Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Včerejšek nic moc, snažil jsem si udělat rychle 30killů, ale díky četě na X tiréch to šlo velice pomalu, nakonec jsem četu opustil a šel lovit lovky na IV-V-VI tier a hned první bitva s SU100,6 killů druhá bitva s KV1 9killů, byla to taková ta klasika, kde neděláte nic a rudá záplava vám jezdí sama před lauf, prostě odreagování.

 

p.s. Všiml jsem si, jak moc ve hře je ovlivněna efektivita v bitvách, nastřílím dmg a tanků jako prase a vyskočí mi akorát WN7,ale efektivita většinou nic moc, když mam nad 1800 je to ohromné, ale stačí jednu bitvu capnout enemy base, nebo decapnout při 80% a efektivita se může po*rat, jak vyskočí nahoru, což mi přijde jako naprostý nesmysl, tento ratingový údaj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

poslusne hlasim,ze sem si po vcerejsku malem opet kupoval novou klavesnici.prvni bitva,četa 2x Batak,epik bitva,win,5700 dmg.druha bitva,2x E50M,opet 5500 dmg.lost.treti bitva,ceta 2x T110E5.5000 dmg,lost.pak sem musel pryc,po chvili sem hral sam a uz sem se jen vezl.tragic losy,World of Tomato vsude,traga.nebyl sem vcera sto vytahnout WIN nad 40%.jedna jedina bitva ,kera se zadarila,byla s Jpanterem2.jinak traga.skousel sem maly tiery,osmicky,desitky.proste ne.s kazdym tankem me to automaticky hazelo k maximu co mohlo.takže s RHW bo jak se to menuje vecne proti desitkam.hruuuza.snad to bude dneska lepsi.

m-vzx5hvca.jpg

m-u6fze87s.jpg

m-eog4os1a.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak si zkus zahrat na PC kde budes mit 60 FPS a pak ti tech 26 uz tak moc v pohode neprijde.. to je jak kdyz si pustis hudbu na reprakach od vietnamcu, taky ti to prijde v pohode, dokud si nekoupis poradny repro

nektery casti map jsou graficky narocnejsi, treba na vychodni strane Ensku mas vic objektu nez jinde (stromy, kere, vetsi mnozstvi ruznych malych objektu), takze to zatezuje grafiku vic a proto ti tam padaj FPS

 

Pokud je těch 26 FPS MINIMUM, tak je to OK a poznáš leda kulový ;-) přeci jen, 25 FPS je mezní hodnota, kdy už je lidské oko schopno poznat "sekání" obrazu, jeho neplynulost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se to seká pořád. Má snip schopnost šla za poslední rok pěkně dolů. Dřív mi stačil vidět čistě cíl a i scouti šli jak po másle....

Dnes ráno jsem si udělal volno a pěkně si zahrál 3h. Pánové HUMUS!!! Rudý dobytek mě ani nepřekvapi s čím člověk nic nenadělá. Ale třikrát mi WG skazilo epickou hru. Tu na obrázku...jsem rudý ještě teď. Obrátil jsem jasný lost....vymlátil a dojel si capnout enemy base.

Celých 100 bodů čekám pěkně zaměřený na cestu kudy musí přijet Hummel....a příjel. Bylo 98% capnuto. Bum! A já trefil hlínu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:devil::mad::wallbash::Smile_confused::nuke: . Z 30 metrů! Base se kapla, ale vyhrál enemák co měl 46%......

Pak to podobné s BDR a MKIII, kdy trefuju na půl vyjeté tanky a šup šup šup hlína. Mít tu toho komunistického dobytka Serba po ruce, tak mu narvu rezavou kolejnici do zadele a na ní bude vyryto" Mířil jsem na oko, ale šlo to do bahýnka" :Smile_Default::woot: :woot: ......přesně jako systém míření by WG!

 

1390905518.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud je těch 26 FPS MINIMUM, tak je to OK a poznáš leda kulový ;-) přeci jen, 25 FPS je mezní hodnota, kdy už je lidské oko schopno poznat "sekání" obrazu, jeho neplynulost.

ta mezni hodnota pro lidsky oko neni 25, ale je neco malo nad 30. kdyby to bylo minimum tak by to jeste slo (me se to na tuhle hodnotu taky vyjimecne dostane a to si myslim ze mi hra slape plynule), ale jestli je to prumer, coz v jeho pripade asi bude, tak je to malo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ta mezni hodnota pro lidsky oko neni 25, ale je neco malo nad 30. kdyby to bylo minimum tak by to jeste slo (me se to na tuhle hodnotu taky vyjimecne dostane a to si myslim ze mi hra slape plynule), ale jestli je to prumer, coz v jeho pripade asi bude, tak je to malo.

 

Mezní hodnota se udává v limitu 25 až 30 FPS, dle cvičenosti oka každého soudruha. Jinak souhlas :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, jsou lidi, kteří si při 20FPS říkají, že se to lehce kouše, ale pro jiného pozorovatele je to utrpení pro oči. Ze svého dlouholetého hraní COD vyžaduji aspoň 30 FPS a ani to není žádná výhra. Třeba teď jak dělají NFS (omezení na 30 FPS) - jedu, ale vím, že to není ono...

 

Včera pohoda. Roty a potom CW. S E-100 jsem za 100 bitev hořel asi 2x. Včera jsem to číslo zdvojnásobil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to nevydržel, a dal jsem dnes jednomu našemu scoutovi lístek do garáže. Na nejdebilnější mapě Pos*ané údolí jel na post TD a od tama snipoval s 59-16 na 300 metrů do IS3 a podobně. Samozřejmě měl nastřílenou nulu a naspotováno tak samo. A jelikož si jel vyžrat kill ze zadu do T-29, kterou tak pracně naši museli vykouřit z úkrytu, tak jsem mu ji tam poslal. Hráč se 17K bitvama a WN7 950.  Jak já tyhle kretény nesnáším.  :confused:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nepridali nejak Rusum na DMG? :) ted 2 bitvy hned po sobe - nejdriv T-44 za 460 + me zapalila a hned dalsi bitva KV-1S mi dal za 570 a jelikoz kocka vic HP nema, tak sla do garaze .. .)

 

mZTA3.jpg    Fev5i.jpg

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím o radu co pořídit za 9-tku? Mám na výběr z těchto strojů E75, Conqueror, M103, ST1 ? Chci do garáže jednu dobrou heavynu. :)

E75 určitě, král devítek. A pak ST-I, sice pomalejší, ale podobně jako E75 je to skutečnej heavy tank co vydrží.

 

M103 má dobrý top dělo (sakra dlouhej grind), ale palici z papíru. A na Conquerorovi nevidím nic zvláštního.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se to seká pořád. Má snip schopnost šla za poslední rok pěkně dolů. Dřív mi stačil vidět čistě cíl a i scouti šli jak po másle....

Dnes ráno jsem si udělal volno a pěkně si zahrál 3h. Pánové HUMUS!!! Rudý dobytek mě ani nepřekvapi s čím člověk nic nenadělá. Ale třikrát mi WG skazilo epickou hru. Tu na obrázku...jsem rudý ještě teď. Obrátil jsem jasný lost....vymlátil a dojel si capnout enemy base.

Celých 100 bodů čekám pěkně zaměřený na cestu kudy musí přijet Hummel....a příjel. Bylo 98% capnuto. Bum! A já trefil hlínu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:devil::mad::wallbash::Smile_confused::nuke: . Z 30 metrů! Base se kapla, ale vyhrál enemák co měl 46%......

Pak to podobné s BDR a MKIII, kdy trefuju na půl vyjeté tanky a šup šup šup hlína. Mít tu toho komunistického dobytka Serba po ruce, tak mu narvu rezavou kolejnici do zadele a na ní bude vyryto" Mířil jsem na oko, ale šlo to do bahýnka" :Smile_Default::woot: :woot: ......přesně jako systém míření by WG!

 

 

Prostě WG nechtěl........já to říkám pořád...   :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím o radu co pořídit za 9-tku? Mám na výběr z těchto strojů E75, Conqueror, M103, ST1 ? Chci do garáže jednu dobrou heavynu. :)

z tohoto seznamu sem hral pouze E 75 a  M103.ostatni znam jen z opozice enemy.ale dlouhodobe za me nejvetsi drzak je E 75.muj nazor

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejlepší heavy na 9 třídě? Téé přece jasný, T30 :biggrin: :biggrin: :biggrin:  (nějaké narážky na to, že to je TD se neakceptují :biggrin: ).

Hrál jsem E75, M103 a E75 M103 jasně drtí. ST1 taky drží....ale ani na IS8 není dobré zapomínat....

E75 jsem prodal už 2x...ale je to baletka se spolehlivým kanonem. Skoro goldy nepotřebuje. Mě nebavil reload.....zas o tolik rychleji než T30 nenabijí, ale rozdíl v dmg je šílený. E75 šla, páč potkávat 10TD .....to chce palici s hulldownem....uvidíme co po pacthy.

Kdyby měla M103 lepší palici a dávala jen o 50dmg víc...tak je to král....

Prostě záleží co ti vyhovuje.

 

Odpolední hry mi spravily náladu z dopoledne. Vyvezl jsem VK3061.....téé držák. Poslední hra topíček a 2000 obdrženého dmg :woot: . natočím, hodím do placu 950hp a jedu...štípu a štípu ... :woot: :woot: :woot: .

A jestli nezemřel tak tam štípe dodnes :woot: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejlepší heavy na 9 třídě? Téé přece jasný, T30 :biggrin: :biggrin: :biggrin:  (nějaké narážky na to, že to je TD se neakceptují :biggrin: ).

Hrál jsem E75, M103 a E75 M103 jasně drtí. ST1 taky drží....ale ani na IS8 není dobré zapomínat....

E75 jsem prodal už 2x...ale je to baletka se spolehlivým kanonem. Skoro goldy nepotřebuje. Mě nebavil reload.....zas o tolik rychleji než T30 nenabijí, ale rozdíl v dmg je šílený. E75 šla, páč potkávat 10TD .....to chce palici s hulldownem....uvidíme co po pacthy.

Kdyby měla M103 lepší palici a dávala jen o 50dmg víc...tak je to král....

Prostě záleží co ti vyhovuje.

 

Odpolední hry mi spravily náladu z dopoledne. Vyvezl jsem VK3061.....téé držák. Poslední hra topíček a 2000 obdrženého dmg :woot: . natočím, hodím do placu 950hp a jedu...štípu a štípu ... :woot: :woot: :woot: .

A jestli nezemřel tak tam štípe dodnes :woot: .

T30 musi bejt dobra, ale dostat se na to pres ty dva sroty co jsou pred tim, to musi bejt orgac

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

alebo s ním hrať nevieš .... ;)

 

To je klidně možný, ale ještě sem nepotkal na stejným tieru enemáka, tkerej by mě čelně nepenetroval. A nový desítkový TD, to je kapitola sama pro sebe. Občas dingne, když je člověk zakloněnej z kopečka a má schovanej spodek, na rovince každej pere UFP. Jo, většinou mívám dost potenciálně obdržený DMG, ale nějek extra držák to není. A DMG toho děla není taková aby z toho měli ostatní respekt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

T30 musi bejt dobra, ale dostat se na to pres ty dva sroty co jsou pred tim, to musi bejt orgac

T25/2 někomu vyhovuje, pro mě to bylo peklo. Ale má celkem slušnou věž + depresi, takže se dá něco zahrát. T28proto... prostě si vyber stranu, vypni mozek a jeď dopředu, dělo nemá problém prostřelit vše (Maus a E100 čelně goldem do věže), 8ky odráží celkem slušně, ale ta rychlost... ach ta rychlost.

Zas až tak hrozný grind to není, jsou daleko horší lajny a T30 je prostě pohádka :smile:

 

 

Mimochodem.. jsem si na testu zkusil E4, může mi někdo říct proč bych ji měl kupovat? Reload je o 1,2s rychlejší, dmg stejnej, penetrace T30 stačí. E4 mi přijde neohrabanější, nemá tak dobrou věž, nemá depresi a má 10kovej MM. Tohle všechno mám vyměnit za víc hp a o 1,2s rychlejší reload? Proč bych to dělal?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...