Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Spravedlnost? takže je spravedlivé je, staty jednoho vozitka srovnavat s druhym (viz. ARL s M18) nebo aby napr. 50% hracu melo napr. s M18 Unicum staty? co je na tom unikátního??

a nebo je spravedlivé aby Unicum staty u jednotlivých vozítek, měli jen ti nejlepší? napr. jen 10% těch skutečně TOP? a pokud se ostatní zlepší a doženou tě, tak o svoji unikátnost přijdeš ...

pokud dnes budeš mít penis metr dlouhý, tak budeš unicum. ale pokud se zitra narodi miliony chlapcu a penisem metr a pul, tak o svoji unikatnost prijdes :smile:  nebo ne??? muj nazor je ze ano. ty rikas ze ne, ze budes stale unikatni ... :biggrin:

Ať má UNICUM na " OP strojích třeba celá Čína". Mě je to jedno. Ale nějaké selektování by nějaká jouda ...to je prostě fail.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ať má UNICUM na " OP strojích třeba celá Čína". Mě je to jedno. Ale nějaké selektování by nějaká jouda ...to je prostě fail.

 

neřeš, přijde WN9, WN55 .. a bude to zase jinak :)

 

když XVM přišlo, tak jsem byl žlutej. dotáhnul jsem to na filaku a přišla změna. byl jsem zelenej. a tak to jde pořád dokola :)

já se WN8 nezastávám. sám jsem tu před týdny psal že to musel dělat někdo, kdo nikdy WoT nehrál nebo je ignorant neb vůbec nezapočítává naspotovanou DMG a s tím rozhodně nesouhlasím. ale srovnávání statů s průměry ostatních, mi přijde jako dobrá věc ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:) proto jsem uvedl ten příměr s penisem a v předchozím postu jsem uvedl citaci z Užasnáků - to už je přeci k pochopení, ne? :)

 

jestli jsem to správně pochopil, tak tady je průměr Hellcatu za 1,728,884 bitev - http://www.vbaddict.net/tankstats/usa/td/m18-hellcat-45 (mrkněte na to, jsou tam i posádky, výbavy a pod.)

 

WN7 Efficiency    - 1,178.9

Winrate     - 52.1%

Damage dealt    -  689.2

Kills per Battle     - 0.8

 

a tady ARL za 311,062 bitev - http://www.vbaddict.net/tankstats/france/heavy/arl-44-10

 

WN7 Efficiency     - 857.7

Winrate     - 49.1%

Damage dealt     - 547.3

Kills per Battle     - 0.6

 

je už trošku jasnější proč s M18 musím mít víc DMG a víc killů na stejně hodnocení jako má ARL?

průměr u M18 je 700DMG za bitvu a u ARL 550 - z čehož plyne že s ARL mi stačí nastřílet méně abych výrazně převýšil průměr DMG s danným vozítkem a tudíž i za menší DMG a kills budu lépe odměněn. ale pokud se situace změní a ARL dostane napr. lepší kanoon a průměrná DMG se zvyší, tak ti co chtějí být nadprůměrní budou muset nastřílet více... a pokud (zcela odhaduji) chce být někdo Fialovej/Unikátní, tak musí nastřílet dejme tomu dvojnásobek průměru. u ARL by to bylo 1100 a u Hellcatu 1400DMG

 

samo, že je možný že uplně kecám neb neumím anglicky, tak si to holt neprectu http://wiki.wnefficiency.net/pages/WN8. ale píšou tam neco o BAddict.net, who kindly handed over his database of 17k dossiers, tak predpokladam, ze proste maji dostatek dat od tech, kteri se na BAddict.net regnuli. a navic, pokud se na BAddict.net registruji jen ti lepsi hraci, tak o to maji horsi score neb si nami sobe navysuji prumer a zhorsuji tak WN :smile:

Opět opakuji...je mi buřt nějaký obecný keci o průměru a já navim o čem. Jestli se obecně hráčům daří více v M18 tak je na WG aby ho nějak štelnuli. Ale aby na základě nějakých pofiderních čísel někdo hodnotil ten a ten tank jinak, to je neskutečná ujetina. Nerf či buf? Ok..WG zařiď to, ale aby si nějaký Jouda šteloval hodnocení dle  nějakých průmerů tanků.....ubohost. Vše rovným metrem. Jezdí to po pláních WOT? ano! WG na to nešahá? Tak to asi tak OP není co? Ale nevadí...my si to upravíme...bože...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neřeš, přijde WN9, WN55 .. a bude to zase jinak :)

 

když XVM přišlo, tak jsem byl žlutej. dotáhnul jsem to na filaku a přišla změna. byl jsem zelenej. a tak to jde pořád dokola :)

já se WN8 nezastávám. sám jsem tu před týdny psal že to musel dělat někdo, kdo nikdy WoT nehrál nebo je ignorant neb vůbec nezapočítává naspotovanou DMG a s tím rozhodně nesouhlasím. ale srovnávání statů s průměry ostatních, mi přijde jako dobrá věc ....

Wot spot damage nezaznamenává tam,z kama si WN8 tahá staty..kua kolikrat to tady mám psát?je to nefér,ale realita..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak dneska pohoda..6 rumíčků a ještě větší :smile: .

Ale něco mě ve WO hróóóóóóźně dlouho točí. Reds army a RNG..s tím asi nic neuděláme, ikdyž někdy co golds nepentruje...to už je fraška. Ovšem co nepochopím a jsem ochoten kvůli tomu ihned začít hrát jinou alternativu tanků....je spoting systém. Už toho mám plný zuby. Dneska toho bylo až moc...to, že mě TD čí medko uvidí dřív a nepozorovaně mě našije, je v pořádku. Má lepší camo....

Ale aby i po x výstřelech stále bylo ghostový..k u r v a !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§§

To je hra pro děti...totální amatéřina, nic víc. Abych neviděl na 150 metrů zášleh z 90mm kanonu M18 či 105mm houfnice PzIV..to už je moc. Cokoliv co vystřelí má po výstřelu ihned ztratit camo ..a to 100%. I totální retarda křížený z ultra retardou Serbem ví, jak byl zášleh z čehokoliv vidět! Není možné aby si nějaký neviditelný jouda sám něco spotnul a pak x krát do toho šil, aniž by sám nebyl vidět!!!ANo šij si nepozorovaně, ale díky spotu někoho ve předu!

Každou dekádou jde WOT do haj......tohle už je moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Wot spot damage nezaznamenává tam,z kama si WN8 tahá staty..kua kolikrat to tady mám psát?je to nefér,ale realita..

 

fakt se v tom nevyznám, ale ... píšou tam, že to tahaj z BAddict.net a tam udaj Damage assisted je. sice není rozlišeno jestli pásy nebo spot, ale vždyt je to jedno. ty data mají ... takže nevím kolikrát to sem chceš pát, ale oni sami píšou že Damage assisted mají ...  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to jsem třeba já. A přitom jsem to dělal skoro jako Ty. jenže odjet scouta netrvá tak dlouho a tak jsem to fakt odjel sám. Jenže díky scoutování mám pokažený celkový staty na deset let dopředu, ale staty za posledních 8000 bitev už celkem ujdou :Smile_trollface-3:

Tebe bych si do pusy nebral a taky to je něco jiného, na tvém místě by mě kleplo :smile:

+ podhodnocení spotingu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

konečně už vím co a kdo je Unicum :smile:  po dlouhé době zase nekdo horší než já. vyrazil na mě s E-100 ... WN8 16.

 

vnMjN.jpg

 

 

cNG0L.th.jpg

 

jinak jsem jel dvojnásobky u 6ti vozítek a kupodivu napoprvé, jako Pája ...

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím uznat, že to WG "vyrovnávání" winu (jak i zaznělo v odpovědích) mě pěkně ****... ale je fakt trapné, jakej to je algoritmus. Vždy pár dní dobrý, většinou roty nebo lepší stroje + čety a potom, když jedu fajn stroje, který expím a nejsou tak dobrý (převážně vyšší tiery), tak je pak zas pár dní, kdy je win 40% ... dnes už třetím dnem win kolem 40%, dnes konkrétně 12/31...

 

Lorr 155 51... takových zaměření a kraj kruhu. A když jsem trefoval, byly to prohry za 4 minuty. Comet, 12 bitev, 9x mezi devítkama... no, doufám, že již brzy se období zlomí a zase se dostanu na 60% winu... protože tohle je fakt nehratelný, když 7x v řadě projedete s top dmg.

 

Samo sebou, těch pár výher jsou násobky + T32 (5k dmg), IS-3 (4k dmg) a 110 (3k dmg) ... 

 

Jen tak mimochodem, hádejte, kde jsem dělal násobek na Lorrině... Himmelsdorf. Jedna arty na každý straně a on mě trasírkoval... 

 

No a na dobrou noc opět pohádku...když neletí Kometa...

8NkiQ.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem asi dohrál, včera mi pravděpodobně exla grafická karta a jelikož můj PC je skoro 6 let obstarožní stroj, těžko do toho budu shánět nějakou slušnou kartu a asi se to ani nevyplatí. Nákup nového PC sem doma naznačoval před Vánoci a se zlou sem se potázal. Manželka chce novou kuchyni a dokud nebude kuchyně s myčkou, tak ani nový PC. Otázka ovšem je až pořídíme novou kuchyni (nevím kdy), zda zbydou peníze i na nový PC :Smile_confused:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K debatě o WN8 - musím souhlasit s Osvaldem, asi jako jediný tady si dal tu práci a prošel, jak WN8 funguje. Je to tak, jak píše, a když zajdete na stránky AUTORA WN8, tak ve FAQ je i otázka, jestli se ve WN8 hodnotí některé tanky zvlášť a odpovídá tam, že to není tak. Vychází se z průměrů na každém jednom tanku (dle vbaddict) a podle nich se hodnotí výkon hráče v bitvě. Takže zahraješ s daným tankem sakra líp než převážná většina hráčů? OK, super, jsi fialka! Jsi těsně nad průměrem? OK, tady máš zelenku. Takže ano - s Hellcatem prostě jsou nahrány ve velkém měřítku takové hodnoty, že je potřeba být hóódně s ním dobrý, abys měl fialového pindíka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem asi dohrál, včera mi pravděpodobně exla grafická karta a jelikož můj PC je skoro 6 let obstarožní stroj, těžko do toho budu shánět nějakou slušnou kartu a asi se to ani nevyplatí. Nákup nového PC sem doma naznačoval před Vánoci a se zlou sem se potázal. Manželka chce novou kuchyni a dokud nebude kuchyně s myčkou, tak ani nový PC. Otázka ovšem je až pořídíme novou kuchyni (nevím kdy), zda zbydou peníze i na nový PC :Smile_confused:

slusnou pouzitelnou grafarnu koupis v bazaru za 1-1,5k.. na novy pc kasli kdyz nejsou rpachy..a kdyz koupis grafarnu za 1,5k tak uz na cene  zas az tolik neztrati..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K debatě o WN8 - musím souhlasit s Osvaldem, asi jako jediný tady si dal tu práci a prošel, jak WN8 funguje. Je to tak, jak píše, a když zajdete na stránky AUTORA WN8, tak ve FAQ je i otázka, jestli se ve WN8 hodnotí některé tanky zvlášť a odpovídá tam, že to není tak. Vychází se z průměrů na každém jednom tanku (dle vbaddict) a podle nich se hodnotí výkon hráče v bitvě. Takže zahraješ s daným tankem sakra líp než převážná většina hráčů? OK, super, jsi fialka! Jsi těsně nad průměrem? OK, tady máš zelenku. Takže ano - s Hellcatem prostě jsou nahrány ve velkém měřítku takové hodnoty, že je potřeba být hóódně s ním dobrý, abys měl fialového pindíka.

No, když o tom tak uvažuju, tak se mi to WN8 začíná strašně zamlouvat. Ty dobrý hráči co hrají na barvičky se už nebudou tolik akumulovat na vybraných lepších strojích a budou hrát i na horších (průměrných) méně oblíbených. V mém případě se bude asi stávat častěji, že neodhadnu výsledek bitvy, protože na její výsledek bude mít vetší vliv nějaký stroj, od kterého bych to nečekal. To je dost pozitivní a ta horší věc bude, že se mnou vysvačí nějaká plečka díky dobrému hráči s dobrou posádkou. Tomu by se dalo lehce předejít nějakou to doinstalací, ale je to proti mému přesvědčení.        

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně se ten systém taky celkem pozdává. Není ideální (jak tu někdo zmiňuje spotting atd.) ale tohle mi přijde spravedlivé. Co mě ale vyděsilo, že tam ten chlápek píše, že už pracuje na další metodě :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem hrál jak lama, byl jsem unavený a všechno bylo špatně, nesoustředěnost, spatná střelba + bulharské dingy, parkrát mě posvačila arta(na CW za 1850) a šel jsem spát nasranej, nebudu radši psát, že si to dneska vynahradím, nebo zase dostanu nakládačku, je pravda, že se mi předtím asi dva dny dařilo, takže WG mi udělalo takový reality check:D

 

Poslední dobou hraju hodně X tier, musím říct, že ten tier je naprosto zdegenerovaný tédéčkama, takže některé mapy jsou hard camp,třeba taková karelie, dostal jsem se na kopec(leo1)...vykostil jsem s nějakým modrákem scouta a X medko a konec, prostě nikdo se ani nehnul, načež mi začali chlapci vypisovat, že mám sjet z kopce a najet do heavyn nalepených na zeď a prej jsem hard camp noob, jako sry, ale to prostě nejde, navíc měla každá strana 3 arty(2x IX a jednu X),jako ten tank je skvělý, je to hrozná ***** s tím hrát, nevadí mi, že nemá armor, ale musí mít mapu, kde jsou nějaké možnosti.

 

Ještě mě pobavila jedna hra, mapa dálnice, jeli jsme ve třech IX k polím, kde na nás vyjelo 10 tanků, většina X tiery, protože borci byli zelení - fialoví a domluvili se na rush, nicméně náš tým, který campil na base si toho nevšímal, nechál nás vykostit a pak ještě noobs psali, že jsme hovada, které skapaly po minutě bitvy, to je na rovné moravské facky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...