Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Tak dnes už kašlu na expení Emila. Dost mi s ním pomohlo prémko na víkend.  Zatím má 58 bitev a odhaduju, že to bude chtít ještě tak 35 bitev a bude Top dělo.

Taky jsem dnes dostal v bitvě označení Idiot. Nepříliš dobrá znalost mapy a nezvládnuté řízení A-43 při zamýšleném manévru rozdrtilo vozítko v první minutě hry. Trest byl slušný v podobě pětinásobku s fantastickou hodnotou 1350. Poslední dny hraní stojí za prd.

 

Jdu hrát dvojky, protože ty losy vejš za moc nestojí. Teda aspoň doufám, že se ve dvojkách nechá hrát jako dřív.

 

Edit: Dvojky jsou boží. Jeden zásah a garáž.  Pětinásobek 635 :sad:

Upraveno uživatelem Miri37
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odvolávám co jsem kdy řekl o Polácích a hluboce se jim omlouvám. Daleko větší blbci se najdou v Československých lužích a hájích.

 

Zde ukázka, to co tam psal ten Čech je nepublikovatelné (něco o souložení matek, ovcí a pod.).

 

shot037xex.jpg

 

shot038qiq.jpg

 

shot039ywy.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odvolávám co jsem kdy řekl o Polácích a hluboce se jim omlouvám. Daleko větší blbci se najdou v Československých lužích a hájích.

 

Zde ukázka, to co tam psal ten Čech je nepublikovatelné (něco o souložení matek, ovcí a pod.).

 

shot037xex.jpg

 

shot038qiq.jpg

 

shot039ywy.jpg

hmm, a tohle mají v popisu klanu

 

 

Chceš se k nám přidat?

-měj v PC nainstalováno TS3,mikrofón je samozřejmost ;-)

-chovej se slušně,nedělal by jsi ostudu jen sobě

-drž se našich pravidel,viz.Fcb...v popisu skupiny

-buď starší 18-ti let

http://worldoftanks.eu/community/clans/500008645--JLT-/#wot&mt_order_by=-name

 

 

poslal bych to jejich veliteli

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmm, a tohle mají v popisu klanu

 

 

Chceš se k nám přidat?

-měj v PC nainstalováno TS3,mikrofón je samozřejmost ;-)

-chovej se slušně,nedělal by jsi ostudu jen sobě

-drž se našich pravidel,viz.Fcb...v popisu skupiny

-buď starší 18-ti let

http://worldoftanks.eu/community/clans/500008645--JLT-/#wot&mt_order_by=-name

 

 

poslal bych to jejich veliteli

Co oči nevidí, to srdce nebolí. Jinak dobrej objev, že češi jsou horší jak spousta jiných  :biggrin:

 

Médnešní putování? 50B... zlo, trefy by byly, ale dmg ne. 26 výstřelů, 25 zásahů, 16x dmg. A takto to tak nějako šlo... večer IS-7,,, 3 hry, 4k dmg na bitvu 2 prohry... končil jsem při přestřelkách s minimálně jedním 10. TD v zádech...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kua, doublepost, ten předchozí nešlo odeslat. No tak se alespoň zmíním, že dnešní tragédie čítající 40 bitev skončila s WR 47,5%, že mi dneska přišlo, že už jsou všichni ožralý, že spadnul server EU1 a bloknul mi půl hodiny tank "v bitvě" a že toho mám právě akorát plný zuby a jdu si vypít nějaký ten veselý kalíšek. A hezký nový rok všem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jelikož já jsem abstinent, žena je v 6tém týdnu těhotenství, a je jí neustále špatně (už aby to skončilo :biggrin:)  a mám ještě pětiletou dceru, tak jsem včera nemusel myslet na to, jak budeme oslavovat Nový rok. Tudíž jsem si mohl trošku zahrát. Docela se vyplatilo, nebyl to vůbec zlý den. Pětinásobky jsou super, ale né na strojích, na kterých to nepotřebuju. Ale i tak Na třetí pokus se to povedlo všude a až na jednu hru s SU100, kdy jsem dostal ostudných 1500XP, to bylo vše okolo 5000 až 6000. Nicméně nej hra byla s mým oblíbencem na V tieru, a to BDR. Zůstal jsem sám proti 6ti, z toho tři artyny. Všechno jsem to vykosil a přežil s 3HP. Dostal jsem sbírku medailí v podobě Válečníka, Ocelovky, Kolobanovy, Pascucciho a Radley-Walterovi medaile a k tomu 11600XP. Ale popravdě byl jsem mokrý až na palcích u nohou  :biggrin:. O chvilku později se mi povedla hra s M53/55, kdy jsem dal na ránu T-54, potom Lorrku, zapálil tu novou Veku, za 600dmg dal E100 a ještě k tomu ji dal detrack a tudíž ji naši ustříleli a nakonec vyžral 25HP Baťáka. A jako překvapení se objevilo v konečné tabulce velké M  :smile:. Stačilo na to celkově 6 výstřelů, a nastříleno 5900dmg. Vím, že některým čtenářům se musí stavět chlupy úplně všude, když píšu o SPG, ale já je hraju pro zábavu, a proč bych si někdy neužil ten pocit z toho, že nejde artyna zrovna po mě  :biggrin:. I když dost často se mi stává, že se mě snaží vymazat enemy arty. Ale na to už jsem zvyklý, takže moje artyna má vždy docela solidně naježděno. 

Jinak celkově byly hry občas nudné, občas až příliš kruté ať už na jednu nebo druhou stranu. Zdá se mi, že se začal po novém patchi docela kazit balanc mezi nasazováním hráčů ale hlavně tanků. Co bylo ještě před nedávnem vyjímkou, tak nyní je dost často vidět na jedné straně v topu 1x Ht a 2x MT a na druhé straně třeba 3x TD nebo 3x HT. A to nemluvím, že už jsem zažil top 2x SPG X tieru na každé straně. To tady doteď nebylo. Teda aspoň u mě né. A co se týče nasazování hráčů, tak včerejšek byl typickým příkladem Antibalance MM. Neustále to bylo: 3x modrý vs 3x světle zelený. 2x fialka plus nějaký ten modrák vs 1x modrý a potom něco málo zelené. Když jsem jen v rychlosti projížděl WR, tak tam byl vždy obrovský rozdíl. Tak asi soudruzi z WG udělali někde chybu a nikomu to nevadí. 

 

Nakonec bych Vám všem rád popřál hodně štěstí a úspěchů jak v osobním životě, tak i v tom hráčském. Pro některé více klidu a nadhledu, a pro druhé zase více pokory a uznání i pro ty méně lepší. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pocit z vcerejsiho hrani.kupodivu dobrej,děcka museli povinne slavit,tak hrali rozumni ldi.i kdyz sem tam taky prusvih.objel sem vsecky tanky-holt 5x +bonus v podobe freeexpu je znat :D

pred pulnoci spadl EU1,zastalk me tam viset na hodinu tank :D

šupl sem na EU2-nehratelny.lagy,ping 100+

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnešní denní win 14%. Většinu bitev rozhoduje MM losů díky své tragičnosti a někdy to podpoří ještě vtipně zvolenou kvalitou hráčů. Tu já nevidím a zjistím jí až po bitvě. Naší Top četě 2xLowe proti 2xT34 jsem moc šancí nedával. Po bitvě jsem zjistil win lowáků cca 45% a T34 byl 58%. Taky mám k tomu asi dost smůlu. Byl jsem v jedný bitvě i jako Top stroj, ale v první minutě po jediném zásahu v garáži.

Včera jsem zkoušel i bitvy ve druhé třídě. Poslední patch bohužel k mému velkému zklamání zničil i tam MM losů. Rozhodnutých bitev je tam spousta, což předtím nebylo. Tento smutný poznatek zapříčinil to, že jsem zas nějaký čas věnoval hledání informace, kdy už budou tanky ve WT. Dokonce jsem zvažoval už i instalaci WT, ale letadla mě neberou a hra by zbytečně zabírala místo na disku.

V bitvách dvojek jsem využíval dárek od WG. Papírové tedy udávané hodnoty jsou jedna věc a praxe druhá. Pár maličkostí mě dost zaskočilo a dokonce jsem se přistihl, že se snažím použít nefunkční finty z Trackmánie a to už je teda síla. Víc ten stroj hodnotit a tím spamovat tohle vlákno nebudu.

 

Všem hráčů WoT přeju hodně zábavy v novém roce a případně hodně štěstí při hledání lepší náhrady této hry.    

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nevím, nevím ale já měl takové akce, kde šance 76% a vychcípali proti rajčátkům jen to fiklo... :biggrin: Asi moc bumbali, ve WoT je to s chlastem stejné, jako za volantem. Takže dětičky asi byly ve výhodě. Kolem 2:00 mě pozval do čety Bobbeček šestivrahounek a i když jsme byli jenom dva, tak jsme to slušně "vojeli". Obzvláště poslední bitva byla vypečená. Vzal si Perschinga a hned hlásil, že je šokový. Píšu mu, že teda bude svítit. Najel na pozici a svítil jak lampión a já jen měnil zásibníky v AMX50 100. Dalo to skoro 4000 damage aniž by mě někdo viděl. To miluju!!! Za což mu dík. :devil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dneska.druha hra a ten samej problem.nabity.domereny,kliknu na mysku,zadnej zvuk vystrelu,zadnej zasah-na 50 metru asi nejsu tak levej-a zacne to nabijet.stalo se me to u emila sturera a ted aji u T62.

No pokud se nepletu, tak to vypadá jako střelba, ale bez výstřelu a munice neubývá, že? :smile:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...