Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Zdar všem, můj herní zážitek z předvčerejška, od té doby jsem nehrál, včera mi totiž odešel monitor, nemohl se na to asi už dívat.

Tisíckrát pásy, ne milionkrát, nejvíc samozřejmě, když vezmu nějaké TD,  stojím jak tydýt a čekám, nahodím, popojedu a zase čekám, ani jsem je už pak neopravoval, protože to byl večer shozených pásů. Nebo T-150, Velký park na té druhé straně od města, jsem skoro na topu, jedu, z dálky několik enemáků rychlých medek, nedají dmg, ale zase pásy, několikrát shozeno, pak zas popojedu a zase znova, jen kroutím věží,  buď dingnu nebo minu. Jo přežil jsem, dojel až na bázi, kde jsem konečně dal svůj jediný dmg poslední artyně. Když jsem konečně něco pořádně zahrál, tak jsem prohráli a samozřejmě naopak. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes večer je celý klan někde po hospodách a u přítulkyň, takže postavit četu bylo nemožné. Prubnul jsem to sám a divím se každému, kdo tuhle srágoru hraje sólo. Když jsem v četě, tak mám W/L minimálně 65% ale spíš 70 a víc. Není nijak vzácné, že dám za den 20 bitev a z toho je 18 výher. Sám jsem dal 44%. Ať jsem vzal cokoliv, tak šance na výhru nepřekročila 45% a když jsem měl v týmu 3 zelené hráče, tak byli dole a nebo měli enemáci těch zelených 10. Bumbal jsem dobré vínko a tak mi to bylo jedno ale nechápu, jak tohle někoho může bez zdrogování bavit ?! Jednu bitvu jsem dal dokonce 8 kousků a i tak to bylo prd platné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak po vzoru Švejka jsem upgradoval operační systém na Win 7 a hra nyní jede na střední detaily při cca 42-54 fps (pod XP to bylo 32-35)

Jo W7 šlapou krásně.

O víkendu jsem nehrál, možná dnes večer. Dávám si lehkou pauzičku. Jsem zvyklý, že hraju jen po-čt páč pak jsem mimo domov. Posledních 14 dní jsem byl ovšem doma a pařil a pařil...a už toho bylo moc. To pak každá hra přestane bavit a to může být sebelepší. Včera jsem si nostalgicky nainstaloval Secred gold a paráda relax.

Proto nemůžu mít prémko. Páč by mě to úměle nutilo hrát, to je pak totální opruz.Navíc díky práci kdy opravud hraju jen po-čt bych tak nehrál 40% dní v měsíci. Škoda, že nemá WG den prémka za 100goldíků. Možná to hodím na podporu. Za měsíc je to 3100 goldů, takže by se stále vyplatilo pro pravidlené hráče mesíční předplatné. Ale mě ne....já bych si vždy koupil na den...za měsíc bych tak zplatil  1600g.

Takhle WG o ty goldy přichází.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včerejšek se nesl v duchu zábavy a spolupráce. jak napsal na konci naší seance NailNail, díky za hru byť se střídavými výsledky. No já jsem rád i za 70% WR, takže jsem byl maximálně spokojený. Co naplat, nedá se pořád vyhrávat. Kdyby jo, nebyla by to zábava. Pomalu se blížím k vyexpení ISU152. Také první Patton bude v blízké době hotov. Jenže se mi nějak nedostávají freeXP abych mohl všechny tyto tanky vybavit aspoň lepšími děly. Už tak mi v garáži hnije VK (A) a né a né ji rozjet. Nějak se neumím rozhodnout, kterou línii bych si měl vlastně doexpit. Stejně tak si mohu zakoupit Ferdu a jet dál tuto línii. No jednou si k tomu budu muset sednout, a říct si na rovinu, co vlastně chci  :biggrin:. 

Jinak se včera nedělo nic zvláštního. Jednou mě naprosto přesně trefí GWPanther za 867, čímž mou T-54 vymaže z mapy. To že na mě byla nalepená T-54 enemáka mu vůbec nevadilo, protože mě trefil tak přesně, že mu neubral ani ň. Njn artyny, co člověk nadělá. Je to nepřesný stroj, který trefuje jen vybrané hráče  :biggrin:. Několikrát jsem s SU-152 byl totální vyžírka. V jedné bitvě nastříleno 850 a tři mrtvolky na kontě. Jedna za 56, druhá za 16 a třetí 32  :biggrin:. Jenže než já se někam s tím mastodontem dohrabal, tak bylo téměř po nich.

Koukal jsem včera chvilku na stream, kde kluci ukazovali nové mapy. Popravdě řečeno už teď mám strach z Perlové řeky a Severogorsku. Mapy vypadají hodně dobře, mnoho míst kam se dá zajet, né jen dva koridory. To bude masakr jak se těch pár tančíků rozprchne po mapě. No necháme se překvapit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo W7 šlapou krásně.

O víkendu jsem nehrál, možná dnes večer. Dávám si lehkou pauzičku. Jsem zvyklý, že hraju jen po-čt páč pak jsem mimo domov. Posledních 14 dní jsem byl ovšem doma a pařil a pařil...a už toho bylo moc. To pak každá hra přestane bavit a to může být sebelepší. Včera jsem si nostalgicky nainstaloval Secred gold a paráda relax.

Proto nemůžu mít prémko. Páč by mě to úměle nutilo hrát, to je pak totální opruz.Navíc díky práci kdy opravud hraju jen po-čt bych tak nehrál 40% dní v měsíci. Škoda, že nemá WG den prémka za 100goldíků. Možná to hodím na podporu. Za měsíc je to 3100 goldů, takže by se stále vyplatilo pro pravidlené hráče mesíční předplatné. Ale mě ne....já bych si vždy koupil na den...za měsíc bych tak zplatil  1600g.

Takhle WG o ty goldy přichází.....

Už se to řešilo milionkrát švejku..wg o ty goldy nepřihází..na jednoho jako ty připadá 10 dalších,co si koupí prémko na měsíc a dostanou se k tomu třeba jen 10 dní,ale neřeší to..ve WT to bylo řešené super to se mi líbilo..ted už jen čekám vždy na akce typu prémko na týden za polovic,udělám si čas a naboostuju kredity..v expení mi to nevadí,freeček je dost a jelikož teď mám samé super tanky(Rhm,IS-3,předtím JPII,FV304) tak absolutně není třeba někam spěhat..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No dnešek... týmovky. První 6 her 5x Himmel. Já myslel, že mi je...

 

Potom ještě Centurion. Čelně ST-1, oba na hulldownech. První do poklopu mu prošla, druhá prošla, třetí prošla. Cin,cink, cink (gold), cink, cink... Tiger II poklop, cink. Prohra jako prase. Vážně začínám mít opět pochybnosti o náhodnosti bitev...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rychle jsme otevřel WOT, dal triplíka na Pantherovi a ARL a zmizel jsem na Pz38..i tady jsem se potil. No víkend...šup po 2 hrách vypnout, zítra je taky den. Nemá cenu se rozčilovat. Sice na fotce super los, Kampinovka je pro Pz38 požehnání, bomba MM..ale koukněte co jsem musel nastřílet abychom vyhráli! Já se potil až dokonce. Na mě najížděl stroj za strojem....a to samé pak předvádí 6,7,8,9t...to teprvě zamrzí...

 

1395609140.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vážně začínám mít opět pochybnosti o náhodnosti bitev...

je fakt, že anglicky neumím, ale kdyby si každou chvíli (jako je tomu zde na foru) Quickfingers stěžoval na to, že karty jsou předem rozdanný a že fialáci jsou znevýhodnovaný (a podobný nesmysly), tak by asi neměl 4 500 lidi online ... např - twitch.tv/quickybaby/b/510727010 - hraje 6 hodin v kuse, na živo ... dřív jsem koukal na některý jeho bitvy na YT a počítal jsem že vybral to nej, ale on má 80% bitev nej, s čímkoliv - asi na něj programátoří WG, kteří se nestarají o nic jiného, než některé hráče úmyslně znevýhodnovat a podřizují MM tomu aby vždy předem bylo dáno kdo vyhraje, zapoměli ... :biggrin:

vážně začínám mít opět pochybnosti o soudnosti některých hráčů :smile:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je fakt, že anglicky neumím, ale kdyby si každou chvíli (jako je tomu zde na foru) Quickfingers stěžoval na to, že karty jsou předem rozdanný a že fialáci jsou znevýhodnovaný (a podobný nesmysly), tak by asi neměl 4 500 lidi online ... např - twitch.tv/quickybaby/b/510727010 - hraje 6 hodin v kuse, na živo ... dřív jsem koukal na některý jeho bitvy na YT a počítal jsem že vybral to nej, ale on má 80% bitev nej, s čímkoliv - asi na něj programátoří WG, kteří se nestarají o nic jiného, než některé hráče úmyslně znevýhodnovat a podřizují MM tomu aby vždy předem bylo dáno kdo vyhraje, zapoměli ... :biggrin:

vážně začínám mít opět pochybnosti o soudnosti některých hráčů :smile:

Ne, je to čistá náhoda. Jen je neskutečný, jak se to někdy dokáže sejít... 

 

Dnešní CW příkladem. Že s 50b kolmo neprobiju APCRkem IS-7 do bočního představenýho... a potom 2x do povozku přes pásy, o tom se mi ani nezdálo. Končit bitvu se 4 zásahy a 4 penetracemi s 0 dmg na kontě je vážně epické. Replay mě ujistil, že ta střelba mohla být lepší, ale rozhodně to nebylo nic tak zlého, že by ...

 

Osvald:

Děkuji za uzemnění  :thumbsup:

po roce jsem se jednou větou zmínil o náhodě a hnedka taková srážka, už budu prosím pěkně hodný  :laugh:

 

Už budu jen psát, jak krásně jeden den něco funguje a druhý den za stejných podmínek ne  :laugh:

 

 

Ale jo, dneska taky bitva, 40% na win, já v Centurionovi I, desítková bitva. Proti T-62a a Wafen na goldech + dalších pár fialek a modrásků vs žluto zeleno... tak jsem je poprosil, ať je to rychlé a vážně. Znervózněli, byli si jistí výhrou a ... dostali na zadeček. Potěšilo... 3. nejvyšší dmg. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem měsíc jezdil sem a tam a nehrál. Při té příležitosti jsem reinstaloval windows a vysál notebooku prach z větráku, takže jsem to dnes zase nadšeně nainstaloval. Hra jede mnohem lépe a poslední hra ukázala, že si snad budeme s T30 přeci jen rozumět, i když s ní mám doteď celkem tragické výsledky.

 

Aneb proč tu hru stále ještě hraju:

 

h-cklfzag5.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to vypadá, že po 8 týdnech proher přichází trochu lepší časy. W/L za poslední dny 15/6.

Přestal jsem se plést do bitev nesamostatným jedincům a nechávám čistě na nich vývoj a výsledek bitvy.

Nějak jsem si trochu osvojil styl přežívání mezi posledníma a závěr prohraných bitev poněkud kazí to, že jen 25-40% střel udělí poškození.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potvrdilo se mi, to co tady spousta lidí už psalo a to, že o víkendu vylézá na public ta nejhorší svoloč. Už to ani v sobotu ani v neděli nepustím, mám jen jedny nervy.

A ještě jedna věc, pořídil jsem si svojí první sedmičku a to IS-2. Mám ho až na třetí motor full. Hodně mě překvapilo špatné dělo. Nedá se vůbec sklopit, je velice nepřesné a proti osmičkám a devítkám je naprosto bezzubé i s goldy. Myslel jsem, že bude mít alespoň tak účinný kanón jako klasické IS (které jsem si zkoušel u kamaráda) ale nemá. Budu ho muset rychle odjezdit, protože výsledky typu 8 střel, 8 zásahů, 1 průstřel mě strašlivé štvou.

 

P.S. Jenom maličkost mistru Osvaldovi. Už dva dny jsem nedostal los s šancí na výhru vyšší než 43%. To je ale náhoda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím, že víkend nedopadl vůbec špatně. Ba právě naopak. Konečně jsem dojezdil SU-152 a už ho nevytáhnu ani do jedné bitvy. Ten stroj je v mých rukou naprosto příšerný. Neumím s ním nic trefit, když trefím tak špatně. Já s tím TD dostal za celou dobu snad jen 2x nějakou pořádnou camp mapu. Aspoň měli kluci v četě tolik trpělivosti, že tu tragédii odjezdili se mnou. Tak teď našetřit volňásky na dělo na ISU a hurá na další trápení  :biggrin:. Dále jsem si včera zařádil s KV-3 na Pouštní řece. No sice jsem neměl příliš dmg, ale válečník byl doma. Btw byla to těžce nevyrovnaná bitva, kdy náš tým měl 3 HT a enemák ani jedno. Byť tedy měli jednoho dobrého hráče z Rychlé Roty jménem Ceasarcz, kterého si mi podařilo vyndat (měl jsem z toho vánoce  :biggrin:). Ale převaha HT udělal svoje. Není to poprvé co MM udělal takovýto total fail. No aspoň jednou za čas v náš prospěch  :biggrin:. Každopádně celkově byl víkend dobrý, takže už se to nebojím o víkendu zapínat. Jde sice ještě občas vidět, že s některými hráči nejsme úplně sehraní, takže se vyskytnout občasné chybičky. Ale naštěstí nic tak zásadní, abychom hru nebyli schopni ovlivnit v náš prospěch. A dneska to vypadá, že po dlouhé době budu mít hrací pondělí, tak si to snad užiju  :smile:.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...