Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Musíš na ofiko stránky world of tanks, přihlaš se jak do hry a pak jdi na podporu. Zadej nový požadavek, vypiš co potřebuješ a je to.

 

Dík, sem zvědavý co mi odepíšou.  :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera se mi konečně povedlo doexpit VII. FR HT. A taková náhodička byla, že mi expy naskočily úplně přesně na 81 000. :Smile_veryhappy: Oproti původním plánům použít všechny free XP, jsem nakonec nepoužil ani jeden. Sice mě to málem stálo nervy, ale už je to za mnou. Zítra VII. prodám (dnes ne, je ještě ve slevě a prodělal bych) a zakoupim 50 100. Tam už jsem za 34 500 volných odemknul top dělo. A hlavně začínaj x5, takže pásy a motor budou hned. :Smile_Default:

0cbb.jpg

 

Perličky ze dneška.

1) IS-3 spotter v Murovanským lesíku. Top X. samozřejmě zahrály tužku.

ligm.jpg

 

2) Campfest na Campshire. :Smile_trollface-3:

vaoy.jpg

 

Jak to dopadlo? Naspotováno skoro 4000 dmg. :Smile_harp:

ogns.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska si říkám, že chřipka ustoupila a zkusím hrát. A nestačím se divit, ... jestliže pro zlepšení statů musím hrát jako všechny ty zelenidla a fialky co dneska potkávám, tak se radši střelím do hlavy a odinstaluju hru. Protože to, co mi dneska v týmech předvádějí "skilleři" je k zeblití. Sobecký je to všechno až hrůza, když jim zabereš kempící spot, tak vytlačují ven, když vidí frag, jedou ti před dělo, ... kempí to až hrůza, ... Fakt si říkám, že jsem rád za lamu.  :biggrin: (neútočím na nikoho z fóra, ale je to trochu k zamyšlení, ...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak začátek dne na zvracení a pa konec. Jinak super :biggrin: . Škoda těch posledních 3 bitev...ale prostě není v lidských silách vyhrát bitvu se 3 hráčema. To byl samý 40-45% lempl.....i mezi 9 a 10 třídou.....jak má člověk tyhle dementy v týmu, je třeba to vypnout. To je herní den v pííí....

Fakt mi nevadí nějaké špatné staty, každý na hry není, ale vadí mi lidská hlupost. 99% rudých dementů zásadně musí mít vypnutou minimapu a místo AP minuce má naládována Hečka...nebo já nevím. A to zbylé procento při hraní kouká na filmy....

To jinak není možný, jak hloupě hrajou....

Ale jinak dobrý den...M18 a T30 jako vždy potěšily.

 

Deamon: My dnes potkali nějakého čecha v Objectu 704...tankista_8 tuším. Z nějakého toho klasickém ostuda klanu....od začátku Georga schválně blokoval..pořád. pak měl ještě nějaké keci...pak blokoval našho spoluhráče v Objectu268....No řádně ho všichni reportovali. Nevím co z toho měl.

Pak další bitva a já spotuju a snipuju zároveň s T30. Na to je to super stroj... :biggrin: . Něco rozdám a jsem v plné vřavě ...jednomu z Batchatu se podařilo mi dát dvě pecky do boku palice. Byl to nějaký machr z HAMI. A hned pohrdavě, že jsem tedy "unicum"......když si nechám dát dvě pecky....

To jsou ti šílenci co berou barvičky jako náboženství...zvláště staty řeší volové z těchto "skilla" klanů. Jen jsem mu napsal, že jsem měl lepší cíle a o něm jsem věděl a točít palicí a netrefit pak nic by nemělo smysl.

A výsledek? Win...on 1800 dmg a mrtvý a já 4500dmg....

Kdyby ty barvy raději vymazal....vidí fialovou a myslí si, že jsem nějaký neprůstřelný bůh s T30, která má reload 4s......blbci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak začátek dne na zvracení a pa konec. Jinak super :biggrin: . Škoda těch posledních 3 bitev...ale prostě není v lidských silách vyhrát bitvu se 3 hráčema. To byl samý 40-45% lempl.....i mezi 9 a 10 třídou.....jak má člověk tyhle dementy v týmu, je třeba to vypnout. To je herní den v pííí....

Fakt mi nevadí nějaké špatné staty, každý na hry není, ale vadí mi lidská hlupost. 99% rudých dementů zásadně musí mít vypnutou minimapu a místo AP minuce má naládována Hečka...nebo já nevím. A to zbylé procento při hraní kouká na filmy....

To jinak není možný, jak hloupě hrajou....

Ale jinak dobrý den...M18 a T30 jako vždy potěšily.

 

Deamon: My dnes potkali nějakého čecha v Objectu 704...tankista_8 tuším. Z nějakého toho klasickém ostuda klanu....od začátku Georga schválně blokoval..pořád. pak měl ještě nějaké keci...pak blokoval našho spoluhráče v Objectu268....No řádně ho všichni reportovali. Nevím co z toho měl.

Pak další bitva a já spotuju a snipuju zároveň s T30. Na to je to super stroj... :biggrin: . Něco rozdám a jsem v plné vřavě ...jednomu z Batchatu se podařilo mi dát dvě pecky do boku palice. Byl to nějaký machr z HAMI. A hned pohrdavě, že jsem tedy "unicum"......když si nechám dát dvě pecky....

To jsou ti šílenci co berou barvičky jako náboženství...zvláště staty řeší volové z těchto "skilla" klanů. Jen jsem mu napsal, že jsem měl lepší cíle a o něm jsem věděl a točít palicí a netrefit pak nic by nemělo smysl.

A výsledek? Win...on 1800 dmg a mrtvý a já 4500dmg....

Kdyby ty barvy raději vymazal....vidí fialovou a myslí si, že jsem nějaký neprůstřelný bůh s T30, která má reload 4s......blbci.

Dneska milník. První nesobecká a milá fialka. A zrovna od vás.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dneska jsem vytahl stock WZ-120 a staryho Pattona a dal par her. uroven randomu tragicka. clovek se nemuze spolehnout absolutne na nikoho. ja mam WoT svym zpusobem furt rad... furt je to produkt, u kteryho se clovek slusne zabavi. teda mohl by byt. kdyby lidi nehrali jak bezmozci. oni vubec neumi vyuzit potencial tech tanku.. na mape ani naznak utoku nebo napadu, vsichni jenom cekaji jak lemry, kdo jim vjede pod jejich lodni gun nebo pod zasobnik. opruz. tahle hra neni zla, ale lidi to pohrbivaji nejvic. mozna zkusim obcas 7v7, i kdyz je to s omezenym vyberem tanku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnešek-naprostá paráda,jako včerejšek,nevytáhl jsem ***** z Objectu a expíky naskakovaly samy,hlavní dík dnes patří 4 opičákům,díky kterým mám stále své nervy,staty se zpravují a konečně se po dlouhé době hrou bavím   :Smile-playing: Jen enemáci neustále frflají :Smile_trollface-3: Už aby byla 268 v garáži :Smile-tongue:

aa16237d771c660a45a0f5f26421ce5e.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera pouze 6 her, jedna výhra ( wn8/wn7 2090/1799) z důvodu jistého znechucení z týmů, kdy se člověk snaží a přesto bez užitku.A absolutně mě odrovnala mapa Opatství, kdy měl soupeř 2 x batchat, 1 x IS 7, 11 x TD ( Wafll , E3, E4, JPGe100) a jednu artynu. My měli 10 x TD...jen místo IS-7 IS-8, takže TD ultrahumusná hra...., takovej balanc to není nic pro mě a pokud to WG bude takto nasazovat, že bude ve hře 20 TD, tak desítky hrát nebudu.Heavy je tam už zbytečná. Nechápu proč nejsou schopni prostě udělat jednoduchej script ,kde bude jasně dáno třeba 4 x TD na každé straně a pokud chceš hrát třeba TD tak si počkej !!! Tohle je skutečnej humus

 

Skutečně big problém pro WG vybalancovat počty TD, HT, TD, LT, přitom čeká 1000 hráčů ve frontě, ano drtivě s TD, at čekaj kurnik šopa už !

 

Fakt nezáživná hra, v další mi v Batchatovi došli náboje a proti mě 2 x E100 a JPG e100, já sám bo v Dubovém lesíku je přeci jediná cesta a to jen cap, nějakej decap desítkovým tierům nic neříká....rovnou za nosem, zpátky ni krok hovádka boží...., stihnul jsem Obránce a dostal 1600 expů za prohru, ale nebaví mě tohleto....

 

Desítkovému hraní u mě opět zvoní hrana..přesunu se níž , třeba na dvojky :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si dal jeden den pauzičku, vyplněnou kulturní činností a včera hru opět zapl s tím, že něco malinko poexpím. No nedá se říci, že by to byl nějaký zázrak ale ani nijak velká tragédie. Celou dobu se dařilo tak nějak střídavě. Už jsem toho chtěl nechat, ale kouknul jsem kolik mi chybí DMG do premka a jelikož to bylo pouhých 10000, tak jsem šel do toho. Stačili mi na to čtyři hry. Hrál jsem IX a X. A bohužel všechny čtyři hry prohra. Průměr na hru jsem měl 2800dmg, ale ani tohle nestačí, když ty týmy jsou opravdu tragické. popravdě ještě jsem neviděl tolik týmů, kdy na obou stranách je dohromady 25 hráčů červených. Tomu už se říká tragédie. Ony ty hry podle toho taky vypadaly. Vyhrál ten tým, kterému poumírali rychleji všichni červení hráči. Nějaká taktika, nebo něco podobného prostě neexistuje. Hrrrr na ně nebo rychle se někde zakempit a čekat. A je jedno co mám za stroj. Hromady scoutů poschovávaných za posledním šutrem u báze, hromady HT stojících někde v rohu mapy, jen aby nebyli vidět a mohli vyjet až těsně před koncem, ať ještě stihnou zabít tank. Jestli to ty lidi baví, tak potom docela dost pochybuji o jejich přirozené inteligenci, protože už když mi bylo 13 a hrál jsem své první počítačové hry typu Warcraft, jsem nad hrou uvažoval co tam mám dělat a co je vlastně účel hry. Rozumím tomu, že né všichni jsou natolik vyspělí, aby byli nej hráči. Prostě když vám chybí postřeh, přehled, máte horší připojení, tak se nej hráčem nikdy nestanete. Ale taky přece nemůže nikoho bavit, když 3/4 hry někde stojí úplně zbytečně, ještě k tomu mu nadávají lidé z vlastního týmu a pak stejně umřete a ani si moc nevystřelíte. No už aby opravdu skončily prázdniny a dalo se přes týden dopoledne hrát vcelku rozumně. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spousta her v četě, večer devítky - s E-75 jsem marnější než marnej, víc práce udělám i s šestkou  :sad:

Charlie, zkus T30.....E75 je taky super stroj a sakra sičák vydrží, ale T30 je T30. Ty nové **** mapy jsou pro tyhle vykukovací atomovky s neprůstřelnou palicí a super sklonem jak dělaný. Už jsem tu někde psal....vzal jsem v době 5xbonusu JT....a trpěl jsem jak zvíře, páč tři hry a vždy nějaká nová mapa, kde na nic nemůžu s JT střílet a když si vyjedu, končím.....pevné nastavby na nové mapy nepatří...E75 má věž a vydží, ovšem jako T30 nesklopí....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak dnešní dopoledne před odjezdem na oslavy Nového roku mi jen potvrdilo, že o nic nepříjdu....hrát dopoledne, když jsou navíc pětinásobky....já jsem šílenec.

Tři losty s M18 je toho důkazem. To už musí být sakra den, aby jsme pukli třikrát zasebou šestky v čete. Jenže jinde to nebylo lepší....viz hra s KV1.

Rudý dobytek je součástí hry a stím WG nemůže udělat nic. To chápu a je třeba hrát jindy.....ovšem!!!!!! Ku....r...vaaaa!!! Když mi samotná hra hodí los, kdy naše šestková četa jede proti 7 HT a enemák vlastně 6 vůbec nemá....to bych vraždil. Zvláště, když naše sedmičky až na tři byly totální fakani....jak to dopadlo vidíte.....Ať už je po svátcích...Ale jinak krásný Nová rok! :woot: :woot: :woot:

 

1388488638.jpeg1388489027.jpeg1388489063.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...