Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Tak jsem si ráno před prací řekl, že si dám pět bitev, než půjdu do práce. Že jsem to já blbec pouštěl. Pokaždé pod 38% win. 4x jsem prohrál. Jednou jsem dokonce s plně nabitým waflovačem zůstal poslední a jelo na mně nepřátelské medko. Už jsem byl tak naštvanej, že jsem vyjel a nechal se od něj schválně rozstřílet. Měl jsem zásobník s goldama, tak to bylo levnější.

 

Už to dělat nebudu, takhle nas.... jsem do práce dlouho nešel. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem zažil lecos, ale včera mě dostala bitva na Prochorovce. Střetnutí.

Celý náš tým kromě mého Cromwella a jedné ruské T-34 jel kempit na ten ostrůvek v rohu mapy. 13 rajčat s počtem bitev do 1k.

Scouti, střeďáci, hevyny, skoro se tam nevešli. :Smile_teethhappy:

Výsledek 15 : 1  nikoliv v náš prospěch.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska hláška dne....první hra s MKIII, nacpe se za mě nějaký magor s artynou..hrajeme, já si střílím a najendou plesk...mě ten retarda sundal. Pak, že za to můžu já, protože si stoupám před artynu :biggrin: :biggrin: :biggrin: . Díky této hře, stále více a více zjištuji, jak jsou obecně lidé hloupí. Ale cross celým světem.

ARL konečně prodané a koupeno AMX45. ARL není špatný stroj, nasekat umí dmg dost, ale hrát sním je hrozná nuda. Navíc je to neuniverzální stroj. Na dálku či v otevřených mapách je to tragéd.

Dal jsem si na AMX45 105mm kanon a vyjel jsem...tři hry dva losty. Ten tank v poho přeexpím. Není špatný. Ale za celou dobu co jsem jel třeba s Pantherem, jsem měl devítky snad třikrát...s AMX45 jsem je měl ze tří her dvakrát.....to je špatný.

Poslední hru jsem potkal 2xE75 face to face....absolutně bez šance. Ani poklop ani spodek ...nic....223pene nestačilo. Šel jsem od nich na dvě rány. Ale mezi 8 a 7 si člověk zahraje pěkně.

Jen jsem tento tank zkusil ve třech sólo hrách...ale jedno je strašný....příšerný, na zvracení. Snad každý zásah mi něco nebo někoho vyřadí. To jsem ještě nezažil. Takže ano...v poho AMX50100 vyexpím, ale AMX45 bych si v garáži nenechal jen pro to poškozování....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A že se ty mrchy červené dovedou tak zorganizovat, že? :biggrin:  TAdy asi funguje ten stejný princip, jako mají hejna ryb v moři. Kde není mozek, tam fungují pudy :biggrin:

Já jim to psal, ale asi to ani nestihli v tom kvaltu přečíst jak pelášili vyhrát tu bitvu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska hláška dne....první hra s MKIII, nacpe se za mě nějaký magor s artynou..hrajeme, já si střílím a najendou plesk...mě ten retarda sundal. Pak, že za to můžu já, protože si stoupám před artynu :biggrin: :biggrin: :biggrin: . Díky této hře, stále více a více zjištuji, jak jsou obecně lidé hloupí. Ale cross celým světem.

Nemůže bejt každej člověk chytrej. Ti hloupí musí dělat vyjímku. Jinak by bylo na světě tolik rozumu, že by z toho byl nakonec každej druhej úplně blbej.

 

Citát tvého jmenovce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O víkendu jsem to moc nehrál, snažím se hlavně přes den tolik nehrát, jsem spíš noční hráč, což má své výhody, nepotkáte totiž tolik dětí jako přes den, takže v noci jsem dával vysoké tiery a když jsem hrál dopoledne, tak jsem jezdil KV1 s troll gunem a vydělával kredity, 4 killy a přežití v pětkové hře nejsou problém, takže jsem včera za dopoledne dal asi +450k....jinak pokračuje degradace mého W/L resp. zastavení jeho růstu, za 14 dní mi padl 60days z 62% na 58%, což není moc normální, protože jsem na své hře nic nezměnil...asi nějaká zkouška trpělivsoti či co

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve zkratce: vše Hellcat.. včera dopo 17her 4x win WN8 cca 1900, odcházím silně znechucen.. Večer druhá série 30ti her že to vylepším. ano denní win úžasných 43% a WN8 se propadlo o 500b odcházím s s pocity které se dají publikovat jen v "Ulevte si.."

 

Edit: ještě 2 perličky.. při snipu jsem vystřelil na zajíždějící TYP58 střela zaletěla pravým obloukem za šutr a dala mu krásných 245dmg a druhá věc.. 5 goldů (poslední náboje) do weakspotu KV5. 3x ding 2x no pene, tak jsem ho ještě svítil pro naší ISU a artynu, KV isunu v klidu ustřílelo, pak si dojelo pro artynu a já se pak jel utopit.. príma hra

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny, víkend byl jak na houpačce - sobota výborná, pánbůh nadělil losy jaké jsem ještě neměl a tak jsem to protáhl do noci a ono to pořád šlo hodně výjimečně. Zato pár her v neděli byl úplný opak - na co jsem sáhl, to jsem zvoral - T40, která v sobotu kralovala, v neděli nevyhrála ani jednou... nojo, vždycky je to sázka do loterie, jenže bych jako nováček potřeboval dostat staty do příznivějších barviček. Trend je dobrý, ale jde to jen pomalu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes dopoledne chvíli T40 (posádka... dokud to jde). 8 her, 7 výher, avg dmg jen 850... dneska to byla bída. První hra prohra ve velkém stylu, ani jsem si nestihl zastřílet. Potom to byly taky celkem rychlovky... jo, 400k jsem si vydělal, to je příjemný, ale chtělo by to víc napětí. I když to napětí, když jsem si vyjel zezadu na Pz IV s houfnicí a on mě nezabil, to bylo něco  :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny, víkend byl jak na houpačce - sobota výborná, pánbůh nadělil losy jaké jsem ještě neměl a tak jsem to protáhl do noci a ono to pořád šlo hodně výjimečně. Zato pár her v neděli byl úplný opak - na co jsem sáhl, to jsem zvoral - T40, která v sobotu kralovala, v neděli nevyhrála ani jednou... nojo, vždycky je to sázka do loterie, jenže bych jako nováček potřeboval dostat staty do příznivějších barviček. Trend je dobrý, ale jde to jen pomalu...

Jestli dnes budeš hrát WOT, tak sleduj, jestli nejsem online. Pak si mě odchyť. Můžem dát ty T40, nic jinýho ještě dnes jezdit nebudu.

Předpokládaný online výskyt (14:00 - 23:00), pravděpodobnější výskyt 17:00 - 23:00. Samozřejmě ne celou dobu, ale jen okamžiky  :biggrin: Dle odpoledního plánu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli dnes budeš hrát WOT, tak sleduj, jestli nejsem online. Pak si mě odchyť. Můžem dát ty T40, nic jinýho ještě dnes jezdit nebudu.

Předpokládaný online výskyt (14:00 - 23:00), pravděpodobnější výskyt 17:00 - 23:00. Samozřejmě ne celou dobu, ale jen okamžiky  :biggrin: Dle odpoledního plánu.

 

Zvedáku, díky moc za nabídku, dnes ke kompu sednu, ale bude to taky roztahané, 19-21 mám trénink a před tím i další povinnosti. Když to vyjde, rád se ozvu, ber to ale tak, že pojedeš s nováčkem a nečekej nic extra. Hlavně jestli budou včerejší losy, tak to bude stát zato... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zvedáku, díky moc za nabídku, dnes ke kompu sednu, ale bude to taky roztahané, 19-21 mám trénink a před tím i další povinnosti. Když to vyjde, rád se ozvu, ber to ale tak, že pojedeš s nováčkem a nečekej nic extra. Hlavně jestli budou včerejší losy, tak to bude stát zato... :(

T40 jezdím sám. Přinejhorším nebude žádná změna  :whistling: Ale pořád lepší jezdící T40 podle mého než T40 umírající podle svého  :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel patřím mezi těch pár jedinců kteří nezvládají nářečí jiných kmenů, ale po našem to mi to jakž takž jde :Smile_trollface-3:

To já zas rozumím těm nářečím ( alespoň některým ) jenže je zas bez brejlí nepřečtu. Zatímco hru bez nich hrát můžů. :Smile_teethhappy:

Jenže kdo by je pořád nandaval jen proto, aby si přečetl že je noob.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...