Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

5 killů, 3785 hp dmg a Vzorný tankista 3. třídy? To dostávám s Hellcatem za dva zásahy. Nějak tomu počítání nerozumím. Ono o nic nejde, jen mi to přijde divné.

 

shot009b.jpg

Je to holt náhoda a loterie, že zrovna v té době měl někdo lepší výsledky. Já taky dám u některých nových strojů "M" hned první hru ve stocku a u některých jsem rád za 1 i po 200 bitvách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dalsi setrilek, co nesype goldy .... Ve vsech situacich te proste mohly zachranit. Samo nerikam, ze LFP obcas pri nizkym rollu nedingne, nicmene je to vyrazne mene caste a mene nervy drasajici :-)

Já sice nešetřím a když je třeba tak je naláduju, ale jsou situace, kdy člověk šije APčkama do nečeho co jindy v poho dá, ale tuhle hru nepentruje nic a to ikdyby se rozkrájel.

A nebudu přece do E4 ládovat goldy, když mám s AP295mm penetraci. To samé s AMX50100......232 jindy na 8 v poho stačí, ale pak jsou hry, kdy mi projde ze zásobníku jedna....Já osobně kupuju stroje i podle penetrace AP. Nechci pořád všude ládovat goldy.....ale hra je teď tak díky goldům nastavena. Stroje drží více a více....a APčka probijejí stále méně a méně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ani, ne, APčka probíjí stále stejně. Akorát se zvyšují naše nároky na počet penetrací.

No už před půl rokem možná dříve ve WOT všem předělali (bufli) pancíře. A hlavně ta 25% +- RNG tolerance je hrozně zneužitelná.

Již před rokem se WG vyjádřilo, že každý týden vyhodnocuje průměrné staty každého stroje, a pak ho upravují aby byl v "normálu". Upravý mu pravděpodobnost horšího losu( proto má třeba aktuálně BDR horší MM než dřív....já ho měl super). apod....

Takže najedou lížete spodek tabulky a trefujete či penetrujete méně. A zvláště úprava průměrného dmg je krásně zneužitelná..... u moc dobrého stroje RNG upraví na - 25% ale + jen třeba 10%.  Proto najednou 14 dní dáváte pořád pod průměrnou hranici dmg.

Je spousta věcí co se dá nastavit a přitom nečekat na patch. Jen blázni věří, že tank je po celou dobu mezi patchy na chlup stejný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Počkej, odkdy hýbou s +-25%? O tom slyším poprvý a věřit se mi nechce ani za milion. Tohle beru jako proměnnou a nevěřím, že by si to upravovali... MM ano... ale zase nemůžou dělat tolik změn, na to nemůžou mít lidi a nikdo by se v tom nevyznal... to jim zas za to nestojí, aby hlídali každej milimetr pancíře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ani, ne, APčka probíjí stále stejně. Akorát se zvyšují naše nároky na počet penetrací.

nároky jsou přímo úměrné výši rudého odpadu ve hře. Čím víc odpadu tím častěji potřebuješ probíjet protože oni to nezachrání..

Proto teď víc riskuju a chcípám při snaze enemáka úplně dorazit, páč vím, že ti dva joudové za mnou ho nedají.. Otázkou ale je, nakolik riskovat aby to nebylo kontraproduktivní..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem si po třech dnech konečně zase s kolegou zahrál. RNG v rozumné míře, co mělo projít prošlo, co nemělo, neprošlo. Lítalo to relativně dobře, týmy vyrovnané, MM taky v poho (stejný počet top tierů, půl napůl desítky/devítky).

Hurá! Dneska to bylo dobré dopoledne.

UpfB1.jpg

 

A Centurion 7/1 pokořil další metu. 4k WN8. Už jen 100 bodů a je před E-25  :teehee:

 

fakt je tak dobrej? kurňa mám jednu vymazlenou britskou posádku, ale tobě to jde se vším sakra:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ani ne... jsou stroje, které mi nejdou. AMX 40, Lorr 155 50, Lorr 155 51, M3 Lee ...  :laugh:

 

A fakt je paráda, že to ukazuje průměrý battletier. Dnes opravdu 50% top. A tak by to mělo být pořád. Hraje se hned s lepší náladou.

 Komu by vyhovovala Amx 40  :laugh:  :laugh:  mě ta hnusná kachnička fakt taky nešla blee, pomalé, nevlivné gun k smíchu...atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lolwut? zdroj?

 

blbost, MM zalezi jen na tom, co je aktualne ve fronte. slovo aktualne je extremne dulezite, pac to zavisi na tom, co se zrovna hraje (mise, slevy, ...).

 

prosim zaslat tve replaye z poslednich 14ti dni s jednim strojem, ja ti ten prumerny dmg na ranu spocitam. samo, nema moc smysl do nej pocitat dorazky za par hp, ktere ten udaj ponekud zkresluji.

Receno jeste jinak, je to naprosty nesmysl, prave od toho existuji veci jako XVM hitlog. jo, taky se mi podari dat v AMX 50 120 na zasobnik vsechny rany pod 400, no druhy zasobnik lita zas trochu jinak. Naprosto normalni, naprosto v poradku.

Je příjemné, že jsou stále tací co věří jen Wg a ofiko tabulkám,....jen tak dál. Bych to přirovnal k jedné výborné hlášce ze známé komedie" Já tu Vaši píííí..taky neviděl a věřím, že ju máte! " :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze replaye nemame, zdroje nemame, ale jsme bytostne presvedceni, ze to tak je a ze se to za kazdou cenu snazi znevyhodnovat prave nas... gg.

Já to četl kdysi a přímo od WG..A nevím kde to najít...replay nemám, jsem rád že hraju....holt mi musíš věřit.

A pozor, já neříkám, že Wg znevýhodňuje někoho konkrétně. Pouze upravuje vliv u strojů, které jsou dle týdenního reportu moc špatné nebo naopal. A to je pak buď bufnou nebo nerfnou. A používají k tomu nejen MM, ale i další nástroje. Ale jaké už přesně nevím.

Regulace tanků mimo patch tu je...nebuď najivní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to četl kdysi a přímo od WG..A nevím kde to najít...replay nemám, jsem rád že hraju....holt mi musíš věřit.

A pozor, já neříkám, že Wg znevýhodňuje někoho konkrétně. Pouze upravuje vliv u strojů, které jsou dle týdenního reportu moc špatné nebo naopal. A to je pak buď bufnou nebo nerfnou. A používají k tomu nejen MM, ale i další nástroje. Ale jaké už přesně nevím.

Regulace tanků mimo patch tu je...nebuď najivní.

Chtelo by to nejaky dukaz nebo tu budes za blazna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze replaye nemame, zdroje nemame, ale jsme bytostne presvedceni, ze to tak je a ze se to za kazdou cenu snazi znevyhodnovat prave nas... gg.

bylo to někde kdysi dávno na officu, snad v odpovědích vývojářů, už si nepamatuju přesné znění, ale mělo to být o tom, že stroj jsou schopni upravit okamžite i bez minipatche.

 

To samozřejmě není důkaz , že je to pravda :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Připojuji se ke Švejkovi - WG opravdu kdysi dávno říkalo něco ve smyslu že týdně koukají na tabulku a podle výsledků ty tanky upravují. Ty co jsou moc OP trošku poladí dolu a ty dole zase trochu poladí nahoru. Jak to dělají už neříkali, ale úprava RNG mi přijde jako nejjednodušší.

 

Co se drobného příkladu týče - T18 dává většinu tanků na svým tieru na ranku dvě, T1 je hodně často jednorázovka. jenže bylo tak půl roku zpátky období, kdy najednou houfnice stabilně dávala kolem -30-40HP všemu včetně Loltraktora. Bylo to tak markantní, že jsem přezbrojil na klovátko. Po cca třech měsících se situace vrátila do normálu. V poslední době (už jí moc nehraju) má ten rozptyl DMG hodně širokej a jednou dám Lolka za plný, jindy mu vezmu třicet.

 

Nevím JK, jak bych ti to dohledal, je to příliš dávno a uteklo mezitím příliš mnoho vody.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ouplně zapoměl na KV2 co mám v garáži. Teď jsem měl pár minut čas a dal sám 4 hry. Kucííí to je strašný stroj...Jamamoto s 380mm kanonem :laugh: .

Všechno wins. A navíc celkem slušný MM. jen jednou proti 8 jina 7 a 6 třída. Navíc ta přesnost. Musí se tedy 100% zaměřit, ale pak jsem v poho ve hře co je na fotce, dvakrát trefil KV1S v plné rychlosti. Ten padáček se krásně odhaduje. Papíráky to dá za full a pancíče za 300-400. I osmé třídy. KV2 nové mapy strašně pomohly. Všude mám tunu času na reload, páč se dá schovat skoro kdekoliv na každé mapě. Jak v BF2 ....

Ani mi nevadí, když bude změna spotu u TD. M18 má na 6 třídě důstojného nástupce :thumbsup: .

Až na hru s 8 třídou, jsem měl jen takové hry.....strašné louskátko :laugh:

 

1398858718.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja za sebe muzu rict toto. Kdyz jsem expil M103 ktera ma prumer dmg 400 tak ranu ktera by byla nad 400 jsem videl jednou za uherak. Myslel jsem ze je to schvalne potlaceny, protoze je to tier IX. Ted kdyz ji projedu tak nad 400 davam casto.

 

Odesláno z mého GT-I9070 pomocí Tapatalk 2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z odpovědí vývojářů:

 

-mapy MM vybera podla tieru tankov, takze ak vam losuje stale jednu mapu do kola, skuste zmenit tier

 

Hraju poslední dobou hlavně T30 a přijde mi, že Perlovou řeku jezdím skoro pořád. Má někdo kolem tieru 9 stejnou zkušenost?

A neví někdo, jak to přesněji s tím točením map je? Občas mi vyskočí nějaká mapa, u které si říkám, že už jsem skoro zapomněl, že v té hře je (a nemyslím Province a podobně).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neco je sbirani statistickych dat a jejich vyhodnocovani, druha vec je jejich pouzivani pro balanc vozidlech v aktualizacich...

O "instantnich upravach" silne pochybuji.

 

U houfnice je takovy chovani naprosto normalni, nemas overmatch, normalizaci, nic, zasah pres track = okamzite zredukovany dmg minimalne na polovic (!). Furt ta sama pisnicka ohledne HEcek. To samy v blede modrym mas treba u desitkovyho vypinace.

Rozdil mezi vypnutim bataka na ranu a mezi nalozeni batakovi za nejakych smesnych 600-700 je prave v tom, jestli ho tim HEckem prostrelis nebo jestli to jde skrz track.

 

Ale aspoň vidíš, že si to Švejk nevycucal z prstu. Ani tam vysloveně říkali že ani aktualizaci nepotřebujou, že můžou hýbat některejma parametrama online (což je logický, když všechno počítá server, určitě mají všecky parametry vozidel pěkně v tabulkách).

 

Co se týče houfnice - chápu tvou námitku, rovněž rozumím tomu že to je loterie, ale aby se to ZČISTA JASNA začalo chovat naprosto jinak (předtím jedničky na ránu, potom 3krát po sobě loltraktor za 30) a tohle jiný chování vydrželo poměrně dlouho (dloubátko sem nasazoval po X bitvách s T18 a "nerflou" houfnicí) je minimálně podivný. Ona ta houfnice byla v začátku strašlivě OP, takže mi přišlo logický že jí potunili, teď je tak akorát (někdy pecka jako blázen, jindy za 45HP).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyz se podivate s jak moc ladi tanky oficialnimi buffy a nerfy.. je to max plus 5% sem -10% tam... az na par vyjimek jsou to velice drobne upravy a presto prochazeji testem a pokazdy jim to trva az nechutne dlouho..  Pochybuju ze by online mimo patch ladili neco jinyho nez bugy, ci naprosto kosmeticky vecy.

Dalsi vec je z jakyho to bylo zdroje a jak moc se povedl preklad.

 

ale chapu ze se vam to hodi do kramu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou dny, kdy to prostě nejde, jsou dny, kdy to jde... jelikož to vše je na základě Náhodně generovaných čísel (RNG), tak je to prostě tak. 

 

Když jsem jel Gladiatus a chtěl jsem vylepšit zbraň za poměrně vysoký peníz, tak se mi to povedlo na 42. pokus. Jaká byla šance, že se zbraň vylepší? 25%. Takže asi tak. Kdo kdy napsal nějaký program, i obyčejné generování čísla z intervalu tak ví, že to rozmezí čísel, který chce otestovat mu to prostě nevyhodí. A potom mu je to vyhodí 5x po sobě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...