukat na Nascar nebo podobnou kravinu. Když se chci podívat na závody, tak si pustím Tourist Trophy nebo něco jinýho, kde se jede na ostro a jediný omezení je kvalita jezdce, jeho mechaniků (a peněženky týmu).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nesouhlasím. Zkusmo sem projel Ferdu na švárově účtu (průměrnej hráč s 50% WL) a co jemu tam padalo a jaký měl losy na DMG, to sem čuměl, a to uznávám, že Ferda je HODNĚ dobrý TD.

 

Čím seš horší, tím lepší RNG máš...

Kolik jsi těch her zahrál? Deset? Musíš to brát z hlediska delšího období. Já mám dny, kdy dávám jen samé naddmg a pak den, kdy jsem pod. Ale ze statistického hlediska je to šul nul. Něco jen tak vyzkoušet a pak se tady něčím ohánět je blbost. Odehrej s tím tankem 100 her na horším účtu. Všechno si to zapisuj. Potom s tím samým tankem to odehrej na svém, taky si to všechno piš a nakonec zjistíš, že výsledek je stejný. A jeslti né, tak ti koupím třeba RAMII, ať máš nějakou motivaci. Ale chci to všechno podloženo screeny. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...