Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

tak mu ji napiš formou PM, pokud veřejně napíšeš co jsi napsal, počítej s reakcí těch co si ji přečtou

 

a napsat s kým mluvíš - na netu je ....

 

To je výborné, borec mi tu píše, jestli jsem upadl na hlavu, ale já jsem ten špatnej, když se ozvu.....to je ridiculous....ale ok, děkuji mu za urážku a omlouvám se mu, že jsem ho nazval šaškem....tobě waltare se omlouvám, že jsem napsal na netu s kým mluvíš, přístě napíšu s kým si píšeš, aby bylo všechno v pořádku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady někdo nehrál T29.

Ale hrál. Není špatná. Ale potřebuje aby jí sedla mapa. Ve městě nic moc. Nabíjí 2x tak dlouho co Tiger, horší pene, náboj stojí 4x tolik. Face to face proti Tigrovi absolutně bez šance. Možná na střední vzdálenost na zvlněný mapě. 

 

Ono když má někdo s tankem úspěšnost 44% tak mu prostě asi nesedl. Já mám s Tigrem nejlepší staty ze všech tanků. Ale jestli s ním kolega hrál ještě za lamerských časů( já mám takhle zkažený staty na T29, moje 1. VII) tak se nedivím, ale nemůže ten tank takhle smahem odsoudit. Tiger prošel taky nedávno buffem.

Upraveno uživatelem edward179
osobní útoky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale hrál. Není špatná. Ale potřebuje aby jí sedla mapa. Ve městě nic moc. Nabíjí 2x tak dlouho co Tiger, horší pene, náboj stojí 4x tolik. Face to face proti Tigrovi absolutně bez šance. Možná na střední vzdálenost na zvlněný mapě. 

 

T29 se s tebou nebude přestřelovat na rovný ulici, ale vždy si najde něco na krytí. A pokud ne, tak se na tebe nalepí a já mám dojem, že Tiger na vanu potom nesklopí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Král??Hrál jsem Tigra,P Tigra,IS a T29 a Tiger byl na posledním místě(snad horší je jen chrchel,ale toho nemůžu soudit,znám ho jen jako soupeře).Možná má rychlý a přesný gun,ale čemu to té přerostlé krabici je??každý normální člověk po zásahu de do krytu či schová podvozek a začne hrát na přestřelovanou a tigr se de koupat.Nepamatuji si,kdy by mi ta německá parodie dala zabrat.Jo to když si na mě vyšlápne 29ka...Pro mě spadá do kategorie jezdící HPčka stejně jako Tog,jediné co mě vždy štvalo byl krapet rychlejší reload než na mém Hellcatovi a my se dostali čelně 1 vs 1..Zlaté Porsche(rajčovzdorné) a 29ka,Tiger se ztrácí už mezi VIIIčkami,natož devítkami..

Co to je za tank ten chrchel?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je výborné, borec mi tu píše, jestli jsem upadl na hlavu, ale já jsem ten špatnej, když se ozvu.....to je ridiculous....ale ok, děkuji mu za urážku a omlouvám se mu, že jsem ho nazval šaškem....tobě waltare se omlouvám, že jsem napsal na netu s kým mluvíš, přístě napíšu s kým si píšeš, aby bylo všechno v pořádku

 

oba si nemáte co vyčítat, ale reakce která mi připomíná namachrovaného mladého kluka ala víš s kým vůbec mluvíš :-D je úsměvná :-D

 

doufám že jsi toho ve skutečném životě hodně dokázal, aby jsi si mohl dovolit toto napsat :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tiger 1 nejhorsi tank 7. tieru? Jsi nekde upadl na hlavicku? Ma nejpresnejsi delo z ht tanku a pali kazdejch 5,5 sekundy. Slusna pohyblivost a ryhlost. Je to naopak kral 7 tieru. Dokonce ani mezi devitkama se neztrati.

 

Odesláno z mého GT-I9070 pomocí Tapatalk 2

Hlavně ta poslední věta pobavila. Ale je pravda, že mezi devítkama se neztratí. Myslím, že téměř každý na tieru 9 ocení HPčka (respektive kredity) získané zadarmo a těch mu Tiger nabídne přehršel :smile:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

oba si nemáte co vyčítat, ale reakce která mi připomíná namachrovaného mladého kluka ala víš s kým vůbec mluvíš :-D je úsměvná :-D

 

doufám že jsi toho ve skutečném životě hodně dokázal, aby jsi si mohl dovolit toto napsat :-D

 

Nevím, proč to neocituješ přesně a píšeš ala........to moc nechápu. Když mi někdo napíše, cituji: "Jsi nekde upadl na hlavicku?", tak logicky reaguju. Já jsem to neinicioval, byla to reakce na invektivum ad personam, přičemž já jsem kritizoval cosi nehmotného, co není s dotyčným v žádném vztahu, jestli tohle nedokážaš rozlišit, tak bych tady nepsal, co je úsměvné. Reakce byla podrážděná právě z toho důvodu, protože píšu něco o virtuálním nesmyslu a ten člověk začne útočit na mou osobu kvůli mému názoru. Pořád nevidíš rozdíl?

 

Co se týče reálného života, myslím, že se nemám za co stydět, ale jsem ještě poměrně mlád, abych se mohl chlubit závratnou kariérou právníka, uvidíme za 10 let, takže asi tak. Ta reakce neměla vyznít, že já jsem "někdo" a on se mnou nemá co mluvit, ale spíš ve smyslu, proč mě napadáš, když já jsem o tobě nemluvil, já nevím, jestli se chápeme;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Abych nebyl špatně pochopen, za mě- čím víc Tigrů ve hře, tím pro mě lépe :smile: . Vyhovuje mi, hlavně na větší vzdálenost, když není moc času zamířit, tak poslat ránu někam směrem na něj s tím ,že na 99% projde a neřešit goldy nebo hitpointy :smile: .

 

lol, to je přesné, kamkoliv ho napálíš, jde to skrz:DDD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On myslel kajak aka black prince.

Black prince toho už znám. Tak trochu jsem to tušil, ale člověk nikdy neví jak to dotyčný myslí, když píše něco jiného.

 

Já mám odježděný všechny HT7 třídy. Že bych tady do diskuze mohl napsat nějaký jasný verdikt jako většina přispěvovatelů ke kvalitě Tigra, tak to nemohu. Třeba u Tigra i francouzského HT došlo od mého hraní ke slušnému vylepšení hratelnosti, ale jak to vypadá v praxi mohu jen tušit. Typuju, že Tiger jako stroj vyloženě nenadchne, ale ani neurazí. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obcas jedem cetu 3x Tiger a protivniky nastveme poradne vzdycky:)

edit: nedavno, tady si Balvan Tigra bohuzel zrovna nevzal

shot_220.jpg

Výsledek pěkný, gratuluji. Jen se nemůžu zbavit pocitu, že jedna vlaštovka jaro nedělá. Navíc s tímhle losem by musela zahrát velmi dobře každá četa lepších hráčů. Víc by mě ke znovukoupi přesvědčil nějaký podobný výsledek z bitvy, kde budou i osmičky, popř. z konfrontace. Zatím je má zkušenost taková, že když hraju konfrontaci s JP a náš tým má většinu  tigrů, nalosujeme si jako protivníky  T29 nebo IS, dostaneme nehorázně na pr......Je škoda, že pro nejhezčí tank ve WoT  je tak nějak nemastný, neslaný....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale hrál. Není špatná. Ale potřebuje aby jí sedla mapa. Ve městě nic moc. Nabíjí 2x tak dlouho co Tiger, horší pene, náboj stojí 4x tolik. Face to face proti Tigrovi absolutně bez šance. Možná na střední vzdálenost na zvlněný mapě. 

 

Ono když má někdo s tankem úspěšnost 44% tak mu prostě asi nesedl. Já mám s Tigrem nejlepší staty ze všech tanků. Ale jestli s ním kolega hrál ještě za lamerských časů( já mám takhle zkažený staty na T29, moje 1. VII) tak se nedivím, ale nemůže ten tank takhle smahem odsoudit. Tiger prošel taky nedávno buffem.

Ano s Tigrem se zahrát dá, kanon má dobrý...ale tvrdit, že to je král a že si na krátkou vzdálenost v poho vyndá T29? Na krátkou vzdálenost Tiger vs T29 končí hodně rychle....přes ránu mu najedu k tělu a je konec....vyzkoušeno mnohokrát. Dále T29 je díky věži a náměru jeden z nejuniverzálnjších tanků ve WOT vůbec. Zvláště díky nově předělaným mapám...kraluje všude...i ve městě se dá krásně schovat spodek....a držet i devítky. Tiger se opravdu bufem zlepšil, ale pořád se jedná o průměrný stroj. Srovnat s T29 nejde ovšem ani omylem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tiger neurazí a ani nenadchne....ale nase*e docela spolehlivě :biggrin: .

Ale hrál. Není špatná. Ale potřebuje aby jí sedla mapa. Ve městě nic moc. Nabíjí 2x tak dlouho co Tiger, horší pene, náboj stojí 4x tolik. Face to face proti Tigrovi absolutně bez šance. Možná na střední vzdálenost na zvlněný mapě. 

 

Ono když má někdo s tankem úspěšnost 44% tak mu prostě asi nesedl. Já mám s Tigrem nejlepší staty ze všech tanků. Ale jestli s ním kolega hrál ještě za lamerských časů( já mám takhle zkažený staty na T29, moje 1. VII) tak se nedivím, ale nemůže ten tank takhle smahem odsoudit. Tiger prošel taky nedávno buffem.

 

Ano s Tigrem se zahrát dá, kanon má dobrý...ale tvrdit, že to je král a že si na krátkou vzdálenost v poho vyndá T29? Na krátkou vzdálenost Tiger vs T29 končí hodně rychle....přes ránu mu najedu k tělu a je konec....vyzkoušeno mnohokrát. Dále T29 je díky věži a náměru jeden z nejuniverzálnjších tanků ve WOT vůbec. Zvláště díky nově předělaným mapám...kraluje všude...i ve městě se dá krásně schovat spodek....a držet i devítky. Tiger se opravdu bufem zlepšil, ale pořád se jedná o průměrný stroj. Srovnat s T29 nejde ovšem ani omylem.

 

mě přijde, že kažý máte tu svoji pravdu - pokud to vezmu čistě statisticky:

 

Kanár

ZnleB.jpg

 

 

Svejk007

cyUKL.jpg

 

Zvedák

41U6f.jpg

 

Balvan75

NrOUv.jpg

 

mě přijde zcela zbytečné se tu přetlačovat a někomu podsouvat tu svoji pravdu. a že ty vozítka nejdou srovnat? čistě statisticky ano. Balvan75 s TigremI hraje tak jak ani jeden z vás neumí, ale to přeci není důvod psát o tom tanku, že na to nemá - čisté dle statistiky vidím, že na to nemáte vy - holt neumíte s tím tankem zahrát lépe (smajlík) :smile: :smile:

 

Balvan75 umí s Tigrem hrát, OK. vám to jde lépe s T29,OK. tot vše ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...