Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

já bych se přiklonil taky ke konspiračce na % win.... dostanu se po určitém časovém úseku na nějakou hodnotu,chvilku pobudu,potom ukrutně klesnu po určitej čas (cca 0,08%) a najednou se odrazím a vzápětí v dalším časovém sledu přelítnu 0,15% win  a s tím nepochopím mi kolísá wn7,ale obráceně,když se daří mám je menší a když prohrávám, tak mi letí vzhůru. (hraju roty a cw,ale určitě tak markantní vliv na ty hodnoty nebudou mít v poměru hraní na publicu )

 

kanar: no nevím zrovna když expím od základu tank,tak mi win letí nahoru (a mám i přes 70%),ale jakmile ho mám vyexpenej a nemám stříbro na další,tak expím posádku a najednou začnu prohrávat a padám volným pádem ...další konspiračka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po několika hrách jsem se rozhodl koupit něco, co jsem před tím 2x prodal. T-43. Ten tank mě předtím ničím neoslovil. Ale když jsem se do toho dostal, šlo to jako po másle. Opravdu lituji předešlého prodeje. Na topu se s tím dají dělat zajímavé věci.

 

Jestli můžeš, pošli prosím i replay.

 

Já tento tank = T-43 začal bytostně nesnášet... losy stále s 9kami, "kolegové" v týmu jako na přehlídce "Kdo je větší guma" a lost za lostem... kdybych tolik nechtěl T-54, tak ho daruji největšímu nepříteli :-) jezdím s ním jenom násobky a to ještě jenom některé...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli můžeš, pošli prosím i replay.

 

Já tento tank = T-43 začal bytostně nesnášet... losy stále s 9kami, "kolegové" v týmu jako na přehlídce "Kdo je větší guma" a lost za lostem... kdybych tolik nechtěl T-54, tak ho daruji největšímu nepříteli :-) jezdím s ním jenom násobky a to ještě jenom některé...

Počkej na T-44. Losy věčně s X a tam si neškrtneš. Focha neukroutíš, pro většinu jsi k smíchu, páč ty je neprorveš, oni tebe jo. Jediné co ti zbude je scoutování. Mám s ním víc nasvíceno, než nastříleno  :smile:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Počkej na T-44. Losy věčně s X a tam si neškrtneš. Focha neukroutíš, pro většinu jsi k smíchu, páč ty je neprorveš, oni tebe jo. Jediné co ti zbude je scoutování. Mám s ním víc nasvíceno, než nastříleno  :smile:

 

No tak snad nebude tak špatně ;-)

 

Já mám rozjetu čínskou lajnu medek (Rusové v bledě modrém) a tam jsem spokojený... T-34-1 i T-34-2 se jeví jako použitelné stroje, navíc nemám problém je občas krmit goldy (respetive tu T-34-2, páč předchozí vozítko jsem už prodal).

T-34-1 měla oproti T-43 velkou výhodu ve věži, která něco oddingala (zejména při closed combatu) a i to topové dělo mi přišlo použitelnější...

 

PS: jj, to spotování očekávám... ale zvyknu si, není problém. Např. včera jsem se svojí T34 v desítkové bitvě rozdal "mohutný" damage 650, ale naspotil jsem kolem 4000 damage = 90k čistá ruka :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak jsi mohl s T34 naspotit 4000 dmg když každá desítka má lepší dohled než ty ?

 

Za piwko ti ti prozradím ;-)

 

Ale vážně: mapa "Step", my začínali na spodní bázi. Většina kolegů jela vlevo směrem na F2, já a asi 3 TDéčka jsme kempili u báze. Kolem H8 je teďko takový vyvýšený pás, takže tě enemáci shora nemohou střelit a zprava vlastně taky ne - já nechal čouhat akorát věž a jelikož mí TD kolegové byli ještě více vlevo, tak jsem dělal spotera :-) zařvala tam E75ka, 2x 9kové TD a nějaká medka...

 

PS: taky jsem po bitvě koukal, kolik že mám naspoceno se svým mizerným dohledem :-D jako důkaz mám doma screenshot, kdyby něco ;-) něco podobného se mi stává i s T29 a T32 - prostě vystrčím palici, spotím, občas vystřelím, zejména proti vyšším tierům :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hehe taky jsem ho včera hledal a nebyl on-line. Jendou za čas, když mám chuť si zahrát malinkaté krámy, tak ho nenajdu  :biggrin:.

 

A k mamlassovi: Jo je to tak hrozné. Číňani mají aspoň děla, ale T-44 má prd. To je prostě očistec. Už když vidíš IS3 a máš ji čelně, láduješ tam goldy a to se ještě musíš modlit, aby jsi to trefil, protože přesnost je jaksi mizerná. Sice tank trefíš, ale to je tak vše  :confused:. Potom docela často hořím. Chvilku jsem uvažoval o automatu, ale tohle nemá smysl. Za chvíli bych měl sklad prázdný. Jinak z deprese děla budeš mít depresi i životní, ale to jsi zvyklý ze žluťáků. Rychlost je ohromující asi tak jako penetrace a otáčení se. Mě ten stroj příjde prostě podprůměr. Zato pan Pershing, to je jiné kafe. Na místě okamžitě čelem vzad, můžeš hrá na hulldown, rychlost sice taky žádná sláva, ale dá se s tím zahrát solidně. Do kopce táhne lépe než rusák (jako každý amík). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové já nehraju jen very low tiers :-D

 

hraju to na co mám prostě ten den chut,mám chut trollit ? vezmu si ISU a jdu se bavit, nebo KV1s,  dřív jsem se prostě honil za desítkama a zjistil jsem že je to k lejnu (17 mi jich hnije v garáži ), nyní v klídku, rozvážně doháním to co jsme opomíjel a snažím se u hry nenervovat, aby mi skutečně poskytovala to k čemu je určena - zábavě :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové já nehraju jen very low tiers :-D

 

hraju to na co mám prostě ten den chut,mám chut trollit ? vezmu si ISU a jdu se bavit, nebo KV1s,  dřív jsem se prostě honil za desítkama a zjistil jsem že je to k lejnu (17 mi jich hnije v garáži ), nyní v klídku, rozvážně doháním to co jsme opomíjel a snažím se u hry nenervovat, aby mi skutečně poskytovala to k čemu je určena - zábavě :-)

17 desítek? Ty jsi šílenec nebo sebepoškozovač. :biggrin:  Já mam vyexpený 3. Devítek mám hafo, ale k čemu expit 10. Hra je v 10 třídě neskutečně pomalá a nudná. A lamy v týmu jsou znát jako nikde jinde. Navíc je tam stále více a více artyn......zlaté devítky či 6....pohoda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to zatím vypadá, že se děje to čeho jsem se u Emila bál. Top dělo pomohlo v tom, že když se trefí a projde, což je častěji než u základního děla. Tak je to slušná pecka, ale jinak je vše při starém. Nad 400 m se to trefí 2-3 z pěti ran.

Dnes mě vydal scout v M6. Frčel si to skoro přesně na mě a tak jsem mu jí poslal. Neprošla a ani ho to nezastrašilo a frčel dál. Další prošla, jenže už byl moc blízko a následoval spot a cesta do garáže. Scout přežil :).

V jiný bitvě na mapě Step jsem mohl dnes vyhrát, jenže to by se ten stroj musel od základny k základně aspoň jednou ze 4 ran trefit.

 

Jako stroj špatný není, ale nějak se ho drží smůla nebo co. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potkal jsem v boji tank co jsem ještě neviděl a to Pz V/IV (tier VI). Víte o tomhle tanku někdo něco?

Stihl jsem ho vyfotit až ve chvíli, kdy se poroučel, takže obrázek je jen vraku. 

 

 

Je to jeden z prvních prémiáků, byl v pre-order balíčku před uvedením plné hry. Stále jsem jeho hrdým majitelem :smile: (i když jsem si ho musel nechat vrátit, v jedné slabé chvilce jsem ho prodal).

Rychlý přesný dělo se slabší penetrací, pohyblivej, umí dingat, kdo ho v bitvě rozpozná jde po něm!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlásím, že co jsem včera nahnal na winu, to jsem dneska zase ztratil.

 

Vyexpeno dělo na T30, ovšem retardované týmy my zkazily radost.

 

Vrcholem byla bitva, kde jsem exceloval s T71 a dal si k večeři jednoho modráska na tieru 8 (20k bitev, 60% win). Obvinil mě z toho, že používám goldy, na což jsem se mu vysmál, protože jsem na něj rozhodně goldy nepotřeboval. Následně mi popřál, aby "I hope your golden family dies" ("doufám, že tvoje zlatá rodina umře"), na což jsem se jen nevěřícně zeptal: "Seriously?" Odpověď: "Get cancer" (dostaň rakovinu)

 

Nedokážu pochopit, že může být někdo tak retardovaný, aby někomu v chatu počítačové hry přál rakovinu. Nahlásil jsem ho, nahlásil jsem ho i veliteli jeho klanu (EPIC, ať to každý ví), bohužel nemám replay, jinak bych ho poslal na support.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je akce jen na prachy...těch mám dost.

Tak jsem překousl své přecevzetí a po dlouhém přemýšlení jedu na AMX100. 100% mi bude vyhovovat....má vše co potřebuju a na nové mapy je jak dělaný.

Vždycky jsem tu od Tebe četl, že na nový hrbolatý a kopcovitý mapy je nutný mít depresi a tvrdou palici. A teď si chceš pořídit 50 100, co má depresi téměř nulovou a palici papírovou? :Smile_teethhappy: Ses na starý kolena zbláznil. :Smile-izmena: (pouze sranda)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedokážu pochopit, že může být někdo tak retardovaný, aby někomu v chatu počítačové hry přál rakovinu. Nahlásil jsem ho, nahlásil jsem ho i veliteli jeho klanu (EPIC, ať to každý ví), bohužel nemám replay, jinak bych ho poslal na support.

já zas nechápu že tě takový kecy od mentálně postiženého jedince můžou tak rozhodit..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...