Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

je mi 51 a jak to říct, na PC střílečkách jsem vyrostl :-) a tohle je po dlouhé době (nehrál jsem dobré 3 roky) něco co mě fakt chytlo. Hraju, nadávám (občas už i killnu vlastního když se chová moc jako BZUK) piju, baštím, povídám si s kámošema v četě a relaxuju. Další celkem dobrej důvod je že moju babu tanky neskutečně iri..rou  :Smile_trollface-3:  Dyť je to jenom hra :Smile_blinky:

Jé já ti zapoměl odepsat. Až přeinstaluji PC, zahraju si pár týdnů nějaké jiné hry, když WT bude stát za tužku, tak to možná zkusím znovu. A zkusil bych to u Vás. Ikdyž se Skypem tedy bojuji.....tolik virů co od něj ....jsem nedostal ani na Por....vzdělávácích stránkách :biggrin: . Tak jestli WOT někdy zase zkusím, tak semnou počítejte. To je jediné co mě láká...sranda četa Hellcatů....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak rychle a jak je zvykem i profesionálně WG odpověděl. Nečekejte nějakou senzaci, můj mail byl pohodový a spíše jim "taťkovsky" vypsal některé chyby, které bohužel WOT teď dosti kazí. Mou část sem nedám, páč jednou jsem to udělal a to mi stačilo. Ale odpověď mě potěšila, V Paříži nejsou žádní hlupáci...ale nejsem si jist, co je za materiál v Minsku.....

 

Odpověď WG:

 

 

Dobrý den,

Díky, že jste se na nás obrátil v takhle smířlivém duchu. 

Rozumím vaší frustraci a respektuji vaše rozhodnutí - to chce hodně pevnou vůli. 

Jste jedním z veteránů české komunity ve World of Tanks a proto si vašeho názoru nesmírně vážíme. Předám vaše připomínky dál, nicméně oba víme, že pokud změny nastanou, nebude tomu tak okamžitě. Myslím, že mohu upřímně říct, že co se týče lidí kolem mě, všichni chceme, aby hra byla co nejlepší. Nemám důvod pochybovat o stejné motivaci vývojářů v Minsku, kteří na hře pracují neustále. 

Nicméně respektuji vaše rozhodnutí a doufám, že se někdy v budoucnu k World of Tanks vrátíte. 

Mezitím vám přeji hodně zdaru v životě i byznysu.

Best regards,
Adam Železný

WOT Customer Service Team

 

 

 

K tomu jen doplním, že tím jsem všude srovnán a můžu v klidu odejít :biggrin: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

safra biggpete co mi to děláš, vždy jsem si myslel že je to hra děláná pouze pro mě :-(

To by ovšem nohé vysvětlovalo, když by byla jen pro tebe.... :biggrin:  Ale vážně, mě by to ani tak nevadilo ta banda red army. Jde přesně o to, jak psal Švejk. Náhoda, samá náhoda a to je to co nejvíc vadí. Když hraju COD2, tak je to jenom na mě a pokud zalamím, tak mě nic nezachání krom toho, že ten, kdo mě má na mušce zalamí ještě víc. Nemyslím si, že WoT má úspěch díky tomuto WG vynálezu ochrany lamek. Bohužel WG je o tom skálopevně přesvědčeno a my se jenom modleme aby ostatní vývojáři neměli stejně pitomý názor. WoT nemá ty tuny hráčů díky tomu, že je lamka chráněný druh ale jenom proto, protože je to ojedinělá a bezkonkurence hra a má masívní reklamu všude. Kdyby ty náhody odbourali, tak se vůbec nic nestane.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

už zase? Není lepší si zanadávat a hrát dál? Oh vy mladí a radikalní :Smile_trollface-3:

Ono je potřeba si dát občas "klidovou terapii" od WOT... :-) Už jsem to udělal taky 2x a vždy to náramně pomohlo. A kolik jsem měl najednou času!! :-D  Já myslím, že se Švejk zase za čas ukáže. :-)

Každopádně souhlasím Velký draku, chce to hlavně klid a nohy v teple. :-) A brát to více s nadhledem. (né, že by se mi to moc dařilo)  :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nastesti mi prohry nejak prestavaji vadit - pokud vim, ze jsem jakz-takz udelal co mam, tak prohru nejak moc neresim. posledních 29 bitev - 38%Win ... z toho me nastvali jen cca 2-3 hry

jelikož nehraju nikterak organizovane, tak si holt clovek nemůže stěžovat ... zvlast když mam vozitko v zakladu. navíc neznam novy a nove predelany mapy .. takze jsem jen do poctu ..:) 

a sem rad ze stále funguje, ze pri preskoleni velitele na jiny tank, funguji jeho Perky i když v zakladu nemá 100%. t.z. ze napr. o zarovku nikdy neprijdu i když ho prehazuju z tanku na tank.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohohle člověka potkávám poměrně často a konečně ho mám v ignore listu. Nevím jestli je to tím, že je skiller nebo jenom blbec ale jeho styl hraní je slušně řečeno na přesdžku. Když jsem si dovolil najet před něj když nabíjel, tak mě (T34) vytlačil s E-100 přímo před laufy celého enemy týmu a když jsem chtěl vycouvat, tak mě tam schválně několikrát zablokoval. Když jsem se z toho dostal, tak jsem mu jí pustil a shořel jak papírovej čertík. Bože to bylo najednou keců. Sám neudělal nic ale keců jak Palackej na mostě.

 

shot045zzz.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, tak tos narazil na asi nejlepšího hráče WoT v československé komunitě. Jako spoter, obzvláště s Batchatem je možná i nejlepší na světě.

 

Moc toho nepředvedl. Kromě toho, pokud je to takové eso, by tedy měl znát základy týmové střelby, jeden vystřelí, stáhne se a nabíjí, zatímco druhý jede před něj a střílí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

už zase? Není lepší si zanadávat a hrát dál? Oh vy mladí a radikalní :Smile_trollface-3:

Neboj....já se vrátím a semnou příjde i zákon :biggrin:

Ale spěchat nebudu...stáhnul jsem si prastarou hru..Panzer general ...první díl...v češtině. A bavím se jako dřív když mi bylo 20.....fantastická hra. Ten relax...vymazal jsem Francii....ani si neprdla.....samo, že za pomoci Pz35 a 38 :biggrin: . Tady je vidět, že hratelnost se neměří grafikou....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, tak tos narazil na asi nejlepšího hráče WoT v československé komunitě. Jako spoter, obzvláště s Batchatem je možná i nejlepší na světě.

Asi chtěl spotovat s E100 a Joe mu s T34 kazil kamofaktor :biggrin:

A to vystrkování či blokování....stím nesouhlasím. I já nerv, nejdřív napíšu a poprosím aby vypadnul...když tak neučiní tak to je jiná...Ale bez vyzvání nic nedělám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neboj....já se vrátím a semnou příjde i zákon :biggrin:

Ale spěchat nebudu...stáhnul jsem si prastarou hru..Panzer general ...první díl...v češtině. A bavím se jako dřív když mi bylo 20.....fantastická hra. Ten relax...vymazal jsem Francii....ani si neprdla.....samo, že za pomoci Pz35 a 38 :biggrin: . Tady je vidět, že hratelnost se neměří grafikou....

Jo Panzer to bejvala zábava. Bohužel se to po větším počtu dohrání ohraje, protože se počítač chová dost stejně. Člověk zapomíná a po letech to musí být zas zajímavé. Na frantíky bylo Pz dobrá volba :smile:.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jen malej dotaz, jestli se něco zmenilo - mam zakladni kanon, tak na vyssi tiery ktery neprostrelim, občas pouziji HE - z posledních cca 30ti zasahu HE strelou mam vždy dmg za 0.

je nejaka změna u tydle munice? vim ze kdysi sem se rozciloval ze na 0 to bylo cca 25% vystrelu, nyní je to 100%. nebo HE dava DMG uz jen při prustrelu t.z. napr. na reset capovani jsou mi k nicemu??

ted sem vyslal na cap 5x Gold a 5x HE a nic, ani 1 DMG  ... zrejme spatnej oddil :)  ale hlavne ze mi dali Odstrelovace ... 16vystrelu/16zasahu ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc toho nepředvedl. Kromě toho, pokud je to takové eso, by tedy měl znát základy týmové střelby, jeden vystřelí, stáhne se a nabíjí, zatímco druhý jede před něj a střílí.

 

Na druhou stranu víš,že příště nemáš stát před druhým tankem.Prakticky nasvítíš oba.Pokud znáš základy týmové střelby,tak je největší kravina stát před jiným tankem.

Samozřejmě neznám podrobnosti,ale zřejmě tě nevystrčil jen tak pro nic za nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Publick mi dnes dal vyžrat tři poslední dny,kdy jsem vyhrával co se dalo,prohrávám uplne se vsim i s T40,taky jsme zjistili,ze na 3 full teamy na kampan nam proste nestaci cipy,navic kolem nas se uz zacinaji formovat aliance,takze asi i souperi nebudou za chvili k mání :Smile_trollface-3: Jinak dnes kampan i proti S-D,touha po vitezství byla po včerejšku velká(chtel jsem se tam dostat,jelikoz v S-D je par ceskych legend Wot a chtěl jsem si proti nim zahrát),no nakonec sem bránil naše území,výhra 15:0 i když jsme nějak zopomněli vzít arty,takže nakonec spokojenost..i vítězstvá nad S-D se na TS oslavovalo,že sem ani nezjistil,kolik jsme vyhráli a jak to proběhlo..škoda následného lostu se ZERO,Kyjev nese pěkné goldy :Smile-tongue:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V zavislosti na razi a armoru enemaku se to muze chovat ruzne ...... obecne ma HE smysl pouzivat od 120mm razi vys ....

Nechtěl jsi napsat (H)různě? Dal bych plusko :smile:, aspoň podle toho, co napsal on. Když ty věci tady čtu, tak se musím vrátit k tomu, co jsem tady před dlouhou dobou napsal. Jeden Parkinsonovic zákon praví, že pokud se něco může vydat po špatné cestě, určitě to po ní půjde...Ocenění GJoystick funguje jako Ikarova pýcha, ten si taky si nakonec natloukl drštku :whistling: ale navíc nebožák umřel v bídě. 

Nainstaloval jsem si Tetrisky. Teď pořád čekám, kdy se mi krychlička před dopadem na správné místo změní na nějakou šišuli (zakřivení bajvoko 25%) a objeví se nápis "neprorazili jsme". Ale moje léčba od Wotu zdárně pokračuje :wink:

Jinak nic ve zlém...koho to baví, tomu to neberu a přeji mu to se vším všudy, bez sarkasmu nebo ironie. Komu čest tomu čest, buď u Wotu už v šest :Smile_blinky:   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...