Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

dovolim si nesouhlasit, zejmena, pokud se jedna o neco ala "fialka za kazdou cenu", co se celou dobu schovava zalezlej vzadu s top tankem s plnyma hpckama a celou dobu snipuje, necha vsechny ostatni pochcipat a pak brble o noob tymu. Toptier tanky kempujici vzadu s plnyma hp by se mely zavcasu likvidovat nebo jim nejak taktne naznacit, ze tam absolutne nemaj co delat.

Samo nehodnotim tento konkretni pripad (tezko, bez replaye), ale obecne.

 

 

Ehm, jedna z nejlepších bitev který sem kdy s KT měl spočívala v zakempení na přejezdu na Prochorovce a snajpování všeho co se objevilo ve vesnici nebo na kopci. Poté co tým postupně pomřel sem společně s jedním nebo dvěma dalšími přeživšími postupně dorazil enemácký zbytky (jeden z posledních bylo téměř plný Lowko), vystřílel sem až na dva nebo tři náboje celej palebnej průměr (musel sem přebít na goldy, páč APčka došly), byly z toho mrtě DMG a killů a win.

 

Dovolím si říct že KT je zrovna jeden z těch tanků který by se neměly zbytečně hrnout dopředu i když jsou TOP. Pokud bys mě v tý bitvě "zavčasu zlikvidoval" tak sme rupli.

 

Včera sem to ani nezapl a lítal WarThunder - zajímavá zkušenost, i když tutoriály sou pěkn ě blbě udělaný (pořád se pauzujou a neustále jednoho teleportujou)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dovolim si nesouhlasit, zejmena, pokud se jedna o neco ala "fialka za kazdou cenu", co se celou dobu schovava zalezlej vzadu s top tankem s plnyma hpckama a celou dobu snipuje, necha vsechny ostatni pochcipat a pak brble o noob tymu. Toptier tanky kempujici vzadu s plnyma hp by se mely zavcasu likvidovat nebo jim nejak taktne naznacit, ze tam absolutne nemaj co delat.

Samo nehodnotim tento konkretni pripad (tezko, bez replaye), ale obecne.

Netřeba brát všechno na 100%. Nic není uplně na 100%. Beru to všeobecně. Výjimky jsou vždy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě zas tak nehoří. A pro ty (i pro Kanára) co myslí, že Hellcata ilumináti nerfují, ne. Jste mimo. Ano, každej má hru jinou, mě třeba artiny trefují zásadně napřímo, narozdíl od jiných, ale z dlouhodobýho hlediska si myslím, že zrovna já mám teď pravdu.  :tongue:

 

Střílí stále stejně. Jednou trefí vše, podruhý půlka letí mimo, pene stále stejná, probíjí co má a cinká i to co občas nemá. Rychlost a obratnost je pořád stejná, tzn obratnost mizerná. Mám na něm 2k bitev (hlavně roty) a tudíž poznám, kdyby se něco mělo změnit. Ne, po prvním nerfu je stále stejný. Někdo by řekl OP.

 

Dnes konečně Hrdina na T32. Nasadil jsem na T32 90mm, že ji otestuju a vyjel s rotou do ulic Himmelsdorfu. No, nechápu jak, ale asi je to ten zvýšený počet XP a to, že jsem si je sám svítil, když jsem je střílel, takže to prostě vyšlo.

NMm9.jpg

No a.. včera jsem po klanovém zápase také zapomněl sundat 90mm a nasadit 105mm. Dnes četa 2x T32 desítky... 3700dmg, top dmg a výhra...Mausové a E-100 se krčili kousek za mnou...neskutečný...screen bohužel na NTB.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera pozdní příchod z práce, zapnul jsme tanky, výcvikovka, do CW jsme vybrán nebyl...a bez jediné bitvy to vypnul...:-)

 

Waltere a vidíš jak ti to prospělo :-)

 

 

Já dal včera také jen 4 bitvy 1,4,8,10 tier, počet celkově zničených 15 ks, win 100% wn7: 4300, wn8: 7700 a raději jsem to vypl, abych nepokoušel WG osud :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Týden úspěšně přechcávám MM a všechny ty jejich podvody, nejdříve roty a pak nenápadně odjedu násobky na zbylých strojích, s každým jednu bitvu a zatím to funguje. 

Včera konečně s IS-3 a opět se povopičil Jackson, 3 killy a 2700 DMG na Bažině. Jako by tušil, že ho chci vyměnit za Hellcata. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Waltere a vidíš jak ti to prospělo :-)

 

 

Já dal včera také jen 4 bitvy 1,4,8,10 tier, počet celkově zničených 15 ks, win 100% wn7: 4300, wn8: 7700 a raději jsem to vypl, abych nepokoušel WG osud :-)

 

 

hehe, no to jo, jen když mě nebudou vybírat do CW , tak jdu jinam , nemám 12 desítek pro chlubárnu, jsem v klanu hlavně kvůli CW, na ježdění na publicu klan nepotřebuju vůbec :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem zas žasnul....do 6 třídy 7 winů v řadě a pak peklo....S T29 jsem 50% střel dingnul rudou KV2 a ten zbytek dal za nula.....

Byl jsem tak naštvaný, že na stupidní KV2 nestačí pene 198, že jsem naládoval goldy....marný. Narval jsem jí z 50m do průzoru...bum ..neprošla. On mi dával pořád pecky HE za 300.....

Tak jsem vzal T30, no to jsem neměl dělat....hold den blbec. všechny střely v ten večer do enemy T54 neprošly. Vždy dingly nebo daly za nula....to jsem čuměl....ruďásek si to na mě štráduje čelně..jako blázen. Tak mu jí pustím do spodku...nic...tak ještě jednou z blízka když už byl u mě...zase nic. ...

Neznám žádnou jinou hru, kde hry samotná hra tak ovlivňoval výkon hráče. na tohle WG dojede. Když hraju RPG, tak když zbraň má nějaké parametry, tak taky tak bojuje....když jsem hrál BF2, záleželo jen na hráči jak bude úspěšný, určite se nestalo, když jsem překvapil enemáka, že by se dávka z automatické pušky odrazila nebo jen tak  bez poškození v něm zmizela.......

K čemu ve WOt mířím do potencionálně slabých míst, když si hra dělá co chce?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlásím příchod dobrého dne. Teda včerejšek za to stál. W/L 60%. Škoda, že to s mými staty už nijak výrazně nehne. WN taky solidní. Teda aspoň pro mě. Koukám, že víc jak tmavě zelený nikdy nebudu. To jsem tu hru hned ze startu chytl za špatný konec. Ale jak zde bylo několikrát napsáno, staty nejsou všechno, takže jsem spokojen i za tu zelenkavou barvičku. Aspoň mi nikdo nenadává do rednoobů apod  :biggrin:. Jinak včerejšek probíhal dle not asi nějakého ožraly, jinak si to neumím vysvětlit. Polovina her končila výsledkem 3-5:15 nebo opačně. Dokonce jsem dostal bitvu mezi pětkami, kde jsme měli šanci na výhru 93%. Většina našeho týmu byla evidentně uspokojena, tak to pro enemáky nedopadlo tak tragicky. I já umřel, ale se ctí. Bohužel když rudoch s T49 nejdřív mi na Stugovi sejme pás a hned jen co je opravím mi vypne motor, to je potom někde error. Tohle se mi ještě nestalo.  

A začínám milovat tank M103. Po vyexpení děla je to neskutečný zabiják. Teda aspoň pro mě. Mám s ním lepší staty než s IS7. Dokážu rozhodnout bitvy. Prostě mi ten tank sedí jak na míru šité kalhoty. Teď nevím, jestli se těšit na E5 nebo ne. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem asi zlomil prokletí. Četa s miliciusem a hned to jinak vypadá :)

 

Wins / Battles: 100.0% (9 / 9)
Exp (avg): 10971 (1219.0)
FreeXp: 1078
Credits: 224092
Gold: 0
DmgDlt (avg): 26015 (2890.56)
DmgRcv: 10048
Frags (avg): 22 (2.44)
Hits: (79 / 91)  (86.81%)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem zas žasnul....

 

Narval jsem jí z 50m do průzoru...bum ..neprošla. On mi dával pořád pecky HE za 300.....

 

všechny střely v ten večer do enemy T54 neprošly. Vždy dingly nebo daly za nula....

 

Neznám žádnou jinou hru, kde hry samotná hra tak ovlivňoval výkon hráče. když jsem hrál BF2, záleželo jen na hráči jak bude úspěšný, určite se nestalo, když jsem překvapil enemáka, že by se dávka z automatické pušky odrazila nebo jen tak  bez poškození v něm zmizela.......

K čemu ve WOt mířím do potencionálně slabých míst, když si hra dělá co chce?

 

Nojo, včera sem tě viděl na TS, akorát si prchnul :smile:

 

KV2 - zajímavý, ten tank není nijak tvrdej a s dobrým dělem ho dáš i čelně do věže (rozhodně ne jako to neprůstřelný monstrum KV-4). Ty pecky HE za 300 na to v T29 pozor, KV-2 je jedinej tank kterej ti jí pustí čelně do mantletu a poškodí tě (na tomhle tieru samo).

 

Klasika, čim rudější/mrtvější tim neprůstřelnější...

 

Co se týče BF - co si pamatuju tak někteří hráči vydrželi neuvěřitelný věci - klidně zásobník do zad zblízka a on se otočil a sejmul tě na ránu - kombinace "správnýho" pingu s dodrbaným síťovým protokolem a divným hitboxem dělala svoje, zvlášť jednu dobu, kdy nešlo hráče ani zabít nožem :sad: .

http://rud.planet.ee/base/Pic/Hitbox.png

Každopádně se pořád ukazuje, že onen slavnej RNG není až tak random, ale že losuje minimálně divně, když už ne že přímo nadržuje mizerným hráčům :confused: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale hosi no tak, dost uz dalsim konspiracnim teoriim, vsichni vime, ze hra je jeden veliky random cisel a souhra nahod, které ani WG nerozumi :-), jednou to vyjde podruhe ne, kdyby to bylo tak, ze se nadrzuje red monkeys, tak co potom hra udeluje hracum jako je svejk a jeho statistiky, tam by se dle vysledku, nadrzovalo snad v kazde bitve.

 

 

Osobne mi vadi vice to, ze se do hry pridavaji cim dale, tim horsi monstra a o rebalancu si muzeme nechat ve hre jen zdat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...tak co potom hra udeluje hracum jako je svejk a jeho statistiky, tam by se dle vysledku, nadrzovalo snad v kazde bitve...

 

Kdyby hra udělovala RNG náhodně a nenadržovala, tak má Švejk staty uplně někde jinde - asi tak o třetinu lepší. Dost si odvažuju říct, že spousta z nás, kdo i občas použijeme mozek, by si skokově o 15% polepšila (protože by odpadly ty záhadný vícenásobný minutí rudejch tanků nastavenejch bokem, dingy LTček a podobný zhůvěřilosti). Na druhou stranu spousta podprůměrnejch hráčů by se možná ani nedostala za třetí čtverec mapy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec,

poslední dobou jsem omezil hraní z 150 bitev za týden na nějakej 60 a docela mi to prospělo, už se u toho nevztekám když k tomu po 3 dnech sednu a porážky mi nijak nevadí.

Jinak dostal jsem se shodou okolností na zajímavé cifry bitev 7777 a win 60.00%.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlásím příchod dobrého dne. Teda včerejšek za to stál. W/L 60%. Škoda, že to s mými staty už nijak výrazně nehne. WN taky solidní. Teda aspoň pro mě. Koukám, že víc jak tmavě zelený nikdy nebudu. To jsem tu hru hned ze startu chytl za špatný konec. Ale jak zde bylo několikrát napsáno, staty nejsou všechno, takže jsem spokojen i za tu zelenkavou barvičku. Aspoň mi nikdo nenadává do rednoobů apod :biggrin:.

 

Máš odehráno 7k bitev.. než budeš mít 10k tak můžeš bejt i fialka ;-) já se bohužel zasekl na 57% a vejš už to sám na publicu nedostanu a čety jsem nezkoušel.. ale modrá je dobrá ;-) a je mi jedno že mi nadávají do pedotankerů když hraju 5 a 6.. :-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš odehráno 7k bitev.. než budeš mít 10k tak můžeš bejt i fialka ;-) já se bohužel zasekl na 57% a vejš už to sám na publicu nedostanu a čety jsem nezkoušel.. ale modrá je dobrá ;-) a je mi jedno že mi nadávají do pedotankerů když hraju 5 a 6.. :-)

Na tieru 5 a 6 nevidím nic "pedotankerského", páč tam už by měl každej znát základní principy hry. Pokud člověk na pátém tieru neví, že od artyn to padá z "vrchu" a když já nic "nevidím", tak to vůbec neznamená, že někdo nevidí mne, tak je jeho brzkej odchod do garáže jen vysvobozením pro tým. :wink:  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...