Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Dneska docela dobré, 20 her, 80% winrate, 7,6 average tier. Jen ratingy nic moc, 3000 WN8 a 2200 WN7 - tady je vidět jak je to WN8 úplně nabouraný počtem killů.

 

Pak se tak koukám do tech tree a vidím že je T32 ve slevě, kouknu do garáže a válí se tam celá jedna posádka s 250%, tak jsem si udělal radost  :smile: Teď by to ještě chtělo slevu na přeškolení a výbavu.

 

WN8 je ovlivněno killama daleko méně než WN7, které bylo na killech postavené, WN8 reflektuje primárně udělenou dmg, což mi přijde lepší, už mi neříkají největší vyžírka z klanu:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pak se tak koukám do tech tree a vidím že je T32 ve slevě, kouknu do garáže a válí se tam celá jedna posádka s 250%, tak jsem si udělal radost :smile: Teď by to ještě chtělo slevu na přeškolení a výbavu.

Taky jsem si ji pořídil... Az bude cas, tak si s ni zajezdim. Když je ve slevě, v garáži je místo a stejně mam v planu se casem dokopat k M103 ;)

 

Sent by Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám pro dnešek vyventilováno - po všech stránkách. Nicméně dnes jsem se stihl vytočit a začal jsem si jen tak lehce dělal poznámky a koukal jsem, kdo to do mě šije goldy... A zjistil jsem, že cca 75 - 80 procent goldy do mě letělo od zeleno-fialových... Takže řeči o: modrá = umí, se mi spíš zdá jako modrá = nechci si kazit staty ... Neříkám, že zelená, modrá, fialová barva neumí hrát, nezná mapy a tanky atd., ale dnes jsem měl dojem, že dnes to byli "bezmozci" na goldech.

o tomhle by jsi měl vědět,proč jsou modrý a fialový o goldech to rozhodně není a goldy ti nezaručí už vůbec nic natož zlepšení statů

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

o tomhle by jsi měl vědět,proč jsou modrý a fialový o goldech to rozhodně není a goldy ti nezaručí už vůbec nic natož zlepšení statů

Cože? Goldy že ti nezaručí zlepšení statů? A proč tím teda fialky atp střílej? Vždyť s goldy je to doslova COD. Zamířit, vystřelit a zabít. Tohle teda neberu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zase ty goldy... Já je střílím, když je potřebuji nebo když mě někdo naštve. Když jedu v T-54 proti desítkám, tak přece nebudu pálit APčkem do věže E-100 ze předu. Pak když to někde hoří, automaticky gold. Peníze neřeším, sice jezdím bez prémka a stále mám dostatek. A když někdo napíše ,,gold noob", tak odpovídám jen: ,,Who cares?". Pak existuje skupina lidí s tím módem, který ukazuje, kdo co střílí. U desítkových medek je standart APCR a to spousta lidí neumí pochopit. A tam používám goldy opravdu výjimečně. 268 pene nebo kolik je dostačující. 

 

A jinak, poslední dobou se mi zdá, že mě nemají rádi spojenci. Asi tak každou pátou bitvu dostanu od spojence pozdrav, asi smůla  :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cože? Goldy že ti nezaručí zlepšení statů? A proč tím teda fialky atp střílej? Vždyť s goldy je to doslova COD. Zamířit, vystřelit a zabít. Tohle teda neberu.

Zřejmě to bylo myšleno tak, že komu není zhůry dáno, toho goldy nespasí. Nakonec, denně  do mě šijou goldama totální točkanoni a evidentně to jejich herní výkon nezlepšuje :biggrin: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zřejmě to bylo myšleno tak, že komu není zhůry dáno, toho goldy nespasí. Nakonec, denně  do mě šijou goldama totální točkanoni a evidentně to jejich herní výkon nezlepšuje :biggrin: .

Jo i tak by to šlo. Jenže díky goldům jsou žlutí a oranžoví takoví, jací jsou... někteří zelení to samé. Tím, že 5x za hru probijou se hnedka dostanou z rudých hodnot.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to já jsem v této formě relaxace mistr, mám široký repertoár:D......v překladu jsem nervák jako prase

 

 

Vypadá to, že já taky - žena občas prohodí něco o tom, ža u WoTka nadávám jak (censored). A v něděli dodala, že i ve více jazycích - tak to jsem vůbec netušil, asi přece jen občas kouknu na chat, kterej normálně moc nesleduju... Já bych to do sebe neřek', ale asi to tak bude...

 

Jinak včera to bylo zajímavé - prvních pár her prohry, ale pak se to otočilo, oblíbená T40 pomohla a nakonec to bylo 70% W/L - to se mi zas tak často nestává. Ve finále jsem s ní vyexpil základ pro Hellcata, chudák T40 teď má zase panenskou posádku...

Jen s P Tigrem to moc nešlo, zbývá asi 25k zkušeností na Ferdu tak to musím přertpět. Tenhle tank mi nesedí - rychlost bídná a věž propáře skoro každý, navíc s ním je los hodně často proti IX a to je pak masochizmus...

Teď potřebuju už jen 3 bodíky k přechodu na další (stále rajčecí) level WN8, tak to snad dneska stihnu. Ale kdo ví jak se WoT rozmyslí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cože? Goldy že ti nezaručí zlepšení statů? A proč tím teda fialky atp střílej? Vždyť s goldy je to doslova COD. Zamířit, vystřelit a zabít. Tohle teda neberu.

a ty stále používáš goldy a proto jsi fialka? a když do batáku narvu goldy a potkám mause nebo E100 jsem mu tak akorát pro smích, tudíš se mi staty kazej ....

jinak já to beru v tom směru když na mě pálej goldy,že se mě bojej a vlastně to je úcta tz. to nejlepší pro tebe a to je,že ti věnuji gold, co jiného si přát v této hře,aby ti soupeř věnoval tolik pozornosti a tolik peněz,aby tě mohl poslat do garáže? Jakej je to pocit,když do mě vystřílí WT 2 zásobníky v goldech a probije 2x...u mě to vyvolá usměv,protože vím,že ho to bude stát majlant a mě nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a ty stále používáš goldy a proto jsi fialka? a když do batáku narvu goldy a potkám mause nebo E100 jsem mu tak akorát pro smích, tudíš se mi staty kazej ....

jinak já to beru v tom směru když na mě pálej goldy,že se mě bojej a vlastně to je úcta tz. to nejlepší pro tebe a to je,že ti věnuji gold, co jiného si přát v této hře,aby ti soupeř věnoval tolik pozornosti a tolik peněz,aby tě mohl poslat do garáže? Jakej je to pocit,když do mě vystřílí WT 2 zásobníky v goldech a probije 2x...u mě to vyvolá usměv,protože vím,že ho to bude stát majlant a mě nic.

Já, já odpůrce goldů? Né. To jen ve vzácných chvílích. Je lepší si počkat, až ta E-100 udělá chyba a pak ji potrestat :) 

 

nojo probiješ 5x v jedné hře a v dvouch dalších neprobiješ nic a jsi zase tam kde jsi ...červená paprika

Jenže stále mnohem méně rudá, než úplně bez goldů :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud ti HE neprojde do Borsiga, blbě jsi ho trefil.

Nebyl bych si tím tak úplně jist, protože včera jsem s ST-1 vystřelil 3x do věže WT100 s udělenou DMG +/- 220 HP. 2x čelně, říkal jsem si, asi smůla trefil jsem mantlet nebo něco takového, ale třetí střela byla do otočené věže bokem. To už jsem si jen řekl WTF?! a dorazil ho Apéčkem za tuším 490...  :biggrin:  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen s P Tigrem to moc nešlo, zbývá asi 25k zkušeností na Ferdu tak to musím přertpět. Tenhle tank mi nesedí - rychlost bídná a věž propáře skoro každý, navíc s ním je los hodně často proti IX a to je pak masochizmus...

 

Zkus víc ukazovat spodek; naúhlován něco vydrží. 7ky docela dingají.

 

To je ale přece jedno, když jsou goldy dostupné všem, tak jsou všichni stějně zvýhodnění a staty si teda zlepší všichni. Ovšem je to s tím stejné, jako s OP tankem. Kolik lamek si zlepšilo staty s T40 a nebo s Wafflovačem a  jestli vůbec ?!

 

Zásobníky jsou IMHO něco trošku jiného nežli "jednoranky". Rajče vyprázdní goldový zásobník a hned má xxxx damage. To s "jednorankou" nedáš - rána dvě a hurá do garáže :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus víc ukazovat spodek; naúhlován něco vydrží. 7ky docela dingají.

 

 

Zásobníky jsou IMHO něco trošku jiného nežli "jednoranky". Rajče vyprázdní goldový zásobník a hned má xxxx damage. To s "jednorankou" nedáš - rána dvě a hurá do garáže :-)

Jenže s tím jezdí i ostatní, takže je to jedno. Lamka si zlepší staty o 100 bodů a já třeba o 500. Takže kdybych si je polepšil jen o 100, jako ta lamka, tak jsme na tom furt stejně ale to nejde protože to bych musel hrát stabilně jako lamka :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já, já odpůrce goldů? Né. To jen ve vzácných chvílích. Je lepší si počkat, až ta E-100 udělá chyba a pak ji potrestat :) 

 

 

já to vím, proto jsem psal a ty používáš goldy? že jsi fialovej...to byla přeci reakce na to,že jsem psal,že ti goldy nepomůžou k těm statům,teda razantně nepomůžou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

WN8 je ovlivněno killama daleko méně než WN7, které bylo na killech postavené, WN8 reflektuje primárně udělenou dmg, což mi přijde lepší, už mi neříkají největší vyžírka z klanu:D

Jsi si jistej? Protože mě to přijde přesně naopak. Třeba včera dmg nebyl nijak extrémně vysokej, ale killů dost = tuny WN8.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bylo to ve 2 bitvách, celkem 4 výstřely a max. dmg 150, pak už jsem to HE přestal zkoušet, AP berou v tomhle případě spolehlivě za 300 dmg. Obecně mě ale HE poslední dobou fakt nepřesvědčují.

Musíš trefit věž, potom prochází spolehlivě i z malejch děl jako například Tigrova 8,8.

 

Ale HE na jiný tanky než nový německý papíry jsou hrozný... Má smysl je střílet až od ráže 120+. A můžeš očekávat tak 70 dmg pokud máš dobrý RNG - záleží na tom do jakýho pancíře se trefíš. HE jsem skoro přestal používat potom co jsem s T30 potkal hulldown IS7 s 8 hp.. všichni jí dingali, říkám si, paráda toho si hezky vyndám HEčkem. 16s nabíjím to sprostý HE, střelím ho do palice, 0 dmg... ze 150mm děla s 950 alfou s HEčkem. ,!,,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsi si jistej? Protože mě to přijde přesně naopak. Třeba včera dmg nebyl nijak extrémně vysokej, ale killů dost = tuny WN8.

Ma pravdu. Pouzivam active dossier a tam je to i krasne videt. Kyz budes jen dorazet a nenastrilis tak WN8 neudelas.

 

Odesláno z mého GT-I9070 pomocí Tapatalk 2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...