Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Pohoda.....sednu k tomu až v neděli večer. Mám knospiračku! :woot:

Mi došlo, že ty šílenosti se mi dějou přesně tři dny....tři dny co nemám premko.....

Samo, že to je hloupost. Ale člověk přemýšlí proč to všechno.....ale často je to tím, že mi to prostě škube. Já vídím jak trefuju z boku motor enemáka, ale přitom v reálu mu to třeba lízně zadek.....jenže co pak ty díry.....ty často vidím...krásné trefy, ale za nula....to už na laagy hodit nemůžu.

Sakra dneska mě ale vytočily ty hry s Háčkem.....chudák stroj to má až přijedu asi spočítaný. A přitom za to nemůže. Prostě při pohledu na něj vidím ty šílené hry a je po náladě. To mám i s Objectem 268. Dneska jsem prodal JgPzE100 a plánoval jsem znovu koupit Objecta.....nekoupil. Vzpoměl jsem si na ty peklo hry a nejde to. 260 her v době, kdy byly na každé straně min. 4 artyny. Peklo na zemi.....

Navíc jsem nasr...anej, že jsem projeb.....al...30 000 volňásků na nejaké pokusy. Přitom se mám držet osvědčených strojů a nevymýšlet. Vím, že Háčko nesklopí a stejně si ho zas pořídím..vím, že mu nerfli kóniku, ale zkusím ho.....bože. Vím že AT2 je přesně ten typ stroje co nesnáším....ale vyexpím to. Než jsem začal s těmi pokusy, tak se dařil..no paráda....

Budu muset někoho tady poprosit jako Šafránek z Básníků....

"Až mě zase napadne expit nějaké blbosti, tak mi prosím někdo dejte přes držku" :woot::wallbash::woot:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Švejku pokud to s AT2 nepůjde a bude ti líto volňásků, tak tam dej houfničku - ty seš skilla, ty se trefíš, a dokáže to neuvěřitelný věci. A uvidíš jak borečci v KV-1S budou čumět, až na tebe vyjedou a ty kousneš.

EE,57 mm full gold je jiný troll level..KV-1s vystřelí a než přebije,je dole...sem tam vydrží neskutečné věci..trpí na jednu jedinou věc,a to jsou šikovní enemáci s rychlýmy guny kteří ví,kam střílet..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

EE,57 mm full gold je jiný troll level..KV-1s vystřelí a než přebije,je dole...sem tam vydrží neskutečné věci..trpí na jednu jedinou věc,a to jsou šikovní enemáci s rychlýmy guny kteří ví,kam střílet..

Tak tak. S kanonem jsem neměl problém. První hru ihned nasekal 1200dmg. Mám tuhle rychlopalku na Matilde BP. Narozdíl od houfnice má 180mm pene s goldem. Ale po třech hrách šel z garáže....už jsem moc nakažený Hellcatem, T49 apod.  Prostě mě AT2 nebavila. Jsem rád ihned v akci a s AT2 než se někam dostanete. Navíc je to nízké TD, které neskutečně trpí na nové mapy....a na nějaké vyčumování tohle není....než couvnu je po mě. Na dálku to dingá pěkně, ale na blízko je to proti 6 a 7 třídě šáša. Žádný fear faktor. ISko si nechá dát 70dmg najede, flákne mi a mě zbyde 30hp.....O Hellcatech ani nemluvím. AT2 si najde své příznivce, někdy dingá neskutečně, ale univerzál to rozhodně není.

Ovšem nejvíc mě zklamala T34......fakt mi nic nového nenabídla. Pomalejší jak T49 a výdrž neskutečně menší než KV1...... hlavně ta rychlost.....to jsem čuměl....lenoch.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

37mm je asi docela hodně na tier 2. Je to lepší než Cruiser Mk.III? Penetruje a hlavně trefuje?

 

prostřelíš pohodlně i T18, pokud víš kam že ano .-) zda je lepší nevím, každopádně není tak velkej a kupodivu mi i něco dingnul což jsem se divil, Crusier nikdy :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potřebné tři výhry vyježděný a jdu se mrknout raději na další díl American horror story.

 

Trochu lepší znalosti WoT jsou mi většinou k prdu díky 75% podílu náhody ve hře, ale dnes by se mi něco hodilo a to dost.

Tak se zeptám. Jak je to s poškozováním děla na tanku nebo TD?

Dneska si na mě vyšlápnul jeden borec v IS8 a Emil není nejrychlejší a se základním dělem mě toho moc nenapadlo. Sundaný pás zabral na 1-2 sekundy a pak to nemělo cenu. Zoufalej pokus o zničení děla na dva pokusy nevyšel. Vzdálenost střelby minimální, když to bylo pancíř na pancíř.

 

Jo, ještě k téma denní win 42%.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aha tak to byl zase týmek snů -leopard kempí ve křoví - když mu napíšu že je scout a ať přestane kempit tak nic, tak sem mu napsal že pokud neodjede do 10 sekund tak ho zabiju načež on začal kroužit kolem mě - tak sem ho fakt zabil a hned sem za toho největší nooba já, ale to že on kempil ve křoví nikoho nezajmá, jeden mi tam psal že je začátečník a že neví co je to scout, tak pokud neví ani základy tak ať to teda nehraje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tak. S kanonem jsem neměl problém. První hru ihned nasekal 1200dmg. Mám tuhle rychlopalku na Matilde BP. Narozdíl od houfnice má 180mm pene s goldem. Ale po třech hrách šel z garáže....už jsem moc nakažený Hellcatem, T49 apod.  Prostě mě AT2 nebavila. Jsem rád ihned v akci a s AT2 než se někam dostanete. Navíc je to nízké TD, které neskutečně trpí na nové mapy....a na nějaké vyčumování tohle není....než couvnu je po mě. Na dálku to dingá pěkně, ale na blízko je to proti 6 a 7 třídě šáša. Žádný fear faktor. ISko si nechá dát 70dmg najede, flákne mi a mě zbyde 30hp.....O Hellcatech ani nemluvím. AT2 si najde své příznivce, někdy dingá neskutečně, ale univerzál to rozhodně není.

Ovšem nejvíc mě zklamala T34......fakt mi nic nového nenabídla. Pomalejší jak T49 a výdrž neskutečně menší než KV1...... hlavně ta rychlost.....to jsem čuměl....lenoch.

Přesně tak,je to specifický tank,takže jezdím tam,kde vyčnívá a prostě musím vnutit soupeřovi podmínky boje,jinak sem v .......Ale pak to stojí za to  :Smile_blinky: Dlouho budu vzpomínat na situaci kdy na moji AT-2ku vyjely KV-1s,T-34-85 a T43,musely přejet 200 m otevřeného prostoru..ten pocit když před vámi 2 6ky a sedmička začnou couvat a zoufale se snažit ukrýt :Smile_trollface-3:  :Smile_trollface-3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak,je to specifický tank,takže jezdím tam,kde vyčnívá a prostě musím vnutit soupeřovi podmínky boje,jinak sem v .......Ale pak to stojí za to  :Smile_blinky: Dlouho budu vzpomínat na situaci kdy na moji AT-2ku vyjely KV-1s,T-34-85 a T43,musely přejet 200 m otevřeného prostoru..ten pocit když před vámi 2 6ky a sedmička začnou couvat a zoufale se snažit ukrýt :Smile_trollface-3:  :Smile_trollface-3:

No jo...ale kolikrát zažiješ masakr a strach v jejich očích, když máš enemáky daleko od těla.....a kolikrát tě i jeden Hellcat vypne na dvě rány.....A vnutit soupeřovi svou hru? A jak se to dělá? :biggrin:

Já včera dojel někam, bojuju s něčím a koukám jsem sám......pak se na mě sesype zbytek(14 :biggrin: ) enemáků a je hotovo. Asi jsem jim špatně vnutil ten správný styl hraní :woot: .

A když už jsem držel tři šestky a KV pěkně pod palbou....naflákal jsem právě těch 1200dmg(druhá a předposlední bitva s AT2 :woot: ), tak mě sfoukla artynka na ránu....

Kdepak. Základem úspěšného stroje je věž, sklopení kanonu, penetrace a slušná rychlost na daný stroj.....to se to pak hraje. T49, M18, T29, T30, T40,( ta skoro věž má :whistling: ) a KV1 ....to sice úplně nezapadá do koncepce, páč nesklopí, je celekem líné....ale zas je to tak zabugovaný držák, že je hřích sním nehrát.

Jen škoda té 8 třídy. Pořád jsem nenašel favorita. Něnecké TD se mi expit nechce. Na mě to je moc velké UFO. IS3 nesklopí...T32 je super, ale musel bych většinu her hrát s goldy, to nehci. KT taky nesklopí, ikdyž je lepší než bejvával....Bez vykukovandy člověk v 10 losech nepřežije. S JgPzE100 jsem si KT asi nejvíce vychutnával. Tyhle 10 UFO hovadiny jej do těla prorvou bez míření...je hrozně vysoký, nedá se minout. 8 třídu fakt nevím.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na tieru 8 jsou jen 2 dobré stroje. Waffen a AMX50 100.

Nechci vyvolávat flame, ale takhle to určitě říct nejde. Mně třeba AMX 50 100 zatím vůbec nesedí,třeba se to ale změní, T69 ze začátku taky hrůza a teď je to lepší. Za mě třeba zatím nejlepší T32(jezdil jsem ho když byly goldy za goldy, takže i bez nich se to dá) a můj milášek Ferdinand, stále umí nadělat pěknou paseku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska jsem byl hodně překvapen, S klukama jsme jezdili X. tier a celkem nám to i šlo. Když jsem pak expil s kamarádem jeho Panther II, vzal jsem IS-3 a kupovdivu to taky šlo. Ovšem, když jsem vzal Hellcat nebo T49, tak to byla katastrofa. To se mi snad ještě nestalo. Celkově však přes 80% vítěství, takže maximální spokojenost.

 

Pro Švejka: V jedné bitvě jsem potkal borce z HUGO a mám tě pozdravit od agentbrcko :smile:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, doexpil jsem T71 a dostal ji do topu. Bude to zajímavej strojek. 

Večer to už bylo zajímavější. Koukal jsem na stav goldů a... ubývají. Tak jsem si řekl, že zkusím match 1 vs 1 na ESL. Že ta pětistovka když se zadaří malinko vykompenzuje útraty za poslední dobu. No, pak se na večer naplánovalo několik CW. A co bylo srandovní, ještě mi bylo oznámeno, že ten WG turnaj je dnes a že nejsou lidi. Tak... v šest jsem začal. Večeřel jsem v půl osmý (plánoval jsem to po šestý). Území se ubránilo. ESL postupovalo. Bohužel matche byly tak blbě, že jsem vždy jen slyšel, že na ty dvě vítězný hry mám 10 minut. To se pak ESL hrajou s kudlou na krku. Dobrý, vyšlo to a ihned přeskočit do jiného stroje a turnaj... mezitím CW a takto hned dvakrát. Potom jsem zjistil, že vše je splněno, 500g taky, ale že jsem ještě nevypadl. No tak jsem se bil dál a nakonec můžu hrdě šířit opičí slávu, jakožto první opice na nejvyšším postu stupně vítězů  :woot:

Goldová záplata byla (vlastně bude) zaplněna hned 15x, takže naprostá spokojenost. 

 

Nakonec četa s NIHIL kluky na čtyřkách. Lehce jsem pohnul s žárovkou na T40, ale ...5:2. Ani jednou jsme nebyli top. Což mě i lehce překvapilo. 3TD v četě (mívá dobrý MM) a prostě ne... ale jo, zadrandil jsem a teď už postel.

 

Dnešek spokojenost. Akorát peněženka trpí. Dnešek mě stál cca 1 mega. A to jsem ještě prodával ventilačku, abych měl na munici  :sad:  Takže teď zas chvíli vydělávat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to samzřejmě..

Teď z jiného soudku, zaujal mě jeden maník v bitvě, velice snadná kořist, pro protivníka opravdová posila. Tohle opravdu nechápu, tolik peněz za tanky a takhle hrát. Mělo by to být omezený, dokud nevyexpíš určitej tier, tak si premiák toho tieru prostě nekoupíš.

Tak jistě je to na vkusu každého soudruha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to samzřejmě..

Teď z jiného soudku, zaujal mě jeden maník v bitvě, velice snadná kořist, pro protivníka opravdová posila. Tohle opravdu nechápu, tolik peněz za tanky a takhle hrát. Mělo by to být omezený, dokud nevyexpíš určitej tier, tak si premiák toho tieru prostě nekoupíš.

Zbytečné opatření vzhledem k tomu co vidím ohledně vyváženosti v losech. Např. v topu četa s win 43-46% po 5k bitvách a proti ní čety s win 53-58%. Tady by jeden jedinec bez zkušeností byl menší zlo, než ta špatná četa. Další věcí je, že na vyexpení T8 dnes není potřeba příliš bitev a tak by takové opatření nic moc neřešilo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Švejku na Waffena se vybodni, už ho zprasili. RHM Wffen už je neprosto nanic !!! Oni mu "prý" změnili jen vizuální tvar (délku) toho 128mm děla ale není to pravda. Tohle TDéčko už není vůbec hratelné. Je pomalé, pomaleji změřuje, přesnost je pryč a celé je to líné jak veš !!! Miloval jsem tohle TDéčko ale už ho vůbec nehraju. Nejprve jsem si myslel, že je to jen můj dojem ale znáte to, když jezdíte denně s autem, tak také poznáte jakoukoliv změnu v jeho chování i když je jen minimální.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Švejku na Waffena se vybodni, už ho zprasili. RHM Wffen už je neprosto nanic !!! Oni mu "prý" změnili jen vizuální tvar (délku) toho 128mm děla ale není to pravda. Tohle TDéčko už není vůbec hratelné. Je pomalé, pomaleji změřuje, přesnost je pryč a celé je to líné jak veš !!! Miloval jsem tohle TDéčko ale už ho vůbec nehraju. Nejprve jsem si myslel, že je to jen můj dojem ale znáte to, když jezdíte denně s autem, tak také poznáte jakoukoliv změnu v jeho chování i když je jen minimální.

Takže tajnej nerf?!

1339174789948.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel ano i když se ti to nezdá. Máš pochybnosti o tom, že když mám něco v ruce, tak že poznám, že to je najednou jiné? Kdybys totiž měl pochybnosti, tak to by pak veškeré připomínky všech řidičů, pilotů a různých dalších lidí, kteří něco denně ovládají byly naprosto passé a letadla by vesela padala z oblohy a auta stála u pangejtů, pokud by rovnou neležela v příkopech....napsal jsem něco špatně?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aha tak to byl zase týmek snů -leopard kempí ve křoví - když mu napíšu že je scout a ať přestane kempit tak nic, tak sem mu napsal že pokud neodjede do 10 sekund tak ho zabiju načež on začal kroužit kolem mě - tak sem ho fakt zabil a hned sem za toho největší nooba já, ale to že on kempil ve křoví nikoho nezajmá, jeden mi tam psal že je začátečník a že neví co je to scout, tak pokud neví ani základy tak ať to teda nehraje

A to je demencia. Preto nehram scoutov. Niektori idioti, hlavne v X TD nepoznaju pasivny spot a tak mi napisu spot. Aj ked polka temu svieti, ale nehybem sa a preto som zly scout. Ked ma takto niekolko krat zabil vlastny tak som sa na to ******.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...