Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Osvalde, oprvdu si myslíš, že jsem až tak mdlého rozumu, že bych si jen na okamžik mohl myslet, že WG používá nějaký EFR a nebo WN6 až 8 ?! Nevím co používají ale na 100% něco mají. Proč by také ne, když mají veškeré údaje o kterých se nám ani nesnilo ? To jenom já píšu o WN8 protože nic jiného neznám. Protože obhospodařuju další 4 účty pro děti mých kamarádů, tak mohu porovnávat, jak se chová můj účet, kde je 33k bitev a tyhle účty, kde je bitev jen pár stovek a WN8 je tam maximálně 400.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K tématu nadávek:

Češi jsou největší zvě řve WOT, od nikoho jsem si nic takového nevyslechl, denně to mám několikrát, jsem noob, že jsem nastřílel s leopardem 4,5k dmg a on 0,ale já jsem noob,protože mě na konci vyndají, jsem noob,  protože hraju leoparda z druhé linie, přece je to rozený brawler od první minuty...ok, jsem noob, protože používám s typem 58 goldy proti osmičkám, jak můžu mít WN8 1650, když mě vyndá tédéčko v uličce?Čech ti to vždy vysvětlí, hlavně, že on mám w/l pod 50% a WN8 okolo 1000,ale mrdá mi mámu, ségru,kterou nemám, psa, kterého nemám...a vůbec, já jsem ten looser, nejlepší je mě vyndat a psát u toho žer ty k..vo,žer...i to se děje...ale já jsem noob

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že vůbec řešítě nějaký  chudáky, co si potřebují vylít anonymně  srdce na netu :biggrin: . Na tyhle jejich výplody reaguji maximálně když mám hodně dobrou náladu otázkou, jestli je  dítě nebo tak zoufale špatný hráč- to je na 99% rozpálí do běla a je klid. Ale většinou ani nečtu chat, natož abych reagoval na následné výblitky v garáži :smile: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes se moc nedařilo, nebyl zrovna den. Je poměrně dost těžké nést hlavní zodpovědnost v 60-70% her, unavuje to. Jezdíme četu se švárou a jeho klukem a většina her se motá kolem +/- 50% šance na výhru, což je jasné že to leží na nás a není to tak úplně zábava. 
Na druhou stranu aspoň jsem měl dnes štěstí a neměl jsem obvyklé lagy..... :smile:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnešek...ve dvě v noci jsem pustil WT GF, v půl třetí jsem si už dal první bitvu. 

1) Budu muset poladit grafiku.

2) Budu muset s někým zkušeným zkonzultovat, co že to tam vůbec dělám

3) První pocity nejsou dobré, proto potřebuji dořešit bod č.2

 

Odpoledne ze školy rovnou do kina (díky ČD) na 300: Vzestup říše. Perfektní masakr, jedna sympatická dívenka, to vše při vyplém logickém myšlení naprostá paráda.

Dnes to fakt zapínat nebudu.

 

No a to jste mi připomněli, že jsem před 3 dny dvěma lidem slíbil BAN... musím jít napsat ten ticket.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska epic večer - trojnásobek sem odjel akorát na KV-2, kterou sem vytáhl ze zoufalství po pěti lostech, a pak ještě jeden win s Nihilistama (Kanár a exoduse), jinak lost lost lost, částečně protože tým, částečně protože já (nenastříleno a rychlá smrt).

 

Měl sem to vypnout po prvních dvou prohrách, dopadlo to W/L 25% :sad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K tématu nadávek:

Češi jsou největší zvě řve WOT, od nikoho jsem si nic takového nevyslechl, denně to mám několikrát, jsem noob, že jsem nastřílel s leopardem 4,5k dmg a on 0,ale já jsem noob,protože mě na konci vyndají, jsem noob,  protože hraju leoparda z druhé linie, přece je to rozený brawler od první minuty...ok, jsem noob, protože používám s typem 58 goldy proti osmičkám, jak můžu mít WN8 1650, když mě vyndá tédéčko v uličce?Čech ti to vždy vysvětlí, hlavně, že on mám w/l pod 50% a WN8 okolo 1000,ale mrdá mi mámu, ségru,kterou nemám, psa, kterého nemám...a vůbec, já jsem ten looser, nejlepší je mě vyndat a psát u toho žer ty k..vo,žer...i to se děje...ale já jsem noob

Len mozem suhlasit

Dnes mapa Vichrica ja v 50Mku,typek z CSA v artyne umrel v 5 minute a potom celi cas len urazal ceskych hracov a mne nadaval do lam a ze neviem strielat atd.Konecny stav bitvy ja prvy v poradi z nastrielanym dmg cez 5000 dve medajle Spojenec a Velka raze + 2 killi.tak to vravi dost o inteligencii niektorych hracov

Len pre info ten hrac sa volal Los Bambus alebo tak nejako

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

14 dní nezapnul. Tanky od WG vyměnil za tanky od G a v mezičase kdy nebyl zaplý server jsem zjistil, že mě neuvěřitelně baví letadla od G. Bohužel garáž a celý systém expení je krapet nepřehledný a expit po sobě 6x dá se říct designově stejný letadlo je krapet flustrující...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včerejšek nakonec příliš herní nebyl, ale neva. Opět jen čety, nejdřív jsem se připojil k jedněm klukům, potom NailNail napsal jestli by se někdo nenašel, a jelikož nebyl nikdo, tak jsme se připojil k němu. Ještě jsem pozval martena z NIHIL. Ten se po pár bitvách připojil taky se slovy, že mu to moc nejde. No však co říkám si, stejně hrajem jen pro zábavu. Popravdě jestli mu to moc nešlo, tak by mě zajímalo jak to vypadá, když mu to jde  :biggrin:. Opět jsme točili všechno možné dokola. Škoda že jsme to občas nezahráli (teda já) podle představ. Po pár hrách jsme vyměnili Naila za Maxe. Tak jsem aspoň nebyl ten, který to občas failil  :cool:. Ale marten hrál jak bůh, za což mu děkuji. I díky němu jsem včera udělal asi svůj rekord, a to 83,33% WR. Když už jsem si řekl (teda já ne, ale žena rozhodla  :biggrin:), že budu končit, tak poslední hra s Hellcaty byla z mé strany strašná. Nic jsem netrefil, mě trefil každý. No co se dá dělat. Ale vypnul jsem to s uspokojením. 

Btw k tématu sprostoty. Češi jsou prasat nehorázného kalibru. Co ti naši zmetci dokáží napsat je až neuvěřitelné. Ale já zase narazil včera na bandu Poláků. Borec s AMX13 75 si veme do čety StugIII. Ten blb se Stugem mi hned zablokuje mou IS3. Tak jsem mu nakonec napsal něco ve smyslu pokakaný polský blb. Načež jsem schytal za 500 od naší artyny, ve které seděl překvapivě taky polák. A vrcholem celého představení bylo, když se StugIII schovával právě za tou artynou. A teď přijde komický závěr. Poté co artynář napsal Stugovi ať jede něco dělat, ten ho poslal někam, tak ho smahnul a začali si nadávat  :biggrin:. Prostě banda dementů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem měl poměrně divoký večer. Celkem jsem odjel 26 bitev (14/1/11), kdy po prvních 12 hrách jsem měl staty nad 4000 (WN7) a WR 66%, ale závěr se nepovedl. Hlavně hry s T110E4 se dařily, jen je škoda, že jsem za 8k dmg, 5 killů nedostal Ace tankera, který musel být blízko a E4 je jedním z mála, kde ho ještě nemám. Tak jsem začal expit nějaký nový tanky (KV1, Panzerjäger I a T-50) 

Odjel jsem ale jen 4 bitvy a pak jsem vyprovokoval hromadnou bitku a šel jsem na trestnou lavici. Ale už dlouho jsem neviděl 3 kohouty v ohrádce. Jen si myslím, že se mi střela do modrýho asi bugem (?*) připočítala, jako teamdmg, těžko říct. Každopádně jsem dostal jen na hodinu, takže jsem byl nadmíru spokojený, navíc jsme tu bitvu vyhráli. Ty tresty jsou teď poměrně unáhlený, skoro za nic, přijde mi to, jakoby rozhodčí v hokeji skočili mezi hráče a rozdělili bitku hned po jejím začátku. Jen ještě pořádně nevím, kdy dostanu den a kdy jen hodinu (zatím mám 3x hodinu a jednou den).

Tak jsem aspoň své agamě vousaté nainstaloval na nový notebook windowsy. I když včera venku sněžilo, blíží se léto a agamy v létě můžou hrát tanky (v zimě mají zpomalené reflexy a dosahují jen modrých statů).

Po hodině jsem už to ale neměl spouštět, protože se mi dost nedařilo. T-50 je velké zlo a ve většině bitev si připadám jak hlodavec velikosti polní myše na psích zápasech.

 

*jel jsem s KV-1. Na začátku jsem se s despektem opřel do intelektu spoluhráčů s vidinou, že je to nakopne a něco zahrajou. Opak byl pravdou, nejen, že si své kvality moc dobře uvědomovali, což samo o sobě hraničí s miráklem, ale pobouřilo je to tak, že se strhla hádka, padlo pár varovných výstřelů, ale vypadalo to, že se to uklidní, ale pak mě zablokovala T-150, tak jsem jí napálil a on mě začal nahánět. Bohužel byl krapet rychlejší a zahnal mě do bezvýchodné situace, kdy jsem musel udělat smyčku mezi nepřítelem a zase zajet za roh, což bylo samo o sobě pro enemáky tak překvapující, že jsem od 3 tanků dostal jen jeden zásah a sám jsem dva rozdal. Ten "vůl" v T-150 však udělal k mému překvapení to samé, jen už to schytal krapet víc jak já, ale furt se hnal za mnou a najednou mě trefila naše artina (FV304) a sundala mi pásy, což bylo dost nesportovní, protože mě dohnala T-150 a dostal jsem šlehu na zadek. Artina si přijela až je mně a začal do mě najíždět a sundavat mi pásy, T-150 už mi dala jen jednu ránu a jela si po svém. FV mi bral za 50 HEčkem ale furt jsem stál jak trotlík na pásech, až mi spadlo ze samého nebe jeho zmodrání, tak jsem ho sesmahl. Nakonec jsem dojel zpět T-150 a dal jí pásy při vykukování zpoza rohu, což vedlo k tomu, že dostal dvě pěkný od nepřítele. Povzbuzen svým úspěšným záškodnictvím jsme mu chtěl při škodolibém úšklebku ještě jednou sundat pásy, což by vedlo k jeho destrukci od nepřítele, ale nakonec jsem se jako tele netrefil a nastříkal jsem mu to na břicho, což mě poslalo, podle mě neprávem, na trestnou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včerejšek nakonec příliš herní nebyl, ale neva. Opět jen čety, nejdřív jsem se připojil k jedněm klukům, potom NailNail napsal jestli by se někdo nenašel, a jelikož nebyl nikdo, tak jsme se připojil k němu. Ještě jsem pozval martena z NIHIL. Ten se po pár bitvách připojil taky se slovy, že mu to moc nejde. No však co říkám si, stejně hrajem jen pro zábavu. Popravdě jestli mu to moc nešlo, tak by mě zajímalo jak to vypadá, když mu to jde  :biggrin:. Opět jsme točili všechno možné dokola. Škoda že jsme to občas nezahráli (teda já) podle představ. Po pár hrách jsme vyměnili Naila za Maxe. Tak jsem aspoň nebyl ten, který to občas failil  :cool:. Ale marten hrál jak bůh, za což mu děkuji. I díky němu jsem včera udělal asi svůj rekord, a to 83,33% WR.

s náma jsi měl v neděli taky 83% win ;-) i když tam jsem zas lamil já.. ještě je na mě znát že čety moc nehraju, ale ono se to zlepší. Jen musím dát do kupy tu hlasovou komunikaci.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No dneska bylo tedy ráno.....děti byly všude. Na druhé fotce jsem dal skoro 1500 dmg a 9ks...stejně LOST! Až 6 hra byla win! To se nedalo. Pak mi hra spadla a byl opak...děti byly u enemáka...4 winy zasebou. Jsem to raději vypnul....rekord v jedné hře: 5 afk botů na base....tohle WG prostě neumí odstranit.

 

Ve win sérii jsem se pak ukojil.....sundat 3 artynky je pro mě slast :biggrin:

 

1395734684.jpeg

 

 

 

I tohle se dá puknout....

 

 

1395734486.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jen pár her, klasika WoT, když jsem nastřílel 4500 dmg a dal 3 killy s RHM, tak prohra, pom usmolená výhra s 1100 dmg bez killu. S Baťáckou X artynou 6500 dmg a prohra, potom výhra, sice tři killy, ale 890 dmg.

 

Vím, že je to OT, ale tohle je hodně sledované téma... ;-)

Mám dotaz, resp. prosbu, existuje nějaký prográmek, který by mi ukázal, kolik bodů a za co jsem dostal WN8, po jednotlivých bitvách? U WN7 to vím, ale tohle netuším ty jejich kličky. děkuji předem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 A toto mu v csa toleruju u nas je to nepripustne a ak aj nieco take spravime tak mame puntik  po tretom  ,,adios amigo,,

 

Nahlas ho veliteli klanu (spolu se "záznamem" komunikace) a je klid :-)

 

Jinak já tanky nepustil už ani nepamatuju, bo 1) je málo času a 2) jsem si opětovně nainstaloval Heroes of M&M5. Ale dnes už do toho budu muset bouchnout, jelikož klanové povinnosti nepočkají a také jsem zvědavý, jak budu od WG "odměněn" za celkem dlouhou nepřítomnost :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, tak že to dneska pustím. Centuriona expím.

 

První hru desítky. Pouštní řeka, pravá báze. Jedu doleva na duny. V této bitvě jsem potkal jsem Balvana75. Samozřejmě v bezpečí na hulldownu cinkám vše co je přede mnou... najednou v zádech T71. Za mnou stojí 3 TD... musel jsem ji zrušit sám..ok. Najednou v zádech ISU. Načínám a někdo doráží, hurá. Tak zas beru ty před sebou. A najednou syčení. V zádech T57 mě rozebírá půlky goldíkama. Nikdo po ní nevystřelil... 

 

No, vyrovnanej konec, kdyby naše E-100 nebyla na HEčkách a nejela decapovat vodou...

 

Druhou bitvu devítky. Hezkej lemming to byl... fakt musím uznat, enemáci si zastříleli.

 

Třetí hra osmičky... když mě zezadu rozebere až na prdeli fialová T-34-1 goldama... http://jpeg.cz/images/2014/03/25/aDGcO.jpg

 

Jo, odpoledne Beta WT GF... musím to trochu pochopit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...